ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
(s)AINT
неориентиран

Регистриран: 22.01.2006
Прочетете!!!
    #1128296 - 22.01.2006 14:37

Знаете ли? Четох много теми в този форум и на много малко места когато някой сподели нещо или каквото и да било му се отговаря смислено. Всеки прави смях на другите.. та много се колебая дали да Ви кажа защото мога да предположа какво ще ми кажете. Но ще опитам все пак и моля да пишат само хора с конкретно мнение по въпроса. Бисери не са ми нужни.
Та това което искам да попитам е ... възможно ли е това или нещо ми е изпушил мозъка. От известно време ми се случват неща които до сега не са! Не всеки ден, но някои от дните в по-голямата част на деня знам какво ще стане, знам кой какво ще ми каже.. и то става без да искам.. дори не мога да усетя кога и как става. Но това не е всичко.. всъщност и .. виждам хора. Живи хора, но когато погледна някой (не при всеки става) се едно го виждам след определено време.. а вече видях няколко мъртвеца... много е истинско, но не мисля, че халюцинирам. Както погледна човека и ми се появява друг образ.. а в няколко от случаите .. същите хора, но мъртви. Не знам.. възможни ли са такива неща.. всъщност кажете ми какво да правя щотоо така в неизвестното да стоиш не е много хубаво. Благодаря, че прочетохте всичко до тук. Надявам се, че ще получа смислен отговор.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
черта
бела

Регистриран: 26.12.2004
Re: Прочетете!!!
    #1128305 - 22.01.2006 15:00 [Re: (s)AINT]

Цитат:

... възможно ли е това или нещо ми е изпушил мозъка.

офФф...

Бендер
палав

Регистриран: 05.01.2006
    #1128339 - 22.01.2006 15:31 [Re: (s)AINT]

Той минаваше за "готин пич".
Когато за първи път го "опънаха" (сещаш се - отзад, де) - очите му се изцъклиха от болка и уплаха.
После Животът още няколко пъти му предлагаше подобви "изненади". Почти навикна с тях.
И един ден, призори, се събуди внезапно от болка и в страх със странното усещане, че се е облещил. "Пак ли?" помисли си той и почти инстинктивно посегна към кръта - да се предпази. И не разбра как инфарктът го поглъща.
Така е - Животът еждневно ни предлага изненади. Няма време да свикнеш дори.

Ванката
Кавал

Регистриран: 21.05.2005
От: Варна
    #1130518 - 23.01.2006 21:48 [Re: (s)AINT]

нямам представа, човече, ко става с тебе. Сигурен ли си, че не употребяваш марихуана, екс, хаш и такива тинктури. Ако не, тогава, хора, приветствайте шестата раса. Човек, не знам кой ще ти даде смислен отговор по тази тема. Препоръчвам ти да се наспиш едно хубаво и да спреш всичко което взимаш (Ако взимаш).

GreatGenius
2ри по гениалност

Регистриран: 20.01.2005
От: Някъде в немския...
    #1130608 - 23.01.2006 23:02 [Re: (s)AINT]

Кажи кога си роден - отговорът може да получиш в това.
Както и Ванката спомена - шестата раса. Тя би следвало да има 4риизмерно виждане, ако 4тото измерение е времето - ето ти и обяснение .

черта
бела

#1130620 - 23.01.2006 23:17 [Re: GreatGenius]

Цитат:

Тя би следвало да има 4риизмерно виждане

а аз какво да правя сега ... ..... а сЪседа - ??? :]]

FINAL FANTASY
summoner
**

Регистриран: 18.12.2005
От: Bulgaria
PROCHETI!
    #1132827 - 25.01.2006 13:55 [Re: (s)AINT]

I na men mi se sluchvat takiva neshta naposleduk. Vizdam edin chovek ziv, grumvam go s pishtova i mi se privizda che e umrql! ZASHTO LI? Tursih otgovor pri mestnata vrachka, a tq mi kaza che shte mi gleda na bob, a boba kaza vrachkata da mi gleda na ruka. Gleda mi na ruka vrachkata i mi kaza che tova e zashtoto shte umra ako ne i dam 100 hilqdarki. DAM....Dadoh i parite i kurvata zaprashi za New York. IZVOD : Ne ubivai za da ne te ograbqt!

--------------------
Burzum
August 1991

When night falls
She cloaks the world
In impenetrable darkness
A chill rises
From the soil
And contaminates the air
Suddenly...
Life has new meaning...

Marise
None

Регистриран: 20.10.2005
От: София
Re: PROCHETI!
    #1132944 - 25.01.2006 15:06 [Re: FINAL FANTASY]

Абе то S/ AINT си месле, че нещо не му е наред, ама май вие нещо не сте!
Две нормални мнения по темата, а всичко останало пълни, ама пълни глупости!
Е как да напише човек нещо сериозно!
Ох, да сега очаквам да ме изядете с коментари или пък обратноно!Все тая!
Всеки има право на мнение, нали?!!!!

