ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Медии » Списания

Страници: 1
Марго
Нерегистриран

Браваказа !!!
    #852742 - 01.07.2005 17:20

Брава каза на български - направо абсолютно побългарено списание отвратително ,няма нищо интересно за четене само картинки по скоро реклами !Направо съм възмутена !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
наблюдаващ
мистик

Регистриран: 29.05.2005
От: там за където вие сте се запът...
Re: Браваказа !!!
    #875386 - 17.07.2005 20:35 [Re: Марго]

Какво си очаквала?
Рекламата е в основата на тези издания.Благодарение на нея съществуват!Може би в италианското издание просто не и обръщаш внимание.

--------------------
Споделям с вас само това,което мисля,че можете да понесете.

Марго
Нерегистриран

#879453 - 20.07.2005 15:54 [Re: наблюдаващ]

Очаквах да е така както го обявиха т.е. да е само преведено от италианското издание а се оказа че е абсолютно побългарено като съдаржание а за количеството информация пък изобщо нямам коментар.Не можаха ли просто да го преведат а не да слагат такива тъпи теми.Защото предпочитам да чета италианското издание но за съжаление не съм чак толкова добре със италианския все още .Ето това очаквах -хората са успели да направят едно хубаво издание и ние както повечето неща тук побързахме да го развалим още от първия брой.Сега как да ме накрат българските издатели да си го купя .Пък като гледам как залежава по реповете явно не съм само аз на това мнение за голямо съжаление.

наблюдаващ
мистик

Регистриран: 29.05.2005
От: там за където вие сте се запът...
    #901717 - 04.08.2005 19:19 [Re: Марго]

Може би трябва нещо да уточним.Целта на тези издания не е само да показват хубави къщички и гледайки ги човек да попива идеи за собствения си дом.
Целта им е пазарна-да рекламират мебели,черна и бяла техника и въобще всичко що е за обзавеждане на един дом.Покрай ефектните снимки и поради непознатия ти(евентуално) език може и да не си го забелязала.Но това е истината,не се ядосвай!Почти под всяка снимка е указано на кои фирми са показаните стоки.Всяка кухня,спалня или баня е с "подходящото обзавеждане" на дадените фирми рекламиращи продукцията и услугите си.Друг вариант е да се покаже цялостно някой дом и така да се рекламира архитекта му.Или пък да се наблегне на чудесната природа,а това да е всъщност реклама на агенция за недвижими имоти продаваща във въпросния красив район.Много подобни списания вече излизат в България и много фирми се възползват от това.Някои потенциални клиенти също се прехласват по подобни издания с надеждата,че това което са видяли на снимка в техния дом би изглеждало по същия начин,което е меко казано безумно наивно.Просто даден продукт колкото и да е красив и качествен е представен на рекламната снимка в среда в която изпъква по начин,по който никога няма да изглежда когато се закупи и постави в дома на клиента.Освен ако той няма разкошна къща в Средиземноморието и стаите му не са колкото цели нашенски апартаменти. осветени по невероятен начин и гледащи към горски масиви или към морето.
Пожелавам го на всекиго,но за съжаление действителността е друга.

--------------------
Споделям с вас само това,което мисля,че можете да понесете.

HomeSweetHome
неориентиран

Регистриран: 26.08.2010
    #2685371 - 26.08.2010 11:00 [Re: Марго]

Това е най-хубавото списание за дома, което излиза в България. Особено съм впечатлена от последния брой - този за юли/август. Това беше един истински летен подарък за мен!! Много приятен баланс между различни теми - интериори, нови продукти, панаири на мебела и дизайна, полезни неща за дома, изхуство, пътешевствия ... и всичко, за което може да помисли един съвременен интелигентен човек. Истинска наслада за сетивата и духа! Следя го от първия брой и до сега не съм пропуснала нито един. Дано да не им се отрази кризата и списанието да продължи да излиза.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 4761

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.