ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
tlust
лигав и антипатичен
**

Регистриран: 16.01.2005
От: Някъде във всичко(то)...
Re: Звучи налудничаво..но видях извънземно!
    #944016 - 04.09.2005 04:59 [Re: pokoi]

Цитат:

проницателен си..провокация да..но не и с цел някой да си измисля...а за дарбата ти..по някога говорим и казваме неща , за които някога съжаляваме...ще ми се да те видя очи в очи...и да ми кажеш това за похабената дарба

правси съгласен съм
...понякога наистина съжаляваме за това което казваме

--------------------
Всяка грешка е умишлена,строго индивидуална и дълго планирана!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Случаен_пътник
наминаващ

Регистриран: 29.06.2005
От: Глобалното село
    #945622 - 05.09.2005 15:41 [Re: tlust]

Според мен това въобще не е за смях. Който не го е изпитал, той не знае.
С мен за пръв път се случи през Ония времена, преди повече от 15 години. Не знам защо, но дори и сега не мога да определя точно. Тогава не се говореше, а и не се знаеше за НЛО и др.т. неща. Винаги ме издебваше, когато бях в покой. Започваше с едни леки вибрации от долния край, от петите, към главата, до темето. И тези вибрации непрекъснато се засилваха и засилваха, докато идваше момент, в който беше невъзможно да помръдна която и да било част на тялото. След това - нищо. Докато веднъж ги видях. Бях на работа. В стаята бяхме трима човека. И както си седях на бюрото, вибрациите започнаха. Всичко протече по познатия вече начин (за кой ли път!), но този път ги видях. Бяха трима, струва ми се. И нямаше нищо ненормално по тях. Бяха със светлокафяви панталони, почти бели ризи, но не съвсем и с бели колани. Бяха с нормален (за мен) ръст, около 1.80 високи, светли, със светли коси, но за очите не знам. Около тях беше някакси много светло. Стояха от лявата ми страна и ме разглеждаха така, както се разглежда някакъв любопитен екземпляр. Нещо ме сочеха с поглед и обсъждаха помежду си. Нищо не разбирах. Бях вцепенен и само исках всичко да свърши по-бързо. Не помня момента, в който си отидоха, нито как. Когато се освободих от вцепенението, колегите ми бяха заспали. А никой нямаше право да спи. Това беше бойно дежурство със съвсем реален противник. На никого не съм казвал за това. После ми се роди син и като порасна (4-5 годинки) започна да казва, че до леглото му идвали джуджета.Тогава не бях в състояние да направя връзка. След шестата-седмата година синът ми се промени. Стана нервен, избухлив и с неочаквано, рязко променящо се поведение. С мен нещата също се промениха. Вече толкова години, а като че ли разглеждам света отстрани.
Нещо подобно видях във филма на Спилбърг и това ме върна назад.
Досега толкова подробно не съм разказвал тази история. Но трябваше.

--------------------
ДА ВНИКНЕМ В ПОДРОБНОСТИТЕ!

timetraveller
Готин

Регистриран: 05.09.2005
    #954186 - 12.09.2005 17:03 [Re: pokoi]

