ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Passager
(пътуващ по света)
**

Регистриран: 26.04.2004
От: София
Re: Звучи налудничаво..но видях извънземно!
    #2034060 - 13.02.2008 20:25 [Re: pokoi]

Цитат:

беше високо около 1,30..сивозелена кожа..едропореста..огромни черни очи..направо си беше страшно това се случи през 91 година..в 1 часа през ноща..бях си у дома и то просто се появи..гледахме се известно време...и после нищо не помня...е за това ходих и на психиатър..хипноза..оказа се ,че наистина съм преживяла нещо..но по време на хипнозата ми прилоша и лекарката отказа повече да си има работа с мен..убеди ме ,че това което съм преживяла е толкова дълбоко в подсъзнанието ми...абе с две думи да не се равя повече!

Сивата марсианска раса имали сериозен проблем...искали да изнамерят начин как да си изградят емоционално тяло. Може би ти притежаваш нещо, което може да им помогне. Затова да са ти преровили програмирането, а възможно е да родиш някой ден сивозелено човече. Кураж, всичко ще се изясни с времето!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Mitko_bombata
пристрастен

Регистриран: 02.08.2007
    #2052672 - 07.03.2008 08:15 [Re: pokoi]

Не си луда.Обаче ти си мислиш,че е извънземно понеже нямаш обяснение на видяното.

Believer
рекордьор

Регистриран: 05.10.2005
От: UK
    #2053840 - 08.03.2008 16:36 [Re: Passager]

a frog metamorphoses into a princess-Viktor Vasnetsov.
От най-стари времена става дума за трансформации напомнящи за присъствие на извънземни-
например
жабока- цар или принцеса -лебед или пък както се разказва в приказката на Андерсен за дивите лебеди,които са омагьосани принцове...
Откога всъщност са извънземните тук ,на земята,според вас
(както изглежда
те са тук с нас и днес),защото колкото и абсурдно да звучи изглежда ги има?

Редактирано от Believer (08.03.2008 16:57)

serfnet
неориентиран

Регистриран: 13.05.2008
    #2106781 - 15.05.2008 13:20 [Re: pokoi]

Може да си видяла някое бездомно куче.. хахаха

--------------------
Гледай СЕИР на http://seir.bg

ozelenitel
почти безобиден

Регистриран: 06.07.2008
От: на дървото
    #2148553 - 12.07.2008 14:18 [Re: timetraveller]

случайно си чета постове,и попаднах на твоя.не мога да повярвам,но това с вибрациите,първо от краката и постепенно на горе и неясен много светещ образ,за който колкото пъти се сетя си го спомням различно преди няколко години го преживях.тука като гледам повечето се присмиват,но аз преживях това около 3-4 пъти.заповаше като сън(със сигурност спях при всичките случаи)и постепнно ставаше влудяваща реалност.вибрациите буквално ме превземаха,и когато вече целия бях вцепенен,светлата фигура навлизаше в коридора на апартамента проникваше през вратата и тогава в истерична паника се събуждах цалия облян в пот и все още изтръпнал.вибрациите постепенно отшумяваха и от светлината оставаше малко изчезващо сияние.всеки път си давах сметка че съм сънувал ужасен кошмар,но чувството за реалност беше много силно.нито един мой кошмар до сега не ме е карал да изтръпвам целия и около минута-две да не мога да помръдна в леглото.на когото съм споделял ми се е присмивал,затова искам да уточня,че не претендирам за срещи,отвличания или контакти с когото и да било.просто прочетох нещо,което след толкова години ми напомни за моите вцепиняващи кошмари.честно много се впечетлих от това,че на друг му се е случило нещо подобно
п.п.на подигравки няма да обръщам внимание

--------------------
много хора завършиха опитите си,придобивайки или много глупав,или много мъртъв вид,или и двете заедно

ozelenitel
почти безобиден

Регистриран: 06.07.2008
От: на дървото
    #2159850 - 27.07.2008 00:33 [Re: Случаен_пътник]

Цитат:

