ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Experimentator
неориентиран

Регистриран: 03.03.2010
:) Здравейте!
    #2586288 - 03.03.2010 22:44 [Re: Mitko_bombata]

Просто искам да споделя нещо особено което се беше случило с мен преди три години.
Една нощ както си спях сладко,близо до брат ми и майка ми в другата стая,се събудих(Заспала съм на лявата си страна)Мисля че в будно състояние вече се обърнах по гръб,над мен беше надвесена тъмна фигура,не мога да кажа дали беше материална или не..изглеждаше като облечена в черна роба,с качулка,не видях лице,очи и така натаък,само изпаднах ж пристъп на паника и се разпищях,майка ми отреагира първа светна лампата дойде при мен,обясних и кво съм видяла,тя някак си успя да ме убеди че е кошмар.Отидох да спя при нея(за срамотите голяма жена,при майка си),останахме на нощна лампа,дълго след това на ръба на леглото (Моето) не на това на което спях седеше фигурата.Бях в истерия много дълго време,не можех да спя нощем имах чувството че "черната сянка" е около мен,събуждах се пищейки,изкарвах акъла на всички.Заведоха ме на такава жена дето лее восък,каза ми само "Не се притеснявай, Богородица те пази!".ХУбаво,ама година по късно,една лятна,майска нощ имах страшно реален сън,трябва да е било сън.Седях в една уличка с един мой съученик и разговаряхме за това което съм видяла,и тогава зад лявото му рамо с огромен ужас до нас на тротоара седеше дребна фигурка,леко пълна,с черно наметало,свали качулката и тогава видях най-грозното нещо което съм виждала,главата му беше ярко червена,и кожата му все едно страдаше от тежка форма на дерматит имаше гадни жълти очи и се усмихна гадно,аз се събудих с крясъци. И чак след този случай майка ми ми разказа че е виждала нещо подобно една вечер като сме били при баба ми на село.Почукало се на остъкления "джамлък" както му казват там,тя излязла да види кой е,и все едни някои гледал на прозореца,тя решила че е прабабата,повикала я по име,не получила отговор,на вън било тъмно,неможела да види лице,светнала лампата и нещото и се сторило облечено като във ямурлук с качулка,съответно изпаднала в див ужас.... Питам се аз ...WTF?!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: :) Здравейте!
    #2586483 - 04.03.2010 09:34 [Re: Experimentator]

Не са шашкай, било е дементор. Безобидни са общо взето, стига да не се паникьосваш.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Erosaria
оптимист

Регистриран: 20.09.2004
    #2588320 - 06.03.2010 20:04 [Re: Experimentator]

4увала съм за наименования по селата като таласъм, караконджул...

--------------------
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш!!!

Noel
неориентиран
**

Регистриран: 04.07.2007
Re: Звучи налудничаво..но видях извънземно!
    #2615159 - 28.04.2010 11:50 [Re: pokoi]

Миналата година и аз преживях разни неща.Беше някъде в средата на юли месец,Бургас.Беше към 22 часа,когато гсм-а ми звъни.Беше сестра ми-с нея живеем в един блок.Беше паникьосана-съобщи за появата на извънземни.Огромно огнено оранжево-червено кълбо,следвано от 2-3 други по-малки.Носили се ниско над блока,достатъчно да се види,че не иде реч за нещо познато.Другите 2-3 горящи кълбета се "вляли" във огромното оранжево-червеното,а след това то се стрелнало и изчезнало в небето.
Последва еуфория-не се случва такова нещо всеки ден,макар че по-миналата година(2008) имаше подобни масови прояви на летящи светещи дискове,които майка ми и сестра ми бяха видели(неоново син,голям).

Но на другия ден нещата се развиха доста по-иначе.От готиното настроение и удивлението от "срещата с непознатото" нямаше и следа.Чувствах се...ужасно.Гадеше ми се,виеше ми се свят,жестоки болки по цялото тяло.Да не говорим,че ме беше налегнала странна депресия.Ходих при един близък лекар-кардиолог.С учудване установи,че кръвното на едната ми ръка беше високо(почти 180/100),на другата пък тъкмо обратното-беше ниско.И двамата останахме оздачени(той знаеше за преживяванията предната нощ).