--------------------
Червени устни, волно тяло,
къдрици в златната коса,
като проказа кожа бяла -
кошмар бе тя - живот в смърта!

Princ_1
неориентиран

Регистриран: 07.08.2005
От: Плевен
    #1141742 - 31.01.2006 11:53 [Re: (s)AINT]

Отиди при Единствената утвърдена приживе лично от Баба Ванга нейна продължителка в гр.Плевен тел.064/830-254 GSM 0888/67-47-68.Ще ти помогне ,а и може да се окаже ,че имаш същите способности!!! На мене лично ми е помагала за много проблеми,здравословни и всякакви,а и не само на мене,защото вече 8 години помага на хората и има написани няколко книги за нея.А колкото до мненията на зевзеците и невярващите,просто не им обръщай внимание.В тези неща човек трудно вярва и ги възприема за нормални преди наистина да се сблъска с тях.При леля Тотка ходят много хора,за това е хубаво да бъдете записани предварително,защото иначе много трудно ще ви приеме!Пробвайте,дано съм бил полезен.

--------------------
За здраве чашата искряща
до дъно ще изпия аз,
нека радост ти изпраща
съдбата всеки следващ час!

DarkInversion
perkele

Регистриран: 06.01.2005
От: Бургас
    #1141798 - 31.01.2006 12:15 [Re: (s)AINT]

По добре иди на психиатър,или поне спри филмите

--------------------
...и ето,аз видях блед кон,и името на ездача беше Смърт,и Адът вървеше подире Му...

Ванката
Кавал

#1144245 - 01.02.2006 20:49 [Re: DarkInversion]

Не станаха ли много наследничките и наследниците на Ванга. Струва ми се, че във всеки един вестник има по една различна врачка или врач, който е наследник на Ванга. Айде стига глупости, то дори и Ванга да е имала такива способности, прекалено идиотско е да каже на някой ела да ти дам способностите си и ХОП - готово. Айде стига с тези наследници на този и онзи по отношение на гледачеството.

Princ_1
неориентиран

Регистриран: 07.08.2005
От: Плевен
    #1144309 - 01.02.2006 22:06 [Re: (s)AINT]

Аз не смятам да убеждявям никой,но преди да говорите на посоки се поинтересувайте как стоят нещата.Наистина във всеки весник,списание и всяко второ предаване се говори за некви там наследнички на Баба Ванга, и некви тлъсти лелички се правят на модерни гадателки по телевизията и може би за това всички са скептично настроени към тези неща,но това поне съм го испитал на плещите си и то преди 7 години госпожи/ци/ и господа,а тогава нямаше толкова "фокусници".От доста време тази жена помага на хората и от там дойде идеята на много псевдопродължителки да се правят на "стресирани флейтистки" .Само дето това нещо което твърдя е документирано и описано подробно в първата книга /документална/изготвена за тази жена.И най-интересното е ,че книгата не се продава а се дава на хора които наистина се интересуват от тези неща .Просто исках да помогна на човека ако е възможно и има нужда,защото е възможно той да е поредния феномен,знае ли човек????Е ясно е ,че кодошите са неизбежни ,ама...който иска и вярва в това ,че все пак не бива да отричаме нещата които са ни необясними и неразбираеми и има нужда от някаква помощ...може да пробва.Едва ли ще изгуби кой знае какво!

--------------------
За здраве чашата искряща
до дъно ще изпия аз,
нека радост ти изпраща
съдбата всеки следващ час!

черта
бела

#1144377 - 01.02.2006 23:25 [Re: Princ_1]

наскоро установих, осЪзнах, абее разбрах, че сЪм извЪнземно !!! Но не ме притеснява това.. притеснява ме факта, че може би не сЪм единстФената, а има и други, които умело се прикриват ! това ме притеснява ... дори нз дали изобщо познавам хора ,,, а може би не ?!!

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #1144673 - 02.02.2006 10:31 [Re: черта]

Абе много сме, хич да не ти пука!