Според мен това въобще не е за смях. Който не го е изпитал, той не знае.
С мен за пръв път се случи през Ония времена, преди повече от 15 години. Не знам защо, но дори и сега не мога да определя точно. Тогава не се говореше, а и не се знаеше за НЛО и др.т. неща. Винаги ме издебваше, когато бях в покой. Започваше с едни леки вибрации от долния край, от петите, към главата, до темето. И тези вибрации непрекъснато се засилваха и засилваха, докато идваше момент, в който беше невъзможно да помръдна която и да било част на тялото. След това - нищо. Докато веднъж ги видях. Бях на работа. В стаята бяхме трима човека. И както си седях на бюрото, вибрациите започнаха. Всичко протече по познатия вече начин (за кой ли път!), но този път ги видях. Бяха трима, струва ми се. И нямаше нищо ненормално по тях. Бяха със светлокафяви панталони, почти бели ризи, но не съвсем и с бели колани. Бяха с нормален (за мен) ръст, около 1.80 високи, светли, със светли коси, но за очите не знам. Около тях беше някакси много светло. Стояха от лявата ми страна и ме разглеждаха така, както се разглежда някакъв любопитен екземпляр. Нещо ме сочеха с поглед и обсъждаха помежду си. Нищо не разбирах. Бях вцепенен и само исках всичко да свърши по-бързо. Не помня момента, в който си отидоха, нито как. Когато се освободих от вцепенението, колегите ми бяха заспали. А никой нямаше право да спи. Това беше бойно дежурство със съвсем реален противник. На никого не съм казвал за това. После ми се роди син и като порасна (4-5 годинки) започна да казва, че до леглото му идвали джуджета.Тогава не бях в състояние да направя връзка. След шестата-седмата година синът ми се промени. Стана нервен, избухлив и с неочаквано, рязко променящо се поведение. С мен нещата също се промениха. Вече толкова години, а като че ли разглеждам света отстрани.
Нещо подобно видях във филма на Спилбърг и това ме върна назад.
Досега толкова подробно не съм разказвал тази история. Но трябваше.

кажи бе човеко,кога ти се случи това,че и аз горе писах за много подобно и ми стана любопитно(меко казано)

--------------------
много хора завършиха опитите си,придобивайки или много глупав,или много мъртъв вид,или и двете заедно

Angelina_Nali

**

Регистриран: 16.03.2008
От: на изток от рая
    #2159988 - 27.07.2008 10:09 [Re: ozelenitel]

Американския астронавт Едгар Мичел ,който е стъпил на Луната си призна официално че има и е виждал извънземни..
сега трябва да разкаже подробности ,за да успокои такива като теб които си мислеха ,че полудяват!

--------------------
"Няма втори шанс за първи впечатления!!"...

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2160578 - 28.07.2008 14:40 [Re: Angelina_Nali]

Цитат:

Американския астронавт Едгар Мичел ,който е стъпил на Луната си призна официално че има и е виждал извънземни..
сега трябва да разкаже подробности ,за да успокои такива като теб които си мислеха ,че полудяват!

Вчера и аз гледах по Нова телевизия това предаване и се сетих за тази тема

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Legion_666_
Нерегистриран

#2169555 - 10.08.2008 00:16 [Re: Angelina_Nali]

Да. Аз също мога много официално да заявя, че онзи ден видях едно извънземно. На картинка.

Така че айде моля ви се и аз, хора- не полудявайте.

gen
неориентиран
*

Регистриран: 10.04.2009
    #2377743 - 17.05.2009 13:25 [Re: Mitko_bombata]

Здр,има ГИ и се обръщайте към ТЯХ -ГАЛАКТИЧЕСКИ БРАТЯ- И ТЕ са много разновидности като народите,расите и видовете които познаваме ТУК на-ЗЕМЯТА-,ЗНАМ -През лятото на 2008г в района около София кацна(презими) наште служби го определиха като *модул* а ТО е за свръзка помежду ни -ХОРАТА- и-ГАЛАКТИЧЕСКИТЕ БРАТЯ-.Аз бях там в района когато кацна имаше буря и леко земетресение и на другия ден писаха по-тв-на 20км от София.Не изчаках на мястото,но знаех че идват ,то се оказа *МОДУЛА* обадих се в тел.МВР но,уви нямаше подготвена(реална) реакция от служителя на МВР.ЖЕЛАТЕЛНО Е да СЕ свържат(ТАЙНИТЕ СЛУЖБИ) с мене защото ми имат доверие- ГАЛАКТИЧЕСКИТЕ БРАТЯ-само с присъствието ми (предполагам с МОИТЕ МИСЛИ)това нещто-*МОДУЛА*-работи в мое присъствие защтото бях там с колата ми преди да се презими в района на гр.БАНКЯ.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 30851

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.