ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Секс

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Biff
член

Регистриран: 24.09.2005
"Стиловете" онанизъм
    #978295 - 30.09.2005 19:09

Като стар заклет онанист,тази тема ме вълнува доста !
Как обичате да го правите? Мъжете: с ръка,с надуваема кукла,или по друг начин , аз например като ученик имах навик да сгъна възглавница на две през средата и да легна върху нея,правейки възвратно-постъпателни движения в чурка в сгъвката ,много е яко,почти няма разлика в сравнение с оригиналната вагина !
Дамите: с пръст на клитора ли обичате само,или да има и "нещо" вътре ?
Не видям подобна тема да е обсъждана скоро,ако все пак е,моля за извинение !

--------------------
Егоего е негър!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Шаранка
ориентирана

Регистриран: 18.02.2004
Re: "Стиловете" онанизъм
    #978342 - 30.09.2005 19:37 [Re: Biff]

Брей,т'ва с назглавницата ме заинтригова!

Ghik
Умрял

Регистриран: 27.07.2005
    #978368 - 30.09.2005 19:58 [Re: Biff]

Kaжи ми, че полсе не си лягаш обратно на възглавницата и заспиваш кротко-кротко!!!!!!!!!!!!!

Overhate
къргън

Регистриран: 09.11.2003
    #978407 - 30.09.2005 20:20 [Re: Biff]

Ръка, лява.
Като начинаещ ползвах и силата на водната струя.
Ех, младост....

--------------------
I have something to say: It's better to burn down than to fade away!

Biff
член

#978420 - 30.09.2005 20:40 [Re: Overhate]

Това с възглавницата е жестоко,при липса на подходяща дама,ви препоръчвам да опитате,яко е
Оуви,това с водната струя също е здраво,даа,пуста младост .
А дамите изглежда смятат самозадоволяването за нещо особено интимно,и не обичат да споделят опита си

--------------------
Егоего е негър!

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #978555 - 30.09.2005 22:07 [Re: Biff]

Цитат:

много е яко,почти няма разлика в сравнение с оригиналната вагина

след като почти няма разлика - какъв е смисълът да не се практикува с оригинала?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

parcaleste
конникът без глава

Регистриран: 03.09.2005
От: Шопландия
    #978575 - 30.09.2005 22:17 [Re: admiral]

Престижът

--------------------
Outro

*НЕСИГУРНОТО ПРИМИРИЕ НА ул.КРЕСТОЛЪН ПРОДЪЛЖАВА*

(in searching for the sacred two headed worm)

Сандокан
член на ТКЗС

Регистриран: 14.06.2004
От: зад баира
    #978657 - 30.09.2005 22:50 [Re: Biff]

Открехваш вратата на банята и го навираш между вратата и касата.Почваш движения като през това време държиш вратата за дръжката и в зависимост от натиска си избираш тесняче или кофа.

Ghik
Умрял

#978711 - 30.09.2005 23:05 [Re: Сандокан]

ДА бе и некой се прибира вкъщи по-рано и те стряска и после....сами се сещайте..........

Vladetel
интересен

Регистриран: 28.09.2005
От: BG
    #978785 - 30.09.2005 23:27 [Re: Biff]

Тва е моето гадже- възглавницата.

--------------------
VLADETEL

ГолЕмо ДиванеМодератор
чЮфстФителна

Регистриран: 13.02.2004
От: в стаята на откачалките
    #979037 - 01.10.2005 02:48 [Re: Vladetel]

за теб знаем

--------------------
"Упорствай до тогава, докато твоите слабости станат твои особености"

Dr. Epstein

Регистриран: 10.08.2004
Няма начин
    #979089 - 01.10.2005 09:11 [Re: Biff]

Станах на 19.В родната казарма бях танкист.Първият ден пред мен се изправи майор Николаев.Голям мъж.Висок 1.56м.Няма да забравя думите му:
-Вие сега сте п*тки.Още пикате бира изпита в цивилизацията.Но тук ще станете мъже.Един истински мъж в този живот трябва да направи един милион чекии!
След бойни стрелби се редехме целия екипаж в нишка и лъскахме цевта на оръдието на танка с огромен шомпул.По този повод майор Николаев казваше:
- Е това е истинска чекия! А не там по постове да лъскате малките пишки.
Не знам дали съм истински мъж сега.До един милион ми е малко трудно да броя.Обаче на вас жените да ви е ясно.Мъжът женен, разведен, с любовница или без, на 20 или 40 години, презреят ли му кайсиите лъска като луд.

--------------------
[img]http://www.di.fm/partners/images/button3.gif[/img]

Biff
член

Re: Няма начин
    #979093 - 01.10.2005 09:19 [Re: Dr. Epstein]

Браво бе,Епщайн

--------------------
Егоего е негър!

