ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Ия.
самодива

Регистриран: 02.05.2001
От: Варна
Re: Котешка тоалетна
    #916912 - 16.08.2005 10:28 [Re: X-tended]

Абе не знам... Слагала съм и по повечко и пак същата работа, ама ще пробвам с повече - дано да има ефект...

--------------------
Ти знаеш ли, че аз знам, че нищо не знам?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Винипух
мечешка мама

Регистриран: 10.08.2004
    #916940 - 16.08.2005 10:46 [Re: Ия.]

Защо не опиташ с червеното "Амико"? "Бенто"-то е пълен боклук. На моите този път съм им взела "Фрискис" за разнообразие. Афродита ползва затворената тоалетна (тези, които приличат на куфарче), но малкият глупчо Миша не се сеща как да излиза от нея и предпочита другата. Та се налага да поддържам две тоалетни постоянно.

--------------------

Ия.
самодива

#917652 - 16.08.2005 16:54 [Re: Винипух]

Днес ходих да ги гледам в Практикер затворените тоалетни /всъщност имаше само една/ и се чудя дали изобщо ще влиза в нея. Аз по-скоро бих я определила като къща, а и така пишеше - тоалетна-къща. Иначе е много функционална и аз лично бих влизала с кеф вътре , ама знам ли я моята хубавица как ще реагира?! Още малко ще помисля, но съм склонна на опитам, пък каквото стане... А какво ти е мнението за такава тоалетна - наистина ли не мирише? Видях, че и филтър има - после продават ли се свободно?
Записвам си марките, които ми предложихте и ще търся...
Между другото днес в Метро видях Бентонит - това вид Бенто ли е? Не се реших да го взема, макар че цената беше супер - казах си, че щом е толкова евтино, сигурно не е особено качествено...

--------------------

Винипух
мечешка мама

Регистриран: 10.08.2004
    #917676 - 16.08.2005 17:14 [Re: Ия.]

Абе не е съвсем да не мирише, а и филтрите не се продават свободно, не знам защо. Но от тоалетната къща съм много доволна и смятам, че върши добра работа. Не я подценявай писаната ти, моята веднага се сети за какво служи това чудо. Предполагам, че се мушна вътре, защото реши, че това е новото й легло, но като е видяла камъчетата, се ориентира.

--------------------

Ия.
самодива

#917744 - 16.08.2005 17:56 [Re: Винипух]

Ха-ха-ха... Браво на нея!!! И аз се надявам на нещо подобно, че да видим... Ще ходя и на други места да видя какво ще ми предложат и ще реша и значи непременно ще питам дали имат допълнително филтри - то просто няма логика да не се продават свободно...
А да питам още нещо, щом имате такъв голям опит с котета, макар че малко излизам извън темата...
Вече се обърках как да я храня - със суха храна или с обикновена, т.е. по малко от всичко? Ветеринарят ми каза, че в никакъв случай не трябва да й давам от нашата храна и от консервите за котки, защото е вредно, и трябва да си купувам само от едни техни храни, които са май доста скъпи на фона на останалите храни,които съм виждала /100 гр.=1.30 лв./. В интерес на истината ми се стори малко рекламен трик, обаче котачката ми направо полудява като ги види тези бебешки гранули и доста се чуди като й предложа от другите. Стомахчето е й доста чувствително и като й дам нещо друго, освен гранулки, веднага отива към разстройство и искам, не искам - само суха храна, ама дали може едно животно само на нея да бъде, защото из нета четох и други мнения, а милата как си хапва с удоволствие и от нашите манджички и й давам по мъничко, защото ме гледа с едни големи очи... Иначе месце и кокалчета обича много и от тях не я лишавам - нали е хищник...

--------------------

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5719

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.