ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

Регистриран: 27.12.2008
От: L'Ile Perrot, Canada
Re: Прочетете!!!
    #2278491 - 03.01.2009 18:35 [Re: Simran]

Е, това е най-трудното, се пак по ме кефи медитация с визуализация или усещания, например усещане на въздуха който минава през ноздрите по време на дишане, обичам да комбинирам пранаяма с медитация и мантра + мудра, кефи ме максимално.
Така или иначе, от около 4 години насам работя 99% само върху достигане на "Аджапа-Джапа", трудно е, ма не знам защо, за мене това е върха ...
Знаете ли тоя сайт и тоя учител: http://www.swamij.com/ ???
За мене той е най-якия на запад ...
Лично на мене ми е помогнал изключително много за развитието ми в Йога ...

--------------------
Est Modus In Rebus ( за превод моля се обърнете лично към мене ).
Koй ще пази пазачите ???
Koйто с какъвто се събере - с такъв се събира.
Бързата кучка - планина повдига.
Който нож вади - сам пада в него.
Задружна дружина - слепи ги ражда.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

#2278493 - 03.01.2009 18:38 [Re: Simran]

Мисля че говорите за това:

!!!

--------------------
Koй ще пази пазачите ???

Simran
Рицарка
**

Регистриран: 12.05.2006
    #2278505 - 03.01.2009 18:58 [Re: Marginal39]

Не използвам английски ,но изгледах целия филм.
Това,което искам да кажа е,че трябв максимално да се изтегляме навътре...докато останем Едно
Но често става така,че вътре в нас ,освен нас,са нашите колеги,лели,чичовци,съпрузи,деца,съседи.
Ако успеем да се изтеглим от това-тогава вътре в нас,освен нас са ,има образи,картини,знаци,чудеса ,океани,джунгли...и всякакви други отражения на фината илюзия

Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

#2278518 - 03.01.2009 19:30 [Re: Simran]

Така е.

--------------------
Koй ще пази пазачите ???

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2533243 - 13.12.2009 04:42 [Re: Marginal39]

Темата е интересна, на мене също ми се случват такива неща, много често когато излезна знам точно кого ще срещна без да съм се уговарял с никой. Също така ми се случва да усетя, че ще ми звънне телефона няколко секунди преди да се развъни и също така в последния момент знам и кой ще ми се обади. Тези неща според мене се много човешки и много нормални и не виждам, защо има хора в тази тема, които дават безмисленни отговори с присмешки. За мен е нещо, което трудно си обяснявам но в същото време го усещам като нормално. По същия начин имам и много странни сънища понякога. Веднъж сънувах, че съм в някаква огромна къща насред една много много красива и зелена планина, нямаше как да знам но усещах, че това беше Австрия. В съня си говорих с 2-ма военни единия германец другия финландец, обясняваха ми как и в кои години са починали, водихме супер интересен разговор но много от нещата, които говорихме не ги помня. Остана ми в паметта това, че говорихме за смърта и имах едно странно приятно усещане, знаех че хората с които говоря в този сън са мъртви. Имаха много красиви изражения изобщо беше много хубав сън. Така че такива неща се случват и аз смятам, че са нещо нормално и човешко. Не съм от хората които се самолимитират мислейки, че такива неща са невъзможни.

Поздрави от Мадрид!

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2533245 - 13.12.2009 05:01 [Re: Atanassovski]