Сандокан
член на ТКЗС

Регистриран: 14.06.2004
От: зад баира
    #979134 - 01.10.2005 10:20 [Re: Dr. Epstein]

Ебането е селска работа - чекията оформя характера.

Чубрик
Terra incognita

Регистриран: 15.08.2005
От: Отровният народ
    #979242 - 01.10.2005 12:03 [Re: Biff]

Момчета тази тема можехте да си я пуснете в клуб Банан. Но понеже гледам ви липсват свежи идеи ето ви една :

"Чекия с пъпеш

Сигурно доста си се сгорещил и ще искаш да поохладиш малко страстите. Има страхотен начин за това. Само трябва да внимаваш и голям кеф те чака. За тази малка забава ще ти трябва един пъпеш -не много голям, но и да не е съвсем малък. Сложи го да се изстуди в хладилника. Не го дръж много време, не трябва да е леден. Готов ли си с пъпеша? Ще ти трябва и един нож, гледай да не е с много широко острие. Избери подходящо място върху кората на пъпеша и изрежи колкото можеш по-кръгъл отвор. Внимавай с размерите му, трябва да е съвсем мъничко по-широк от калибъра на хуя ти. Издълба ли го? Вкарай ножа вътре през дупката и мушни с него няколко пъти, трябва да пробиеш месестата част и да достигнеш до онази кашообразната със семчиците. Хвърляй ножа, сладурче и се хващай за хуя! Лъсни го, намачкай го, приложи му любимата си техника и го надърви възможно най-бързо! Готов ли си? Браво, жребец! Ако искаш, може да си сложиш презерватив, ако искаш давай направо. Хвани изстудения пъпеш с две ръце и набутай надървеното си парче в отвора. Бавничко, постепенно. Страхотно усещане, нали! Тясната, хладна хватка бавничко пълзи по хуя ти, докато стигне до ташаците ти. Лекичко размърдай пъпеша с ръце. Усещаш ли с главичката малките хлъзгави семчици? Дръж ръцете неподвижни, движи се от кръста надолу. Издърпай назад, извади го почти целия. Отново го вкарай целия, до ташаците. Браво, миличък! Харесва ли ти жвакащия звук? Като от мокрото путе на възбудено маце. Сега направи друг трик- извади го половината и започни да ръгаш с по-бързи и къси движения. Всичко стана на каша, нали! Семчиците възбуждащо се пързалят по чепа ти. Давай сега- две дълбоки, мощни движения и две по-къси! Хайде сега, давай с лекички, въртеливи движения на таза! Закови пъпеша с последно яко движение, хубаво да изжвака! Празни се вътре! Супер е, нали? Горещата ти сперма се смесва с хладната каша, която се е получила в пъпеша. Продължи докато се празниш лекичко да си го движиш напред-назад! Изцеди ли го добре? Можеш да дадеш на някоя мадама да го оближе от всички страни. Или да изяде пъпеша. Най-добре и двете."

--------------------
The weak will fall ...

Vladetel
интересен

#979527 - 01.10.2005 15:18 [Re: Чубрик]

Е тва напрао ма уби. Трябва да го пробвам, докато не са изчезнали още пъпешите от пазара. Ама и другите плодове от семейство тиквови вършат работа като се замисли човек. Вземи за пример тиквичката- ако я издълбаеш внимателно, също става. ЕЕЕЕЕех плодове, плодове.
Съвсем изпростях

--------------------
VLADETEL

admiral
на андорския флот

#979557 - 01.10.2005 16:22 [Re: Biff]

Темата явно е върло творческа.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Arsenal
suspended

Регистриран: 15.11.2004
От: Jerusalem
    #979675 - 01.10.2005 18:05 [Re: Biff]

От както почнах да прая чекии с две рЪце на кура къв гръб съм направил

Vladetel
интересен

#979729 - 01.10.2005 18:47 [Re: Arsenal]

То така се градят мускули. Ти да не мислиш че Арнолдчо и Крика използват други методи
Тва с хапчетата и хранителните добавки е само за да затворят очите на народа

--------------------
VLADETEL

lamb_of_god
изрод
**

Регистриран: 14.08.2005
От: Варна,BG
    #980382 - 02.10.2005 07:55 [Re: Сандокан]

Цитат:

Открехваш вратата на банята и го навираш между вратата и касата.

Ами ако случайно стане течение и вратата се блъсне?Тогава по принуда ще се наложи да станеш мусулманин.

--------------------
I won't look prettier if I smile for the picture
Motherfuckers never liked me then and they
Sure won't like me now
Don't try to drag me down with your cliche
Your fake grin fits your faker face
But I find pleasure in your misery
Yeah

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #980592 - 02.10.2005 12:41 [Re: Biff]

по хайдушки - с приклякване

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

admiral
на андорския флот

#980614 - 02.10.2005 12:57 [Re: Ян Бибиян™©]

по хайдушки не беше ли с двуцевка?

