ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1
ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
От: София
ПРАВИЛА
    #805190 - 02.06.2005 13:22

Не обичам правилата, не обичам и някой да го посрещам с правила, вместо с добре дошъл. Смятам двете за несъвместими.

По принцип гостите в къщи не ги карам да си събуват обувките пред вратата в антрето, но пък силно се надявам те да ме попитат да си ги събуят ли? Т.е. да има етика някаква, да се разбере, че при домакина идват културни, интелигетни хора, които засвидетелстват уважение и добронамереност още от вратата.

Глупово е някак с тези правила да сурвакам новодошлите. Чувствам се все едно предварително съм ги заподозряла, че са некултурни, неинтелигентни и невъзпитани хора. Съжалявам ако така ги възприемате, но във форума се е случвало да влизат всякакви хора, включително и такива, които нито уважават, нито разбират какво е астрологията.

Дами и господа, преди да се опитате да предизвикате с въпрос вниманието на астролозите и да повдигнете дискусия, моля да имате предвид, че тук пишат астролози, които работят и упражняват и други професии, в едно 90% от пишещите. С всеки въпрос вие отнемате от тяхното време за почивка. Имайте уважение и търпение докато получите отговор и благодарете, ако някой е решил, че ще отдели час или два от времето си за семейството, за почивка или за среща с приятели, за да удовлетвори вашето любопитство.

В този форум астролозите пишат предимно за да обменят мнения помежду си и астрологична информация.

Т.е. във форума пишат астролози за астролози!

Правила във форума

1. Не обиждай
2. Уважавай чуждото мнение
3. Спори културно
4. Ако знаеш за Астрологията повече от другите, докажи го, без да ги унижаваш
5. Помни, че все някой знае повече от теб
6. Не занимавайте форума с личния си хороскоп – за това има лични бележки
7. Нападки и неуважение към Астрологията и астролозите ще бъдат трити, а юзерите банвани без предупреждение
8. Преди да пуснете тема, проверете дали повдигнатия от вас въпрос вече не е разглеждан. Фармулирайте ясно въпросите си, за да получите ясни отговори.
9. Постове състоящи се само от иконки не са желателни. Същото се отнася и за други безмислици съставени от препинателни знаци повече от 1-2 реда
10. Пишете на кирилица
11. Не забравяйте, че форума е дискусионен. Което предполага, че не сте съвсем начинаещ астролог, който още не си е отговорил на въпроси отрода “мъж рак и жена овен подхождат ли си”, защото много добре знаете, че това ще издаде какъв лаик сте в астрологията.
12. Не обсъждай пишещите във форума, а се съсредоточи в отговор по темата. Всеки си познава хороскопа и знае какви качества притежава.

--------------------------
*В момента имате модератор със Сатурн в ІІІ и Марс в Скорпион /бави, но не забравя/, Меркурий в Дева в точен съвпад с МС – каквото и да кажете ще сте виновни, ако се опитвате да бъдете трън в очите.

Редактирано от Шехерезада (09.11.2009 19:51)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ШехерезадаМодератор
Anima

АСТРО-МОСТ
    #1000215 - 18.10.2005 12:19 [Re: Шехерезада]

Астро-моста е идея, която да свързва всички онлайн астрологични сайтове, клубове и форуми, които имат желание да комуникират помежду си с добри намерения и в името на астрологията и нейното развитие.

Освен всичко друго, темите публикувани в астромоста, са едно признание за всички, които ги повдигат, участват в дискусиите и ги доразвиват.

Мислех си в началото, че бихме могли да повдигаме общи дискусии във всички форуми по един и същи въпрос с цел да се получат максимален брой гледни точки от всички страни.

Астро-моста би могъл и да се превърне в едно добро средство за ориентация на начинаещите, къде и при кого биха искали да учат, стига да се прояви сериозно отношение към тази възможност, тъй като условието за участие е да се отразява едновременно информацията във всички интернет сайтове и места за астрологична дискусия.

Ето и самият "АСТРО-МОСТ"

Quid

Регистриран: 25.02.2004
Re: АСТРО-МОСТ
    #1000271 - 18.10.2005 13:08 [Re: Шехерезада]

добри намерения?!!

дефиниция за добри намерения случайно да имаш защото аз не се сещам?!

днес посредством моста разбрах следното
зенит - надир е мц - иц...........
аз немам нерви за подобни неща

Редактирано от caliostro (18.10.2005 16:10)

ШехерезадаМодератор
Anima

#1003205 - 19.10.2005 23:09 [Re: Quid]

Нали знаеш пътя към ада с какво е постлан?

Добрата новина е, че вече веднъж го минавах този път.
Лошата новина е, че искам пак да мина по него

В кой тъч на осите те пратих сега?

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Quid

#1003611 - 20.10.2005 10:08 [Re: Шехерезада]

нещата се развиват циклично с леко изместване.
така че няма никакви изненади.
банално но и понякога забавно

ШехерезадаМодератор
Anima

Линкове ... ще има
    #1050503 - 21.11.2005 18:42 [Re: Quid]

надявам се скоро да успея да класифицирам темите.

Астромоста, го вдигнам пак, поне докато човек не свикне с това какво е той и защо да го поглежда и преглежда

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Quid

Re: Линкове ... ще има
    #1053017 - 23.11.2005 09:19 [Re: Шехерезада]

тези мостове трябва нещо да дават. иначе си остават красиви архитектурни решения само.
не виждам някой от участниците във форума да не си е отговорил кой е и за къде пътува мод

Canopus
понезнат

Регистриран: 04.01.2006
От: Пловдив
    #1103264 - 04.01.2006 15:24 [Re: Шехерезада]

Цитат:

Астромоста, го вдигнам пак, поне докато човек не свикне с това какво е той и защо да го поглежда и преглежда

Идеята за астромоста е много добра, благодарение на него съм на път да мигрирам от Дир-а тук. А това е моя дебютен постинг с който бих желал да приветствам всички участници от този форум.

Успех!

--------------------
- In Partibus Infidelium -

Quid

#1104310 - 05.01.2006 10:13 [Re: Canopus]

не си губи времето в дира.
на мен започва да ми харесва сега идеята за астро моста. по принцип не я одобрих но сега може да се корегирам.
изкушавам се да ползвам астро моста и да пусна тук линкове към посочените в темата сайтове за определени и подбрани неща.

потресаващи неща има за четене.
уникални неща има.
една подборка от 5-6 линка ще даде ясна представа за какво става дума.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11192

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.064 seconds in which 0.049 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.