ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Liberator
Потребляващ

Регистриран: 07.01.2007
Re: Прочетете задължително!!!
    #1585960 - 10.01.2007 21:07 [Re: SleepingSuN]

s(aint) определено няма смисал да споделяш и да искаш савети от когото и да било в тоя скапан форум, защото повечето(да не казвам всички)които пишат и дават мнение са шибани идиоти!Жалко наистина пълно е с такива папчиви пубертетчета, които си седят вкащи в детската си стая и се правят на интересни като пишат "забавни" и "остроумни" мнения по вапроси които не ги касаят!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ванката
Кавал

Регистриран: 21.05.2005
От: Варна
    #1586181 - 10.01.2007 23:39 [Re: Liberator]

А от това последното мнение лъха на отявлена селяния и простотия, както и неспазване на правилата на форума. Определено, драги ми Либератор, има смисЪл да прочетеш правилата на форума. И си постави този вЪпрос на дневен ред. И един сЪвет от мен - седни си вкЪщи и си поработи над правописа, че ти изглеждаш като пЪпчив пубер, който се чуди какво да прави в детската си стая.

Liberator
Потребляващ

Регистриран: 07.01.2007
    #1587187 - 11.01.2007 15:30 [Re: Ванката]

Ако мислиш, че това което казвам е простотия, твоя си работа.Но не мога да не се ядосвам, когато чета коментарите относно повечето теми във форума.Мога да споделям мнение по каквито теми искам!А по въпроса с правилата на форума, ако ги нарушавам трябва да бъда ban-нат, предполагам?Докато пишех това се зачудих защо се занимавам да ти отговарям и стигнах до извода, че наистина няма смисъл.Недей да ми правиш персонални оценки и не ми давай съвети за каквото и да било, не е твоя работа!

Фани Хорн
символист

Регистриран: 19.02.2006
От: не където требва
Re: Прочетете!!!
    #1612948 - 27.01.2007 14:31 [Re: Ванката]

Или да взема по повече...и да спре американските комерсиализми от нисък клас за разни свръх-свръх-чувствителни аутистчета.
Грубо е,а и такива коментари не са ми присъщи, ама...хляб не ми се яде от такива дивотии!

--------------------
Ja pierdole

madd
член
*

Регистриран: 22.06.2007
От: hASKOVO
    #1806905 - 24.06.2007 12:34 [Re: (s)AINT]

Цитат:

Знаете ли? Четох много теми в този форум и на много малко места когато някой сподели нещо или каквото и да било му се отговаря смислено. Всеки прави смях на другите.. та много се колебая дали да Ви кажа защото мога да предположа какво ще ми кажете. Но ще опитам все пак и моля да пишат само хора с конкретно мнение по въпроса. Бисери не са ми нужни.
Та това което искам да попитам е ... възможно ли е това или нещо ми е изпушил мозъка. От известно време ми се случват неща които до сега не са! Не всеки ден, но някои от дните в по-голямата част на деня знам какво ще стане, знам кой какво ще ми каже.. и то става без да искам.. дори не мога да усетя кога и как става. Но това не е всичко.. всъщност и .. виждам хора. Живи хора, но когато погледна някой (не при всеки става) се едно го виждам след определено време.. а вече видях няколко мъртвеца... много е истинско, но не мисля, че халюцинирам. Както погледна човека и ми се появява друг образ.. а в няколко от случаите .. същите хора, но мъртви. Не знам.. възможни ли са такива неща.. всъщност кажете ми какво да правя щотоо така в неизвестното да стоиш не е много хубаво. Благодаря, че прочетохте всичко до тук. Надявам се, че ще получа смислен отговор.

когато имаш чувството че нещо се е случвало, се нарича дежа вю (deja vu) от френски и означава нещо видяно. На мене ми се случват такива странни неща, спокойно, всеки човек има такива способности, просто ние ги подтискаме.

FOTO
FOTO
**

Регистриран: 14.03.2007
От: BULGARIQ
    #1852748 - 01.08.2007 22:19 [Re: madd]

Повярвайте на човека,нормален е, или замълчете,
истината е че е честен и са му се доверили.

--------------------
Искаш ли да провалиш една работа, отложи я за утре!
FOTO

Marieta_
Любознателна

Регистриран: 23.06.2007
От: София
    #1862846 - 11.08.2007 13:09 [Re: (s)AINT]

И на мен са ми се случвали такива неща. Аз, за съжаление, виждам най-често измрели хора по улиците и изоставени селца и квартали И това от съвсем малка

xevil
зъл умник
**

Регистриран: 16.03.2006
От: континуума около хълмовете
    #1862983 - 11.08.2007 17:53 [Re: (s)AINT]

Цитат:

Та това което искам да попитам е ... възможно ли е това или нещо ми е изпушил мозъка

Що да не е възможно ? А може и наистина да си изпушил , кой знае . Ама вместо да пишеш тука сценарии за ХамИрИканише тъпише филмише (олеле , несъм като другите , ужасТ, как ша живуркам?....), по-добре 'земи разучи и усъвършенствувай тия си способности . Екстрасенси и тям подобни наистина има , лично познавам такъв с направо невероятни способности , може и ти да си , знаЙш ли ? Не че ще да ти е лесно , де , ама живота поначало си не е лесен . Давай , дерзай . па след време да докладваш !
Може след време да се хваля , че съм давал насоки на известия ясновидец _____________ , а ?
Развивай се , а "остроумниците" нека си се хилят , кво ти пука ?

ПП ама като се замисля , някои са добивали подобни способности в резултат (или след?) травма (баба Ванга напр.)или нещо в мозъка (само като пример :филма "Феномен" , с Джон Траволта). Дали да не идеш на томограф , за всеки случай ?

--------------------
по въпроса има две мнения - моето и грешното

Редактирано от xevil (11.08.2007 18:21)

Duchessa
аферистка

Регистриран: 10.04.2007
От: Граово
    #1899707 - 18.09.2007 16:15 [Re: (s)AINT]

Най-добре ще си отговориш на въпроса, ако отидеш на психиатър и се прегледаш. И да ти направят компютърна томография, за да се изключи тумор в мозъка. Ако след всички прегледи се окажеш психично и неврологиянчно здрав, едва тогава можеш да разсъждаваш евентуално за ясновидство.

Някои от нещата, които описваш, напомнят заболяване, наречено "Дежа вю", други - халюцинации. Така, че според мен е задължително да се прегледаш, ако, разбира се, не си правиш гаргара в този форум...

--------------------
Падаш, ставаш, наместваш короната, продължаваш!

Legion_666_
Нерегистриран

#1900604 - 19.09.2007 12:58 [Re: Liberator]

Цитат:

s(aint) определено няма смисал да споделяш и да искаш савети от когото и да било в тоя скапан форум, защото повечето(да не казвам всички)които пишат и дават мнение са шибани идиоти!Жалко наистина пълно е с такива папчиви пубертетчета, които си седят вкащи в детската си стая и се правят на интересни като пишат "забавни" и "остроумни" мнения по вапроси които не ги касаят!

Като ти гледам езиковия изказ и познанията за правопис- приличаш ми точно на пАпчив пубертет, който си седи вкАщи в детската си стая и пише мнение по вАпроси, които не го касаят.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 28952

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.011 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.