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #980638 - 02.10.2005 13:38 [Re: admiral]

Цитат:

по хайдушки не беше ли с двуцевка?

не , с двуцевката е по партизански

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

vra4anin
член

Регистриран: 09.08.2005
    #981127 - 02.10.2005 21:44 [Re: admiral]

Много е готино да си намажете ръцете с лосион за тяло и да лъснете

--------------------
Извисяване

lamb_of_god
изрод
**

Регистриран: 14.08.2005
От: Варна,BG
    #981601 - 03.10.2005 10:52 [Re: Чубрик]

Пробвайте с пица!Много е реалистично!

--------------------
I won't look prettier if I smile for the picture
Motherfuckers never liked me then and they
Sure won't like me now
Don't try to drag me down with your cliche
Your fake grin fits your faker face
But I find pleasure in your misery
Yeah

Metanoia
I am the bloody Earth

Регистриран: 17.03.2004
От: Велико Търново
    #981755 - 03.10.2005 12:09 [Re: Чубрик]

Цитат:

"Чекия с пъпеш

Това е описано (или поне идеята му) в една книга на Ървин Уелш ако не се лъжа.

А иначе - това с пъпеша е добро, но аз лично най-много харесвам друг "стил" - жена ми ми го намазва със студено краве масло и ми го "лъска"... страшно е! Направо мисля да направим семеен бизнес с това - който опита веднъж ще се връща на ден по два пъти.
Иначе това с възглавницата (в подобен вид) съм го пробвал - не е много яко. Мога да опиша още 1-2 неща, но май не са за пред хора...

--------------------
Услуги и информация за малкия и стартиращия бизнес

Dr. Epstein

Регистриран: 10.08.2004
    #981774 - 03.10.2005 12:25 [Re: Metanoia]

Eнциклопедия на чекията се заформя тука.Ще минавам да видя развитието.Живеем в Милениум все пак.
Онзи ден гледах някакво предаване как usa инженери са пресъздали синтетична вагина.6000 $ май са множко, ама било повече от реалистично.Та си мисля бизнес да подхвана във влака София-Кърджали.Сутеньорче на синтетична-как ви звучи?
Хем реализъм, хем евтинджос...за има няма на два вояажа съм я избил.
Даже за целта си купих риза с надпис "Rapper".

--------------------
[img]http://www.di.fm/partners/images/button3.gif[/img]

Stevie Wonder
F1 driver

Регистриран: 01.09.2005
    #1194408 - 18.03.2006 11:15 [Re: Biff]

Цитат:

Като стар заклет онанист,тази тема ме вълнува доста !
Как обичате да го правите? Мъжете: с ръка,с надуваема кукла,или по друг начин , аз например като ученик имах навик да сгъна възглавница на две през средата и да легна върху нея,правейки възвратно-постъпателни движения в чурка в сгъвката ,много е яко,почти няма разлика в сравнение с оригиналната вагина !
Дамите: с пръст на клитора ли обичате само,или да има и "нещо" вътре ?
Не видям подобна тема да е обсъждана скоро,ако все пак е,моля за извинение !

Цитат:

Онанизмът (мастурбацията, самозадоволяването) са често предпочитани методи за снемане на сексуалното напрежение и осъществяване на някои от сексуалните помисли и мечти, които в реалното трудно могат да бъдат сбъднати поради една или друга причина. Напоследък все повече, се говори, за положителните страни на мастурбирането, например - освобождава нервното пренапрежение, предпазва от рак на простатната жлеза и какви ли не още благини за мъжкото тяло.

Като цяло, всеки мъж практикува 1-2 варианта на мастурбирането, но ако се отдаде на фантазия и разкрепостеност, то може да превърне онанирането в още по-интересна игра, чрез някои от видовете мастурбация, които ще представим по-долу.

"Чрез слой вода"
На пениса в ерекция, се поставя презерватив, под който поставяме края на шланга на душа. Пълним го с топла вода, махаме шланга, когато е напълнен добре затискайки с другата ръка изтичането на водата, и започваме да онанираме, като члена се масажира едновременно и от механиката на ръката и от масажа на водата. Ефектно е да се види, как спермата по време на еякулация образува причудливи фигурки, които приличат на направените с компютър 3D-изображения.

С банан
Измийте банана добре. Очистете го внимателно като се стремите да не разкъсвате максимално обелката му, така, че да се получи нещо като полукошничка. Вътрешността може да изядете, но запазете кожата на банана, която ви е нужна за мастурбацията. Леко я затоплете - с въздух, водичка, пара, за да стане до температурата на тялото. След това наденете кожата върху ерегиралия член и мастурбирайте немного бързо.

