ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Европейски съюз

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Ентелегент
естет-практик

Регистриран: 18.12.2003
От: Nowhere
В Македония наричат българите - татари!
    #916026 - 15.08.2005 15:40

Съжалявам ако администратора на форума реши, че темата не е подходяща за този раздел, но по ред причини съм решил да я направя достояние на възможно по-голям брой хора в България!
Много моля темата ми да не бъда трита! Благодаря!

Вижте това! Регистрирайте се! Изкажете своето мнение тук!
Анти-български форум в Македония

--------------------
Гледам страшно!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
didia
член

Регистриран: 10.06.2005
От: София
Re: амииии 1800-2000 години срещу 15...
    #916079 - 15.08.2005 16:15 [Re: Ентелегент]

Абе не са виновни хорицата, че учат някаква измислена, ама много измислена история. То като го попрегледах тоя форум стигнах до извода, че нещастната държавица България, дето я има от хиляди години е произлязла от ВЕЛИКА МАКЕДОНИЯ, която пък съществува от 15 - сетина години! Какво да кажеш - то даже не си заслужава да се АБИШ за такива дивотии!!!

--------------------
Please smile... Because smile is the shortest way from heart to heart !

Digital
ентусиаст
**

Регистриран: 22.02.2005
    #916360 - 15.08.2005 21:03 [Re: didia]

Македонците страдат от чувство за малоценност и то много повече от нас. Затова така се ежат.

Raistlin
malignant

Регистриран: 07.10.2004
От: Анкх
    #916870 - 16.08.2005 10:08 [Re: Digital]

Аха. Б-Комплекс

--------------------
"..But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams."

SweetHeart
почетен член

Регистриран: 11.04.2005
    #933149 - 26.08.2005 19:43 [Re: Raistlin]

Уж сме произлезли от тях, а ни убиждат...:) И какво точно означаваше татари? Що си мисля, че беше турци...

Black Adder
Advanced

Регистриран: 18.04.2004
От: Varna
    #933392 - 27.08.2005 01:45 [Re: SweetHeart]

Цитат:

Уж сме произлезли от тях, а ни убиждат...:) И какво точно означаваше татари? Що си мисля, че беше турци...

Пише се "Обиждам" - почти 100% съм сигурен (в смисъл не че се заяждам - а така за информация)

А иначе татарите не са турци а са азиатски племена със сложна и преплетена история, също както и пра-българите - затова понякога двата народа се бъркат от някои автори - предимно македонски автори (нарочно ги наричам "автори" а не "историци")

--------------------
Reality-o-Meter: |.\......|

JIZO
most merciful
**

Регистриран: 12.11.2003
От: Leiden NL/ GB BG
Re: В Македония наричат българите - татари!
    #1004163 - 20.10.2005 15:16 [Re: Ентелегент]

Моето мнение е ,че макетата са долни безотечествени педерасти . Те са българи, но твъдят, че са македонци и имат нещо общо с Александар Велики . Безумно тъпи парчета . Но винаги, когато са в чужбина се представят или за сърби или за българи и винаги гледат да се омесят или с нас или с братята сърби. Ама сърбите хич не ги искат, защото за тях те са по долна ръка хора, едва ли не шиптари( то половината от Македония, вече е так и така шиптарска де), а ние глупаците все ги приемаме тези безотечественици. Защо приказват на български, като сме татари, защо половината коли в Скопие са с Софийска или Пловдивска регистрация . Защо всяка година много от тях приемат българско граждансто. А ние нямам нищо общо с татарите. Само, човек който не е виждал татар може да твърди обратното.Имах преди неколко години гадже от Татаристан и нито тя нито семейството и по нещо приличаха на българи . Така, че що е маке то е лайно .

Stahlgewitter

Регистриран: 06.08.2005
    #1006844 - 22.10.2005 20:47 [Re: JIZO]

Цитат:

Моето мнение е ,че макетата са долни безотечествени педерасти . Те са българи, но твъдят, че са македонци и имат нещо общо с Александар Велики . Безумно тъпи парчета . Но винаги, когато са в чужбина се представят или за сърби или за българи и винаги гледат да се омесят или с нас или с братята сърби. Ама сърбите хич не ги искат, защото за тях те са по долна ръка хора, едва ли не шиптари( то половината от Македония, вече е так и така шиптарска де), а ние глупаците все ги приемаме тези безотечественици. Защо приказват на български, като сме татари, защо половината коли в Скопие са с Софийска или Пловдивска регистрация . Защо всяка година много от тях приемат българско граждансто. А ние нямам нищо общо с татарите. Само, човек който не е виждал татар може да твърди обратното.Имах преди неколко години гадже от Татаристан и нито тя нито семейството и по нещо приличаха на българи . Така, че що е маке то е лайно .

brate moi vyrvi i se samoubii

syrbite ne sa ni nikakvi bratq,a dolni mrysni svine mrazq gi !!! da umrat vsichki dano!!!

caribrod,pirot,nish-bylgarski gradove!

kalata
atalak

Регистриран: 14.01.2004
От: -····-····
    #1194611 - 18.03.2006 15:02 [Re: Ентелегент]

хъммм и кво... не знам дали има някой, дето да не е чувал как ни наричат гърците, да не говорим за турците... а само който не е минавал през сръбска граница не е чувал как бугарин може да бъде изплюто а не казано.

--------------------
мумията се....

venstar
търсещ

Регистриран: 20.10.2005
От: Кьолн, Германия
    #1302336 - 14.06.2006 18:50 [Re: kalata]

Аз минавах преди две години два пъти през Сърбия. Лошо отношение не съм видял и лоша дума не съм чул. Всичко беше "брат". Брат това, брат онова. Даже полицая дето ме спря за превишена скорост на магистралата при Ниш ми вика : "Брат, бързо караш. Ще се глобяваме ли?" И не ме глоби, нищо не ми взе, нищо не ми поиска.

От баща ми обаче съм чувал съвсем други лични истории. Но отпреди 20 години.

Поздрав,
Венелин

--------------------
Изпитвайте всичко,
дръжте доброто!
(1 Сол. 5:21)

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 23098

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.