ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Ellia
яхнала метлата

Регистриран: 19.07.2004
От: hic et ubique
Re: За любовта
    #1318105 - 27.06.2006 09:10 [Re: Python]

Човека,чиято карта пусна (все едно мъж или жена) е нещо между Ерос и Людус и дори и да има бракове ,едва ли са издържали дълго и лекичко докосване до Филео ,но не толкова като генетично продължение на рода ами заради силната връзка със своите родители.
(четириредова любителска интерпретация )

--------------------
"Contra impudentem stulta est nimia ingenuitas" Syrus

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
strelicka
ентусиаст

Регистриран: 27.01.2006
От: София
    #1318424 - 27.06.2006 13:20 [Re: Ellia]

какво ще кажете за Антерос

*Eva*
независима

Регистриран: 22.01.2006
От: Sofia
    #1318881 - 27.06.2006 18:26 [Re: Python]

Лаик съм, но ще се пробвам. Моля, ако не съм на прав път да ми посочиш грешните стъпки.
Значи, този човек е изключително силна личност, артистичен, властен, нетрадиционен, обича да бъде в центъра на събитията, никога не остава незабелязан, имам предвид слънце и асцендент в лъв, а нетрадицонността на себеизразяването от уран, пак там.
Обича луксът и парите и успява да ги има - марс в телец в 10 дом.
Венера в рак в 12 дом, това е чувствен човек, който обича безрезервно партньора си, но пред хората поставя своята маска на горделив и властен, дори понякога изглежда високомерен и хладен.
Луна на трон в 12 дом този човек държи много на семейния живот и влага много чувства там, но в обществото това остава скрито зад маската на властния човек. Това е човек анализатор, който обича да се подсигурява като анализира подробностите, свързани с материалния живот, в случай, че се налага може да действа импулсивно, решително и практично, със замах - 10 дом марс в телец, меркурий и плутон във втори.
Сатурн в пети дом в стрелец - той е независим и сериозен, който винаги се стреми към истината.
Северен възел във везни, южен в овен - трябва да се научи да балансира емоциите си, свързани с близкото обкръжение, да се научи да контролира импулсите си.
Изобщо смятам, че това е една силна личност, която може силно да обича.
Питон, дали греша?

Python
ориентиран

Регистриран: 08.05.2006
От: Под небето
    #1318967 - 27.06.2006 19:00 [Re: *Eva*]

Единственото, от което със сигурност съм научил нещо, са грешките ми.

Отговора ще пусна, след като оставя малко повече време на другите - включването за сега е изненадващо масово - цели двама души!

Това което мога да ти кажа за момента е, че имаш изключително точни попадения, като за толкова сложен пример. А защо е сложен ли? Защото планета в падение на асцендента се тълкува много трудно... И не е само това...

--------------------
Питонът няма отровни зъби. Еволюцията е преценила, че не са му нужни.

*Eva*
независима

#1319032 - 27.06.2006 19:53 [Re: Python]

Да ми кажеш къде греша, удоволствието ще бъде мое.

фантом
старо куче

Регистриран: 25.10.2004
    #1319035 - 27.06.2006 19:56 [Re: MAG-IST-RA]

Радвам се да те чета__ да включим в приказките и легендите: Ахил,Крали Марко,Дон Кихот.../

Към картата от питон:_Най- вероятно човека обича най-вече себе си. 1-ви (Аз-а ) в 1-ви лъв .Звучи ми като "Аз съм центъра на света а всички останали са ми низши поданници"

Венера в 12-ти :-вероятно чака съвършенната божествена любов (която не съществува) и ако случайно се появи такава реална , не след дълго вижда че тя е обикновенно човешко същество и следват разочарования..Може да се изсмуче и нещо за луната и рак.. но съм малък и не разбирам))

Редактирано от фантом (27.06.2006 19:57)

Elle*
wrong
**

Регистриран: 15.06.2006
    #1319044 - 27.06.2006 19:59 [Re: Python]

страхотно!!!! благодаря!
Питай каквото искаш!! Всякакви въпроси, които ти трябват.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

*Eva*
независима

#1319050 - 27.06.2006 20:02 [Re: фантом]

И моята венера е точно в 12 в рак, чак пък да съм имала нереално високи исизквания не мисля .

Elle*
wrong
**

Регистриран: 15.06.2006
    #1319051 - 27.06.2006 20:03 [Re: MAG-IST-RA]

Сърдечно благодаря!
Но не разбирам метафорите с принца и спящата красавица.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

Python
ориентиран

Регистриран: 08.05.2006
От: Под небето
    #1319124 - 27.06.2006 20:56 [Re: Elle*]

Лошото е че ме хващате в крачка - утре пътувам за чужбина, връщам се в началото на другата седмица. Информацията, която е необходима са дати - колкото е възможно по-точни, свързани с конкретни събития от вашият живот. Раждане на деца (собствени), брак/бракове, смърт на близки хора, образование - начало/край, сериозно заболяване, инцидент (катастрофа, травма, проблеми с бременност)... Всичко, което ви се стори значително. Пак повтарям - ректификация аз правя само с личен контакт. Но тъй като това в момента (и в близко бъдеще) е невъзможно - по добре така, от колкото никак. Като това няма да е окончателно до лична среща - поне моята практика е такава.

Можете да ми пратите данните на лична.

Лека

--------------------
Питонът няма отровни зъби. Еволюцията е преценила, че не са му нужни.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 16141

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.