Аз също съм ги виждал.Всичко започна преди няколко месеца,
когато заедно със семейството ми видяхме НЛО.Бяха 6.5 обикаляха около шестото.Помислих ги за самолети,но по-късно те ссе приближиха и видях истинската им форма.Понеже съм
с най-добро зрение,само аз я видях.Тогава стана нещо.Чувствах го!Всички си легнахме,но аз не можех да заспя!
Гледах Дискавъри.Който го следи знае,че в научната вечер в
22 часа дават ловци на митове,в 23-стъпка отвъд,а в 23:30-
Големите машини.След това дават винаги различен филм.Първите две предавания изгледах без проблем.Но когато започнаха големите машини,внезапно ми стана нещо.Прилоша ми,
но това често ми се случва(имам проблеми със стомаха)и затова пия хапчета.Отидо до мястото,където ги държа,изпих няколко и си легнах отнов.Имаше само един дребен проблем-
филмът от 0 часа беше почти свършил!Погледнах часовника си-
00.53 минути.Какво беше това?Отвлякоха ли ме или просто съм заспал на пода?Нямам спомен и от двете.После дойде то.
Преди няколко седмици го видях.Беше високо,много високо,
светло кафяво на цвят.Очите му не бяха чак толкова големи,
колкото ги дават по филмите,но все пак бяха по-големи от човешките.Забелязах,че и то ме гледа със страх.Явно за него
аз бях пришълеца.Този факт ме успокои малко,но не много.
Сподавемо го поптах какво е,но то не ме разбра.Мисля че не разбираше човешка реч,или поне българска,затова го попитах на английски.То пак не ме разбра много,но посочи звездите.
Окрих,че устата му е съвсем малка.Не видях обаче бластер
и ижекция за кръвна проба.Беше въоръжено единствено с една...вилица!Явно някой по-смел землянин му я беше дал.Въпреки,че беше миролюбиво и дори малко сладко,ме беше
страх от него.Цяла седмица спях на светната лампа.Не посмях
да кажа на нашите,за да не ме помислят за луд.Бавно,но славно започнах да забравям случката...до онзи ден.
Точно миналлата събота то пак дойде!Но вече бях подготвен
и намерихме общ език.Колкото и налудничаво и нереално да звучи,това бяха ЧИСЛАТА!Знам,че сега си мислите:А,стига бе,тоя малко прекалява с лъжите!Но няма да сте прави.Защото всичко,което казвам тук,е истина.Той отново си носеше
вилицата и аз реших да пробвам нещо.Написах на един лист
1+2=,а той издълба с вилицата знак,много подобен на 3.
След това изчезна.Макар,че е добър,не се надявам да се срещнем отново.Определено не се надявам.

И за финал ще ви кажа нещо-хора,защитавайте правата на пришълците!Не ги третирайте като опасни и зли твари,дошли да ни завладеят.Не ги мислете за животни!Не ги отблъсквайте

--------------------
Спайдър-мен,Mortal Kombat и ролевите игри ще спасят света!Хора,четете комиксите!
Гледайте филмите!Играйте игрите!Четете книгите!Пишете във форумите!Забавлявайте се!

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #957271 - 14.09.2005 20:24 [Re: pokoi]

Извънземните ги има,по същата логика по която го има Всичко що е извън Земята.Въпроса дали са идвали тук,при положение че имат избор,опция да не дойдат е друг.
Няма логика да пратиш човек на Плутон,при положение че робот ще пратиш по лесно,и ще свърши повече работа.Машините са създадени с умисъл.Извънземните не идват поради умисъл.
Това не се отнася за периферните им устройства обаче.
Даже логическият контакт между две цивилизации с огромна "ножица" помежду им в нивото на развитие е по осъществима чрез машините като посредници.
Поведението на Самоосъзнаващатата се материя на мен лично ми е необятна тема.
Темата относно Разума е непосилна тема.Разума се не ражда току/така.Иска си враждебна ,но питателна среда.Иска си морков,но и тояга.
Всеки разум линее без Тояга.

alicew

Регистриран: 22.09.2005
    #999307 - 17.10.2005 20:27 [Re: pokoi]

Ti ne si edinstveniq, chovek na kogoto se sluchvat takiva neshta - sluchva se mnogo po-chesto otkolkoto si mislim po princip, na men mi se e sluchvalo i poznavam pone 6 - 7 choveka, na koito syshto se e sluchvalo. Drug e vyprosa dali tova syshtestvo, koeto vijdame ili useshtame po nqkakyv nachin, naistina e izvynzemno ili plod na syznanieto ni povliqno ot vynshni faktori. Naj-dobre e naistina da ne mu obryshtash vnimanie, osobeno ako nqmash nqkakva seriozna prichina: kato naprimer neizlechimo hronichno glavobolie ili neshto ot sorta, koeto da e proqvlenie na tova, koeto e skrito v podsyznanieto ti.

