ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
skyline

Регистриран: 12.05.2006
От: в джунглата
А, виждалили сте това?
    #2224939 - 19.10.2008 10:24

Така като гледам имате теми за извънземни, но повечето са супер несериозни. Даже може би всички са малко или много гаргара с темата. Кой напушен, кой пиян...

Сега обаче сериозно искам да ви попитам дали сте виждали "кораб". Не твърдя, че е непремено извънземен, може да е било някакво пробно, потайно ново самолетче на САЩ или Русия или и аз незнам какво.
Не че съм видяла кой знае какво, но определено не беше нещо което ми е познато.
Вечно си блуждая в облаците и обожавам да гледам звездите. Една вечер докато разхождах кучето се загледах в звезда която не бях виждала и която беше... по-различна и докато съзерцавах изведнъж вудях как 3 звезди под формата на триъгълник се движат с една и съща скорост и в една и съща посока. После разбира се дойде усещането за нещо огромно, тежко което бавно се плъзга по небето.
Това е! Никакви човечета, никакви треви, никакви бири...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
Re: А, виждалили сте това?
    #2231304 - 27.10.2008 19:10 [Re: skyline]

Прочети "Ние не сме сами" на Уолтър Съливан. Да се гледа само с очи е недостатъчно,всищност вижда мозъкът,а на него само очите са му малко.Темата за живота на други планети не започва с търсене,а с мислене, и там става интересното.

Тварата
НЕ ЧОВЕК

Регистриран: 19.10.2004
От: Ловеч
    #2231448 - 27.10.2008 22:05 [Re: skyline]

Самолет е било баце.
И аз като се напих веднъж си помислих един ниско прелитащ самолет за НЛО

skyline

#2244903 - 13.11.2008 04:45 [Re: Тварата]

Цитат:

Самолет е било баце.
И аз като се напих веднъж си помислих един ниско прелитащ самолет за НЛО

Може ама аз не съм пила тогава, не бях достигнала пълнолетие И да ти кажа не съм виждала самолет колкото блок. Да е било ниско прелитащ, щеше да се чуе и усети... ма туй чудо си отиде тежко и плавно без звук и бриз.. мдам...

skyline

#2244906 - 13.11.2008 04:57 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Прочети "Ние не сме сами" на Уолтър Съливан. Да се гледа само с очи е недостатъчно,всищност вижда мозъкът,а на него само очите са му малко.Темата за живота на други планети не започва с търсене,а с мислене, и там става интересното.

Хммм, интересно...
Не съм търсила доказателства за живот извън земята, но е вярно, че все блеех в облаците.
Ще се поровя за книгата, все ще има какво да науча може пък да намеря отговор на "какво видях онази вечер?"

friend

**

Регистриран: 10.04.2002
От: USA
    #2260236 - 04.12.2008 09:47 [Re: skyline]

Аз не съм виждала и не искам да виждам. Обаче съм слушала разказите на очевидци, интелигентни и нормални хора. Ти, къде го видя?

gali_portokali
sladkish

Регистриран: 06.11.2005
    #2262077 - 06.12.2008 21:50 [Re: friend]

Леле.. Аз видях кораб насън. Дотук нищо странно, всеки сънува какви ли не глупости, особено извънземни след филм на ужасите. Но беше мноооого странен сън честно. Започна точно с кораба... Видях го през прозореца, имаше един специфичен шум.. този шум го чувах месеци след това в главата си... Та значи видях го кораба като идва и после зад мен - като си заминава. Той не беше като нормалните НЛО чинии и от сорта - кръгли, с червени светлини, 3 крака и тем подобни. Имаше много неправилна форма и ръбове.И тук идва странното. На другия ден излизам с един приятел на кафе и той ми вика знаеш ли какво гледах по Дискавъри, документален филм за хора, които са били отвлечени от извънземни и разказват случките. И вика сега ще ти разкажа за единия случай. В тоз момент направо ме обляха горещи вълни, все едно знаех какво ще ми разкаже. Описа ми точно същия извънземен кораб, които аз видях в така реалния си сън... Никога не съм гледала документални филми по Дискавъри или статии с подобно описание и принципно няма как да го възпроизведа това нещо насън.... Яко а...

--------------------
OnLy GoD CaN JuDgE Me

skyline

#2274533 - 25.12.2008 04:27 [Re: friend]

Цитат:

Аз не съм виждала и не искам да виждам. Обаче съм слушала разказите на очевидци, интелигентни и нормални хора. Ти, къде го видя?

