ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Gorgone
observer

Регистриран: 28.07.2006
Re: НАЙ- ВЯРНАТА ПРОГНОЗА ЗА 2017 ГОДИНА
    #3386796 - 25.01.2017 13:21 [Re: Цецо]

Цитат:

Е, поне се раздвижи малко форумАТ, тъй да се каже...

Ша са раздвижи! През идните дни и седмици ми предстои интересен Марсов транзит, ще наминавам по-често.

--------------------
Gott gebe uns
Gelassenheit, Dinge hinzunehmen,
die wir nicht ändern können,
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,
Weisheit, das eine vom anderen zu unterscheiden.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
christi
ерудиран

Регистриран: 02.05.2005
От: София
    #3386967 - 26.01.2017 15:08 [Re: Gorgone]

Така е, досега тук се репчеха само Цецко и Светльо, като си мислеха, че някой им обръща внимание. А истината е, че само те двамцата си четяха щуротиите.

Измъчват ги гняв, злоба, завист. Защото и двамата не успяха да се реализират и да се наложат. И посрещат с ярост всичко и всеки, който по някакъв начин ги превъзхожда. Ама всуе. По този начин нищо, нищичко няма да променят. От кучешки лай времето не се разваля.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

christi
ерудиран

#3386977 - 26.01.2017 15:33 [Re: Светозар*]

Светльо, сега вече си пролича, че си дилетант. При това не особено интелигентен и начетен дилетант.

Интелигентните хора знаят: omni determinatio negatio est. Тъй като си зле образован, ще ти го преведа: всяко обобщение е погрешно.

Какъв Телец, какъв Апостолов, какви пет лева? Няма групова астрология! Точно тези твои инфантилни обобщения доказват, че ти нищо не разбираш от астрология. Но не е само това...

Ти се провали в живота, защото нямаш ниво, формат и класа! Това първо.

Второ: Липсва ти възпитание, обноските ти са отвратителни, всичко при теб е доста долнопробно.

Трето: Само ти си този, който се хвали и се има за голяма работа. Което идва да рече, че на всичко отгоре страдаш и от някакво маниакално разстройство на личността.

Така стоят нещата и с оня хубостник Цецоу, който се явява твой подгласник, макар че и той не те смята за нещо кой знае какво.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

christi
ерудиран

#3386981 - 26.01.2017 15:45 [Re: Светозар*]

Светльо, ти не можа да се наложиш и се провали в живота, защото нямаш ниво, класа и формат.

С тези си драсканици недвусмислено доказваш, че си дилетант. Интелигентните хора знаят: omni determinatio negatio est. Тъй като си зле образован, ще ти го преведа: всяко обобщение е погрешно!

Какъв Телец, какъв Апостолов, какви пет лева? Няма групова астрология! С тези инфантилни обобщения ти доказа, че нищо не разбираш от астрология. Но това не е най- страшното.

Страшното е това, което вече отбелязах: ти не успя, ти се провали в живота, защото нямаш класа, ниво и формат.

Невъзпитан си, обноските ти са отвратителни, при теб всичко е доста долнопробно.

И само ти си този, който се има за велик и непрекъснато се хавали, а това говори за едно: ти страдаш и от някакво маниакално разстройство на личността.

Същото важи и за оня хубостник Цецоу, който е твой подгласник и е същият аутсайдер като теб.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
    #3386985 - 26.01.2017 16:38 [Re: christi]

Цитат:

Така е, досега тук се репчеха само Цецко и Светльо, като си мислеха, че някой им обръща внимание. А истината е, че само те двамцата си четяха щуротиите.

Измъчват ги гняв, злоба, завист. Защото и двамата не успяха да се реализират и да се наложат. И посрещат с ярост всичко и всеки, който по някакъв начин ги превъзхожда. Ама всуе. По този начин нищо, нищичко няма да променят. От кучешки лай времето не се разваля.

Напротив, прочетохме твоите елементаризми и чак тогава започнахме да коментираме и да се забавляваме. И на какво да ти завиждам и да злобея? На морала, на културата или на интелекта? Колко ти е моралът, се видя отдавна - за теб реализация и успех означават да си богат и известен, да парадираш с това, по кои световни курорти какви деликатеси си ял и какви алкохоли си пил. За мен пък реализация и успех означават да натрупам добра карма за себе си и за онези, които ще живеят след мен по реинкарнационната верига. А арогантните консуматори мога само да презирам. Колко ти е културата също се видя отдавна. Явно Шехи е изтрила постовете, в един от които ме обсипваше с епитети като грозен, гърчав, неугледен, така че не мога да те цитирам, но казаното по адрес на Алена е документирано. Така че и поредният ти номер в стил "Крадецът вика: Дръжте крадеца!" няма да мине. Колко ти е интелектът, се знае още по-отдавна - след като дори в областта, в която претендираш да си по-, по-, най-, демонстрираш отчайваща некомпетентност: и досега се развеселявам, като се сетя за онзи твой трагикомичен хороскоп на деветосептемврийска България (неправилно озаглавен "хороскоп на НРБ") отпреди 27 г., който дори не беше изчислен правилно, така че поне един извод, основан върху положение на планета в дом, ставаше автоматично невалиден, а наскоро тук не можа да рзличиш рождена от хорарна карта.
Acta est fabula.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
    #3386991 - 26.01.2017 16:59 [Re: christi]

Цитат:

Какъв Телец, какъв Апостолов, какви пет лева? Няма групова астрология! Точно тези твои инфантилни обобщения доказват, че ти нищо не разбираш от астрология. Но не е само това...

Още един пример (освен двата от последния ми пост) за астрологична некомпетентност или лоши взаимоотношения със семантиката. Всеки приличен астролог знае, че човек проявява в по-голяма или по-малка степен качествата на зодиакалния знак, в който се намира неговото Слънце. Намекнах КОНКРЕТНО за проява от определен човек, чието Слънце е на границата между Телец и Близнаци, на някои от отрицателните качества на двата знака. (Ако и същият да приказва за паяци. )

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Gorgone
observer

#3387044 - 26.01.2017 21:33 [Re: christi]

От думите ти става ясно, че тук има двама клакьори – Цецо и Светльо. Останалите отдавна ги е хванала липсата. Нереализирани, жалки и безпарични. Тъжни, плешиви и със свити перки, без никаква класа и с малък... хмм... формат. А твоето величие надминава мощта на милиони свръхнови, от всички знайни и незнайни галактики. Светиш по-ярко от Слънцето, направо ще ослепеем да те гледаме! Насълзиха ми се очите от умиление и екстаз.

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

Gorgone
observer

#3387047 - 26.01.2017 21:40 [Re: christi]

Цитат:

Измъчват ги гняв, злоба, завист. Защото и двамата не успяха да се реализират и да се наложат.

А Цецо в какво да се наложи, в сатанизма ли?

Говориш така, сякаш познаваш в детайли живота им или четеш директно от Книгата на Съдбата.

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3387141 - 27.01.2017 12:01 [Re: Светозар*]

седмият градус на дева е много показателен за някои люде,ако нещо попада там,оси,планетки,едно,друго......за господИН апостолОф важи

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3387142 - 27.01.2017 12:01 [Re: Светозар*]

седмият градус на дева е много показателен за някои люде,ако нещо попада там,оси,планетки,едно,друго......за господИН апостолОф важи

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3014

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.