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

черта
бела

#1145410 - 02.02.2006 17:24 [Re: Цецо]

така си и знаех .. !!! :]] Yeap ...

pagane
езичница

Регистриран: 09.07.2004
    #1145415 - 02.02.2006 17:26 [Re: черта]

А аз осъзнах, че съм извънлунно и това много ме депресира

черта
бела

#1145432 - 02.02.2006 17:32 [Re: pagane]

а замисляла ли си се Мила от Марс как се чуФстФа ... горката .. и билетното кЪт не бачка там 6е си стои , кФо да се праи

Ирник
почетен член

Регистриран: 23.06.2005
    #1161522 - 15.02.2006 18:18 [Re: (s)AINT]

Най-лесно е да се бъзикаме на подобна тема. Но не си го слагай на сърце, очевидно подобна реакция е очаквана.
И все пак, по същество: Няма защо да дрънкаме костите на баба Ванга. И без нея има много хора, които "виждат". Вярно, още повече са и тези, които се правят, че виждат, защото в тази работа има доста келепир. Моят простичък съвет е да запазиш спокойствие. След като те е "огряло", значи има защо. Вероятно не е станало по твое желание, че тази работа не е концерт по поръчка. Сега трябва да свикнеш с новите си способности. Даже на твое място не бих ходил при никого. Сигурен съм, че в близко бъдеще самите обстоятелства ще ти подскажат какво да правиш. Просто "не заспивай", дръж сърцето си отворено и се вслушвай в гласа му. Вероятно ти предстоят интересни преживявания. За да оцелееш, най-много трябва да се пазиш от две беди:
1. Да не се побъркаш, че на мнозина, получили подобна дарба, психиката не издържа. За такива всички сме чували.
2. Да се самозабравиш. Подобни способности се дават с определена цел, мисия, ако щеш. Ако в един момент забравиш за това и решиш да използваш уменията си за осъществяване на свои лични амбиции, ако по някаква причина се помислиш за нещо повече от хората около теб, то тогава по-добре да изперкаш. Такива лично аз познавам, затова го приеми като мой личен опит.
А присмех и нападки ще има достатъчно, особено в началото. Затова - търпение.

honeyyy_8
новак

Регистриран: 17.12.2005
    #1180248 - 06.03.2006 12:40 [Re: (s)AINT]

хе хе,при мен също са се случвали подобни неща,но ми е трудно да давам определения какво точно е дадено нещо,защото на моменти си приличат. не е нужно да си луд,за да ти се случат.

освен интуицията,която ми се появява от време на време,са ми се случвали и други неща.
например веднъж братовчедка ми седеше на компютъра и аз бях до нея.по едно време много ми се прииска(нещо ме накара да го направя) да стана и да увелича музиката от тонколоната.обаче се отказах и след малко гледам как братовчедка ми се навежда към нея и го прави.така погледнато всеки може да каже,че е случайност и т.н. ,но аз знам какво усетих.
другото нещо е,че понякога,както си седя или пак върша нещо,определен човек ми се насажда в умът,без да мисля за него.
пример значи сутринта,докато вършех нещо на компютъра,започнах да мисля за братовчедка си и че тя трябва да дойде днес и постоянно бях в очакване.след това си зададох въпроса защо си го мисля това и че тя няма да дойде и че нищо не ми е споменавала или ми се е обаждала.измина известно време и чух звънеца и си викам тя е и отварям вратата и я виждам. тя ми вика ами аз много мислех за теб и затова си разбрала.
още един случай.веднъж си мислех за баща ми и си виках той трябва скоро да се върне,тъй като работи извън града.обаче после си казах,че има още няколко дена,докато се случи,но все пак чуството не ме напусна.на сутринта майка ми ми вика баща ти ще се прибира днес.аз я попитах кога го е разбрала и тя ми каза ми снощи.

--------------------
"In the darkness of the night,it is not easy at all for the inexpert sailor to find among the stars,the one,which indicates the north..."

RocknRollNigger
хомосексуалист

Регистриран: 18.01.2006
    #1200056 - 24.03.2006 00:20 [Re: черта]

тва момче дето е сложило темата много ми напомня на мин от колелото на времето ахаххаха

scorpio
старо куче

Регистриран: 09.08.2001
    #1206342 - 25.03.2006 09:39 [Re: honeyyy_8]

@honeyyy_8

Off topic:
Това и на мен ми се случва много често, но не смятам, че е нещо свръхестествено . Просто обичаме съответните хора повече от останалите, или вибрациите ни с тях са по-силни . Нещо като интуицията на майката към детето.
Мдам .

А по темата:
Послушай Ирник. Аз поддържам мнението му. И най важното, както и той ти каза, недей да се смяташ, че си с нещо повече от другите. Просто приеми, че всеки е роден с някаква дарба която трябва да развие. Един може да рисува добре, а не може да пее, а друг може да "вижда" като тебе, а не може да рисува...
А бе свят широк, хора всякакви - да каже човек

lamby
човек
**

Регистриран: 06.09.2006
От: Русе
    #1496178 - 31.10.2006 23:46 [Re: (s)AINT]

Напално сам разочарован от повечето мнения, човекът ви помоли учтиво да не пишете бесмислици, вий упорито пишете!
Значи братле, най-важното е да не се впрягаш! От личен опит знам, че трудно се издаржа като тарсиш инфо за нещо ама не намираш нищо. Приеми способностите си и се опитай да ги развиеш, получил си ги с цел все пак.