Да ти кажа и аз се имам за нормален човек, но знае ли се

Ми, къде го видях, в София, през нощта докато разхождах кучето То изглеждаше като част от небето, все едно са си 3 звезди, но като се загледаш си личи че не е точно звезда - не блещука. След като гледах прекалено дълго точно натам и се чудех как тези звезди, така ярки и забележими не съм ги виждала там предишната вечер - над блока ми, те започнаха да се движат равномерно с бавна скорост. Имах чувството че съм мравка, усещаше се някаква тежест в небето, не мога да го обясня точно. Този триъгълник плавно си се скри зад блока и повече не го видях, не искам и да го виждам, стига ми толкова

mitAka *
Някакъв си там

Регистриран: 15.02.2009
От: Стара Загора // Kв.Казански
    #2345296 - 04.04.2009 23:52 [Re: skyline]

Изънземни досега не съм видял .. сигурно няма и да видя ..

бледоликия
бродещия бродяга

Регистриран: 15.08.2004
От: В истинния свят
    #2444851 - 18.08.2009 22:34 [Re: skyline]

"Да ти кажа и аз се имам за нормален човек, но знае ли се " В България нормалните не оцеляват. Трябва да си ненормален,тоест с повишена чувствителност!!

--------------------
Да чуеш цветове и видиш звуци.....

Poker Face
пристрастен

Регистриран: 30.01.2009
    #2448203 - 24.08.2009 12:40 [Re: skyline]

Цитат:

Цитат:

Да ти кажа и аз се имам за нормален човек, но знае ли се

Ми, къде го видях, в София, през нощта докато разхождах кучето То изглеждаше като част от небето, все едно са си 3 звезди, но като се загледаш си личи че не е точно звезда - не блещука. След като гледах прекалено дълго точно натам и се чудех как тези звезди, така ярки и забележими не съм ги виждала там предишната вечер - над блока ми, те започнаха да се движат равномерно с бавна скорост. Имах чувството че съм мравка, усещаше се някаква тежест в небето, не мога да го обясня точно. Този триъгълник плавно си се скри зад блока и повече не го видях, не искам и да го виждам, стига ми толкова

когато се вгледаш в даден обект не за дълго време
мозъка има способност да го раздвижи
за да осъзнаеш какво означава илюзия - но ти пък търсиш реалност в заблудата
не само се движат, звездите дори танцуват а луната раздава целувки

сети се следващият път не за извънземни или конспирации,
ами за духа, за красотата която ти се показва, изпълни се с нея и ще стане още по-красиво

Редактирано от Poker Face (24.08.2009 12:42)

xoce
coyote
**

Регистриран: 30.07.2009
    #2515602 - 21.11.2009 23:16 [Re: skyline]

Нищо ново под небето

http://image.tn.nova.cz/media/images/750x750/Jun2009/515915.jpg

--------------------
Hell Was Full So I Came Back

xoce
coyote
**

Регистриран: 30.07.2009
    #2515616 - 21.11.2009 23:40 [Re: Poker Face]

Затова ли мoзъкът е разделен на 2 части-полукълба
Едното търси,другото го доказва.

Цитат:

за да осъзнаеш какво означава илюзия - но ти пък търсиш реалност в заблудата

Донакъде сте прав -откъде ли

--------------------
Hell Was Full So I Came Back

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2533240 - 13.12.2009 04:13 [Re: xoce]

Според мен е напълно невъзможно да сме сами, аз мисля че никога не сме били сами и няма да бъдем.

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

skyline

#2541477 - 27.12.2009 04:05 [Re: Poker Face]

Цитат:

когато се вгледаш в даден обект не за дълго време
мозъка има способност да го раздвижи

Избирам това като цитат, но отговарям н а всички.

В момента гледам предаване по Хистори Чанел в което се говри за извънземни обекти.
Щях да падна от стола като сред всичко останало показваха и точно това което аз видях. Сега поне знам, че не съм единствена видяла нещо, каквото и да е то

Весели празници на всички

teo2

Регистриран: 01.05.2010
    #2629710 - 20.05.2010 17:48 [Re: skyline]

Веднъж сънувах един много ярък сън(нещо между сън и видение), в който някаква летяща чиния летеше в небето, и беше съпроводен от негативни усещания, т.е. по-скоро кошмарен, след което ми стана ясно че си е съвсем обикновенна инсинуация на дявола.

gokabu
неориентиран

Регистриран: 23.01.2012
    #2868774 - 23.01.2012 09:33 [Re: skyline]

Цитат:

... Една вечер докато разхождах кучето се загледах в звезда която не бях виждала и която беше... по-различна и докато съзерцавах изведнъж вудях как 3 звезди под формата на триъгълник се движат с една и съща скорост и в една и съща посока. После разбира се дойде усещането за нещо огромно, тежко което бавно се плъзга по небето.
Това е! Никакви човечета, никакви треви, никакви бири...

Летателния апарат, който си видяла, е най-вероятно TR-3B "Astra" - доколкото имам информация, е съвместна разработка на САЩ и Сивите. Секретен е, естествено, както и всичко, свързано със Сивите.
Потърси в интернет за TR-3B.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 15010

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.