ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
фантом
старо куче

Регистриран: 25.10.2004
Re: За любовта
    #1299656 - 12.06.2006 23:33 [Re: Шехерезада]

Ихаа ..висше изживяване,колко добре звучи )) Няма ли секс , не ми я хвали))

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Python
ориентиран

Регистриран: 08.05.2006
От: Под небето
    #1299690 - 13.06.2006 00:00 [Re: фантом]

Скъпи Фантом!... Секса, както и астрологията, както и всичко останало се случва в главите на хората. Ако уменията ви в древното изкуство на мъглата и дъжда са на равнището на астрологическата ви компетентност, горко на жените, поверили надеждите си за оргазъм на вашият дърварски подход.

Може ли да си пожелая поне един постинг от ваша страна, който да не прилича на ентусиазирана новобранска мастурбация, достигаща до тъжната си развръзка за около 45 секунди?

--------------------
Питонът няма отровни зъби. Еволюцията е преценила, че не са му нужни.

ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
От: София
    #1299738 - 13.06.2006 01:09 [Re: Python]

Цитат:

Може ли да си пожелая поне един постинг от ваша страна, който да не прилича на ентусиазирана новобранска мастурбация, достигаща до тъжната си развръзка за около 45 секунди?

Любовта, като висше духовно преживяване ли те накара да напишеш такъв постинг или искаш да реабилитираш Венерата /горката/?

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

фантом
старо куче

#1299739 - 13.06.2006 01:12 [Re: Python]

Аз и не мисля да достигам вашето високо ниво на компетентност в астрологията ,при възможност бих си изразходвал времето за по приятни неща )))

По начало заглавието на темата звучи добре и доста романтично, но почне ли да се анализира и астрологично , пиши я бегала))минава към студения и безчувствен уранов дом.

Какъв отговор очаквахте...Нещо в стил:ех любовтаааа,колко романи и песни са изписани за нея ...ехееее...Че била и сляпа щеше да добави нептун......тц тц тц

Редактирано от фантом (13.06.2006 01:32)

Python
ориентиран

#1299744 - 13.06.2006 01:33 [Re: Шехерезада]

Уважаема Шехерезада... Какво да направя, когато обичам всяко човешко същество толкова много, колкото ненавиждам човешкия род?! И че хич не му прощавам (на човешкото същество) когато се свежда до равнището на човешкия род...

А и след като той самият охотно си признава, че предпочита по-приятни занимания, що фантоми тъдява във форум астрология?

Между другото... Поздравления за добрия отговор, Фантом!... Добрия боец не губи усмивката си нито когато бие, нито когато го бият - без друго те, двете, си вървят ръка за ръка...

--------------------

фантом
старо куче

#1299745 - 13.06.2006 01:37 [Re: Python]

А и след като той самият охотно си признава, че предпочита по-приятни занимания, що фантоми тъдява във форум астрология?

Тъп риторичен въпрос,ако в момента имах по приятни занимания , то е ясно че изобщо нямаше да се мярна в този клуб.

А най смешното е че не сте схванали и тънкия обрат на боя,идеята е че щом сте толкова напреднал в астрологията (11-ти дом,уран,астрология), ви се губи нещо по противоположния (5-ти,слънце,любов,развлечения,удоволствия)

Редактирано от фантом (13.06.2006 01:54)

Python
ориентиран

#1299760 - 13.06.2006 02:15 [Re: фантом]

Нима е нужно някой да ви хване за ръка и да ви изведе от тук в посока приятните занимания? Нощта след пълнолуние е пълна с гладни вампирки - поне така беше когато още ходех на лов...

И в този точно момент, когато си прехвърляхме безмислени постинги (признавам - изцяло по моя вина) по света и у нас, под това небе (с незначителни вариации), са се родили N-брой бебета, които ще трябва да обичат с този - ей на - хороскоп:

Колко от обектите на бъдещите им страсти ще издържат изискванията на Марс/Сатурн в 5 дом и Слъце опозиция Плутон 4/10 дом? Колко бъдещи възлюблени ще задоволят очакванията на Уран на Асцендента, взаимна рецепция с Нептун в 12 дом?... И какви ли "приятни занимания" биха могли да са алтернатива на това?... Монотонен еднообразен напън - сваляне на звезди, като прелюдия към сваляне на бельото... Банално, като цигарата след секса.

