ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
Re: И едно допълнение
    #87111 - 09.06.2003 11:06 [Re: Hard Rock fan]

Prodyljenieto - kato otnemat prawata na prowiniliq se i blokirat dostypa mu ot dadeno mqsto, sy666tiq se transformira w besen terorist , smenq zalata i izbiwajki de 666to mu padne ot 4lenowe na komsomolskiq aktiw, po ne dotam qsni pri4ini ili pone nikoj ne nau4awa to4no pri4inite, ta izbiwa na666iqt terorist po wyzmojno naj-brutalniq na4in - to wzriweni sgradi, to 4udesii se slu4wat... ta teroristyt.... sledwa prodyljenie...
ZA666TOTO - активът бди!!! nali?

da, naj-hubawoto ne666to na forumite e razli4noto, koeto sre666tame u potrebitelite.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Hard Rock fan

Регистриран: 07.01.2003
    #87166 - 09.06.2003 15:09 [Re: tanariil]

Их….! Тъкмо възнамерявах скромно себе си да предложа за председател на актива!
И ти ме умря с тез терористи. Уби вечно тлеещата у мен мечта – откак бях редово пионерче : да председателствам актив. Затова предлагам : членовете на актива да бъдат избирани сред потенциалните терористи. Тайно и подмолно ще агитираме за тях.
И вече сериозно – наистина е хубаво, че сред нас има и потенциални “терористи”. Ако всички бяха кротички (като мен)
би било твърде безлично. Щяхме безкрай да си разменяме учтивости, рецепти за манджи или гобленарски идеи и все в този ред нужни мнения . Би било твърде стилизирано и подредено .
"Не е задължително да сте луд, за да живеете тук, но все пак помага" - Вонегът. Цитатът е по памет, може и да има неточност.

Редактирано от Hard rock fan (09.06.2003 20:25)

tanariil
архидемон
**

#87346 - 10.06.2003 10:13 [Re: Hard Rock fan]

ако знаех, 4е 666те се кандидатира666 и 666тях да измисля не666то по-свежо - например колко са задружни вси4ки благодарение на действието на актива и какъв мир и спокойствие се възцарява (в следствие на усилените им военни действия в името на мира), ама на, не се бях сетила, 4е може да иска666 да си председател!!!
нали не пре4и сега да го кажа... така де, 666тото съм сигурна, 4е бих искала да гласувам за теб. така няма да има военни действия, а какво по-хубаво не666то на тоя свят отъ миръ!!! (три пъти ура и здраве желаем).
оооо, да. те лудите са просперира666тите и преуспява666тите на тоя свят. правилно го е забелязал... и аз така преди време се пробвах да се направя на луда, ама да ти кажа 4естно - изглежда света разбра, 4е само се правя, та затова не ми провървя особено. единственото ми успокоение е, 4е познавам един психо(лог - под въпросителна) от 4ти км та можи да си изпрося съвет за как се става луд без да те усетят, та да се живее по-ок и по-бива666то... само дето скоро не съм го виждала за мое съжаление...

Hard Rock fan

Регистриран: 07.01.2003
    #87358 - 10.06.2003 10:42 [Re: tanariil]

О, не - доброволно се отказвам от миротворческа дейност и от председателско място! Не ме бива да миротворя!
А инак - благодарна съм ти, че би подкрепила евентуланата ми кандидатура, която очевидно ще си остане една заветна мечта на бившото (но не и по дух) пионерче."ВИНАГИ ГОТОВ!"
А за лудите - не съм съгласна, че са проспериращи и преуспяващи. Тъкмо те - не са! Но обичам тяхната хаотична мисъл, бушуваща емоционалност, недосегаемия им вътрешен свят - и така ми се ще и в мен да гори искрица лудост - за да не забравям , че съм жива. И понеже искрицата така или инак си я имам, просто трябва да я опазя - угасне ли - мъртва съм.

tanariil
архидемон
**

:)
    #87398 - 10.06.2003 12:27 [Re: Hard Rock fan]

човек е на толкова на колкото се 4увства и дори бих добавила, 4е е това, което се 4увства (поне в пове4ето слу4аи).

Цитат:

А за лудите - не съм съгласна, че са проспериращи и преуспяващи. Тъкмо те - не са! Но обичам тяхната хаотична мисъл, бушуваща емоционалност, недосегаемия им вътрешен свят - и така ми се ще и в мен да гори искрица лудост - за да не забравям , че съм жива. И понеже искрицата така или инак си я имам, просто трябва да я опазя - угасне ли - мъртва съм.

това ми хареса много!!! все така да продължава желаем!!!
рапорт даден, рапорт приет!!!

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1951

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.