Е,започнах да споделям с познати и приятели.Един френд от Варна беше казал,че това същото се е явявало миналата година и над техния блок там-оранжевочервено кълбо,отново по същото време на годината и за капак-през нощта.Само че от него излизал светлинен лъч и там,където бил минавал тоя лъч,тревата била изсъхнала там.Той сподели същите преживявания-физическите симпроми и депресията че били налице,тогава,когато се било появявало това чудо при тях.Но и други хора се оплакваха от тия неща ,без да са видели това,което беше видяла сестра ми.

По-интересното и по-шашкащото в цялата работа беше,че близо до нас в момента на появата избухнал пожар в съседния блок на тавана-гръмнало таблото и не се знаело от какво.А на другия ден хората описваха небето в района(аз така и не обърнах внимание)...било в неестествен мътен оранжевочервен цвят.

За появата на оранжевочервеното НЛО съобщиха и много други хора-колеги,лекари и други интелигентни хора,които биха били наясно дали си имат работа с нещо познато или ...не до там такова.

Е,емоциите от срещата с непознатото отминаха ...но за известно време.Мина около половин месец,че и повече.Лежах си една нощ у нас,бях потънал в размисли относно лични въпроси и задачи...и както си лежах изведнъж през прозореца нахлу една ярка светлина.Като светкавица.Ниско над блока.И отново по една "случайност" нямах под ръка фотоапарат-то и никой не смяташе,че ще има второ посещение.Но и тоя път "светлината" бързо изчезна-когато бях навън,високо над блока се виждаше просветване,сякаш от огромен прожектор,който бързо се отдалечаваше.Беше към 2 часа през нощта.Е,аз реших да не се паникьосвам,а да остана и да чакам-пък квото ще да стане.Знаете приказката за любопитството и котката.И това ми любопиство не чака дълго да бъде задоволено.Гледах тъмното небе и чаках нещо да просветне.Но вместо това се появи нещо друго.Ясно личеше че е машина.Бих го оприличил на пура или химикалка.Странното е,че обектът се движеше не с върха напред(ако го оприлича на химикалка,то тя трябваше да се движи с пълнителя напред),а странично и правеше странни движения,които никоя позната машина не би направила.Но не светеше,не издаваше звук.

Малко по-късно,когато и това отмина,се почувствах отново странно-отново болки в тялото,отново понижено настроение,но тоя път се прибави към цялата работа се прибави и странна температура-всичко това го бяха изпитали и други хора от тоя район,при това аз нищо не бях споделял за физически или емоционални усещания.Точно температурата беше най-типичното и най-оздачаващото.

Обадих се на сестра ми да споделя на свой ред за преживелиците миналата нощ.След пет минути като приключи разговора съобщиха за голямото земетресение във Варна.

Имат ли общо двете събития?Вижте това тук :

Флотилии от НЛО съпътстват земетресения и излитат от подземни скривалища

Следващите дни се чувствах прекрасно.Нещо повече-имах доста ярки и необикновени сънища,пълни с необикновени идеи и решения на много въпроси,които ме вълнуваха.Някак...доста неща се изясниха и си отидоха на мястото.С какво точно си имах работа?Имам доста идеи,но така и така те ще си останат
предположения.Извънземни?Емисари на легендарните подземни градове(Агарта)?Секретни (военни?) технологии и операции?Едно е сигурно-тия неща нямаха нищо общо с общоизвестните и познати феномени,познания и технологии.

Важното е,че това преживяване промени много неща лично при мен.След това имах доста инсайтове,прозрения и ярки сънища,изпълнени с отговори на много въпроси,които ме вълнуваха лично мен,както и необичайни идеи и хрумвания,
които разрешиха много неща.Сега се чувствам така,сякаш бях освободен от някакъв голям товар.Същият този товар го имат почти всички българи-така че няма смисъл да описвам за какво иде реч.Той буквално се спука като камък и много неща потръгнаха.Все едно се отвориха много нови и неочаквани врати и нови пътища.

Имам някои предположения за това,какво всъщност се случи,но не искам да коментирам-по много причини.Говорих с мои познати -екстрасенси и уфолози,помолих да коментират случката и да споделят каквото знаят.Всички вдигат рамене.Един от тях,който е ясновидец,само ми каза :"изследват","чистят",предстои жестоко уреждане на сметки".Хмм,наистина ли?С кого?За какво?
Е,поживем,увидим,казват руснаците.За всеки случай-моето лично усещане е позитивно и някак оптимистично.

