ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Ванката
Кавал

Регистриран: 21.05.2005
От: Варна
Re: Прочетете!!!
    #1144245 - 01.02.2006 20:49 [Re: DarkInversion]

Не станаха ли много наследничките и наследниците на Ванга. Струва ми се, че във всеки един вестник има по една различна врачка или врач, който е наследник на Ванга. Айде стига глупости, то дори и Ванга да е имала такива способности, прекалено идиотско е да каже на някой ела да ти дам способностите си и ХОП - готово. Айде стига с тези наследници на този и онзи по отношение на гледачеството.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Princ_1
неориентиран

Регистриран: 07.08.2005
От: Плевен
    #1144309 - 01.02.2006 22:06 [Re: (s)AINT]

Аз не смятам да убеждявям никой,но преди да говорите на посоки се поинтересувайте как стоят нещата.Наистина във всеки весник,списание и всяко второ предаване се говори за некви там наследнички на Баба Ванга, и некви тлъсти лелички се правят на модерни гадателки по телевизията и може би за това всички са скептично настроени към тези неща,но това поне съм го испитал на плещите си и то преди 7 години госпожи/ци/ и господа,а тогава нямаше толкова "фокусници".От доста време тази жена помага на хората и от там дойде идеята на много псевдопродължителки да се правят на "стресирани флейтистки" .Само дето това нещо което твърдя е документирано и описано подробно в първата книга /документална/изготвена за тази жена.И най-интересното е ,че книгата не се продава а се дава на хора които наистина се интересуват от тези неща .Просто исках да помогна на човека ако е възможно и има нужда,защото е възможно той да е поредния феномен,знае ли човек????Е ясно е ,че кодошите са неизбежни ,ама...който иска и вярва в това ,че все пак не бива да отричаме нещата които са ни необясними и неразбираеми и има нужда от някаква помощ...може да пробва.Едва ли ще изгуби кой знае какво!

--------------------
За здраве чашата искряща
до дъно ще изпия аз,
нека радост ти изпраща
съдбата всеки следващ час!

черта
бела

Регистриран: 26.12.2004
    #1144377 - 01.02.2006 23:25 [Re: Princ_1]

наскоро установих, осЪзнах, абее разбрах, че сЪм извЪнземно !!! Но не ме притеснява това.. притеснява ме факта, че може би не сЪм единстФената, а има и други, които умело се прикриват ! това ме притеснява ... дори нз дали изобщо познавам хора ,,, а може би не ?!!

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #1144673 - 02.02.2006 10:31 [Re: черта]

Абе много сме, хич да не ти пука!

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

черта
бела

#1145410 - 02.02.2006 17:24 [Re: Цецо]

така си и знаех .. !!! :]] Yeap ...

pagane
езичница

Регистриран: 09.07.2004
    #1145415 - 02.02.2006 17:26 [Re: черта]

А аз осъзнах, че съм извънлунно и това много ме депресира

черта
бела

#1145432 - 02.02.2006 17:32 [Re: pagane]

а замисляла ли си се Мила от Марс как се чуФстФа ... горката .. и билетното кЪт не бачка там 6е си стои , кФо да се праи

Ирник
почетен член

Регистриран: 23.06.2005
От: София
    #1161522 - 15.02.2006 18:18 [Re: (s)AINT]

Най-лесно е да се бъзикаме на подобна тема. Но не си го слагай на сърце, очевидно подобна реакция е очаквана.
И все пак, по същество: Няма защо да дрънкаме костите на баба Ванга. И без нея има много хора, които "виждат". Вярно, още повече са и тези, които се правят, че виждат, защото в тази работа има доста келепир. Моят простичък съвет е да запазиш спокойствие. След като те е "огряло", значи има защо. Вероятно не е станало по твое желание, че тази работа не е концерт по поръчка. Сега трябва да свикнеш с новите си способности. Даже на твое място не бих ходил при никого. Сигурен съм, че в близко бъдеще самите обстоятелства ще ти подскажат какво да правиш. Просто "не заспивай", дръж сърцето си отворено и се вслушвай в гласа му. Вероятно ти предстоят интересни преживявания. За да оцелееш, най-много трябва да се пазиш от две беди:
1. Да не се побъркаш, че на мнозина, получили подобна дарба, психиката не издържа. За такива всички сме чували.
2. Да се самозабравиш. Подобни способности се дават с определена цел, мисия, ако щеш. Ако в един момент забравиш за това и решиш да използваш уменията си за осъществяване на свои лични амбиции, ако по някаква причина се помислиш за нещо повече от хората около теб, то тогава по-добре да изперкаш. Такива лично аз познавам, затова го приеми като мой личен опит.
А присмех и нападки ще има достатъчно, особено в началото. Затова - търпение.

honeyyy_8
новак

Регистриран: 17.12.2005
    #1180248 - 06.03.2006 12:40 [Re: (s)AINT]

хе хе,при мен също са се случвали подобни неща,но ми е трудно да давам определения какво точно е дадено нещо,защото на моменти си приличат. не е нужно да си луд,за да ти се случат.

освен интуицията,която ми се появява от време на време,са ми се случвали и други неща.
например веднъж братовчедка ми седеше на компютъра и аз бях до нея.по едно време много ми се прииска(нещо ме накара да го направя) да стана и да увелича музиката от тонколоната.обаче се отказах и след малко гледам как братовчедка ми се навежда към нея и го прави.така погледнато всеки може да каже,че е случайност и т.н. ,но аз знам какво усетих.
другото нещо е,че понякога,както си седя или пак върша нещо,определен човек ми се насажда в умът,без да мисля за него.
пример значи сутринта,докато вършех нещо на компютъра,започнах да мисля за братовчедка си и че тя трябва да дойде днес и постоянно бях в очакване.след това си зададох въпроса защо си го мисля това и че тя няма да дойде и че нищо не ми е споменавала или ми се е обаждала.измина известно време и чух звънеца и си викам тя е и отварям вратата и я виждам. тя ми вика ами аз много мислех за теб и затова си разбрала.
още един случай.веднъж си мислех за баща ми и си виках той трябва скоро да се върне,тъй като работи извън града.обаче после си казах,че има още няколко дена,докато се случи,но все пак чуството не ме напусна.на сутринта майка ми ми вика баща ти ще се прибира днес.аз я попитах кога го е разбрала и тя ми каза ми снощи.

--------------------
"In the darkness of the night,it is not easy at all for the inexpert sailor to find among the stars,the one,which indicates the north..."

RocknRollNigger
хомосексуалист

Регистриран: 18.01.2006
    #1200056 - 24.03.2006 00:20 [Re: черта]

тва момче дето е сложило темата много ми напомня на мин от колелото на времето ахаххаха

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 29412

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.