ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
MIK
Нерегистриран

Re: Бой с питбули.
    #954711 - 13.09.2005 01:30 [Re: smoke]

Ето zащо ве4е съм подръжни4ка на това таzи и още няколко други да се zабранят zа отглеждане zа няколко години zа да поуспокой вси4ко и да поумнеят собственниците им.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
smoke
почетен член
**

Регистриран: 20.07.2005
    #958815 - 15.09.2005 23:43 [Re: MIK]

хахаха надяваи се да стане се едно да ми забранят да си карам колата ... ако не бия кучето никои нищо неможе да ми каже мои човек а за питболите земете прочетете малко литература и ще разберете много неща аз не твардя че зная много но все пак ... несам мн зле ... някои знае ли от какво куче произлиза питбула кои са били хората които са създали тази порода кучета а това че и тоивето куче не е хапвало сорово месо ... са глупости да не мислиш че моите сладури ги храня със сорово месо тва са измислици които се говорят еи така ако храниш кучето така то хваща бяс тва е грешно и едва ли някои светнат си храни кучето така

MIK
Нерегистриран

#958835 - 16.09.2005 00:08 [Re: smoke]

Про4ети правилно постовете и отговаряй на правилните ли4ности.
С влиzането ни в ЕС пита ще бъде zабранен,както е в пове4ето страни 4ленки на ЕС...СУПЕР

smoke
почетен член
**

#958891 - 16.09.2005 00:45 [Re: MIK]

да бе осетих ама ме домарзя да се веъщам ... извиняваи

MIK
Нерегистриран

#958905 - 16.09.2005 01:06 [Re: smoke]

Не бой се,прието,ние ов4арките не сме zлопаметни и лесно прощаваме

rudka
наблюдател

Регистриран: 22.04.2005
    #959116 - 16.09.2005 08:59 [Re: MIK]

Цитат:

С влиzането ни в ЕС пита ще бъде zабранен,както е в пове4ето страни 4ленки на ЕС...СУПЕР

Е, че е супер - съгласна съм, но какво ще стане с кучетата, които вече са родени, ще ги убият ли? Ако е така, то тогава изобщо не е супер...

--------------------
Ако някой срещне някой
в цъфналата ръж
и целуне този някой
някого веднъж,

то нима ще знае всякой
де, кога веднъж
някога целувал някой
в цъфналата ръж?

smoke
почетен член
**

#959262 - 16.09.2005 10:52 [Re: rudka]

хаха в америка има питбули и знаете ли как ги водят старфоршери така че за сичко си има ... дупки си4ки питове тука ще се водят старфпршери щом в америка минава помеслети си тука как ще е немогадт да забранят защото тука няма кои да наблюдава кои какво гледа

onion
лютив

Регистриран: 28.04.2004
От: София
    #959402 - 16.09.2005 12:26 [Re: smoke]

леле , баси неграмотното писане: "питболи" , "стафоршери" та ти дори не знаеш как се пишат породите бе човек ... иначе - гледай си "питбола" или след влизането ни в ЕС - "стафоршера" (дано ги забранят и тях , хехе).
Само за едно си прав - едва ли ще има кой да следи за тези забрани което е кофти

MIK
Нерегистриран

#959629 - 16.09.2005 14:32 [Re: smoke]

Ще има,ще има...особенно когато общината и нейните работници си прибират процент от всяко zаловено и пибрано в приют ку4е от дадените zабранени породи
Не бой се,тука в първа категория или т.е. със zабрана zа отглеждане,раzвъждане,zакопуване,продаване и т.н. са не само питовете,но АСТ,Бултериерите и вси4ки кръстоски между тях и която и да било порода било тя дори и Пудел.Така,4е не се бой и това време ще настъпи,zащото стана ясно,4е на4инът на мислене на 4овекът не може да се промени,то ще му се отнемат 4аст от правата,zа един малко по спокоен и сигурен живот,смятам,4е всеки е zаслужил правото да се раzхожда по улиците беz той или ку4ето му да бъдат zверски нападнати от някое ку4е от горе иzброените породи.
Хората са го иzмислили и не си мисли,4е видиш ли ние българите сме големи тарикати,zащото ЕС ще наложат вси4ки теzи промени беz zн4ение дали ти се иска или не,а нашите управници ще трябва да се погрижат zа спаzването им,zащото ина4е ги гроzят проблеми.

MIK
Нерегистриран

#959646 - 16.09.2005 14:40 [Re: rudka]

Отнетите животни се настаняват в приюти,кастрират се до едно и им се прави тест zа агресия и който не го иzдържат и биват определени като опасни zа обществото биват евтанаzирани,така както би трябвало да се прави с всяко едно подобно ку4е беz zна4ение породата му.Някой ку4ета може да се раzдадът по домове 4ийто стопани трябва да нямат досие,да не са били стари поzнайници на полицията и постоянно им се правят тестове дали са способни да се грижат zа ку4ето.Следи се дали се полzва zа бой и т.н.,ку4ето няма право да се раzхожда беz повод и намордник където и да било
Ето това ще стане с тях,не смятам,4е е нехуманно,все пак предпо4итам подобни ку4ета да бъдат евтанаzирани ако няма друг вариант от колкото да се раzхождат свободно по улиците.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21405

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.