ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
pokoi
неориентиран

Регистриран: 09.08.2005
От: София
Звучи налудничаво..но видях извънземно!
    #908421 - 09.08.2005 21:40

Зная,че някой може и да ме помисли за луда,но видях извънземно.дори ходих на психиатър!Бях сериозно притеснена,че нещо в мозъка ми е изпушило.Все пак не всеки ден имам подобни срещи.Иска ми се да поговоря ,с някой който е преживявал подобно нещо.Е ако имате да ми кажете нещо не се притеснявайте...давайте направо!

--------------------
Умиране има...връщане на газта не!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
zlatina
наблюдател

Регистриран: 11.03.2004
Re: Звучи налудничаво..но видях извънземно!
    #908515 - 09.08.2005 23:47 [Re: pokoi]

Как го определи, че е извънземно? Само защото е непознато не означава, че е такова.

Abra

Регистриран: 07.01.2005
От: Wienerwald
    #908521 - 09.08.2005 23:57 [Re: pokoi]

...ъхм
И как иzглеждаше видяното от тебе иzвънzемно?
Къде? Кога? Как...

--------------------
Тайната на нашата вечеря

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #908818 - 10.08.2005 11:21 [Re: pokoi]

Вярно, че звучи налудничаво. Но за някои. За други не чак толкова. А за трети хич.
Защо не разкажеш по-подробно, пък тогава да питаме?

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

RESTI
бараджия

Регистриран: 11.02.2005
От: шезлонга
    #915043 - 14.08.2005 19:15 [Re: Цецо]

Сто човека ли да питаме за подробности. Айде кажи де!!!!! Баси!!!

--------------------
You'll never catch me slippin, cause I feel alright.

Цецо
ПИЧ

#915720 - 15.08.2005 11:43 [Re: RESTI]

Абе аз нямам какво да разказвам, щото още не съм ги виждал, ама явно и девойката е размислила върху това, което е видяла и нещо си трае...

--------------------

pokoi
неориентиран

#916096 - 15.08.2005 16:26 [Re: zlatina]

е права си..наистина немога да кажа какъв му беше произхода но никога през живота си не съм се сблъсквала с такова нещо..знам ли го какво беше

--------------------

pokoi
неориентиран

#916106 - 15.08.2005 16:31 [Re: Abra]

беше високо около 1,30..сивозелена кожа..едропореста..огромни черни очи..направо си беше страшно това се случи през 91 годена..в 1 часа през ноща..бях си у дома и то просто се появи..гледахме се известно време...и после нищо не помня...е за това ходих и на психиатър..хипноза..оказа се ,че наистина съм преживяла нещо..но по време на хипнозата ми прилоша и лекарката отказа повече да си има работа с мен..убеди ме ,че това което съм преживяла е толкова дълбоко в подсъзнанието ми...абе с две думи да не се равя повече!

--------------------

pokoi
неориентиран

#916108 - 15.08.2005 16:32 [Re: Цецо]

сладкиш..трая си щото ме нямаше доста време тук...а за размисъл съм имала близо 14 години

--------------------

vra4anin
член

#917710 - 16.08.2005 17:32 [Re: pokoi]

Всичко е било само в съзнанието ти. нещо като кошмар наяве. Човешкия мозък е голяма загадка.Дано повече да не ти се случва.

--------------------
Извисяване

pokoi
неориентиран

#920452 - 18.08.2005 13:41 [Re: vra4anin]

може и така да е било..това е още едно мнение по въпроса..изказваш се доста самоуверено..може би знаеш много..а ти наистина ли си от Враца..имам доста познати...е и един да познавам от там е достатъчно...хора със слава!

--------------------

pokoi
неориентиран

#921085 - 18.08.2005 19:52 [Re: vra4anin]

може и да си прав..явно знаеш много и говориш за това уверено..радвам се ,че поне един тук е на ясно с нещо!

--------------------

tlust
лигав и антипатичен
**

Регистриран: 16.01.2005
От: Някъде във всичко(то)...
    #924274 - 21.08.2005 05:49 [Re: vra4anin]

Ами не мисля че си луда ама не ти вярвам историята ми звучи много позната.Не ти вярвам а ми се иска..щотонсъм убеден че ги има тия животни в космоса..Единствено ще те помоля да потърсиш начин да си възтановиш паметта и ако успееш да си сложиш за цел(фикс идея) да разкажиш публично на -колкото с еможе повече медии и etc. и после да се мъчиш да го докажеш.. ако ли не тоест в противен слушай не можеш да си възвърнеш паметта не се предаванмй.Опитай се и да се свържеш с тия прекрасни и прелестни създания(кои от кои по-хубави и кои от кои по-грозни)..можоже да са ти оставили предавател или пък да са те заплодили с некой извънземен Който да се роди като се гтнеш или след двайстина години..а и акос есвържиш с тях и са приятелски настроени кажи им да се отбият и при мен.те ако могат ще го сторят след като има кажеш.Ама помни само ако са приятелск настроени!Ей да не стават грешки?>Нали.

--------------------
Всяка грешка е умишлена,строго индивидуална и дълго планирана!

pokoi
неориентиран

#926718 - 23.08.2005 00:13 [Re: tlust]

гепи готин...зная че ме занасяш..всеки има право да реагира както намери за добре..но аз наистина го видях...а и защо да рискувам да ме помислят за луда и да говоря за това ако не беше истина..е до някъде ми се ще и да не се беше случвало..абе както и да е..ще ти пратя един от тях...само да се обади пак..

--------------------

Цецо
ПИЧ

#926943 - 23.08.2005 09:43 [Re: pokoi]

Ей, дай един и насам!
Всъщност, каква беше идеята на темата ти след тоз дългогодишен размисъл? Не искаш да кажеш нищо и се надяваш да се надпреварваме да разказваме за своите близки срещи от третия вид? Ами като не сме виждали (все още) жив марсианец?

--------------------

Ananda
Fair Lady

Регистриран: 15.01.2004
    #927374 - 23.08.2005 13:10 [Re: pokoi]

Всеки психиатър ще ти каже, че можеш да видиш и чуеш всичко.Много хора с богато въображение виждат какви ли не картини.Това, че си видяла нещо, съвсем не означава, че е било действителност.Все пак съгласи се, че в цялата случка няма никакъв смисъл.

--------------------
Научих се да живея днес, без да се обременявам с грижи за утрешния ден.

Д. Дикс

tlust
лигав и антипатичен
**

#928024 - 23.08.2005 18:15 [Re: Цецо]

Цитат:

Ей, дай един и насам!
Всъщност, каква беше идеята на темата ти след тоз дългогодишен размисъл? Не искаш да кажеш нищо и се надяваш да се надпреварваме да разказваме за своите близки срещи от третия вид? Ами като не сме виждали (все още) жив марсианец?

