ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
Re: НАЙ- ВЯРНАТА ПРОГНОЗА
    #3388158 - 02.02.2017 08:31 [Re: christi]

Цитат:

Чунким някой ти дължи обяснения...

А прогозата на Апостол Апостолов ЗАПОЧВА да се сбъдва бе, братиньо. Тепърва ще видим какво ще се случи след пролетното равноденствие.

Не само на мен - на всички логично мислещи хора, забелязали абсурдното твърдение на гуруто (ако изобщо съществува, а не е имагинерен като жената, именуваща се Поци), че вече ставала факт прогноза, периодът на която започва след повече от месец.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388159 - 02.02.2017 09:13 [Re: christi]

Цитат:

Така е Светломире, редно е точно ти да се замислиш над тези неща. Впрочем, какви бяха твоите постижения и успехи, че аз не се сещам за нито едно?... Освен участието ти в този форум.

Вече поясних на Цецо, че ме мързи да сканирам. А мога да сканирам напр. моя хороскоп на един от предишните парламенти и да посоча как се е потвърдила прогнозата ми по дати. Или прогнозата ми за България за една от астрологичните години в началото на хилядолетието и да намеря тукашния ми пост, в който обяснявам на една сатанистка, как правилно съм прогнозирал, че тогава ще има проблеми с водния транспорт на държавата. Или - като знам какво разбираш под "успех" - да дам линкове към победите ми в литературни конкурси. Но няма да го направя по причина, изложена по-горе - относно "клиничния случай".

--------------------
Езотеричен, поетичен,

christi
ерудиран

Регистриран: 02.05.2005
    #3388163 - 02.02.2017 11:36 [Re: Светозар*]

Светломире, куцо, кьораво и сакато разбра, че си невъзпитан и зъл човечец. Вече не е необходимо да се напъваш толкова.

Злината ти може да се дължи на облъчване с радон. Тъй като си простоват, ще ти обясня какво е това.

Радонът е естествен радиоактивен газ и присъства в природата, независимо от човешката дейност. Той се образува при разпадането на урана в почвата, скалите и водата, откъдето постъпва във въздуха.

Радонът бързо се разпада на радиоактивни частици, които се отлагат по прашинките, носещи се във въздуха, вдишват се и така се отлагат по дихателните пътища и белите дробове.

Опасността за здравето на човека се дължи на тези радиоактивни разпадни продукти. Единственият начин да се установят повишени концентрации на радон е чрез специализирано измерване.

Облъчването на човека от радон е предимно в жилища. Нивата на радон се изменят непрекъснато, както през денонощието, така и през различните сезони. През зимата постъпването на радон в жилищата е около 4 пъти по-интензивно в сравнение с лятото.

Редно е да се прегледаш овреме, защото този вид радиация предизвиква тежки психически отклонения, рак и внезапна смърт.

А обяснения няма да има, защото обясненията нищо не обесняват. Интелигентните хора знаят това.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

christi
ерудиран

Регистриран: 02.05.2005
    #3388164 - 02.02.2017 11:40 [Re: Светозар*]

Да беше написал нещо по- стойностно, една книжка например. Защото тези нещица, с които се хвалиш, са вятър и мъгла.

Да пишеш по вестници и форуми е все едно да пишеш по вода.

Виж книгата, книгата е единственото безсмъртно творение. Ама на теб не ти стигат силиците за такова нещо. Прекалено висока топка е това за теб.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3388169 - 02.02.2017 12:36 [Re: christi]

Цитат:

Браво, Велкова! Ти натри носа на Светлодар!

Няма да споря с теб,ценностната ми система е различна от твоята.
Големите очаквания понякога носят големи разочарования.

Gorgone
observer

Регистриран: 28.07.2006
    #3388172 - 02.02.2017 13:03 [Re: christi]

А бе, тук в тоя форум всички изглеждате облъчени. Кой с радон, кой с райски газ... а някои с хелий, като ги гледам как се полетяли стремглаво и гордо нагоре, шарени балони на детски панаир.

--------------------
Gott gebe uns
Gelassenheit, Dinge hinzunehmen,
die wir nicht ändern können,
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,
Weisheit, das eine vom anderen zu unterscheiden.

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388185 - 02.02.2017 16:00 [Re: christi]

Цитат:

Да беше написал нещо по- стойностно, една книжка например. Защото тези нещица, с които се хвалиш, са вятър и мъгла.

Да пишеш по вестници и форуми е все едно да пишеш по вода.

