ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
christi
ерудиран

Регистриран: 02.05.2005
От: София
НАЙ- ВЯРНАТА ПРОГНОЗА
    #3387341 - 28.01.2017 11:46

УЧИТЕЛЯТ КАЗА...

У нас повечето астролози са самозванци, които не могат да тълкуват хороскопа, а това ги прави и смешни, и жалки. Те правят „прогнози“, които никога не се сбъдват и затова след време потъват в забрава и мизерия.

Съвсем другояче изглеждат нещата при Апостол Апостолов. Той, не ще и дума, е най- големият български астролог, защото неговите прогнози ВИНАГИ се сбъдават. Да вземем за пример последната му прогноза за годината, публикувана във всички големи български медии. Ето какво е написал този гений в нея:

„...Уран , внезапната метаморфоза, продължава да бъде в Овен и той ще носи много ярост, гняв и сблъсъци.“

Това вече си е факт, защото:

"Русия е една от най-големите заплахи за световния ред и конфронтацията с нея е неизбежна" - заяви генерал Джеймс „Бясното куче“ Матис, новият американски министър на отбраната. Изказването му е направено пред комисия в Сената.
Той добави също така, че Путин се опитва да разруши НАТО и САЩ, затова Америка трябва да предприеме дипломатически, икономически и военни мерки и да работи със своите съюзници, за да се защитят."

Повече пт ясно е, че ерата на либерализма приключи. Сега вече руснаците ще си имат работа с една политика на дебелата тояга...

Коментарите са излишни. Браво, маестро, браво!

CHRISTOPEHER

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
Re: НАЙ- ВЯРНАТА ПРОГНОЗА
    #3387344 - 28.01.2017 12:18 [Re: christi]

Цитат:

УЧИТЕЛЯТ КАЗА...

У нас повечето астролози са самозванци, които не могат да тълкуват хороскопа, а това ги прави и смешни, и жалки. Те правят „прогнози“, които никога не се сбъдват и затова след време потъват в забрава и мизерия.

Съвсем другояче изглеждат нещата при Апостол Апостолов. Той, не ще и дума, е най- големият български астролог, защото неговите прогнози ВИНАГИ се сбъдават. Да вземем за пример последната му прогноза за годината, публикувана във всички големи български медии. Ето какво е написал този гений в нея:

„...Уран , внезапната метаморфоза, продължава да бъде в Овен и той ще носи много ярост, гняв и сблъсъци.“

Това вече си е факт, защото:

"Русия е една от най-големите заплахи за световния ред и конфронтацията с нея е неизбежна" - заяви генерал Джеймс „Бясното куче“ Матис, новият американски министър на отбраната. Изказването му е направено пред комисия в Сената.
Той добави също така, че Путин се опитва да разруши НАТО и САЩ, затова Америка трябва да предприеме дипломатически, икономически и военни мерки и да работи със своите съюзници, за да се защитят."

Повече пт ясно е, че ерата на либерализма приключи. Сега вече руснаците ще си имат работа с една политика на дебелата тояга...

Коментарите са излишни. Браво, маестро, браво!

CHRISTOPEHER

Монолог на едно маестро:

Никовете, под които самохвалствах, бидоха разконспирирани, затова продължавам да се четкам с четка, наречена CHRISTOPEHER, който е УЧИТЕЛ - къде учителства, няма значение. ("Браво, Костов, браво, Ваньо!" - казваше на времето един футболен коментатор.) Няма значение също обстоятелството, че станах смешен с якото противоречие между това, което приказвам, и това, което върша. (Един тукашен модератор ме попита чий чеп диря в астрологичния форум на All.bg, щом за мен това е "някакво форумче към някакво треторазрядно сайтче", обаче аз не бръсна за слива такива дреболии и ще продължавам да се дуя.) Туй то. Толкоз.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

christi
ерудиран

#3387358 - 28.01.2017 18:04 [Re: Светозар*]

Важно е единствено и само това, че прогнозата се сбъдва на 100 процента!За това иде реч в този постинг. А не за някакви никове и пр.

