ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Императорът.
акула с добро сърце

Регистриран: 09.05.2005
От: Западна София
Re: Звучи налудничаво..но видях извънземно!
    #1173745 - 27.02.2006 22:29 [Re: pokoi]

Малей, стряскащо... а аз помислих, че е било омотано в парашут и ти си го наритала яко...

--------------------
Съществуването на цялостно битие е невъзможно без Човекът.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
danielka_y
неориентиран

Регистриран: 05.09.2007
    #1888104 - 05.09.2007 14:52 [Re: pokoi]

http://www.clip4e.com/play_izvynzemno_otkrito_do_voenna_baza.htm

cherkezs
ОРИЕНТИРАН будала

Регистриран: 10.02.2004
От: тайна майна
    #1888310 - 05.09.2007 17:06 [Re: danielka_y]

Много дребно бе ???

--------------------
http://www.gifpark.ru/Gifs/KISSES/icon_012.gif

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #1889182 - 06.09.2007 19:15 [Re: pokoi]

Цитат:

Чудя се дали всъщност не искаш да кажеш много повече...и защо го премълчаваш?!

Ами искаш ли да ти кажа какво ми се случи на мен,и рядко го разказвам защото чак на мен ми звучи като лъжа.

Иначе така наречените извънземни,е възможно да са хора от далечно бъдеще усвоили някак пробиване на мембраната на времето. Всъщност,няма нищо по логично от Разума,но както казах необходима е конкурентна среда.Най вероятно плазмени потоци вътре в Слънцето са отделни организирани по други различни от въглеводородните биоорганизми логики и структура , те може да са разтворени в структурата на Слънцето,да са милиони градуси нажежен газ и пак да са самоорганизирани еволюционно стъпка по стъпка в антагонизъм с други,война ,войни трябват разбираш ли,остри зъби и питателни дупета,морков и тояга.
Въпросът е че с такива същества няма какво да си кажем.
И в Корана пише за земните и за огнените същества,не че това е доказателство,догадались както се казва на руски.
Обаче на кой му пука за разумните същества ? Та разумни същества има в Еритрея,и в Сомалия

xevil
зъл умник
**

Регистриран: 16.03.2006
От: континуума около хълмовете
    #1889311 - 06.09.2007 23:11 [Re: pokoi]

Напрау си изпушила ! По онуй времи изупще ни съм съ мяркал по вашия край ! Халюцинации са тва ! Пий лексотан ! Или си найди свястно гадже !

--------------------
по въпроса има две мнения - моето и грешното

madd
член
*

Регистриран: 22.06.2007
От: hASKOVO
    #1897134 - 15.09.2007 17:42 [Re: xevil]

Аз също съм се срещал много пъти с извънземни! Не съм ги виждал така направо, но просто някой път имам много странни сънища, в които говоря с тях най нормално, но не с уста, а просто те разбират какво мисля и аз разбирам какво те мислят! Много е странно, но не е страшно. Отпускам се и те ми отварят съзнанието си, за да мога да вида какво си мислят. Виждам от къде идват и такива неща, когато кажа на някой за това обикновено ме мисли за напълно изпушил и аз бих реагирал така.... казват ми и други неща, но чувствам че не бива да ги споделям.

Случаен_пътник
наминаващ

Регистриран: 29.06.2005
От: Глобалното село
    #1945572 - 10.11.2007 19:48 [Re: h!n7.]

Цитат:

Относно другия пич, дето ги видел, че и коланите даже ... Облеклото им на Армани ли беше? Или нещо по-така за земляните - по-селки да се изразя?

Пич, някъде да твърдя, че това са извънземни?!
И подигравката ти е неуместна.
Ето, заради такива като теб много хора не смеят да споделят.
Бъди здрав и дано не ти се случва!

--------------------
ДА ВНИКНЕМ В ПОДРОБНОСТИТЕ!

Guitar
луд

Регистриран: 12.10.2007
    #1946590 - 11.11.2007 23:53 [Re: pokoi]

Цитат:

беше високо около 1,30..сивозелена кожа..едропореста..огромни черни очи..направо си беше страшно това се случи през 91 годена..в 1 часа през ноща..бях си у дома и то просто се появи..гледахме се известно време...и после нищо не помня...е за това ходих и на психиатър..хипноза..оказа се ,че наистина съм преживяла нещо..но по време на хипнозата ми прилоша и лекарката отказа повече да си има работа с мен..убеди ме ,че това което съм преживяла е толкова дълбоко в подсъзнанието ми...абе с две думи да не се равя повече!

.. толкова дълбоко в подсъзнанието, че под хипноза не можеш да го изровиш пак в реалността и споменът за него ще остане завинаги не само за теб, но и за нас. След като съществува споменът, значи ще съществува и извънземното което си видяла.. ... обаче ти си го видяла на земята то значи ще е земно!

--------------------
..тогава всеки календар се оказа неточен ..

Lita
пълноценен

Регистриран: 31.10.2007
От: навсякъде
    #1955852 - 21.11.2007 15:39 [Re: pokoi]

За мен няма нищо странно в това, именно защото съм го преживяла. Бях на 12 години и видях едно същество, което не мога да определя като извънземно или дух - не зная какво беше. Изглеждаше като мъж около 2.50 - 3 метра, беше бял и имаше огромни сини очи. С мен бяха две мои приятелки, едната вървеше доста по-напред, той изникна зад гърба и, когато го видях спрях и вкопчих погледа си в него. Момичето, което вървеше до мен започна да пищи и плаче / и тя го видя/, а на мен ми беше интересно и тръгнах към него, а той отсреща присви очи, сякаш приличаше на намигване, и изчезна малко преди да го приближа съвсем. Третото момиче така и нищо не видя, но другата изпадна в шок за няколко дни. Коментирахме го доста дълго време и накрая отшумя, а и никой не ни вярваше. Честно казано на мен не ми и пукаше дали ми вярват, знам какво видях и няма да го забравя докато съм жива. Много ми се искаше да не бяга от мен, беше ми интересно да го пипна или да пообщуваме малко и така и не разбрах, дали пък не съм го уплашила аз Интересно преживяване в биографията на живота ми и не съжалявам и за миг - не всеки е виждал нещо подобно, ще се радвам, ако ми се случи повторно!

P.S. - пропуснах най-важното - момичето, което беше до мен не въдя същия образ. Това, което тя твърдеше, че е видяла в същия момент, е било едно джудже, но в черен фон или не знам какво, беше много уплашена и не обясняваше с подробности. Доста загадъчно, в един и същи момент видяхме странното видение, но в различен облик. По всичко личи, че моя е бил симпатягата

--------------------
Морето само живите обича, а мъртвите изхвърля на брега...

Редактирано от lita (21.11.2007 15:48)

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1969546 - 05.12.2007 13:53 [Re: Lita]

Много мразим, като съ напиЙм с колегата, разни фърфалаци да ми опищяват живота.

--------------------
Peace V!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 30812

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.