С банан-2
Избери банан по размер и форма съответстващи най-много на твоя пенис. Цепни първоначално банана малко отгоре, колкото отвор, нужен за да влезе твоя ерегирал пенис вътре. Обвий банана с тиксо плътно, но не пристягай, за да бъде по-широк вътре. След това цепни отгоре леко плода, извади вътрешността с лъжичка или нож, така, че да се запази плода. После вдъхни няколко пъти вътре в така образувалият се бананов мастурбатор, за да се затопли. Надени го на члена и започни мастурбация. Смазката е натурална, усещането и аромата са класни, особено ако добре е подбран размерът. За любителите на спермата се запазва отличния витаминен коктейл. Приятно и полезно!

Силната струя
Пусни душа в банята, така че струята да е силна и да не се разпръсква. Оголи главата на члена и я постави под силната струя на душа, като се стремете струята да удря мястото където юздичката се съединява с главичката на пениса. За обрязаните, това е мястото от долната част на главата на пениса, където се съчленяват двата края на короната на главата на пениса. Бавно движете члена под струята или ако душа е подвижен насочвайте самата струя вие. Ще получите огромно удоволствие.

Плувната шапка
Обърнете наопаки плувната шапка, като отвътрешната страна на бившата външна част, по средата поставите хартиена тръба от рулата за хартия за домакинството, и леко подпъхнете шапката. Обърнете остатъка от шапката за края на тръбата, и я закрепете на около 5 сантиметра с тиксо. Смажете шапката и се наслаждавайте.

Като увиване на тесто
Поставете ерегиралият член между вътрешната страна на двете си ръце. Действайте така, все едно правите тестено руло, или плътна тръбичка от пластелин, т.е. увивайте с длани члена си. При това, съсредоточете вниманието си на дланите. По отношение на члена, те поначало са най-нежни и крехки, повтаряйте го непрекъснато, с минимално усилие и малък натиск. Постепенно може да засилвате натиска и да форсирате темпото. Този метод е добър за тези, които искат да свършат , например - 6 пъти за десет минути и за няколко часа да забравят за секса. Изисква се определена тренировка.

Уретрален онанизъм
Това е една доста интересна техника, която не всички биха се съгласили да практикуват. По принцип се практикува основно от почитателите на BDSM. Взима се тънко, пластично, предметче, което е със заоблени краища. Стерилизира се, чрез изваряване във вода и сода бикарбонат. След което се въвежда в пикочния канал, като се движи напред назад. По същият начин, може да се мастурбира и с пръстите на ръката при мъже, които са с достатъчно разширен пикочен канал.

Анална мастурбация
Това е доста интересна методика, при която в аналното отверстие се въвежда презерватив, който се раздува или с вода или с поток въздух. Оттова се стимулира простатната жлеза, което води до сигурна ерекция на пениса и с помощта на мастурбация или не, оргазмът е мощен, силен и ефективен. Това се дължи на факта, че при въвеждането на мастурбатора в ануса, се получава преразпределение на работата на мускулите около самия пенис. Освен това остават мускули, които не могат да се съкратят. Така се получават нови усещания, които водят до оргазъм.

Ефекта на въображаемия партньор
Поставете члена и скротума между краката си така, че да провисне от другата страна. Започнете да движите бедрата си, като едновременно с това с едната ръка масажирате главата на члена.

Wind's Daughter
хала

Регистриран: 15.03.2006
От: Sf
    #1194460 - 18.03.2006 12:12 [Re: Biff]

Цитат:

А дамите изглежда смятат самозадоволяването за нещо особено интимно,и не обичат да споделят опита си

Айде да отсрамя аз дамите
Не знам колко от вас знаят но има един доста дискретен начин за самозадоволяване при нас, на който съм голяма почитателка: свързан е със стягане на мускули.
Предимства: може да се практикува навсякъде (предимно в седнало положение) и ако се въздържите от стонове може да остане абсолютно незабелязано (случвало ми се е да го практикувам в киното, на лекции, или дори в претъпкан автобус),
развива се вагиналната мускулатура ;
Недостатъци: изисква се богато въображение и голяма концентрация, защото в противен случай върховният момент може да ти избяга.

--------------------
La vitta e bella

Шаранка
ориентирана

#1194514 - 18.03.2006 13:00 [Re: Stevie Wonder]

Лееле,падам от степента на изобретателност!

Wind's Daughter
хала

Регистриран: 15.03.2006
От: Sf
    #1194572 - 18.03.2006 14:07 [Re: Шаранка]

Сериозно: интересно ми е колко от вас са чували за това. Защото аз го открих още в ранна тинейджърска възраст и до сега съм чувала само веднъж да се цитира. То вярно, че маструбирането при жените, не е много широко застъпена тема( м/у другото съм забелязала, че това е доста притеснителен въпрос за повечето дами ), а и аз не съм се интересувала много... та в този ред на мисли ми е интересно колко хора са запознати с това?