--------------------
"Единсвеното нещо, от което трябва да се страхуваме е самият страх." Франклин Рузвелт

"Който е склонен да даде част от свободата си в замяна на по-голяма сигурност, накрая ще загуби и двете" Бенджамин Франклин

FindingTheWay
неуморима

Регистриран: 21.09.2006
    #1496701 - 01.11.2006 10:28 [Re: lamby]

А може би човека не е попаднал в точния форум. Мисля, че в Окултизъм има тема за Акашиевите записи, може да намери интересно инфо!

--------------------
„Голямата наука да живееш щастливо се състои в това да живееш само в настоящето“
Питагор

„Една надежда и една надежда само - Твоята любов.“
Руми

DeCaRaBIa
неориентиран

Регистриран: 21.10.2006
    #1527729 - 23.11.2006 23:31 [Re: (s)AINT]

Ами незнам точно и аз постоянно или знам кой ще дойде или какво ще стане или ..а,бе се знам по малко от всичко предстоящо(или по много).Чак да виждам как умират хората не.Ти сам трябва да си помогнеш без врачки и тем подобни,ако вече неможеш потърси помощ.Не е нормално наистина,но може да е нещо полезно.Успех!Дано не се побъркаш!(казвам го без лоши мисли)

SleepingSuN
отказала се!

#1529341 - 27.11.2006 23:09 [Re: черта]

Цитат:

така си и знаех .. !!! :]] Yeap ...

Ако незнаеш какво да напишеш, поне не пиши простотии. Като ти е толкова смешно пусни си един цирк и гледай

SleepingSuN
отказала се!

#1529344 - 27.11.2006 23:12 [Re: pagane]

А ти като модератор вместо да показваш, че не трябва да се бъзикат хората в такива теми ги поушряваш на това

черта
бела

#1529375 - 27.11.2006 23:29 [Re: SleepingSuN]

че ти малък цирк ли си хахаха

Цитат:

А ти като модератор вместо да показваш, че не трябва да се бъзикат хората в такива теми ги поушряваш на това

абее явно ти не си в ред нещо, да ти прави впечатление?

SleepingSuN
отказала се!

#1532137 - 30.11.2006 00:50 [Re: черта]

Явно си настроена на тема СПОРЕНЕ. Е, няма да те огрее Слънцето Опитай в друга кръчма - както пее Ивана: "Води ме в някоя квартална кръчма"

черта
бела

#1533399 - 30.11.2006 16:47 [Re: SleepingSuN]

`k

SleepingSuN
отказала се!

#1533547 - 30.11.2006 17:59 [Re: черта]

хаха. драка такава

Liberator
Потребляващ

Регистриран: 07.01.2007
Re: Прочетете задължително!!!
    #1585960 - 10.01.2007 21:07 [Re: SleepingSuN]

s(aint) определено няма смисал да споделяш и да искаш савети от когото и да било в тоя скапан форум, защото повечето(да не казвам всички)които пишат и дават мнение са шибани идиоти!Жалко наистина пълно е с такива папчиви пубертетчета, които си седят вкащи в детската си стая и се правят на интересни като пишат "забавни" и "остроумни" мнения по вапроси които не ги касаят!

Ванката
Кавал

#1586181 - 10.01.2007 23:39 [Re: Liberator]

А от това последното мнение лъха на отявлена селяния и простотия, както и неспазване на правилата на форума. Определено, драги ми Либератор, има смисЪл да прочетеш правилата на форума. И си постави този вЪпрос на дневен ред. И един сЪвет от мен - седни си вкЪщи и си поработи над правописа, че ти изглеждаш като пЪпчив пубер, който се чуди какво да прави в детската си стая.

Liberator
Потребляващ

Регистриран: 07.01.2007
    #1587187 - 11.01.2007 15:30 [Re: Ванката]

Ако мислиш, че това което казвам е простотия, твоя си работа.Но не мога да не се ядосвам, когато чета коментарите относно повечето теми във форума.Мога да споделям мнение по каквито теми искам!А по въпроса с правилата на форума, ако ги нарушавам трябва да бъда ban-нат, предполагам?Докато пишех това се зачудих защо се занимавам да ти отговарям и стигнах до извода, че наистина няма смисъл.Недей да ми правиш персонални оценки и не ми давай съвети за каквото и да било, не е твоя работа!

Фани Хорн
символист

Регистриран: 19.02.2006
От: не където требва
    #1612948 - 27.01.2007 14:31 [Re: Ванката]

Или да взема по повече...и да спре американските комерсиализми от нисък клас за разни свръх-свръх-чувствителни аутистчета.
Грубо е,а и такива коментари не са ми присъщи, ама...хляб не ми се яде от такива дивотии!