Пък и личните мнения са най- евтината стока. Мненията на дилетантите пък са още по- евтина, защото не са меродавни.От тях никой не се интересува.

Кой, къде, какво прави си и лично негова работа и никакви администратори не могат да му се месят в личния живот!

Каквито и локуми да разтягаш Светльо, те не могат да прикрият факта, че си един провалил се човек с пропилян живот. Това, разбира се, те вбесява, но никой не ти е виновен за това.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3387690 - 30.01.2017 10:28 [Re: christi]

Цитат:

У нас повечето астролози са самозванци, които не могат да тълкуват хороскопа, а това ги прави и смешни, и жалки.

Ти каза нещо смислено!!! Ааалелуя!!! Не вярвам аз, мълчи и стадионът... И всички са с убеждението, че в тази категория челното място се заема от Ап-Ап.
Щото, четейки последната му прогноза, се чудя как изобщо мислещ мозък би могъл да сътвори такова безумие. И някак си от самосебе си се налага изводът, че мозъкът е немислещ. И най-вероятно болен. Изпитва крещяща нужда от психиатър.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3387700 - 30.01.2017 11:11 [Re: christi]

Цитат:

Важно е единствено и само това, че прогнозата се сбъдва на 100 процента!За това иде реч в този постинг. А не за някакви никове и пр.

Пък и личните мнения са най- евтината стока. Мненията на дилетантите пък са още по- евтина, защото не са меродавни.От тях никой не се интересува.

Кой, къде, какво прави си и лично негова работа и никакви администратори не могат да му се месят в личния живот!

Каквито и локуми да разтягаш Светльо, те не могат да прикрият факта, че си един провалил се човек с пропилян живот. Това, разбира се, те вбесява, но никой не ти е виновен за това.

продължение на монолога на онова маестро:

Забравих да заявя на всеочитание, че ми дреме на халата на звезди, с който изглеждам по-астроинтересен, че като обиждам форума (и целия сайт), обиждам също модераторката му, на която се точа от 12 г. Тя е печена представителка на най-разумната зодия и като така такива подрЕбности няма да я засегнат. А онзи подривен елемент, клиничен случай на нетърпимост към нахалството - нЕкой си Светозар, го изработвам, като му приписвам моите собствени зулуми, и хич не ми дреме на халата, че въпросният саботьор привежда конкретни примери относно издънките ми, а аз само голословя по негов адрес. Нито ми дреме на сия одежда, че гуруто, според когото прогнозите ми се сбъдвали на 100%, не си е направил труда да посочи поне един пример в подкрепа на това си твърдение, както и да даде нЕкой линк, та невежите да видят, върху какви астрологични фактори се базира нЕкоя моя прогноза. Туй то. Толкоз.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

christi
ерудиран

#3387914 - 31.01.2017 15:04 [Re: Цецо]

Когато фактите говорят, и боговете мълчат. Пригнозата се сбъдва на 100 %, а какво мислят разни български шапшали е без значение.

Пък нашио Цецоу вече взе да поставя диагнози от разстояние. Цецоу, ти си по- елик от Тотка Тотевска, братиньо! Амчи тъй дйе!

При нея ли си учил занаята? В затвора ли я срещна?

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Gorgone
observer

Регистриран: 28.07.2006
    #3387915 - 31.01.2017 15:21 [Re: christi]

Ок, вече разбрахме, че си много як.

Имаш характерния журналистически маниер, що не се пробваш в политиката?

Искам да те гледам по тАлАвизора.

--------------------
Gott gebe uns
Gelassenheit, Dinge hinzunehmen,
die wir nicht ändern können,
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,
Weisheit, das eine vom anderen zu unterscheiden.

Цецо
ПИЧ

#3388010 - 01.02.2017 09:30 [Re: christi]

Цитат:

Пригнозата се сбъдва на 100 %, а какво мислят разни български шапшали е без значение.