И аз мисля че идеята на темата е била да ни провокира,но уви няма да разказваме за нашите близки и далечни срещи и немаме дарба да си измисляме(ех аз имам де ама няма да си похабявам я)

--------------------

pokoi
неориентиран

#936614 - 29.08.2005 20:50 [Re: Цецо]

исках просто да зная дали някой не е имал подобно преживяване..а дали е бил марсианец...е това пропуснах да го питам...а и то май нямаше желание да ми каеж от къде е...и ако се обади пак направо при теб го пращам

--------------------

pokoi
неориентиран

#936619 - 29.08.2005 20:52 [Re: Ananda]

търсиш смисъл...само дето той е ограничен в нашите виждания за нещата...а какви са били неговите...е и това не ми каза...а може просто да не искам да си спомня...знам ли?!

--------------------

pokoi
неориентиран

#936621 - 29.08.2005 20:55 [Re: tlust]

проницателен си..провокация да..но не и с цел някой да си измисля...а за дарбата ти..по някога говорим и казваме неща , за които някога съжаляваме...ще ми се да те видя очи в очи...и да ми кажеш това за похабената дарба

--------------------

tlust
лигав и антипатичен
**

#944016 - 04.09.2005 04:59 [Re: pokoi]

Цитат:

проницателен си..провокация да..но не и с цел някой да си измисля...а за дарбата ти..по някога говорим и казваме неща , за които някога съжаляваме...ще ми се да те видя очи в очи...и да ми кажеш това за похабената дарба

правси съгласен съм
...понякога наистина съжаляваме за това което казваме

--------------------

Случаен_пътник
наминаващ

Регистриран: 29.06.2005
От: Глобалното село
    #945622 - 05.09.2005 15:41 [Re: tlust]

Според мен това въобще не е за смях. Който не го е изпитал, той не знае.
С мен за пръв път се случи през Ония времена, преди повече от 15 години. Не знам защо, но дори и сега не мога да определя точно. Тогава не се говореше, а и не се знаеше за НЛО и др.т. неща. Винаги ме издебваше, когато бях в покой. Започваше с едни леки вибрации от долния край, от петите, към главата, до темето. И тези вибрации непрекъснато се засилваха и засилваха, докато идваше момент, в който беше невъзможно да помръдна която и да било част на тялото. След това - нищо. Докато веднъж ги видях. Бях на работа. В стаята бяхме трима човека. И както си седях на бюрото, вибрациите започнаха. Всичко протече по познатия вече начин (за кой ли път!), но този път ги видях. Бяха трима, струва ми се. И нямаше нищо ненормално по тях. Бяха със светлокафяви панталони, почти бели ризи, но не съвсем и с бели колани. Бяха с нормален (за мен) ръст, около 1.80 високи, светли, със светли коси, но за очите не знам. Около тях беше някакси много светло. Стояха от лявата ми страна и ме разглеждаха така, както се разглежда някакъв любопитен екземпляр. Нещо ме сочеха с поглед и обсъждаха помежду си. Нищо не разбирах. Бях вцепенен и само исках всичко да свърши по-бързо. Не помня момента, в който си отидоха, нито как. Когато се освободих от вцепенението, колегите ми бяха заспали. А никой нямаше право да спи. Това беше бойно дежурство със съвсем реален противник. На никого не съм казвал за това. После ми се роди син и като порасна (4-5 годинки) започна да казва, че до леглото му идвали джуджета.Тогава не бях в състояние да направя връзка. След шестата-седмата година синът ми се промени. Стана нервен, избухлив и с неочаквано, рязко променящо се поведение. С мен нещата също се промениха. Вече толкова години, а като че ли разглеждам света отстрани.
Нещо подобно видях във филма на Спилбърг и това ме върна назад.
Досега толкова подробно не съм разказвал тази история. Но трябваше.

--------------------
ДА ВНИКНЕМ В ПОДРОБНОСТИТЕ!

timetraveller
Готин

Регистриран: 05.09.2005
    #954186 - 12.09.2005 17:03 [Re: pokoi]

Аз също съм ги виждал.Всичко започна преди няколко месеца,
когато заедно със семейството ми видяхме НЛО.Бяха 6.5 обикаляха около шестото.Помислих ги за самолети,но по-късно те ссе приближиха и видях истинската им форма.Понеже съм
с най-добро зрение,само аз я видях.Тогава стана нещо.Чувствах го!Всички си легнахме,но аз не можех да заспя!
Гледах Дискавъри.Който го следи знае,че в научната вечер в
22 часа дават ловци на митове,в 23-стъпка отвъд,а в 23:30-
Големите машини.След това дават винаги различен филм.Първите две предавания изгледах без проблем.Но когато започнаха големите машини,внезапно ми стана нещо.Прилоша ми,
но това често ми се случва(имам проблеми със стомаха)и затова пия хапчета.Отидо до мястото,където ги държа,изпих няколко и си легнах отнов.Имаше само един дребен проблем-
филмът от 0 часа беше почти свършил!Погледнах часовника си-
00.53 минути.Какво беше това?Отвлякоха ли ме или просто съм заспал на пода?Нямам спомен и от двете.После дойде то.
Преди няколко седмици го видях.Беше високо,много високо,
светло кафяво на цвят.Очите му не бяха чак толкова големи,
колкото ги дават по филмите,но все пак бяха по-големи от човешките.Забелязах,че и то ме гледа със страх.Явно за него
аз бях пришълеца.Този факт ме успокои малко,но не много.
Сподавемо го поптах какво е,но то не ме разбра.Мисля че не разбираше човешка реч,или поне българска,затова го попитах на английски.То пак не ме разбра много,но посочи звездите.
Окрих,че устата му е съвсем малка.Не видях обаче бластер
и ижекция за кръвна проба.Беше въоръжено единствено с една...вилица!Явно някой по-смел землянин му я беше дал.Въпреки,че беше миролюбиво и дори малко сладко,ме беше
страх от него.Цяла седмица спях на светната лампа.Не посмях
да кажа на нашите,за да не ме помислят за луд.Бавно,но славно започнах да забравям случката...до онзи ден.
Точно миналлата събота то пак дойде!Но вече бях подготвен
и намерихме общ език.Колкото и налудничаво и нереално да звучи,това бяха ЧИСЛАТА!Знам,че сега си мислите:А,стига бе,тоя малко прекалява с лъжите!Но няма да сте прави.Защото всичко,което казвам тук,е истина.Той отново си носеше
вилицата и аз реших да пробвам нещо.Написах на един лист
1+2=,а той издълба с вилицата знак,много подобен на 3.
След това изчезна.Макар,че е добър,не се надявам да се срещнем отново.Определено не се надявам.

И за финал ще ви кажа нещо-хора,защитавайте правата на пришълците!Не ги третирайте като опасни и зли твари,дошли да ни завладеят.Не ги мислете за животни!Не ги отблъсквайте

--------------------
Спайдър-мен,Mortal Kombat и ролевите игри ще спасят света!Хора,четете комиксите!
Гледайте филмите!Играйте игрите!Четете книгите!Пишете във форумите!Забавлявайте се!