--------------------
La vitta e bella

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #1194643 - 18.03.2006 15:28 [Re: Wind's Daughter]

Цитат:

развива се вагиналната мускулатура ;

А, ей туй е много ценно!

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

ROADЯUNNЭR
бегачос невероятикус

Регистриран: 28.07.2003
От: Селановци
    #1196028 - 20.03.2006 10:19 [Re: Biff]

аз наблягам на количеството ... кат бях по-млад съм стигал брой повторения над 15 за 2 часа да речем ... стана ми лошо ... от тогава не се кефя на порното по ТВ1000

много ме разпуска сутрин , още в просъница но определео е полезно и разпускащо ...
ако пропусна 1-2 дена става страшно
но нещо не съм фен на изчанчени методи ( или поне не сам , това с маслото ми хареса )
лъскал съм къде ли е , в кино , във влака , на работното място ... на плажа , абе на всякъде

Jackass
Man of Constant Sorrow...
**

Регистриран: 05.05.2005
    #1206927 - 26.03.2006 06:42 [Re: ROADЯUNNЭR]

Много се смях като чух за метода на изтръпналата ръка:
Значи номера е да притиснеш кръвоснабдяването на лЮбимата си ръчичка (например сядаш на нея върху твърда повърхност) докато тя изтръпне до степен да загубиш чуствителност - като все едно не е твоя. Тогава започваш да свещенодействаш....

хахаха...

Сега се сещам и за други простотии дето измисляхме в Университета като студенти. Например как да си избършеш с трамваен билет след голяма нужда?
Сгъваш един билет на 4 и късаш в центъра така, че да се получи кръгла дупчица. Пъхаш пръстче в отоворчето и почистващ ауспуха. Внимателно изтегляш обратно билета по пръста като изтриваш "нагара". Почистения така пръст остава да бъде само довършен с парченцето от центъра на билета, което си запазил за да почиститш поднокътното пространство с което процедурата завършва....

Сещам се и за още простотий от този калибър ама друг път ще разправям а сега отивам за бира...

Шаранка
ориентирана

#1206963 - 26.03.2006 09:32 [Re: Wind's Daughter]

Кое да сме чували:за упражненията,стягащи влагалищния мускул или че те са възбуждащи?Практикува се от векове.Считало се,че добрата гейша трябва да може да доведе мъжа до оргазъм само с вътрешни движения.

SashoT
старо куче

Регистриран: 29.03.2006
От: Благоевград
    #1210183 - 29.03.2006 15:52 [Re: Biff]

Незнам приятел, но всеки се го прави както му е най-приятно. Но едва ли мога да сръвнявам усещането от женските части с една възглавница.

--------------------
Живота е труден! Изживей го смело, за да бъдеш щастлив!

dixy
разЛична

Регистриран: 10.04.2006
    #1231688 - 18.04.2006 17:08 [Re: Wind's Daughter]

Цитат:

Не знам колко от вас знаят но има един доста дискретен начин за самозадоволяване при нас, на който съм голяма почитателка: свързан е със стягане на мускули.

това трябва да се пробва обикновено използвам водната струя на душа или каквото ми дойде на момента
Едва ли има жена, която да не го прави, но много малко от тях си признават

SashoT
старо куче

#1232197 - 19.04.2006 10:12 [Re: dixy]

Така е... доста малко жени си признават, че се самозадоволяват. Добре е, че поне тук се намират такива та да се разбере, че не само мъжете се занимаваме с такива упражнения.

--------------------

unknown02
n%0

Регистриран: 09.04.2006
    #1232756 - 19.04.2006 16:32 [Re: Чубрик]

Уаааа, ей тфа е! Мъж да си в тоя живот! Чак взех завистливо да присвивам очи

Black Adder
Advanced

Регистриран: 18.04.2004
От: Varna
    #1232866 - 19.04.2006 17:25 [Re: unknown02]

Е, ти пък като жена можеш да ползваш банан... примерно... също не трябва да е много студен!

--------------------
Reality-o-Meter: |.\......|

unknown02
n%0

#1233108 - 19.04.2006 22:36 [Re: Black Adder]

Абе работата с банана едва ли щяха да я опишат с такива изкушаващи подробности. "Взимате средно голям банан и започвате да го скривате..."..Не, мерси. Няма да ме подтикне към действие.Но ако бях мъж...оооо...ако бях мъж!!! Ама не съм.