Друго мое лично мнение е, че ние хората всъщност сме нещо много много повече от едно механично тяло. Просто е невъзможно да сме едно тяло и нищо повече. Човешкото съзнание е нещо, което трудно ще разгадаем до край, поне за сега. Когато на човек му се случи нещо такова в повечето случаи първо се поддава на това, което обществото му е натресло - ``неможе да е истина, защото тези неща не съществуват``. В следващият момент обаче, когато нещо такова се случи за пореден път, човек започва да си задава въпроси или да си прави експерименти. Аз съм се опитвал да си правя експерименти примерно с телефона но никога не се получава, защото когато очаквам да ``позная`` кой ще се обади просто не се получава. Става спонтанно и не винаги, забелязъл съм, че се получава в определени случаи, така че при мене експериментите са трудни. Умея също така да усетя когато говоря с някой намеренията му.Някък си усещам с какво намерение е човека срещу мене дори и да не го виждам, това се случва доста честичко и вече ми е като рефлекс въпреки, че е невъзможно да бъда 100% точен а и не съм се опитвал да експериментирам достатъчно. Умея да усещам това, което човека отсреща усеща. Висчко това е много съзнателно и никак не го намирам за странно. Когато си себе си и говориш с някой, когато нямаш маски и си просто себе си е много лесно да усетиш какви са намеренията и чувствата отсреща. Просто сме свикнали някъкси когато общуваме да го правим с нещо като скрита цел така да го наречем, което по един или друг начин ни пречи да сме ние самите. Важно е човек да живэе съзнателно, да осъзнава всичко, което му се случва. С времето всеки стига до извода, че нищо не е случайно и че за всичко си има причина. Малко по малко съзнателния начин на живот отключва и други така да ги наречем ``способности`` както вие казвате тук. Не са нищо спецялно, просто в днешни дни ни е много трудно да бъдем себе си, особенно сред обществото в което живеэм,това в същност доста ни пречи. Всеки човек е индивидуална личност способна на много повече от това което си мисли, че може и умеэ. Аз от личният си опит се убедих в тези неща.

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

бледоликия
бродещия бродяга

Регистриран: 15.08.2004
От: В истинния свят
    #2565033 - 29.01.2010 10:34 [Re: (s)AINT]

Съвет за това което ти се случва няма кой да ти даде. Как ти се струва ако застанеш пред 1000 човека и им изкрещиш за тези неща колко от тях ще те вземат на сериозно?? Търси подобни на теб и се учи. Съветвам те само да намериш беседите на Дънов той много подробно обяснява нещата които те интересуват.

Здрав и разумен

--------------------
Да чуеш цветове и видиш звуци.....

teo2

Регистриран: 01.05.2010
    #2629709 - 20.05.2010 17:40 [Re: (s)AINT]

На мен ми се е случвало нещо подобно, имам предвид дявола да се опитва да ме синхронизирва и да ме прилъгва с разни ясновидски дарби, но аз се държах само за Господ Бог и така той(дявола) не успя да ме прилъже.

kgb777kgb
РЕАЛИСТ

Регистриран: 30.06.2010
От: София
    #2750337 - 10.02.2011 17:03 [Re: (s)AINT]

жалко че чак сега влизам в този форум . Няма нищо страшно , отворили са ти канал или нарочно или грешка . Ако е грешка ще го затворят ако не е ще се опитат да те докарат до разбиране на видяното и преживяното . Ако много се уплашиш ще ти затворят канала и край . Не се плаши просто живота е различен от това което ни учат в училище и в къщи !!!

--------------------
КГБ винаги ви слуша !!!

flyfisher

Регистриран: 19.10.2010
От: TX
    #2752998 - 16.02.2011 00:05 [Re: (s)AINT]

Така не се пише във форум, няма отговори от теб на мнения, няма допълнително информация...
Обикновенно подобни неща са следствия от неща които си направил или ти са се случили. Участвал ли си в окултни практики, викал ли си духове или нещо от този род? Правил ли си ритули ли нещо с което да можеш да получаваш информация за хора и събития...искал ли си да имаш занние...?

Не обръщай внимание на форумци които не ти вярват, това са хора с малко познания. Те навсякъде демонстрират своята същност...
Тук има и доста хора които целенасочено ще се опитат да те заблудят, относно това което се случва с теб като ти кажат че е нещо добро и нормално но то не е и ти много добре го знаеш, затова и си притеснен.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 28093

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.