--------------------
Ja pierdole

madd
член
*

Регистриран: 22.06.2007
От: hASKOVO
    #1806905 - 24.06.2007 12:34 [Re: (s)AINT]

Цитат:

Знаете ли? Четох много теми в този форум и на много малко места когато някой сподели нещо или каквото и да било му се отговаря смислено. Всеки прави смях на другите.. та много се колебая дали да Ви кажа защото мога да предположа какво ще ми кажете. Но ще опитам все пак и моля да пишат само хора с конкретно мнение по въпроса. Бисери не са ми нужни.
Та това което искам да попитам е ... възможно ли е това или нещо ми е изпушил мозъка. От известно време ми се случват неща които до сега не са! Не всеки ден, но някои от дните в по-голямата част на деня знам какво ще стане, знам кой какво ще ми каже.. и то става без да искам.. дори не мога да усетя кога и как става. Но това не е всичко.. всъщност и .. виждам хора. Живи хора, но когато погледна някой (не при всеки става) се едно го виждам след определено време.. а вече видях няколко мъртвеца... много е истинско, но не мисля, че халюцинирам. Както погледна човека и ми се появява друг образ.. а в няколко от случаите .. същите хора, но мъртви. Не знам.. възможни ли са такива неща.. всъщност кажете ми какво да правя щотоо така в неизвестното да стоиш не е много хубаво. Благодаря, че прочетохте всичко до тук. Надявам се, че ще получа смислен отговор.

когато имаш чувството че нещо се е случвало, се нарича дежа вю (deja vu) от френски и означава нещо видяно. На мене ми се случват такива странни неща, спокойно, всеки човек има такива способности, просто ние ги подтискаме.

FOTO
FOTO
**

Регистриран: 14.03.2007
От: BULGARIQ
    #1852748 - 01.08.2007 22:19 [Re: madd]

Повярвайте на човека,нормален е, или замълчете,
истината е че е честен и са му се доверили.

--------------------
Искаш ли да провалиш една работа, отложи я за утре!
FOTO

Marieta_
Любознателна

Регистриран: 23.06.2007
    #1862846 - 11.08.2007 13:09 [Re: (s)AINT]

И на мен са ми се случвали такива неща. Аз, за съжаление, виждам най-често измрели хора по улиците и изоставени селца и квартали И това от съвсем малка

xevil
зъл умник
**

Регистриран: 16.03.2006
От: континуума около хълмовете
    #1862983 - 11.08.2007 17:53 [Re: (s)AINT]

Цитат:

Та това което искам да попитам е ... възможно ли е това или нещо ми е изпушил мозъка

Що да не е възможно ? А може и наистина да си изпушил , кой знае . Ама вместо да пишеш тука сценарии за ХамИрИканише тъпише филмише (олеле , несъм като другите , ужасТ, как ша живуркам?....), по-добре 'земи разучи и усъвършенствувай тия си способности . Екстрасенси и тям подобни наистина има , лично познавам такъв с направо невероятни способности , може и ти да си , знаЙш ли ? Не че ще да ти е лесно , де , ама живота поначало си не е лесен . Давай , дерзай . па след време да докладваш !
Може след време да се хваля , че съм давал насоки на известия ясновидец _____________ , а ?
Развивай се , а "остроумниците" нека си се хилят , кво ти пука ?

ПП ама като се замисля , някои са добивали подобни способности в резултат (или след?) травма (баба Ванга напр.)или нещо в мозъка (само като пример :филма "Феномен" , с Джон Траволта). Дали да не идеш на томограф , за всеки случай ?

--------------------
по въпроса има две мнения - моето и грешното

Редактирано от xevil (11.08.2007 18:21)

Duchessa
аферистка

Регистриран: 10.04.2007
От: Граово
    #1899707 - 18.09.2007 16:15 [Re: (s)AINT]

Най-добре ще си отговориш на въпроса, ако отидеш на психиатър и се прегледаш. И да ти направят компютърна томография, за да се изключи тумор в мозъка. Ако след всички прегледи се окажеш психично и неврологиянчно здрав, едва тогава можеш да разсъждаваш евентуално за ясновидство.

Някои от нещата, които описваш, напомнят заболяване, наречено "Дежа вю", други - халюцинации. Така, че според мен е задължително да се прегледаш, ако, разбира се, не си правиш гаргара в този форум...

--------------------
Падаш, ставаш, наместваш короната, продължаваш!

Legion_666_
Нерегистриран

#1900604 - 19.09.2007 12:58 [Re: Liberator]

Цитат:

s(aint) определено няма смисал да споделяш и да искаш савети от когото и да било в тоя скапан форум, защото повечето(да не казвам всички)които пишат и дават мнение са шибани идиоти!Жалко наистина пълно е с такива папчиви пубертетчета, които си седят вкащи в детската си стая и се правят на интересни като пишат "забавни" и "остроумни" мнения по вапроси които не ги касаят!