JIZO
most merciful
**

Регистриран: 12.11.2003
От: Leiden NL/ GB BG
    #1233109 - 19.04.2006 22:39 [Re: unknown02]

Ми аз съм мъж и понеже съм хетеро сексуален, като видя, банан с удоволствое го изяждам !Ти, какво толкова щеше да направиш

unknown02
n%0

#1233115 - 19.04.2006 22:49 [Re: JIZO]

Ахахах, говорех за глупавия пъпеш. Банана е прекалено изтъркан. Той е просто нарицателно

JIZO
most merciful
**

#1233117 - 19.04.2006 22:50 [Re: unknown02]

И какво за пъпеша

unknown02
n%0

#1233122 - 19.04.2006 22:55 [Re: JIZO]

Какво за пъпеша ли??
Ти прочете ли оная историйка??
Аз специално се подмокрих....за теб не знам.

Black Adder
Advanced

#1233190 - 20.04.2006 00:59 [Re: unknown02]

Цитат:

Абе работата с банана едва ли щяха да я опишат с такива изкушаващи подробности. "Взимате средно голям банан и започвате да го скривате..."..Не, мерси. Няма да ме подтикне към действие.Но ако бях мъж...оооо...ако бях мъж!!! Ама не съм.

Честно казано мен като цяло нито тиквите, нито дините, нито дори пъпешите не ме привличат по този начин... и въобще цялата история е малко изсмукана от пръстите - като всяко литературно произведение. Ако беше мъж сигурно нямаше толкова да се впечатлиш - така че не съжалявай пък и сега не е сезона на пъпешите

Междудругото това с пъпеша май е история от секс телефон Преди години бяха популярни тези телефони... в някой женски тип такъв телефон може да има и нещо подобно за жени

--------------------

JIZO
most merciful
**

#1233853 - 20.04.2006 16:03 [Re: unknown02]

Не я бях чел, историята е номер едно ! Яко се одървих , и ако тука намеря пъпеш, веднага ще пробвам !

Shadows Fall
Shadow
**

Регистриран: 30.06.2004
От: Поп Фолка, Балкания
    #1233867 - 20.04.2006 16:11 [Re: JIZO]

какъв пъпеш бе бро?
отскочи до Sin city хахаха
не си далеч от Лайден
тамън ще комбинираш 2 в 1

--------------------
Amici Dei Inemici Mundi

JIZO
most merciful
**

#1233925 - 20.04.2006 16:50 [Re: Shadows Fall]

Да брато, така е ама, едно е 3 евро за Пъпеш, друго са 50 за миндилец ! Пък и последният път, като ходих, беше голяма суша, на клуб бяхме на успях, нищо да зарибя , ама аз не се секирам и отодохме веднага в Ред лайт, там само разни негърки , на по 50 години по 150 кила ебати( ама беше към 3 и нещо сутринта), накая, с триста зора намерихме едно мнгоо добро украинче, ама то не искаше с 3 на веднъж(или или ебати, не съм и избирал аз професията я), независимо, че и предложихме много добра цена! Каза ни, че ако не можем да оценим, хубаво бяло момиче, като нея и да влизаме един по един , може да идем при негърките!Много добре, го каза, момичето! И то с какъв акцент го каза, бате, източно европейският варинат на английски , говорен от добро миндилче е убийствена комбинация! Иначе и в Лайден, има миндили, украйнски , руски и разбира се полски, ама много скъпи, пък и в студентски град да е плащаш за курва е най-малкто патетично! Ти се обади, като идваш

Shadows Fall
Shadow
**

#1233958 - 20.04.2006 17:15 [Re: JIZO]

хахаха знам ги тия случки
в Ред лайта и аз съм ги виждал през нощта
само негърки братче, едни дебели прасета, 50 евро егати, а даже веднъж там до църквето понагоре един арабеск я беше сгънал една на улицата с един нож ужасни са братко, прасета и половина, иначе съм виждал разни българки по витрините даже съм слушал Слави от един бардак в Ред лайта
а пък аз само ведънж съм ползвал курвенски услуги в Ред лайта, една печка от ямайка, хубавичка беше я спазарихме с връзки за 45 евро в къщи дойде, не беше зле
на горния етаж клатене
на долния жица

--------------------
Amici Dei Inemici Mundi

JIZO
most merciful
**

#1233964 - 20.04.2006 17:22 [Re: Shadows Fall]

Ха ха, остави, аз съученички съм виждал ! Ама особенно едната беше много точна, супер ми се зарадва! Каза ми, че свършва работа в 1 да мина да я взема, заведе ме и двамта ирландци дето бяха с мен на вечеря, после клубче, бонусче от нея! Ония, горките северно европейчета си мислеха, че съм някой голям български тарикат

Shadows Fall
Shadow
**

#1233992 - 20.04.2006 17:46 [Re: JIZO]

ок, аз ще идвам или преди лятото или есента със сигурност
метни некви координати
имам и познати в Лайден, може да мина и през Лайден
но иначе съм в Амстердам

пази го българчето за нас ей

--------------------
Amici Dei Inemici Mundi

unknown02
n%0

#1234035 - 20.04.2006 18:16 [Re: Black Adder]

Оооо, не знам, не знам...не мога да не съжалявам. Сигурна съм, че ако имах...ъъъ..."чеп" щях веднага да потърся в чий пъпеш да си го завра. Абе литературно произведение - може, ама е направо изкусително!