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #957271 - 14.09.2005 20:24 [Re: pokoi]

Извънземните ги има,по същата логика по която го има Всичко що е извън Земята.Въпроса дали са идвали тук,при положение че имат избор,опция да не дойдат е друг.
Няма логика да пратиш човек на Плутон,при положение че робот ще пратиш по лесно,и ще свърши повече работа.Машините са създадени с умисъл.Извънземните не идват поради умисъл.
Това не се отнася за периферните им устройства обаче.
Даже логическият контакт между две цивилизации с огромна "ножица" помежду им в нивото на развитие е по осъществима чрез машините като посредници.
Поведението на Самоосъзнаващатата се материя на мен лично ми е необятна тема.
Темата относно Разума е непосилна тема.Разума се не ражда току/така.Иска си враждебна ,но питателна среда.Иска си морков,но и тояга.
Всеки разум линее без Тояга.

alicew

Регистриран: 22.09.2005
    #999307 - 17.10.2005 20:27 [Re: pokoi]

Ti ne si edinstveniq, chovek na kogoto se sluchvat takiva neshta - sluchva se mnogo po-chesto otkolkoto si mislim po princip, na men mi se e sluchvalo i poznavam pone 6 - 7 choveka, na koito syshto se e sluchvalo. Drug e vyprosa dali tova syshtestvo, koeto vijdame ili useshtame po nqkakyv nachin, naistina e izvynzemno ili plod na syznanieto ni povliqno ot vynshni faktori. Naj-dobre e naistina da ne mu obryshtash vnimanie, osobeno ako nqmash nqkakva seriozna prichina: kato naprimer neizlechimo hronichno glavobolie ili neshto ot sorta, koeto da e proqvlenie na tova, koeto e skrito v podsyznanieto ti.

Drug e vyprosa, che moje bi psihoanalitichkata pri koqto si hodila, ne e dostatychno ubuchena i ne znae kak da pronikne po-dylboko v syznanieto ti ili prosto i samata tq se e uplashila ot tova, koeto mojesh da j kajesh. Vqrno e syshto che v syznanie pod hipnoza, chovek moje da byde silno povliqn ot tozi, kojto go hipnotizira i po takyv nachin da stane jertva.

Ima mnogo hora, kojto sa bili, travmatizirani po vreme na analiza i to poradi psihoanaliticite, a ne tolkova ot nesto, za koeto nqmat ili imat mnogo kratki spomeni!

Believer
рекордьор

Регистриран: 05.10.2005
От: UK
    #999620 - 17.10.2005 23:48 [Re: timetraveller]

Всички имате много ,
много, много развихрени въображения,
пишете добре ,
защо не почнето да пишете фантастични разкази!!!!!!!
Не ме разбирайте неправилно.
Аз също мисля ,че СРЕД НАС ЖИВЕЯТ извънземни и то не всички ни желаят доброто!
Те са тук от хиляди години.
Поздрави

--------------------
Истината е за всички!

Believer
рекордьор

#999633 - 17.10.2005 23:57 [Re: Believer]

Бих искала да ви препоръчам
книгите на ДЕЙВИД АЙК за Голямата Конспирация.
Това тук е shapeshifter-Извънземен !!!

--------------------
Истината е за всички!

Искра
самотна овчица
**

Регистриран: 08.08.2005
От: България
    #1051658 - 22.11.2005 13:30 [Re: Случаен_пътник]

Цитат:

С мен за пръв път се случи през Ония времена, преди повече от 15 години. Не знам защо, но дори и сега не мога да определя точно. Тогава не се говореше, а и не се знаеше за НЛО и др.т. неща. Винаги ме издебваше, когато бях в покой. Започваше с едни леки вибрации от долния край, от петите, към главата, до темето. И тези вибрации непрекъснато се засилваха и засилваха, докато идваше момент, в който беше невъзможно да помръдна която и да било част на тялото. След това - нищо. Докато веднъж ги видях. Бях на работа. В стаята бяхме трима човека. И както си седях на бюрото, вибрациите започнаха. Всичко протече по познатия вече начин (за кой ли път!),
Цитат:

Много странни вибрации имаш и то по4ти същите като моите хмх..... Дали и при мен не се кани да кацне някое извънземно

--------------------
Който не иска НИЩО, той има ВСИЧКО!
--------------------------------------

pokoi
неориентиран

#1080626 - 15.12.2005 09:57 [Re: timetraveller]

Здравей..радвам се,че ми отговори и се извинявам,че ме нямаше толкова дълго време.Наистина ще се радвам да си продължим разговора.Това ,което си преживял и си описал тук...е за него ще има различни мнения..и е нормално.ако решиш можеш да ми пишеш на имейла ми...voislav@abv.bg..там може би ще намерим в разговора повече истини от колкото предполагаме..с поздрав..Pokoi

--------------------

pokoi
неориентиран

#1080636 - 15.12.2005 10:02 [Re: Случаен_пътник]

Благодаря и на теб за откровеността...не всеки би се осмелил на това,въпреки анонимността.Оказа се ,че нито ти нито аз сме единствени тук с подобни преживявания.Не се изненадвам,че има и такива ,които приемат проблемите ни със сарказъм.Ако имаш желание може да поговорим на тази тема...имейла ми е voislav@abv.bg....ще се радвам да поговорим....поздрав ...Pokoi

--------------------

pokoi
неориентиран

#1080642 - 15.12.2005 10:05 [Re: Abra]

ха ха ха ...мога да го опиша но тогава пък тези дето за лишени от въображение като мен...ще кажат ,че плагиатствам..ами беше най-обикновен сив с огромни очи..случи се една нощ през 1991 година...и дойде направо у дома..да го пита човек защо му трябваше..ама объркал се е нещо

--------------------

pokoi
неориентиран

#1080647 - 15.12.2005 10:08 [Re: zlatina]

да прав си..незная какво беше,но за едно съм убедена..е такова животно тука нема! ...а и поведението му..и онова ,което умееше...знам какво видях..но немога да му дам класификация..други преди мен вече са го направили..зная също,че не съм луда...доказах си го на себе си като посетих квалифицирани доктори...но от това не ми стана нито по-леко,нито по-спокойно

--------------------

pokoi
неориентиран

#1080650 - 15.12.2005 10:11 [Re: Huckleberry]

Чудя се дали всъщност не искаш да кажеш много повече...и защо го премълчаваш?!

--------------------

Shadizar
HappySmile
**

Регистриран: 23.12.2005
От: The City of Wickedness
    #1093669 - 26.12.2005 15:32 [Re: pokoi] Прикрепен файл (234 тегления)

Извънземно,което само седи и те гледа и после изчезва еи така??? Малко странно звучи,не мислиш ли?Може би наистина си откачена ...А може би гледаш твърде много филми!

--------------------
Харата се нуждаят от любовта ни най-много тогава,когато изглежда,че я заслужават най-малко!

Цецо
ПИЧ

#1094703 - 27.12.2005 14:48 [Re: Shadizar]

Цитат:

Извънземно,което само седи и те гледа и после изчезва еи така???

Ами те извънземните обикновено така правят. Е, понякога се почесват зад врата.

