ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
cucar
неориентиран

Регистриран: 15.09.2005
ЗОВ ЗА ПОМОЩ С АКЪЛ ЗА ЕМИГРАЦИЯ
    #959944 - 16.09.2005 17:31

ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ, АЗ И СЕМЙСТВОТО МИ ЖИВЕЕМ В ИСПАНИЯ, НО ВИНАГИ МЕЧТАТА МИ Е БИЛА АВСТРАЛИЯ. ЗА ТОВА ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ,
АКО НЯКОЙ ЗНАЕ НАЧИ/ОСВЕН ВСЕИЗВЕСТНИТЕ НА ВСИЧКИ ЗАКОННИ НАЧИНИ/ ЗА ЕМИГРИРАНЕ В АВСТРАЛИЯ ИЛИ ПЪК НОВА ЗЕЛАНДИЯ МОЛЯ ДА МИ КАЖЕ КАКЪВ Е ТОЗИ НАЧИН? ПРЕГЛЕЖДАЙКИ ДОСТА ОБЗОРНО ФОРУМА РАЗБРАХ, ЧЕ ТУК ИМА НЯКОИ НЕ МНОГО ДОБРОСЪРДЕЧНО НАСРОЕНИ ХОРА,ЗА ТОВА ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ ТЕЗИ ХОРА ДА НЕ МИ ПИШАТ ИЛИ ПРОСТО ДА НЕ МЕ УПРЕКВАТ, ЗАЩОТО ВСЕКИ САМ СИ ЗНАЕ ЗАЩО Е ИЗБРАЛ ИМЕННО НЕЗАКОННИЯ НАЧИН, А ПОВЯРВАЙТЕ МИ АЗ НАИСТИНА СЪМ ОПИТАЛ ВСИЧКИ ЗАКОННИ ТАКИВА, НО ВСЕ НЯМАМ КЪСМЕТ ИЛИ ПРОСТО СЪМ КЪРЪК. В ТОВА ЧИСЛО ПРЕДИ 2 ГОДИНИ АЗ И СЕМЕЙСТВОТО МИ ХОДИХМЕ ЗА 2 МЕСЕЦА ЧАК ДО НОВА КАЛЕДОНИЯ НО ЗА СЪЖЕЛЕНИЕ И ОТ ТАМ НЕ УСПЯХМЕ.ЗА ТОВА СЕГА ЖИВЕЕМ В ИСПАНИЯ, НО ЗНАЙТЕ ИСПАНИЯ Е ЕДНА ГОЛЯМА ГЛУПОСТ, А ЗА българия НЕ ИСКАМЕ ДА МИСЛИМ,ПО ОБЯСНИМИ НА ВСИЧКИ ПРИЧИНИ!!! ЗА ТОВА М О Л Я ВИ ПОМАГАЙТЕ!!! АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОДСКАЖЕ НЕЩО ИЛИ ИСКА ДА МЕ ПИТА НЕЩО/ЛИЧНО/
МОЖЕ СЪЩО ТАКА ДА МИ ПИШЕ И НА e-mail pacolyaa@lycos.es ! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  

Нерегистриран

Re: ЗОВ ЗА ПОМОЩ С АКЪЛ ЗА ЕМИГРАЦИЯ
    #962014 - 18.09.2005 16:25 [Re: cucar]

Privet!!!!!!!!!! Akyl nemoga da ti dam........ v nachaloto na godinata izpratih dve nashi moncheta ....... pribraha gi za nezakonno prebivavane/biaha doshli za sportno systezanie/....dokolkoto sym chel i chuval ot nezakonna emigracia v AU fajda niama ...... niskoplatena rabota .... i nepriatnosti........
Ako se domyknesh dotuk moga da ti pomogna s pokriv nad glavata v Melbourne i eventualno rabota / ako si zakonen de/...........
ngmitev@abv.bg

Нерегистриран

#962022 - 18.09.2005 16:37 [Re: Анонимен]

БЛАГОДАРЯ ТИ,АКО ВСЕ ПАК УСПЕЯ ДА ДОЙДА ПО НЯКАКВ НАЧИН И ЗАКЪСАМ С ПОКРИВ,ЩЕ ТЕ ПОТЪРСЯ !

cucar
неориентиран

#962028 - 18.09.2005 16:43 [Re: Анонимен]

ИЗВИНЯВАЙ БЯХ ЗАБРАВИЛ ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ, И ПАК ТИ БЛАГОДАРЯ, ДАНО ДА УСПЕЯ ДА СЕ ДОМЪКНА!!!

Maggie
~The black rose~

Регистриран: 05.11.2003
От: ~Melbourne, Australia ~
    #962663 - 19.09.2005 04:15 [Re: cucar]

Запиши се да учиш и ела сьс студентска виза после по можеш да намериш начини да се установиш.

Незаконно не идвай, смисьл няма.

--------------------
The biggest risk in life is not taking one!!!
----------------------

Deso G
Traveller

Регистриран: 06.09.2004
От: София, България
    #964710 - 20.09.2005 13:43 [Re: Анонимен]

Цитат:

ngmitev@abv.bg

Поздрави за готовността да помогнеш на друг човек непознат! А мислех, че самарянството не вирее по нашите (сънародници) земи...

--------------------
*Който иска намира начин, който не иска си намира оправдание!*

cucar
неориентиран

#964747 - 20.09.2005 14:24 [Re: Maggie]

Благодаря Ти за съвета,и това опитах преди 5год.Приеха ме в 2 университета,но за съжаление по онова време не можах да събера парите на време и всичко пропадна, а надявам се, че заеш, че ако са те приеи и не заминеш е по-лошо и от отказ!!!

fennay
устремена

Регистриран: 04.03.2005
    #964894 - 20.09.2005 15:58 [Re: cucar]

Цитат:

ако са те приеи и не заминеш е по-лошо и от отказ!!!

Какво пък е толкова лошо в това че са те приели, а не си заминал?! Не си събрал парите и това е. Не вярвам въобще университетите да правят проблем от това - на тях им е пределно ясно, че има студенти, които разчитат примерно на стипендия или заем. Ако получат отказ за такива естествено че не могат да заминат въпреки че са приети в университета. Не ми се вярва хич това което пишеш.

cucar
неориентиран

#964954 - 20.09.2005 16:25 [Re: fennay]

Спецялно и аз незнам какво му е толкова лошото, но след това имам още два отказа за виза, и когато попитах емиграцйонната офицерка защо, тя ми отговори, че австралииските власти смятат, че товае е несирйозно намерение по отношение на Австралия. Предавам ти го с две думи тъй като отказите ми са по три листа фермани!!!

Нерегистриран

#964962 - 20.09.2005 16:28 [Re: Анонимен]

Zdrasti,

imam nyakolko vaprosa predi da moga da ti pusna lichna belejka i da ti dam otgovor:
1. Zashto smyatash, che ne mojesh da doydesh v AUS zakonno?
2. Imash li pari, kolko?
3. Gotov li si ti i semeystvoto ti da jiveete v nyakoya ferma v busha (nay-blizkiya grad da e na 300 km)?
4. Smyatash li che "sunarodnicite" shte ti dadat chitav suvet?
5. Znaesh li MNOGO dobre angliyski?
Posleden. Mojesh li da plashtash na advokat po 250 - 400$ na chas?

Svetnat

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2673

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.043 seconds in which 0.029 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.