Като ти гледам езиковия изказ и познанията за правопис- приличаш ми точно на пАпчив пубертет, който си седи вкАщи в детската си стая и пише мнение по вАпроси, които не го касаят.

Pikaso
неориентиран

Регистриран: 25.09.2007
    #1905809 - 25.09.2007 21:47 [Re: (s)AINT]

Първо искам да ти кажа, че доста малко хора в днешно време вярват в тези аномалии... Аз съм едно от изключенията (т.е. вярвам).
Второ...Несе притеснявай от това, което преживяваш! Даже се гордей, че имаш такива способности! Аз започнах да проявявам една странна способност, когато бях на седем години (сега съм на 15). Мога, когато съм навън да оправлявам силата на вятъра. Отпърво си мислех, че е просто съвпадение, но да умееш да засилваш вятъра, когато си пожелаеш и да караш да има вятър, когато няма, неможе да е съвпадение! Такаче несе притеснявай, защото има хора които знаят какво е чувството и напълно те подкрепят

arc-en-ciel
новак

Регистриран: 28.09.2007
    #1914849 - 06.10.2007 16:55 [Re: (s)AINT]

Наистина много хора имат различни способности: видят или чуят нещо кое други не. Заради това, че други хора имат тези способности "затворени", те не могат да повярват в това, дори се и смеят. Но тези способности са ценни и има причина защо са. Послушай чувствата си искренно а може би и ти разбереш защо ги имаш.

Edgar_The_Grey
неориентиран

Регистриран: 28.09.2007
    #1928095 - 22.10.2007 17:54 [Re: (s)AINT]

Предполагам,че това е заради закона на привличането,т.е. когато мислиш силно за нещо,то се случва.Може би при теб наистина има нещо и този закон чете твоето подсъзнание.Може би мъртъвците,които виждат,са просто плод на твоето подсъзнание-има ли някакви обективни или необективни причини да смяташ,че тези хора ще умрат?Същото е за пророческите умения-всъщност ти контролираш това,което хората казват,а не те,както си мислят,а ако съм прав и законът чете твоето подсъзнание,ще станеш лидер като Хитлер и Сталин,но не токова гаден,надявам се

--------------------
http://www.zazz.bg/play:0266afa7

Casper2
Изчаткал

Регистриран: 09.01.2008
Re: Знам как се чувстваш!!! :)
    #1998404 - 09.01.2008 14:57 [Re: (s)AINT]

Да знаеш че това състояние е напълно нормално, това е състоянието в което достатъчно израснали духовно хора изпадат в последно време или ще изпаднат-за всеки разбира се е различно. Аз например съм попадал в астралния свят където виждах хората с техните аури и вътрешни сияния, светлини и цъфтежи. За други хора вероятно е по друг начин макар че са сравнително малко хората, които изпреварват времето си на развитие като теб и мен например. За останалите това време ще настъпи след около 5 години. Съгласен съм и с правилата на привличане-ако винаги си бил любопитен по тези въпроси, то сега е настъпил момента за теб да станеш свидетел на нагледен отговор. Спокойно, не си единственият откачил, добре дошъл в клуба!

TheBeast
неориентиран

Регистриран: 22.07.2008
От: Сливен
Re: Знам как се чувстваш!!! :)
    #2156390 - 22.07.2008 15:39 [Re: Casper2]

Не се бзикам сериозно и при мен се появиха Deja Vu чувам гласове.Дори и виждам отговори на математически задачи,само дето главата яко цепи.Това е от тази година и съм леко стресиран,но свиквам свиквай и ти.Не знам дали и при някой друг има нещо подобно но на моменти се побърквам и все едно припадам,но като се свестя има лоши последици за всички около мен.Проблемът на тези способности са 2
1.Лошите като чуването на гласове са постоянно
2.Добрите не мога да ги използвам а става от самосебе си
Темата ме заинтригува защото разбрах,че има и други като мен.Желая ви на всички успех с дарбите.

Duchessa
аферистка

Регистриран: 10.04.2007
От: Граово
    #2172970 - 14.08.2008 14:41 [Re: (s)AINT]

Прегладай се за тумор в главата. Не се майтапя.

--------------------
Падаш, ставаш, наместваш короната, продължаваш!

Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

Регистриран: 27.12.2008
От: L'Ile Perrot, Canada
    #2277451 - 31.12.2008 20:47 [Re: (s)AINT]

Възможни са такива неща.
Явно еволюираш.
Това което изживяваш е телепатия + ясновидство.
Може и дух да се е вселил в тебе.
Това което трябва да направиш е да се развиваш в тая насока, после няма да ти се вижда сичко тва толкова странно.
А иначе, колкото по не ги насилваш тия състояния, толкова по-лесно идват ...
Успех :-)

--------------------
Est Modus In Rebus ( за превод моля се обърнете лично към мене ).
Koй ще пази пазачите ???
Koйто с какъвто се събере - с такъв се събира.
Бързата кучка - планина повдига.
Който нож вади - сам пада в него.
Задружна дружина - слепи ги ражда.