бтв някой май е гледал Син Сити - мноооого добро филмче

JIZO
most merciful
**

#1234056 - 20.04.2006 18:30 [Re: unknown02]

Цитат:

бтв някой май е гледал Син Сити - мноооого добро филмче

Филмчето е номер едно наистина ! Иначе тякъв град, наистина съществува аз живея на 25 минути с влака от него!

unknown02
n%0

#1234062 - 20.04.2006 18:32 [Re: JIZO]

Ехехехе, сещам се, че когато ходихме на кино да го гледаме бяхме съвсем малко хора...И един от приятелите ми се изнесе още в самото начало, защото филма бил "Черно-бял"
После около седмица-две му разказвах с подробности какво е изпуснал
Иначе за градчето...хммм...Къде по-точно се намира, казваш??

unknown02
n%0

#1234065 - 20.04.2006 18:34 [Re: JIZO]

Цитат:

Не я бях чел, историята е номер едно ! Яко се одървих , и ако тука намеря пъпеш, веднага ще пробвам !

Опаааа...чак сега го видях това...
Ебаваш ли ме?
Хмм...може да се окаже, че имаме общи пъпешови интереси

JIZO
most merciful
**

#1234074 - 20.04.2006 18:38 [Re: unknown02]

За пъпеша не те ебавам, ни най-малко !Пък градчето е Амстердам

unknown02
n%0

#1234079 - 20.04.2006 18:42 [Re: JIZO]

Оооо .... Това, че не ме ебаваш е просто чудесно ... Жалко само, че си толкова далече. Иначе веднага щях да ти намеря пъпеш Е, както знаеш пъпеши в момента се намират доста трудно..Вероятно щеше да се наложи да внеса от някъде...Срещу скромната награда да ми позволиш да гледам

JIZO
most merciful
**

#1234083 - 20.04.2006 18:46 [Re: unknown02]

Жалко наитина, защото ако ти гледаш, цялата работа с пъпеша, става, още по яка !Нищо, като се върна

unknown02
n%0

#1234093 - 20.04.2006 18:51 [Re: JIZO]

Ооооо, ще те чакаме тука двамата с пъпеша, да знаеш!
От доста време навивам някой мъж да ми позволи да хвърля едно око на цялата процедура...днес явно ми е щастливия ден, щом си изпросих подобно обещание! Ю мейк ми сооооуу хепиии

ГолЕмо ДиванеМодератор
чЮфстФителна

#1234231 - 20.04.2006 20:33 [Re: unknown02]

а за вас Лични Бележки няма ли? егати чатърите!

--------------------

unknown02
n%0

#1234493 - 21.04.2006 00:37 [Re: ГолЕмо Диване]

Няма повече, обещавам
Ама иначе...това не е справедливо - придържам се към темата, а и освен това онагледявам една чудесна свалка с пъпеш А какво получавам за награда - мъмрене! Пфу

SashoT
старо куче

#1235208 - 21.04.2006 14:30 [Re: unknown02]

Не знам за този метод с пъпеша, но няма да е зле някой да направи наръчник за младия онанист и тогава всеки ще си избере най-подходящото за него и ще може да експериментира

--------------------

Black Adder
Advanced

#1235238 - 21.04.2006 14:53 [Re: SashoT]

В най-скоро време мисля да направя уеб сайт по въпроса хехех

--------------------

SashoT
старо куче

#1235249 - 21.04.2006 14:57 [Re: Black Adder]

хахахахаха аз ще се опитам да се преборя в Министерството на образованието да го вкарат като задължителен предмет за изучаване.

--------------------

Девойка
дезориентирана

Регистриран: 06.04.2006
    #1235293 - 21.04.2006 15:35 [Re: SashoT]

да живеят пъпешите!
колкото за женските изпълнения... пръст, два, масажиране... подхоящи предмети с цилиндрична форма и много въображение

unknown02
n%0

#1235424 - 21.04.2006 17:59 [Re: Девойка]

То ние жените май като цяло сме си надарени с доста развито въображение Поне аз проблеми с него нямам
Колкото до предметите с цилиндрична форма Нищо не може да замени естествените такива. Мен лично това с предметите не ме кефи особено.

admiral
на андорския флот

#1235436 - 21.04.2006 18:09 [Re: unknown02]

Цитат:

Мен лично това с предметите не ме кефи особено.

ми... додай още малко развито въображение.

