ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Master(banned)
Нерегистриран

За Мишо
    #571657 - 23.12.2004 17:10

Нямам ти ICQто и не ми е нужно. А като ще ме триеш го направи нацяло, така и вълка сит и агнето цяло
И по-спокойно - ще вземе да ти стане нещо

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Godiva
Графиня дьо Шарни

Регистриран: 21.12.2001
От: София, България
Re: За Мишо
    #571675 - 23.12.2004 17:25 [Re: Master(banned)]

Мастър - извинявай - но съм смаяна от начина ти на реагиране...говоря ти истината .... - ако аз бях банната нямаше да се държа по този начин...извинявай - но Мишо е прав - защо не го попиташ за нещата - които смяташ за необходимо на Ай Си Кю-то... защо ангажираш целия форум с проблема си...баннат си - и мисля - че справедливо си наказан - защото бана е наказание....мисля - че прекаляваш и - че ставаш досаден с мрънкането си...не се държиш мъжки - а като няква разплакана и ощипана госпожичка.
Е такова държание не съм очаквала от теб.

O\' HARA
южнячка

Регистриран: 26.02.2004
От: отнесена от вихъра
    #571704 - 23.12.2004 17:42 [Re: Master(banned)]

Аз пък не мога да разбера защо Мишо трябва да ти трие мненията? Това си е бая играчка, доколкото мога да си го представя, а трудът е напълно безсмислен. Доста инфантилна е реакцията ти. Един вид: "на' ти пясъчника, дай си ми играчките". Ако не беше се заинатил толкова, досега да са те ънбаннали и щяхме пак кротко да си дуднем в Мъже и Жени. Кому е необходим този фарс?!

--------------------
"Злите кучки не са на мода. Имайте милост към тях, защото всички отиват в Ада!"

sofianka
дива и щастлива
**

Регистриран: 18.05.2001
От: USA
    #571711 - 23.12.2004 17:45 [Re: O\' HARA]

Да, и това е верно.

Master(banned)
Нерегистриран

#571724 - 23.12.2004 18:02 [Re: Godiva]

Извинявай Годива, как можах да го направя - ей сега ще отида да се срамувам в ъгъла - крадеца вика дръжте крадеца, нека те цитирам и аз
За справедливостта на наказанието ми - питай форумците, те си казаха присъдата - вярвам на тях, не на теб. От позицията на каква си тръгнала да ми четеш морал? Не си ми никаква.
При това имам въпрос към Мишо, ти Мишо ли си или си администратор с нужните познания?
Проблемът е форумен, за това ще се реши във форума - ICQто ми е за приятели, каквито вие не сте.
Попитах защо не иска да ми изтрие всички мения - трие само неудобните за него, значи може да го направи - нека ги изтрие нацяло.
Ако има технически проблем - моля кажете, разбирам от дума.

Master(banned)
Нерегистриран

#571727 - 23.12.2004 18:05 [Re: O\' HARA]

Цитат:

Аз пък не мога да разбера защо Мишо трябва да ти трие мненията? Това си е бая играчка, доколкото мога да си го представя, а трудът е напълно безсмислен. Доста инфантилна е реакцията ти. Един вид: "на' ти пясъчника, дай си ми играчките". Ако не беше се заинатил толкова, досега да са те ънбаннали и щяхме пак кротко да си дуднем в Мъже и Жени. Кому е необходим този фарс?!

Ако трябва да ги трие едно по едно си е играчка. Но ако има достъп до базата, а би трябвало е въпрос на минути.
А щом не ме иска, за какво са му мненията ми?

sofianka
дива и щастлива
**

#571734 - 23.12.2004 18:12 [Re: Master(banned)]

Сигурно технически е напълно възможно, но ти попита ли колко време ще е необходимо за да се извърши това. Ние тука седиме и чатиме , други работят обаче. Демек проблема е че с това си искане или молба каквото и да Е, ти изискваш да ти се отдели специялно внимание и време в компенсация на това,че си баннат.Мненията ти които остават в толкова клубове и теми ли са ти проблема или нещо друго?

Master(banned)
Нерегистриран

#571740 - 23.12.2004 18:16 [Re: sofianka]

Цитат:

Сигурно технически е напълно възможно, но ти попита ли колко време ще е необходимо за да се извърши това. Ние тука седиме и чатиме , други работят обаче. Демек проблема е че с това си искане или молба каквото и да Е, ти изискваш да ти се отдели специялно внимание и време в компенсация на това,че си баннат.Мненията ти които остават в толкова клубове и теми ли са ти проблема или нещо друго?

Виж, това касае мен и Мишо, той може да каже за времето. Не припирам да стане на секундата, трябва и той да прояви малко добра воля и ви оставям да правите каквото си искате.
Няма Мастър - няма проблем
Не искам да се карам с никой.

sofianka
дива и щастлива
**

#571749 - 23.12.2004 18:26 [Re: Master(banned)]

За мене няма проблеми, правя си каквото искам, не ми пречиш Мене ми е интересно, че ти искаш някой да прави каквото ти искаш. Сори че говоря в темата тука, но ти не си се обърнал прайвитно към него а си пуснал тема и другите взимат участие също, това си е тема.

Godiva
Графиня дьо Шарни

#571763 - 23.12.2004 18:40 [Re: Master(banned)]

Разочарована съм от теб - извинявай - но мисля - че и аз съм част от този форум - или не съм, а ...или ти признаваш само мнения и преценки - коити ти отърват - ако нечие мнение е в разрез с теб - ти изведнъж се настройваш срещу дадения човек - с една дума не търпиш критика и се смяташ за безгрешен - не обичам много такъв тип хора.

И съм съгласна с О Хара - че досега да си забравил за бана си - ако не беше реагирал така.

Godiva
Графиня дьо Шарни

#571769 - 23.12.2004 18:46 [Re: Godiva]

А - и още нещо - ти много лекомислено прецени кои са ти приятели в този форум е кой ти е враг - дано и в живота да не правиш така преценките си

Аз се оказах в позицията ти на враг, нали - защото не съм съгласна с теб - но не забравяй тази мъдра мисъл, Господи - пази ме от приятелите ми, от враговете си мога да се пазя сам.

Айде със здраве - не си точен, да знаеш - ти си един от малкото хора тук, за които сбърках в преценката си.

И въобще да ме пита някой какво ли съм седнала да се занимавам с теб....след като се върза на майтапите на едно 20 годишно момиче и не можа да му отвърнеш с чувство за хумор....

МММитовАдминистратор
отсъстващ

Регистриран: 12.09.1999
    #571783 - 23.12.2004 19:04 [Re: Godiva]

Що си губиш времето да му се обясняваш? "Мастера" се оказа пълен боклук и непрекъснато го доказва. Явно тези, които сме го мислили за свестен сме се лъгали. Да си се оправя както намери за добре, никой не е длъжен да му отговаря, да му изпълнява капризи и претенции. Очевидно ънбан няма да има. Това е.

--------------------
Κύριος ποιμαίνει με, καὶ οὐδέν με ὑστερήσει...

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2106

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.