--------------------

It!!!
човекоядче

Регистриран: 24.08.2005
От: канала
    #1094979 - 27.12.2005 18:14 [Re: Цецо]

Аз пък си мислех, че с десен преден крайник от лявата страна на темето

--------------------
They aaaaall float down here...

SICK!
midnight tornado

Регистриран: 15.06.2005
От: Big City Nights
    #1100129 - 01.01.2006 19:48 [Re: pokoi]

Ми то и на мен са ми са се привиждали разни зелени човечета. Особено след 5-6 облака, но веднъж пак ми се привидя нещо такова, а бях трезвен. Е тогава си се изкорках яко, ама чак на доктор не съм ходил.

--------------------
When the clock strikes midnite,
I'm on the prowl of love,
When the clock strikes midnite,
The time is right to call you out!

h!n7.
неориентиран

Регистриран: 05.01.2006
    #1104146 - 05.01.2006 02:09 [Re: timetraveller]

Цитат:

Аз също съм ги виждал.Всичко започна преди няколко месеца,
когато заедно със семейството ми видяхме НЛО.Бяха 6.5 обикаляха около шестото.Помислих ги за самолети,но по-късно те ссе приближиха и видях истинската им форма.Понеже съм
с най-добро зрение,само аз я видях.Тогава стана нещо.Чувствах го!Всички си легнахме,но аз не можех да заспя!
Гледах Дискавъри.Който го следи знае,че в научната вечер в
22 часа дават ловци на митове,в 23-стъпка отвъд,а в 23:30-
Големите машини.След това дават винаги различен филм.Първите две предавания изгледах без проблем.Но когато започнаха големите машини,внезапно ми стана нещо.Прилоша ми,
но това често ми се случва(имам проблеми със стомаха)и затова пия хапчета.Отидо до мястото,където ги държа,изпих няколко и си легнах отнов.Имаше само един дребен проблем-
филмът от 0 часа беше почти свършил!Погледнах часовника си-
00.53 минути.Какво беше това?Отвлякоха ли ме или просто съм заспал на пода?Нямам спомен и от двете.После дойде то.
Преди няколко седмици го видях.Беше високо,много високо,
светло кафяво на цвят.Очите му не бяха чак толкова големи,
колкото ги дават по филмите,но все пак бяха по-големи от човешките.Забелязах,че и то ме гледа със страх.Явно за него
аз бях пришълеца.Този факт ме успокои малко,но не много.
Сподавемо го поптах какво е,но то не ме разбра.Мисля че не разбираше човешка реч,или поне българска,затова го попитах на английски.То пак не ме разбра много,но посочи звездите.
Окрих,че устата му е съвсем малка.Не видях обаче бластер
и ижекция за кръвна проба.Беше въоръжено единствено с една...вилица!Явно някой по-смел землянин му я беше дал.Въпреки,че беше миролюбиво и дори малко сладко,ме беше
страх от него.Цяла седмица спях на светната лампа.Не посмях
да кажа на нашите,за да не ме помислят за луд.Бавно,но славно започнах да забравям случката...до онзи ден.
Точно миналлата събота то пак дойде!Но вече бях подготвен
и намерихме общ език.Колкото и налудничаво и нереално да звучи,това бяха ЧИСЛАТА!Знам,че сега си мислите:А,стига бе,тоя малко прекалява с лъжите!Но няма да сте прави.Защото всичко,което казвам тук,е истина.Той отново си носеше
вилицата и аз реших да пробвам нещо.Написах на един лист
1+2=,а той издълба с вилицата знак,много подобен на 3.
След това изчезна.Макар,че е добър,не се надявам да се срещнем отново.Определено не се надявам.

И за финал ще ви кажа нещо-хора,защитавайте правата на пришълците!Не ги третирайте като опасни и зли твари,дошли да ни завладеят.Не ги мислете за животни!Не ги отблъсквайте

Бате, глей ся. Аз няма да кажа `Ти не си видел изъвнземно`. Не. Обаче ще задам няколко въпроса/съвета.

1. Ти у ред ли си?
2. Следващия път, като го видиш гледай, докато дълбурка с вилицата да не се изпрегне и да не ти искара окото, че после с кфо ше се втренчваш в монитора?
3. Оправи си подписа, че той, също както мненито ти ме кефи много яко.
4. Гледай Похитени.
5. Аз си вервам в извънземни, щото ме съмнева доста да сме сами в тая огромна вселена (даже не знаем дали не е част от тещо), нака че няма да те упреквам за това и онова. Виж - ти може да си видял нещо, което да ти е променило психиката, ама не дей вкарва и нас в Похитени 2, а?

Относно другия пич, дето ги видел, че и коланите даже ... Облеклото им на Армани ли беше? Или нещо по-така за земляните - по-селки да се изразя?

Пичове ... извънземни идват на земята (не мога да го докажа, но това е моето мнение) ама да додат в България, където трудно биха кацнали... То верно могат да се телепортират, ама ...

Относно останалите - само тъй пичаги!

А относно пича, който каза, че докато тръгнал бил загубил часове (дадено преме нз колко) - незнам що, ама на него имам повече вяра. Се пак той не е виждал коланите им, не мисли че комиксите ще спасят светa и etc, etc, etc...

Whatever.

Редактирано от h!n7. (05.01.2006 02:13)

h!n7.
неориентиран

Регистриран: 05.01.2006
    #1104150 - 05.01.2006 02:17 [Re: pokoi]

Ам, забравих бре.... Що да са извънземни, може да са изчеващ вид животинки?

Ккато и дае, с едно съм съгласен - не ги отхвърляйте и не ги карайте да се чувстват натрапници, че ше земат да ни нападнат и да ни избият и тфа заради няко лко човека! Ей, на мен ми се живее, нема мра заради вас!

FINAL FANTASY
summoner
**

Регистриран: 18.12.2005
От: Bulgaria
MUAHAHAHA
    #1132846 - 25.01.2006 14:01 [Re: pokoi]

Izostavash...Az kontaktuvam s izvunzemni vseki den. Dori gi razvezdam po ulitsata s kaishka, za da ne hapqt sugrazdanite. Vednush edno mi othapa prusta a az mu vikam che shte go zakolq ako ne mi go vurne i stana chudo! Vmesto da mi izrastne nov prust, poglednah v gashtite i se okaza che mi se e udalzil sus 8 santimetra. Tova e to. A, zabravih, onq den vidqh ALF. Qdeshe nqkakva koteshka pomiq.

--------------------
Burzum
August 1991

When night falls
She cloaks the world
In impenetrable darkness
A chill rises
From the soil
And contaminates the air
Suddenly...
Life has new meaning...

Императорът.
акула с добро сърце

Регистриран: 09.05.2005
От: Западна София
    #1173745 - 27.02.2006 22:29 [Re: pokoi]

Малей, стряскащо... а аз помислих, че е било омотано в парашут и ти си го наритала яко...

