ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
Re: Политеизъм
    #2982875 - 27.11.2012 13:59 [Re: Светозар*]

Доста потърсих,но нищо не намерих,все пак никъде не виждам да сте обсъждали датата 21.12.2012, де да знам като професионалисти.Аз нищо не разбирам от астрология,но ми прави впечатление в последно време говоренето за изравняването на слънчевата система с центъра на галактиката в комбинация с парад на планетите не само в нашата галактика.Някакъв Лама направил изявление пред наса,че сме щяли да попаднем в някаква нулева точка.Въобще не може ли да кажете чисто астрологически какво се вижда на картата за тази дата.Разбирам,че вероятно се въздържате от прогнози заради така и така надигналата се шумотевица,но все пак,нещичко,като вещи в занаята.

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
    #2983046 - 27.11.2012 22:56 [Re: Eses]

Планетите, нито от геоцентрична гледна точка се изравняват, нито от хелиоцентрична, това първо и второ - темата съм разгледала преди години в интервю пред една телевизия, може да изслушаш мнението ми тук, наред с други обяснения за Астрологията, за "Истерията 2012" и за някои други неща, които сме правили в този форум.

http://vbox7.com/play:25d4bc0a

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

Редактирано от Шехерезада (27.11.2012 23:02)

Eses
Ентусиаст

#2984347 - 02.12.2012 10:49 [Re: Шехерезада]

Благодаря за клипа.Няколко въпроси имам само.Триъгълника Юпитер- Сатурн -Плутон, вярно ли е че вещае големи промени.Този нов цикъл според майте вижда ли се някъде като аспект в картата.Въобще картата показва ли някакви промени които бележат нов цикъл и положителни ли са те?Прочетох тук ,че този триъгълник последно е бил през 89 г ,а тогава имаше наистина доста промени, също така ,че той се нарича от астролозите Божия пръст(Пръстът на съдбата)и посочва кармичен урок които трябва да бъде отработен.Вярно ли е това и има ли аспект които показва кардинални промени.Аз съм от хората които се надяват на положителни промени и не вярвам в прогнози за края на света.Прави ми впечатление,че все повече хора се хващат като удавник за сламка в тази дата с надеждата ,че Бог ще се намеси и ще ни помогне да излезем от положението в което се намира нашата цивилизация.Нали щяхме да навлизаме във ерата на водолея,какво стана ,навлязохме ли?Въобще ако трябва да синтезирам всичките си въпроси в един ,то той е вижда ли се някаква положителна промяна за света,не само конкретно за тази дата а по принцип в следващите няколко години? Сигурно не ви се занимава с невежи като мен,но ще съм много благодарна ако ми отговорите. То в статията има отговори на въпроса ми,но на мен ми се иска да получа отговор от човек които найстина се занимава с това,а не от драскач в вестник.

--------------------

Редактирано от Eses (02.12.2012 10:54)

Atlantida
паднала от Марс

Регистриран: 10.01.2008
От: крита
    #2984459 - 02.12.2012 22:02 [Re: Eses]

Много сериозни въпроси, задълбочени отговори изискват доста време. Само да вметна, че Юпитер прави пълна обиколка на ВСЕКИ дванадесет години. За епохата на водолея съм писала ТУК
За края на света предлагам накратко това:

--------------------
" Не трябва непременно да сте луд, за да работите при нас, но все пак помага. "

Eses
Ентусиаст

#2984534 - 03.12.2012 10:36 [Re: Atlantida]

Благодаря за вниманието Атлантида, само ако може да дадеш и линка за края на света
Аз наистина се надявам и дори вярвам ,че край на света няма да има,но и надеждите ми са в коренно обратната посока,за нов златен век,за еволюция,за духовност,за положителна промяна в всяка една област на света.

--------------------

cveteto70
novata
**

Регистриран: 20.08.2012
От: софия
    #2984638 - 03.12.2012 15:59 [Re: Atlantida]

да аз също искам да напишеш нещо повече за 21 декември.какво се случва тогава с планетите.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
Re: 21.XII.2012
    #2984726 - 03.12.2012 20:30 [Re: Eses]

Цитат:

Прави ми впечатление,че все повече хора се хващат като удавник за сламка в тази дата с надеждата ,че Бог ще се намеси и ще ни помогне да излезем от положението в което се намира нашата цивилизация.

Ами той вече помага - според посланията, получавани от акад. Маслов. Даже на 28-ми ноември се е провел Вселенски събор. Подрбности тук.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
Re: Т.нар. "край на света"
    #2984728 - 03.12.2012 20:34 [Re: Atlantida]

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Eses
Ентусиаст

#2984915 - 04.12.2012 15:49 [Re: Светозар*]

Разбира се че ни помага,в това не съм си и помислила да се усъмня,въпроса ми е по точно насочен към това,дали на звездната карта се виждат всички тези положителни промени които очакват хората,които дори смятам сътворяват в представите си. Мисля си ,че дори да не е запланувано нищо да се случи,то масовото съзнание ще го причини.Въпроса е звездите показват ли го?

--------------------

Eses
Ентусиаст

#2984930 - 04.12.2012 16:21 [Re: Светозар*]

Светлозаре,теб сериозно трябва да те черпя.Вече за н-ти път ми даваш полезна информация

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6453

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.