Drug e vyprosa, che moje bi psihoanalitichkata pri koqto si hodila, ne e dostatychno ubuchena i ne znae kak da pronikne po-dylboko v syznanieto ti ili prosto i samata tq se e uplashila ot tova, koeto mojesh da j kajesh. Vqrno e syshto che v syznanie pod hipnoza, chovek moje da byde silno povliqn ot tozi, kojto go hipnotizira i po takyv nachin da stane jertva.

Ima mnogo hora, kojto sa bili, travmatizirani po vreme na analiza i to poradi psihoanaliticite, a ne tolkova ot nesto, za koeto nqmat ili imat mnogo kratki spomeni!

Believer
рекордьор

Регистриран: 05.10.2005
От: UK
    #999620 - 17.10.2005 23:48 [Re: timetraveller]

Всички имате много ,
много, много развихрени въображения,
пишете добре ,
защо не почнето да пишете фантастични разкази!!!!!!!
Не ме разбирайте неправилно.
Аз също мисля ,че СРЕД НАС ЖИВЕЯТ извънземни и то не всички ни желаят доброто!
Те са тук от хиляди години.
Поздрави

--------------------
Истината е за всички!

Believer
рекордьор

Регистриран: 05.10.2005
От: UK
    #999633 - 17.10.2005 23:57 [Re: Believer]

Бих искала да ви препоръчам
книгите на ДЕЙВИД АЙК за Голямата Конспирация.
Това тук е shapeshifter-Извънземен !!!

--------------------
Истината е за всички!

Искра
самотна овчица
**

Регистриран: 08.08.2005
От: България
    #1051658 - 22.11.2005 13:30 [Re: Случаен_пътник]

Цитат:

Според мен това въобще не е за смях. Който не го е изпитал, той не знае.
С мен за пръв път се случи през Ония времена, преди повече от 15 години. Не знам защо, но дори и сега не мога да определя точно. Тогава не се говореше, а и не се знаеше за НЛО и др.т. неща. Винаги ме издебваше, когато бях в покой. Започваше с едни леки вибрации от долния край, от петите, към главата, до темето. И тези вибрации непрекъснато се засилваха и засилваха, докато идваше момент, в който беше невъзможно да помръдна която и да било част на тялото. След това - нищо. Докато веднъж ги видях. Бях на работа. В стаята бяхме трима човека. И както си седях на бюрото, вибрациите започнаха. Всичко протече по познатия вече начин (за кой ли път!),
Цитат:

Много странни вибрации имаш и то по4ти същите като моите хмх..... Дали и при мен не се кани да кацне някое извънземно

--------------------
Който не иска НИЩО, той има ВСИЧКО!
--------------------------------------

pokoi
неориентиран

Регистриран: 09.08.2005
От: София
    #1080626 - 15.12.2005 09:57 [Re: timetraveller]

Здравей..радвам се,че ми отговори и се извинявам,че ме нямаше толкова дълго време.Наистина ще се радвам да си продължим разговора.Това ,което си преживял и си описал тук...е за него ще има различни мнения..и е нормално.ако решиш можеш да ми пишеш на имейла ми...voislav@abv.bg..там може би ще намерим в разговора повече истини от колкото предполагаме..с поздрав..Pokoi

--------------------
Умиране има...връщане на газта не!

pokoi
неориентиран

Регистриран: 09.08.2005
От: София
    #1080636 - 15.12.2005 10:02 [Re: Случаен_пътник]

Благодаря и на теб за откровеността...не всеки би се осмелил на това,въпреки анонимността.Оказа се ,че нито ти нито аз сме единствени тук с подобни преживявания.Не се изненадвам,че има и такива ,които приемат проблемите ни със сарказъм.Ако имаш желание може да поговорим на тази тема...имейла ми е voislav@abv.bg....ще се радвам да поговорим....поздрав ...Pokoi

--------------------
Умиране има...връщане на газта не!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 31781

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.