--------------------
Съществуването на цялостно битие е невъзможно без Човекът.

danielka_y
неориентиран

Регистриран: 05.09.2007
    #1888104 - 05.09.2007 14:52 [Re: pokoi]

http://www.clip4e.com/play_izvynzemno_otkrito_do_voenna_baza.htm

cherkezs
ОРИЕНТИРАН будала

Регистриран: 10.02.2004
От: тайна майна
    #1888310 - 05.09.2007 17:06 [Re: danielka_y]

Много дребно бе ???

--------------------
http://www.gifpark.ru/Gifs/KISSES/icon_012.gif

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #1889182 - 06.09.2007 19:15 [Re: pokoi]

Цитат:

Чудя се дали всъщност не искаш да кажеш много повече...и защо го премълчаваш?!

Ами искаш ли да ти кажа какво ми се случи на мен,и рядко го разказвам защото чак на мен ми звучи като лъжа.

Иначе така наречените извънземни,е възможно да са хора от далечно бъдеще усвоили някак пробиване на мембраната на времето. Всъщност,няма нищо по логично от Разума,но както казах необходима е конкурентна среда.Най вероятно плазмени потоци вътре в Слънцето са отделни организирани по други различни от въглеводородните биоорганизми логики и структура , те може да са разтворени в структурата на Слънцето,да са милиони градуси нажежен газ и пак да са самоорганизирани еволюционно стъпка по стъпка в антагонизъм с други,война ,войни трябват разбираш ли,остри зъби и питателни дупета,морков и тояга.
Въпросът е че с такива същества няма какво да си кажем.
И в Корана пише за земните и за огнените същества,не че това е доказателство,догадались както се казва на руски.
Обаче на кой му пука за разумните същества ? Та разумни същества има в Еритрея,и в Сомалия

xevil
зъл умник
**

Регистриран: 16.03.2006
От: континуума около хълмовете
    #1889311 - 06.09.2007 23:11 [Re: pokoi]

Напрау си изпушила ! По онуй времи изупще ни съм съ мяркал по вашия край ! Халюцинации са тва ! Пий лексотан ! Или си найди свястно гадже !

--------------------
по въпроса има две мнения - моето и грешното

madd
член
*

Регистриран: 22.06.2007
От: hASKOVO
    #1897134 - 15.09.2007 17:42 [Re: xevil]

Аз също съм се срещал много пъти с извънземни! Не съм ги виждал така направо, но просто някой път имам много странни сънища, в които говоря с тях най нормално, но не с уста, а просто те разбират какво мисля и аз разбирам какво те мислят! Много е странно, но не е страшно. Отпускам се и те ми отварят съзнанието си, за да мога да вида какво си мислят. Виждам от къде идват и такива неща, когато кажа на някой за това обикновено ме мисли за напълно изпушил и аз бих реагирал така.... казват ми и други неща, но чувствам че не бива да ги споделям.

Случаен_пътник
наминаващ

Регистриран: 29.06.2005
От: Глобалното село
    #1945572 - 10.11.2007 19:48 [Re: h!n7.]

Цитат:

Относно другия пич, дето ги видел, че и коланите даже ... Облеклото им на Армани ли беше? Или нещо по-така за земляните - по-селки да се изразя?

Пич, някъде да твърдя, че това са извънземни?!
И подигравката ти е неуместна.
Ето, заради такива като теб много хора не смеят да споделят.
Бъди здрав и дано не ти се случва!

--------------------
ДА ВНИКНЕМ В ПОДРОБНОСТИТЕ!

Guitar
луд

Регистриран: 12.10.2007
    #1946590 - 11.11.2007 23:53 [Re: pokoi]

Цитат:

беше високо около 1,30..сивозелена кожа..едропореста..огромни черни очи..направо си беше страшно това се случи през 91 годена..в 1 часа през ноща..бях си у дома и то просто се появи..гледахме се известно време...и после нищо не помня...е за това ходих и на психиатър..хипноза..оказа се ,че наистина съм преживяла нещо..но по време на хипнозата ми прилоша и лекарката отказа повече да си има работа с мен..убеди ме ,че това което съм преживяла е толкова дълбоко в подсъзнанието ми...абе с две думи да не се равя повече!

.. толкова дълбоко в подсъзнанието, че под хипноза не можеш да го изровиш пак в реалността и споменът за него ще остане завинаги не само за теб, но и за нас. След като съществува споменът, значи ще съществува и извънземното което си видяла.. ... обаче ти си го видяла на земята то значи ще е земно!

--------------------
..тогава всеки календар се оказа неточен ..

Lita
пълноценен

Регистриран: 31.10.2007
От: навсякъде
    #1955852 - 21.11.2007 15:39 [Re: pokoi]

За мен няма нищо странно в това, именно защото съм го преживяла. Бях на 12 години и видях едно същество, което не мога да определя като извънземно или дух - не зная какво беше. Изглеждаше като мъж около 2.50 - 3 метра, беше бял и имаше огромни сини очи. С мен бяха две мои приятелки, едната вървеше доста по-напред, той изникна зад гърба и, когато го видях спрях и вкопчих погледа си в него. Момичето, което вървеше до мен започна да пищи и плаче / и тя го видя/, а на мен ми беше интересно и тръгнах към него, а той отсреща присви очи, сякаш приличаше на намигване, и изчезна малко преди да го приближа съвсем. Третото момиче така и нищо не видя, но другата изпадна в шок за няколко дни. Коментирахме го доста дълго време и накрая отшумя, а и никой не ни вярваше. Честно казано на мен не ми и пукаше дали ми вярват, знам какво видях и няма да го забравя докато съм жива. Много ми се искаше да не бяга от мен, беше ми интересно да го пипна или да пообщуваме малко и така и не разбрах, дали пък не съм го уплашила аз Интересно преживяване в биографията на живота ми и не съжалявам и за миг - не всеки е виждал нещо подобно, ще се радвам, ако ми се случи повторно!

P.S. - пропуснах най-важното - момичето, което беше до мен не въдя същия образ. Това, което тя твърдеше, че е видяла в същия момент, е било едно джудже, но в черен фон или не знам какво, беше много уплашена и не обясняваше с подробности. Доста загадъчно, в един и същи момент видяхме странното видение, но в различен облик. По всичко личи, че моя е бил симпатягата

--------------------
Морето само живите обича, а мъртвите изхвърля на брега...

Редактирано от lita (21.11.2007 15:48)

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1969546 - 05.12.2007 13:53 [Re: Lita]

Много мразим, като съ напиЙм с колегата, разни фърфалаци да ми опищяват живота.

--------------------
Peace V!

Passager
(пътуващ по света)
**

Регистриран: 26.04.2004
    #2034060 - 13.02.2008 20:25 [Re: pokoi]

Цитат:

беше високо около 1,30..сивозелена кожа..едропореста..огромни черни очи..направо си беше страшно това се случи през 91 година..в 1 часа през ноща..бях си у дома и то просто се появи..гледахме се известно време...и после нищо не помня...е за това ходих и на психиатър..хипноза..оказа се ,че наистина съм преживяла нещо..но по време на хипнозата ми прилоша и лекарката отказа повече да си има работа с мен..убеди ме ,че това което съм преживяла е толкова дълбоко в подсъзнанието ми...абе с две думи да не се равя повече!