Simran
Рицарка
**

Регистриран: 12.05.2006
    #2278341 - 03.01.2009 13:30 [Re: Marginal39]

Цитат:

Възможни са такива неща.
Явно еволюираш.
Това което изживяваш е телепатия + ясновидство.
Може и дух да се е вселил в тебе.
Това което трябва да направиш е да се развиваш в тая насока, после няма да ти се вижда сичко тва толкова странно.
А иначе, колкото по не ги насилваш тия състояния, толкова по-лесно идват ...
Успех :-)

а при вас как е...не ги ли виждате вече всчките тези неща?

Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

#2278461 - 03.01.2009 17:50 [Re: Simran]

Виждам ги, аз само с това се занимавам, Йога, визуализации, медитации и т.н. ...
Кефи ме максимално ...

--------------------
Koй ще пази пазачите ???

Simran
Рицарка
**

#2278486 - 03.01.2009 18:23 [Re: Marginal39]

Цитат:

Виждам ги, аз само с това се занимавам, Йога, визуализации, медитации и т.н. ...
Кефи ме максимално ...

значи не умеете да се удениявате ли?
не умеете да оставате сам по време на медитация?
опитайте-да останете само вие,ез никой друг...без картини,без образи,...само вие

Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

#2278491 - 03.01.2009 18:35 [Re: Simran]

Е, това е най-трудното, се пак по ме кефи медитация с визуализация или усещания, например усещане на въздуха който минава през ноздрите по време на дишане, обичам да комбинирам пранаяма с медитация и мантра + мудра, кефи ме максимално.
Така или иначе, от около 4 години насам работя 99% само върху достигане на "Аджапа-Джапа", трудно е, ма не знам защо, за мене това е върха ...
Знаете ли тоя сайт и тоя учител: http://www.swamij.com/ ???
За мене той е най-якия на запад ...
Лично на мене ми е помогнал изключително много за развитието ми в Йога ...

--------------------
Koй ще пази пазачите ???

Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

#2278493 - 03.01.2009 18:38 [Re: Simran]

Мисля че говорите за това:

!!!

--------------------
Koй ще пази пазачите ???

Simran
Рицарка
**

#2278505 - 03.01.2009 18:58 [Re: Marginal39]

Не използвам английски ,но изгледах целия филм.
Това,което искам да кажа е,че трябв максимално да се изтегляме навътре...докато останем Едно
Но често става така,че вътре в нас ,освен нас,са нашите колеги,лели,чичовци,съпрузи,деца,съседи.
Ако успеем да се изтеглим от това-тогава вътре в нас,освен нас са ,има образи,картини,знаци,чудеса ,океани,джунгли...и всякакви други отражения на фината илюзия

Marginal39
Мразим да мислим !!!
**

#2278518 - 03.01.2009 19:30 [Re: Simran]

Така е.

--------------------
Koй ще пази пазачите ???

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2533243 - 13.12.2009 04:42 [Re: Marginal39]

Темата е интересна, на мене също ми се случват такива неща, много често когато излезна знам точно кого ще срещна без да съм се уговарял с никой. Също така ми се случва да усетя, че ще ми звънне телефона няколко секунди преди да се развъни и също така в последния момент знам и кой ще ми се обади. Тези неща според мене се много човешки и много нормални и не виждам, защо има хора в тази тема, които дават безмисленни отговори с присмешки. За мен е нещо, което трудно си обяснявам но в същото време го усещам като нормално. По същия начин имам и много странни сънища понякога. Веднъж сънувах, че съм в някаква огромна къща насред една много много красива и зелена планина, нямаше как да знам но усещах, че това беше Австрия. В съня си говорих с 2-ма военни единия германец другия финландец, обясняваха ми как и в кои години са починали, водихме супер интересен разговор но много от нещата, които говорихме не ги помня. Остана ми в паметта това, че говорихме за смърта и имах едно странно приятно усещане, знаех че хората с които говоря в този сън са мъртви. Имаха много красиви изражения изобщо беше много хубав сън. Така че такива неща се случват и аз смятам, че са нещо нормално и човешко. Не съм от хората които се самолимитират мислейки, че такива неща са невъзможни.

Поздрави от Мадрид!