С това, което е под 5 дом си изкарвам хляба. Не можете да очаквате, че ще се екзалтирам от него в свободното си време, нали?

--------------------

Drako
ентусиаст

Регистриран: 16.01.2003
От: София, България
    #1299966 - 13.06.2006 10:28 [Re: фантом]

Цитат:

Ихаа... висше изживяване, колко добре звучи ))) Няма ли секс, не ми я хвали )))

Тъй де, когато е несподелена, любовта е най-голямото бреме, което човек може да се опита да носи на плещите си. Ако ще говорим за хармония и възвишени неща ще е добре да обсъдим и как се примиряват противоположностите - духовното и телесното. Винаги съм предпочитал да съвместявам любовта със секса вместо да залитам само по първото или само по второто. Двете трябва да вървят ръка за ръка навсякъде където това е уместно и партньорите го желаят. Само че за съжаление това не винаги е възможно и всеки в живота си е имал периоди, в които се е люшкал между тайното (или явно) обожание и/или откровения секс.
Ако ще обсъждаме секса като вид любов няма начин да не засегнем освен Венера Слънцето, Луната и Марс и тяхната позиция и аспекти в картата.

--------------------
Звездите не са виновни за нищо ...

Nobles
ориентиран

Регистриран: 11.01.2004
    #1299980 - 13.06.2006 10:41 [Re: nikol33]

Цитат:

причиняваща или реагираща съм според вас?

Силата и слабостта на конкретните планети и състояния може да се види само като се вземе предвид цялата конкретна планетарна картина. А иначе най-общо: силата на жената е да реагира и това да води до причиняване, а на мъжа - да причинява и резултатите отсреща да водят до собствената му реакция. Но за да реагираш адекватно, трябва сама да имаш енергия и представа за процеса причиняване, а за да причиняваш, трябва сам да имаш представа и чувствителност за крайните ефекти и резултати.

Но това е философстване. А над любовта философстват хората, които са далече от нея - умът тук не само не помага, но той много пречи. Нали той се проявява в своя максимум, когато е хладен, а любовта - само когато емоционалният градус е достатъчно висок. Затуй, както вече казах веднъж, любовта не може да е обект на астрологията.

Python
ориентиран

#1300014 - 13.06.2006 11:00 [Re: Drako]

Цитат:

Тъй де, когато е несподелена, любовта е най-голямото бреме, което човек може да се опита да носи на плещите си.

Тъй де... Само дето на това бреме се дължат най-великите експлозии на човешкия дух!...

Цитат:

Ако ще говорим за хармония и възвишени неща ще е добре да обсъдим и как се примиряват противоположностите - духовното и телесното. Винаги съм предпочитал да съвместявам любовта със секса вместо да залитам само по първото или само по второто. Двете трябва да вървят ръка за ръка навсякъде където това е уместно и партньорите го желаят. Само че за съжаление това не винаги е възможно и всеки в живота си е имал периоди, в които се е люшкал между тайното (или явно) обожание и/или откровения секс.
Ако ще обсъждаме секса като вид любов няма начин да не засегнем освен Венера Слънцето, Луната и Марс и тяхната позиция и аспекти в картата.

Винаги се радвам, когато почне да става конкретно...

Ето го и Ерос, който се задава, свирепо яхнал като шейтана на Синдбад един от най-великите творци на 20 век. Който (без никакво съвместяване) е и един от най-болните еротомани в историята, не без основания обвиняван и в педофилия. До него самият Казанова, е като пъпчасал пуберитет...

Голямото Слънце, хвърля големи сенки. Макар че в случая е по-скоро голямата Луна...

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 12948

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.