Виж книгата, книгата е единственото безсмъртно творение. Ама на теб не ти стигат силиците за такова нещо. Прекалено висока топка е това за теб.

За пореден път се произнасяш по въпрос, от който нямаш понятие. Предлагали са ми да ме спонсорират за издаване на книга с мои разкази и стихотворения, обаче аз нямам такива амбиции. Както вече споменах, придържам се към максимата: "Посредствеността е майка на амбицията".

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388188 - 02.02.2017 16:08 [Re: Gorgone]

Цитат:

А бе, тук в тоя форум всички изглеждате облъчени. Кой с радон, кой с райски газ... а някои с хелий, като ги гледам как се полетяли стремглаво и гордо нагоре, шарени балони на детски панаир.

О да, Кристи-Кристофер-Поци и подобни превъплъщения от време оно ме облъчват с прийоми от НЛП, обаче без никакъв ефект. И, както отбелязах относно шкембето, отварям дума в този форум за неастрологични неща само когато ме провокират.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Gorgone
observer

Регистриран: 28.07.2006
    #3388192 - 02.02.2017 17:03 [Re: Светозар*]

Светозаре, нали се досещаш, че го казвам с шеговит тон? Да не стават недоразумения. До едно време в този форум пишеха доста астролози и имаше какво да се прочете. Жалко, че е настанала такава тишина. Но и времената на форумната активност безвъзвратно отминават, особено с толкова фейсбук групи. Пък кой ще пише книги, кой няма да пише... От това не се печели, освен ако нямаш собствено издателство. Издаваш книжка за зодиите и ставаш много популярен, дават те по всички телевизии, в най-гледаното време. Де да можеше така.

--------------------
Gott gebe uns
Gelassenheit, Dinge hinzunehmen,
die wir nicht ändern können,
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,
Weisheit, das eine vom anderen zu unterscheiden.

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388193 - 02.02.2017 17:03 [Re: christi]

Цитат:

Светломире, куцо, кьораво и сакато разбра, че си невъзпитан и зъл човечец. Вече не е необходимо да се напъваш толкова.

Злината ти може да се дължи на облъчване с радон. Тъй като си простоват, ще ти обясня какво е това.

Радонът е естествен радиоактивен газ и присъства в природата, независимо от човешката дейност. Той се образува при разпадането на урана в почвата, скалите и водата, откъдето постъпва във въздуха.

Радонът бързо се разпада на радиоактивни частици, които се отлагат по прашинките, носещи се във въздуха, вдишват се и така се отлагат по дихателните пътища и белите дробове.

Опасността за здравето на човека се дължи на тези радиоактивни разпадни продукти. Единственият начин да се установят повишени концентрации на радон е чрез специализирано измерване.

Облъчването на човека от радон е предимно в жилища. Нивата на радон се изменят непрекъснато, както през денонощието, така и през различните сезони. През зимата постъпването на радон в жилищата е около 4 пъти по-интензивно в сравнение с лятото.

Редно е да се прегледаш овреме, защото този вид радиация предизвиква тежки психически отклонения, рак и внезапна смърт.

А обяснения няма да има, защото обясненията нищо не обесняват. Интелигентните хора знаят това.

Сега разбрах по какво бил Ph.D Кристофер - по физика на газовете. Разбира се, че ще ме смята за невъзпитан и зъл, след като показвам пред цялата аудитория колко е зле с логиката, както че и нищо не разбира от астрология - макар и без да обиждам директно като опитващия се да ми приписва собствените си прояви на безкултурност негов гениален ученик, а само като иронизирам. От цитата „...Уран , внезапната метаморфоза, продължава да бъде в Овен и той ще носи много ярост, гняв и сблъсъци.“ и от изявленията на един американски генерал гуруто прави непостижимия извод, че е повече от ясно, че ерата на либерализма е приключила, и че сега вече руснаците ще си имат работа с една политика на дебелата тояга. Човечецът си няма хабер, че за да може да се нарече една прогноза обоснована астрологично, трябва да се посочат конкретни фактори - в случая какво, как и кога транзитиращият Уран активира в картите на САЩ и Русия. Иначе със същия успех може да се прогнозира от знаковото положение на Уран и от изявленията на Вуте, че Геле е една от най-големите заплахи за рахата му и конфронтацията с него е неизбежна, че ерата на либералното отношение на първия към втория е приключила, и че сега вече Геле ще си има работа с една политика на дебелата тояга.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1121

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.