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2533245 - 13.12.2009 05:01 [Re: Atanassovski]

Друго мое лично мнение е, че ние хората всъщност сме нещо много много повече от едно механично тяло. Просто е невъзможно да сме едно тяло и нищо повече. Човешкото съзнание е нещо, което трудно ще разгадаем до край, поне за сега. Когато на човек му се случи нещо такова в повечето случаи първо се поддава на това, което обществото му е натресло - ``неможе да е истина, защото тези неща не съществуват``. В следващият момент обаче, когато нещо такова се случи за пореден път, човек започва да си задава въпроси или да си прави експерименти. Аз съм се опитвал да си правя експерименти примерно с телефона но никога не се получава, защото когато очаквам да ``позная`` кой ще се обади просто не се получава. Става спонтанно и не винаги, забелязъл съм, че се получава в определени случаи, така че при мене експериментите са трудни. Умея също така да усетя когато говоря с някой намеренията му.Някък си усещам с какво намерение е човека срещу мене дори и да не го виждам, това се случва доста честичко и вече ми е като рефлекс въпреки, че е невъзможно да бъда 100% точен а и не съм се опитвал да експериментирам достатъчно. Умея да усещам това, което човека отсреща усеща. Висчко това е много съзнателно и никак не го намирам за странно. Когато си себе си и говориш с някой, когато нямаш маски и си просто себе си е много лесно да усетиш какви са намеренията и чувствата отсреща. Просто сме свикнали някъкси когато общуваме да го правим с нещо като скрита цел така да го наречем, което по един или друг начин ни пречи да сме ние самите. Важно е човек да живэе съзнателно, да осъзнава всичко, което му се случва. С времето всеки стига до извода, че нищо не е случайно и че за всичко си има причина. Малко по малко съзнателния начин на живот отключва и други така да ги наречем ``способности`` както вие казвате тук. Не са нищо спецялно, просто в днешни дни ни е много трудно да бъдем себе си, особенно сред обществото в което живеэм,това в същност доста ни пречи. Всеки човек е индивидуална личност способна на много повече от това което си мисли, че може и умеэ. Аз от личният си опит се убедих в тези неща.

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

бледоликия
бродещия бродяга

Регистриран: 15.08.2004
От: В истинния свят
    #2565033 - 29.01.2010 10:34 [Re: (s)AINT]

Съвет за това което ти се случва няма кой да ти даде. Как ти се струва ако застанеш пред 1000 човека и им изкрещиш за тези неща колко от тях ще те вземат на сериозно?? Търси подобни на теб и се учи. Съветвам те само да намериш беседите на Дънов той много подробно обяснява нещата които те интересуват.

Здрав и разумен

--------------------
Да чуеш цветове и видиш звуци.....

teo2

Регистриран: 01.05.2010
    #2629709 - 20.05.2010 17:40 [Re: (s)AINT]

На мен ми се е случвало нещо подобно, имам предвид дявола да се опитва да ме синхронизирва и да ме прилъгва с разни ясновидски дарби, но аз се държах само за Господ Бог и така той(дявола) не успя да ме прилъже.

kgb777kgb
РЕАЛИСТ

Регистриран: 30.06.2010
    #2750337 - 10.02.2011 17:03 [Re: (s)AINT]

жалко че чак сега влизам в този форум . Няма нищо страшно , отворили са ти канал или нарочно или грешка . Ако е грешка ще го затворят ако не е ще се опитат да те докарат до разбиране на видяното и преживяното . Ако много се уплашиш ще ти затворят канала и край . Не се плаши просто живота е различен от това което ни учат в училище и в къщи !!!

--------------------
КГБ винаги ви слуша !!!

flyfisher

Регистриран: 19.10.2010
От: TX
    #2752998 - 16.02.2011 00:05 [Re: (s)AINT]

Така не се пише във форум, няма отговори от теб на мнения, няма допълнително информация...
Обикновенно подобни неща са следствия от неща които си направил или ти са се случили. Участвал ли си в окултни практики, викал ли си духове или нещо от този род? Правил ли си ритули ли нещо с което да можеш да получаваш информация за хора и събития...искал ли си да имаш занние...?

Не обръщай внимание на форумци които не ти вярват, това са хора с малко познания. Те навсякъде демонстрират своята същност...
Тук има и доста хора които целенасочено ще се опитат да те заблудят, относно това което се случва с теб като ти кажат че е нещо добро и нормално но то не е и ти много добре го знаеш, затова и си притеснен.

Man4yy
неориентиран

Регистриран: 19.08.2015
    #3299711 - 19.08.2015 11:43 [Re: (s)AINT]

И на мен ми се е случвало!Понякога ми се струва, че нещата вече са се случвали!Има хиляди теорий, какво всъщност става.Една интересна ми направи леко впечатление:Теорията е, че това би могло да става, ако живеем 1 и същ живот, който се повтаря (незнам как точно ще стане), но след дълги години на повтаряне на едни и същи събития, рано или късно- мозъка еволюира.И така се стига до тези неща...Има много теорий, така или иначе.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 25535

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.