Сивата марсианска раса имали сериозен проблем...искали да изнамерят начин как да си изградят емоционално тяло. Може би ти притежаваш нещо, което може да им помогне. Затова да са ти преровили програмирането, а възможно е да родиш някой ден сивозелено човече. Кураж, всичко ще се изясни с времето!

Mitko_bombata
пристрастен

Регистриран: 02.08.2007
    #2052672 - 07.03.2008 08:15 [Re: pokoi]

Не си луда.Обаче ти си мислиш,че е извънземно понеже нямаш обяснение на видяното.

Believer
рекордьор

#2053840 - 08.03.2008 16:36 [Re: Passager]

a frog metamorphoses into a princess-Viktor Vasnetsov.
От най-стари времена става дума за трансформации напомнящи за присъствие на извънземни-
например
жабока- цар или принцеса -лебед или пък както се разказва в приказката на Андерсен за дивите лебеди,които са омагьосани принцове...
Откога всъщност са извънземните тук ,на земята,според вас
(както изглежда
те са тук с нас и днес),защото колкото и абсурдно да звучи изглежда ги има?

Редактирано от Believer (08.03.2008 16:57)

serfnet
неориентиран

Регистриран: 13.05.2008
    #2106781 - 15.05.2008 13:20 [Re: pokoi]

Може да си видяла някое бездомно куче.. хахаха

--------------------
Гледай СЕИР на http://seir.bg

ozelenitel
почти безобиден

Регистриран: 06.07.2008
От: на дървото
    #2148553 - 12.07.2008 14:18 [Re: timetraveller]

случайно си чета постове,и попаднах на твоя.не мога да повярвам,но това с вибрациите,първо от краката и постепенно на горе и неясен много светещ образ,за който колкото пъти се сетя си го спомням различно преди няколко години го преживях.тука като гледам повечето се присмиват,но аз преживях това около 3-4 пъти.заповаше като сън(със сигурност спях при всичките случаи)и постепнно ставаше влудяваща реалност.вибрациите буквално ме превземаха,и когато вече целия бях вцепенен,светлата фигура навлизаше в коридора на апартамента проникваше през вратата и тогава в истерична паника се събуждах цалия облян в пот и все още изтръпнал.вибрациите постепенно отшумяваха и от светлината оставаше малко изчезващо сияние.всеки път си давах сметка че съм сънувал ужасен кошмар,но чувството за реалност беше много силно.нито един мой кошмар до сега не ме е карал да изтръпвам целия и около минута-две да не мога да помръдна в леглото.на когото съм споделял ми се е присмивал,затова искам да уточня,че не претендирам за срещи,отвличания или контакти с когото и да било.просто прочетох нещо,което след толкова години ми напомни за моите вцепиняващи кошмари.честно много се впечетлих от това,че на друг му се е случило нещо подобно
п.п.на подигравки няма да обръщам внимание

--------------------
много хора завършиха опитите си,придобивайки или много глупав,или много мъртъв вид,или и двете заедно

ozelenitel
почти безобиден

Регистриран: 06.07.2008
От: на дървото
    #2159850 - 27.07.2008 00:33 [Re: Случаен_пътник]

Цитат:

С мен за пръв път се случи през Ония времена, преди повече от 15 години. Не знам защо, но дори и сега не мога да определя точно. Тогава не се говореше, а и не се знаеше за НЛО и др.т. неща. Винаги ме издебваше, когато бях в покой. Започваше с едни леки вибрации от долния край, от петите, към главата, до темето. И тези вибрации непрекъснато се засилваха и засилваха, докато идваше момент, в който беше невъзможно да помръдна която и да било част на тялото. След това - нищо. Докато веднъж ги видях. Бях на работа. В стаята бяхме трима човека. И както си седях на бюрото, вибрациите започнаха. Всичко протече по познатия вече начин (за кой ли път!), но този път ги видях. Бяха трима, струва ми се. И нямаше нищо ненормално по тях. Бяха със светлокафяви панталони, почти бели ризи, но не съвсем и с бели колани. Бяха с нормален (за мен) ръст, около 1.80 високи, светли, със светли коси, но за очите не знам. Около тях беше някакси много светло. Стояха от лявата ми страна и ме разглеждаха така, както се разглежда някакъв любопитен екземпляр. Нещо ме сочеха с поглед и обсъждаха помежду си. Нищо не разбирах. Бях вцепенен и само исках всичко да свърши по-бързо. Не помня момента, в който си отидоха, нито как. Когато се освободих от вцепенението, колегите ми бяха заспали. А никой нямаше право да спи. Това беше бойно дежурство със съвсем реален противник. На никого не съм казвал за това. После ми се роди син и като порасна (4-5 годинки) започна да казва, че до леглото му идвали джуджета.Тогава не бях в състояние да направя връзка. След шестата-седмата година синът ми се промени. Стана нервен, избухлив и с неочаквано, рязко променящо се поведение. С мен нещата също се промениха. Вече толкова години, а като че ли разглеждам света отстрани.
Нещо подобно видях във филма на Спилбърг и това ме върна назад.
Досега толкова подробно не съм разказвал тази история. Но трябваше.

кажи бе човеко,кога ти се случи това,че и аз горе писах за много подобно и ми стана любопитно(меко казано)

--------------------
много хора завършиха опитите си,придобивайки или много глупав,или много мъртъв вид,или и двете заедно

Angelina_Nali

**

Регистриран: 16.03.2008
От: на изток от рая
    #2159988 - 27.07.2008 10:09 [Re: ozelenitel]

Американския астронавт Едгар Мичел ,който е стъпил на Луната си призна официално че има и е виждал извънземни..
сега трябва да разкаже подробности ,за да успокои такива като теб които си мислеха ,че полудяват!

--------------------
"Няма втори шанс за първи впечатления!!"...

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2160578 - 28.07.2008 14:40 [Re: Angelina_Nali]

Цитат:

Американския астронавт Едгар Мичел ,който е стъпил на Луната си призна официално че има и е виждал извънземни..
сега трябва да разкаже подробности ,за да успокои такива като теб които си мислеха ,че полудяват!

Вчера и аз гледах по Нова телевизия това предаване и се сетих за тази тема

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Legion_666_
Нерегистриран

#2169555 - 10.08.2008 00:16 [Re: Angelina_Nali]

Да. Аз също мога много официално да заявя, че онзи ден видях едно извънземно. На картинка.