Редактирано от Noel (28.04.2010 12:49)

Tochkata, Mosu Benak
неориентиран

Регистриран: 01.01.2011
    #2733929 - 01.01.2011 16:29 [Re: Noel]

Здравейте за много години нов съм! Четох ви постовете и аз иммам какво да кажа Като бях малък с баба ми ходехме да спим във Враца при леля ми ( иначе живеех в Косталево при баба и дядо) и на сутринта се връщахме в село (така беше около няколко седмици). И дядо ми ( да признавам, че пие много, но чак пък толкова...) започна да разкава нещо от което ме хвана страх. Каза, че вечерта както си е гледал телевизия ( само телевизора е работил в цялата къща) изведнъж от прозореца влязло нещо като облак и започнало да му се търкаля в крата. Дядо ми се опитал да го хване но неможал явно ръцете му минавали през "нещото" и веднага светнал лампата. после от другия прозорец който е пред него нещо скочило и едва не го счупило. Дядо ни каза, че е било черно и голямо като котката ни... А котката ни е черна с жълти петна и спеше винаги навън тогава имахме и 3 кучета. Другото нещо, което ми се е случвало е следното: Понеже майка ми и баща ми се разведоха когато бях на 7, но запазиха доста добри отношения като за разведени по закон съм при баща ми. и винаги когато ходех в апартамента му ( там живее и леля ми) спим заедно на спалнята ( без леля ). Не след дълго леглото почваше някак си да се тресе. незнам все едно някой се качваше, надвесваше се над мен и друсаше. не е възможно да е бил баща ми понеже веднага си сложих единия ми крак при неговите, за да видя дали той го прави, но уви. изтръпнах от страх. неможех да заспя и по едно време ми писна и започнах да не му обръщам внимание... А си спомянм като бях 4 клас с един приятел все си говорихме за такива паранормални неща ( приятеля ми живее в същия блок)и веднъж ми показа какво е записал на телефона си. Гласът беше наистина гаден и страшен. Ако искайте ми вярвайте, но аз знам какво става там! не ходя много при бащами вече поради същата причина обаче наскоро мисля да ида с приятели с камера и да видим дали може да хванем нещо (обичам а дреналина )

Колкото до извънземните според мен искат да ни помогнат, но трябва да сме единни , човечеството да не се мрази едно друго да има мир... През 47-ма или 48-ма година май беше са кацнали извънземни в Америка и са обезопасили ядреното им оръжие. после пак някакви са кацнали обаче американците са ги хванали. казват, че САЩ има извънземни в лабораторийте си - незнам всичко се пази в тайна. Ако някой е имал същото изживяване като моето нека ми пише. и още нещо ако някой който да е от Враца ако иска да си говорим за тези неща нека ми пише да се срещнем :P

kgb777kgb
РЕАЛИСТ

Регистриран: 30.06.2010
От: София
    #2750329 - 10.02.2011 16:57 [Re: Цецо]

Не знам откъде имаш информацията , но не ми се струва реална . Защо смяташ че сега някой мисли " петото измерение" ?!

--------------------
КГБ винаги ви слуша !!!

Цецо
ПИЧ

#2754863 - 19.02.2011 15:48 [Re: kgb777kgb]

Цитат:

Не знам откъде имаш информацията , но не ми се струва реална .

Прочети "Хари Потър".

Цитат:

Защо смяташ че сега някой мисли " петото измерение" ?!

Не смятам. Просто съм съгласен с Миряна Башева.

--------------------

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #2756635 - 23.02.2011 11:36 [Re: Цецо]

Цитат:

Не са шашкай, било е дементор. Безобидни са общо взето, стига да не се паникьосваш.

Аха. Дементорите даже и на снимка са заснети:

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3216163 - 01.11.2014 11:13 [Re: tlust]

а имало ли е гравитация преди Нютон?

Цецо
ПИЧ

#3216587 - 03.11.2014 10:14 [Re: Velkova]

Ти пък! Ми нали той я е измислил!
То и преди Архимед никой не е можел да плува...

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 31778

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.