--------------------

unknown02
n%0

#1235453 - 21.04.2006 18:21 [Re: admiral]

Не става
Нещо яко куца. Предполагам правя огромна разлика между оригинала и ментето и за това така се получава

Ghik
Умрял

#1235563 - 21.04.2006 20:37 [Re: Чубрик]

Един познат пробва с бутилка и ефектът беше заклещващ
После бъзиците също бяха............

Девойка
дезориентирана

#1235618 - 21.04.2006 21:37 [Re: unknown02]

ми... има нещо такова... и аз не съм им свръхфенка ама съм чувала

--------------------
отсъствието не означава несъществуване. Ако нещо го няма това значи, че преди го е имало

Knopper

Регистриран: 23.09.2002
От: София - Запад
    #1235658 - 21.04.2006 22:29 [Re: Ghik]

А, това си е опасно. Имаше някъде статистика за това какви предмети най-често са вадени от хора, които леко са прекалили с играта - електрически крушки, бутилки, краставици, моркови, вибратори, буркани, дезодоранти... в болниците повечето пострадали твърдяли, че предметът насилствено им бил въведен там, явно от срам да си признаят какво са правили. Естествено има полицейско разследване за "злосторника", но такъв не бил открит в повечето случаи. Познайте защо.

Black Adder
Advanced

#1235698 - 21.04.2006 23:24 [Re: Knopper]

Цитат:

Имаше някъде статистика за това какви предмети най-често са вадени от хора

В случая май че ставаше въпрос хората да бъдат вадени от предметите а не предметите от хората

--------------------

unknown02
n%0

#1235806 - 22.04.2006 03:25 [Re: Девойка]

Абе това пак е наложено от порното:)
Естествените жени си го правят с пръсти

Принц Генчо
Проминентен

Регистриран: 26.03.2006
От: Кара дере Паласт
дръжката на чука
    #1237380 - 24.04.2006 19:20 [Re: Biff]

Една девойка се хвалеше, че мастурбирала редовно с дръжката на чука. Било много приятно да усеща тежеста на чука от другата страна. Не коментирам.

--------------------
Мъчно ми е за село

unknown02
n%0

Re: дръжката на чука
    #1237390 - 24.04.2006 19:36 [Re: Принц Генчо]

Ахахаха, кажи и да пробва с вария По тая логика ше й е още по-яко

Девойка
дезориентирана

#1237403 - 24.04.2006 19:59 [Re: Принц Генчо]

принципно погледнато всичко с относително цилиндрична форма и съответно голям/малък (според желанието) радиус става , но поради твърде нереалистичното усещане обикновено не води до желания резултат поне при мене

--------------------
отсъствието не означава несъществуване. Ако нещо го няма това значи, че преди го е имало

Super-dooper

**

Регистриран: 05.04.2006
    #1237406 - 24.04.2006 20:06 [Re: Девойка]

използването на заместители сигурно е доста депресиращо...

Девойка
дезориентирана

#1237409 - 24.04.2006 20:09 [Re: Super-dooper]

Цитат:

използването на заместители сигурно е доста депресиращо...

--------------------

Super-dooper

**

Регистриран: 05.04.2006
    #1237429 - 24.04.2006 20:35 [Re: Чубрик]

хаха, тоя номер с пъпеша го помня. бях се зарибил покрай една книжка на Уелш, но отдавна не съм го правил. баси, к'во лудо копеле съм бил

SashoT
старо куче

#1237903 - 25.04.2006 10:04 [Re: Девойка]

хахахахаха е така е. Жените имат по-горям избор от мъжете... То има много предмети с цилиндрична форма... а и пръстите на ръцете са 10 така че.... напред към онанизма

--------------------

SICK!
midnight tornado

Регистриран: 15.06.2005
От: Big City Nights
    #1239103 - 26.04.2006 00:25 [Re: Сандокан]

Цитат:

Ебането е селска работа - чекията оформя характера.

Абсолютно споделям!!!

--------------------
When the clock strikes midnite,
I'm on the prowl of love,
When the clock strikes midnite,
The time is right to call you out!

SashoT
старо куче

#1239332 - 26.04.2006 09:53 [Re: SICK!]

Значи всички сме с оформени характери благодарение на чекията.... Малеееее чекибойци!!!!

--------------------

Один

Регистриран: 23.04.2006
    #1240014 - 26.04.2006 18:21 [Re: Biff]

Азъ лично съ изтегам и му почесвам главатъ с крак...че с ръка не мож го стигна

Девойка
дезориентирана

#1240121 - 26.04.2006 19:18 [Re: Один]

--------------------

ГолЕмо ДиванеМодератор
чЮфстФителна

#1240321 - 26.04.2006 21:56 [Re: Девойка]

напомням ви,че тук не се чати и не се толерират постинги,съдържащи само емотиконки

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4939

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.36 seconds in which 0.336 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.