Така че айде моля ви се и аз, хора- не полудявайте.

gen
неориентиран
*

Регистриран: 10.04.2009
    #2377743 - 17.05.2009 13:25 [Re: Mitko_bombata]

Здр,има ГИ и се обръщайте към ТЯХ -ГАЛАКТИЧЕСКИ БРАТЯ- И ТЕ са много разновидности като народите,расите и видовете които познаваме ТУК на-ЗЕМЯТА-,ЗНАМ -През лятото на 2008г в района около София кацна(презими) наште служби го определиха като *модул* а ТО е за свръзка помежду ни -ХОРАТА- и-ГАЛАКТИЧЕСКИТЕ БРАТЯ-.Аз бях там в района когато кацна имаше буря и леко земетресение и на другия ден писаха по-тв-на 20км от София.Не изчаках на мястото,но знаех че идват ,то се оказа *МОДУЛА* обадих се в тел.МВР но,уви нямаше подготвена(реална) реакция от служителя на МВР.ЖЕЛАТЕЛНО Е да СЕ свържат(ТАЙНИТЕ СЛУЖБИ) с мене защото ми имат доверие- ГАЛАКТИЧЕСКИТЕ БРАТЯ-само с присъствието ми (предполагам с МОИТЕ МИСЛИ)това нещто-*МОДУЛА*-работи в мое присъствие защтото бях там с колата ми преди да се презими в района на гр.БАНКЯ.

Experimentator
неориентиран

Регистриран: 03.03.2010
:) Здравейте!
    #2586288 - 03.03.2010 22:44 [Re: Mitko_bombata]

Просто искам да споделя нещо особено което се беше случило с мен преди три години.
Една нощ както си спях сладко,близо до брат ми и майка ми в другата стая,се събудих(Заспала съм на лявата си страна)Мисля че в будно състояние вече се обърнах по гръб,над мен беше надвесена тъмна фигура,не мога да кажа дали беше материална или не..изглеждаше като облечена в черна роба,с качулка,не видях лице,очи и така натаък,само изпаднах ж пристъп на паника и се разпищях,майка ми отреагира първа светна лампата дойде при мен,обясних и кво съм видяла,тя някак си успя да ме убеди че е кошмар.Отидох да спя при нея(за срамотите голяма жена,при майка си),останахме на нощна лампа,дълго след това на ръба на леглото (Моето) не на това на което спях седеше фигурата.Бях в истерия много дълго време,не можех да спя нощем имах чувството че "черната сянка" е около мен,събуждах се пищейки,изкарвах акъла на всички.Заведоха ме на такава жена дето лее восък,каза ми само "Не се притеснявай, Богородица те пази!".ХУбаво,ама година по късно,една лятна,майска нощ имах страшно реален сън,трябва да е било сън.Седях в една уличка с един мой съученик и разговаряхме за това което съм видяла,и тогава зад лявото му рамо с огромен ужас до нас на тротоара седеше дребна фигурка,леко пълна,с черно наметало,свали качулката и тогава видях най-грозното нещо което съм виждала,главата му беше ярко червена,и кожата му все едно страдаше от тежка форма на дерматит имаше гадни жълти очи и се усмихна гадно,аз се събудих с крясъци. И чак след този случай майка ми ми разказа че е виждала нещо подобно една вечер като сме били при баба ми на село.Почукало се на остъкления "джамлък" както му казват там,тя излязла да види кой е,и все едни някои гледал на прозореца,тя решила че е прабабата,повикала я по име,не получила отговор,на вън било тъмно,неможела да види лице,светнала лампата и нещото и се сторило облечено като във ямурлук с качулка,съответно изпаднала в див ужас.... Питам се аз ...WTF?!

Цецо
ПИЧ

Re: :) Здравейте!
    #2586483 - 04.03.2010 09:34 [Re: Experimentator]

Не са шашкай, било е дементор. Безобидни са общо взето, стига да не се паникьосваш.

--------------------

Erosaria
оптимист

Регистриран: 20.09.2004
    #2588320 - 06.03.2010 20:04 [Re: Experimentator]

4увала съм за наименования по селата като таласъм, караконджул...

--------------------
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш!!!

Noel
неориентиран
**

Регистриран: 04.07.2007
    #2615159 - 28.04.2010 11:50 [Re: pokoi]

Миналата година и аз преживях разни неща.Беше някъде в средата на юли месец,Бургас.Беше към 22 часа,когато гсм-а ми звъни.Беше сестра ми-с нея живеем в един блок.Беше паникьосана-съобщи за появата на извънземни.Огромно огнено оранжево-червено кълбо,следвано от 2-3 други по-малки.Носили се ниско над блока,достатъчно да се види,че не иде реч за нещо познато.Другите 2-3 горящи кълбета се "вляли" във огромното оранжево-червеното,а след това то се стрелнало и изчезнало в небето.
Последва еуфория-не се случва такова нещо всеки ден,макар че по-миналата година(2008) имаше подобни масови прояви на летящи светещи дискове,които майка ми и сестра ми бяха видели(неоново син,голям).

Но на другия ден нещата се развиха доста по-иначе.От готиното настроение и удивлението от "срещата с непознатото" нямаше и следа.Чувствах се...ужасно.Гадеше ми се,виеше ми се свят,жестоки болки по цялото тяло.Да не говорим,че ме беше налегнала странна депресия.Ходих при един близък лекар-кардиолог.С учудване установи,че кръвното на едната ми ръка беше високо(почти 180/100),на другата пък тъкмо обратното-беше ниско.И двамата останахме оздачени(той знаеше за преживяванията предната нощ).

Е,започнах да споделям с познати и приятели.Един френд от Варна беше казал,че това същото се е явявало миналата година и над техния блок там-оранжевочервено кълбо,отново по същото време на годината и за капак-през нощта.Само че от него излизал светлинен лъч и там,където бил минавал тоя лъч,тревата била изсъхнала там.Той сподели същите преживявания-физическите симпроми и депресията че били налице,тогава,когато се било появявало това чудо при тях.Но и други хора се оплакваха от тия неща ,без да са видели това,което беше видяла сестра ми.

По-интересното и по-шашкащото в цялата работа беше,че близо до нас в момента на появата избухнал пожар в съседния блок на тавана-гръмнало таблото и не се знаело от какво.А на другия ден хората описваха небето в района(аз така и не обърнах внимание)...било в неестествен мътен оранжевочервен цвят.

За появата на оранжевочервеното НЛО съобщиха и много други хора-колеги,лекари и други интелигентни хора,които биха били наясно дали си имат работа с нещо познато или ...не до там такова.

Е,емоциите от срещата с непознатото отминаха ...но за известно време.Мина около половин месец,че и повече.Лежах си една нощ у нас,бях потънал в размисли относно лични въпроси и задачи...и както си лежах изведнъж през прозореца нахлу една ярка светлина.Като светкавица.Ниско над блока.И отново по една "случайност" нямах под ръка фотоапарат-то и никой не смяташе,че ще има второ посещение.Но и тоя път "светлината" бързо изчезна-когато бях навън,високо над блока се виждаше просветване,сякаш от огромен прожектор,който бързо се отдалечаваше.Беше към 2 часа през нощта.Е,аз реших да не се паникьосвам,а да остана и да чакам-пък квото ще да стане.Знаете приказката за любопитството и котката.И това ми любопиство не чака дълго да бъде задоволено.Гледах тъмното небе и чаках нещо да просветне.Но вместо това се появи нещо друго.Ясно личеше че е машина.Бих го оприличил на пура или химикалка.Странното е,че обектът се движеше не с върха напред(ако го оприлича на химикалка,то тя трябваше да се движи с пълнителя напред),а странично и правеше странни движения,които никоя позната машина не би направила.Но не светеше,не издаваше звук.

