ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1
ТурисТ
заслужил ветеран

Регистриран: 19.04.2003
От: Варна
Анкета за Пирин
    #83233 - 25.05.2003 21:07

Здравейте!

Тук във форум Туризъм на ДИР.бг - http://clubs.dir.bg/ , срещнах нещо интересно, дето искам да предложа на вниманието ви:

": Колко струва Пирин?
Poster: Бoян
: 23.05.2003 13:17

АНКЕТА

Здравейте!

Ако четете тези редове значи по някакъв начин се интересувате от Пирин!
Казвам се Боян Рашев. Студент съм в Бранденбургския Технически Университет (Котбус, Германия), специалност “Управление на Околната Среда и Природните Ресурси”. С това изследване искам да дам своя принос за бъдещето на национален парк Пирин. Освен това то ще ми донесе и образователна степен Магистър, защото е в основата на дипломната ми работа.
Изследването е лично моя идея и не се подкрепя по никакъв начин от никоя организация. Анкетата е анонимна и получените данни няма да бъдат използвани с комерсиални цели.
Вашето мнение има значение дори и да не посещавате Пирин, защото става въпрос за планина, с която се гордее целия български народ! Единственото условие да участвате в анкетата е да имате навършени 16 години.
Анкетата се състои от 13 въпроса и попълването й ще Ви отнеме не повече от 15 минути. Моля, четете внимателно указанията и не бързайте да отговаряте на въпросите преди да сте прочели пълния текст! Мнението Ви ще бъде взето под внимание само ако отговорите на всички въпроси.

Тази анкета ще Ви накара да се замислите над въпроси,
които вероятно никога не сте си поставяли!

Ще намерите анкетата на:
http://pirin.online.bg "

И още едно мнение, което се получи на следващия ден:

": Re: Колко струва Пирин?
Poster: Kиpo
: 24.05.2003 09:57

Честно казано в първия момент бях шокиран от някои от въпросите, обаче след като попълних анкетата ми се струва, че беше крайно време всички да се замислим наистина ли оценяваме любимата планина - щото скоро май ще заприлича на Витоша!
Очаквам с нетърпение крайните резултати!"

--------------------
"... гора зашуми, вятър повее -
Балканът пее хайдушка песен"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
Re: Анкета за Пирин
    #88173 - 12.06.2003 20:23 [Re: ТурисТ]

тва с парите много ме ядоса. никакви пари не могат да спасят пирин или което и да било друго място, ако самите хора не са настроени да го спасят и да го опазят!!!
и с оглед на бг финансови навици много ми се ще да питам, след анкетата - колко хора мислят, че парите им за вход действително ще отидат по предназначение , а не в нечий бездънен организаторски джоб? съмненията ми са породени от момента - "ами ако парите не стигнат" - ми като не стигнат? какво? дайте още, а защо не - научете се да не бъдете прасета, а?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2125

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.