Малко по-късно,когато и това отмина,се почувствах отново странно-отново болки в тялото,отново понижено настроение,но тоя път се прибави към цялата работа се прибави и странна температура-всичко това го бяха изпитали и други хора от тоя район,при това аз нищо не бях споделял за физически или емоционални усещания.Точно температурата беше най-типичното и най-оздачаващото.

Обадих се на сестра ми да споделя на свой ред за преживелиците миналата нощ.След пет минути като приключи разговора съобщиха за голямото земетресение във Варна.

Имат ли общо двете събития?Вижте това тук :

Флотилии от НЛО съпътстват земетресения и излитат от подземни скривалища

Следващите дни се чувствах прекрасно.Нещо повече-имах доста ярки и необикновени сънища,пълни с необикновени идеи и решения на много въпроси,които ме вълнуваха.Някак...доста неща се изясниха и си отидоха на мястото.С какво точно си имах работа?Имам доста идеи,но така и така те ще си останат
предположения.Извънземни?Емисари на легендарните подземни градове(Агарта)?Секретни (военни?) технологии и операции?Едно е сигурно-тия неща нямаха нищо общо с общоизвестните и познати феномени,познания и технологии.

Важното е,че това преживяване промени много неща лично при мен.След това имах доста инсайтове,прозрения и ярки сънища,изпълнени с отговори на много въпроси,които ме вълнуваха лично мен,както и необичайни идеи и хрумвания,
които разрешиха много неща.Сега се чувствам така,сякаш бях освободен от някакъв голям товар.Същият този товар го имат почти всички българи-така че няма смисъл да описвам за какво иде реч.Той буквално се спука като камък и много неща потръгнаха.Все едно се отвориха много нови и неочаквани врати и нови пътища.

Имам някои предположения за това,какво всъщност се случи,но не искам да коментирам-по много причини.Говорих с мои познати -екстрасенси и уфолози,помолих да коментират случката и да споделят каквото знаят.Всички вдигат рамене.Един от тях,който е ясновидец,само ми каза :"изследват","чистят",предстои жестоко уреждане на сметки".Хмм,наистина ли?С кого?За какво?
Е,поживем,увидим,казват руснаците.За всеки случай-моето лично усещане е позитивно и някак оптимистично.

Редактирано от Noel (28.04.2010 12:49)

Tochkata, Mosu Benak
неориентиран

Регистриран: 01.01.2011
    #2733929 - 01.01.2011 16:29 [Re: Noel]

Здравейте за много години нов съм! Четох ви постовете и аз иммам какво да кажа Като бях малък с баба ми ходехме да спим във Враца при леля ми ( иначе живеех в Косталево при баба и дядо) и на сутринта се връщахме в село (така беше около няколко седмици). И дядо ми ( да признавам, че пие много, но чак пък толкова...) започна да разкава нещо от което ме хвана страх. Каза, че вечерта както си е гледал телевизия ( само телевизора е работил в цялата къща) изведнъж от прозореца влязло нещо като облак и започнало да му се търкаля в крата. Дядо ми се опитал да го хване но неможал явно ръцете му минавали през "нещото" и веднага светнал лампата. после от другия прозорец който е пред него нещо скочило и едва не го счупило. Дядо ни каза, че е било черно и голямо като котката ни... А котката ни е черна с жълти петна и спеше винаги навън тогава имахме и 3 кучета. Другото нещо, което ми се е случвало е следното: Понеже майка ми и баща ми се разведоха когато бях на 7, но запазиха доста добри отношения като за разведени по закон съм при баща ми. и винаги когато ходех в апартамента му ( там живее и леля ми) спим заедно на спалнята ( без леля ). Не след дълго леглото почваше някак си да се тресе. незнам все едно някой се качваше, надвесваше се над мен и друсаше. не е възможно да е бил баща ми понеже веднага си сложих единия ми крак при неговите, за да видя дали той го прави, но уви. изтръпнах от страх. неможех да заспя и по едно време ми писна и започнах да не му обръщам внимание... А си спомянм като бях 4 клас с един приятел все си говорихме за такива паранормални неща ( приятеля ми живее в същия блок)и веднъж ми показа какво е записал на телефона си. Гласът беше наистина гаден и страшен. Ако искайте ми вярвайте, но аз знам какво става там! не ходя много при бащами вече поради същата причина обаче наскоро мисля да ида с приятели с камера и да видим дали може да хванем нещо (обичам а дреналина )

Колкото до извънземните според мен искат да ни помогнат, но трябва да сме единни , човечеството да не се мрази едно друго да има мир... През 47-ма или 48-ма година май беше са кацнали извънземни в Америка и са обезопасили ядреното им оръжие. после пак някакви са кацнали обаче американците са ги хванали. казват, че САЩ има извънземни в лабораторийте си - незнам всичко се пази в тайна. Ако някой е имал същото изживяване като моето нека ми пише. и още нещо ако някой който да е от Враца ако иска да си говорим за тези неща нека ми пише да се срещнем :P

kgb777kgb
РЕАЛИСТ

Регистриран: 30.06.2010
    #2750329 - 10.02.2011 16:57 [Re: Цецо]

Не знам откъде имаш информацията , но не ми се струва реална . Защо смяташ че сега някой мисли " петото измерение" ?!

--------------------
КГБ винаги ви слуша !!!

Цецо
ПИЧ

#2754863 - 19.02.2011 15:48 [Re: kgb777kgb]

Цитат:

Не знам откъде имаш информацията , но не ми се струва реална .

Прочети "Хари Потър".

Цитат:

Защо смяташ че сега някой мисли " петото измерение" ?!

Не смятам. Просто съм съгласен с Миряна Башева.

--------------------

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #2756635 - 23.02.2011 11:36 [Re: Цецо]

Цитат:

Не са шашкай, било е дементор. Безобидни са общо взето, стига да не се паникьосваш.

Аха. Дементорите даже и на снимка са заснети:

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3216163 - 01.11.2014 11:13 [Re: tlust]

а имало ли е гравитация преди Нютон?

Цецо
ПИЧ

#3216587 - 03.11.2014 10:14 [Re: Velkova]

Ти пък! Ми нали той я е измислил!
То и преди Архимед никой не е можел да плува...

--------------------

Velkova

#3216588 - 03.11.2014 10:30 [Re: Цецо]

да...............и все пак Великата Инквизиция е осъдила човечеца Галилей за най-истинските думи изречени тогава

Velkova

#3217356 - 06.11.2014 15:31 [Re: Velkova]

Аз мога да запаля огън от всяко парче лед,добре,че беше Архимед

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 33593

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.075 seconds in which 0.014 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.