Е точно тъй де! Шапшалите твърдят, че се сбъдва. Ние твърдим, че са пълни глупости.

Цитат:

Пък нашио Цецоу вече взе да поставя диагнози от разстояние.

Ами не. Само констатирах очевиден факт.

Цитат:

Цецоу, ти си по- елик от Тотка Тотевска

Туй баба ти ли е? Не я знам. Ама щом казваш, сигурно съм велик.

Цитат:

Когато фактите говорят, и боговете мълчат.

Абе ше млъкнем, ама още никакви факти не са проговорили. Празните ти приказки изобщо не са факти.

--------------------

Velkova

Регистриран: 14.10.2014
    #3388024 - 01.02.2017 11:21 [Re: christi]

Ето какво е написал този гений в нея:

Ако някоя външна планета направи съвпад с точката на гениалността,това е прекрасно,но трябва да се разгледа в кой знак и дом се случва това.

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388025 - 01.02.2017 12:00 [Re: Velkova]

Цитат:

Ето какво е написал този гений в нея:

Ако някоя външна планета направи съвпад с точката на гениалността,това е прекрасно,но трябва да се разгледа в кой знак и дом се случва това.

Какви съвпади и домове, г-жа?! Това са поДРЕБНОсти! Важното е, че PhD е дълбоко убеден, че прогнозата на АА вече се сбъдва! Няма никакво значение, че прогнозата е с начална дата пролетното равноденствие, а дотогава има повече от месец. Или може би PhD не прави разлика между календарна и астрологична година? (Подобно на гениалния си ученик, неразличаващ хорарна от рождена карта.) Много ми е любопитно, къде точно са документирани венцехваленията на гореупоменатия, че да прочета в оригинал какво точно е казал. Както и да науча нещо повече за него, тъй като "in medieval times, any research outside the fields of theology, mathematics, medicine or law was called "philosophy", hence the Ph.D. degree covers a wide range of subjects. Contemporary Ph.D. degrees are awarded in nearly every field of the sciences and the humanities". Сиреч г-нът може да е доктор по хидроинженерство (и да е обучавал също Ахмед Доган), или по ботаника.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Velkova

#3388027 - 01.02.2017 12:26 [Re: Светозар*]

Светозар,вероятно Уран ще направи съвпад с точката на гениалността в картата на човека ,който се мисли за гений.Просто си помислих,че ще бъде добре да обърне внимание на домът в който се случва съвпадът.Защото Учителя Дънов е казал,че е хубаво да можем да виждаме и хубавото в хората.

Gorgone
observer

#3388039 - 01.02.2017 14:15 [Re: Velkova]

Всеки човек има и някаква положителна страна, някакви заслуги и способности. Не може да е само черен или само бял. За жалост в бг обществото често се случва да се отрича чуждият успех, чужди способности и таланти. Тази тенденция не е подминала и астрологичните среди. Кой е по- и най-велик, дат из дъ куесчън. Моят съвет е да се научат на повече уважение и колегиалност. И астролозите са хора от плът и кръв, тях също ги обземат низки страсти.

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388054 - 01.02.2017 15:54 [Re: Gorgone]

В поне една от астрологичните групи във ФБ духът е именно на уважение и колегиалност. Там няма да намериш и намеци за самохвалство чрез фалшиви никове. А зловредната тенденция не е български патент - неотдавна един известен английски играч на снукър коментира, че в родината му - за разлика от Щатите - чуждите успехи предизвикват не одобрение и похвала, а завист и омаловажаване.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Редактирано от Светозар* (01.02.2017 16:01)

Gorgone
observer

#3388055 - 01.02.2017 16:00 [Re: Светозар*]

Дано и дай Боже да има повече такива. Но имам дългогодишни наблюдения и при жив контакт.

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

christi
ерудиран

#3388083 - 01.02.2017 19:08 [Re: Gorgone]

Цитат:

Ок, вече разбрахме, че си много як.

Имаш характерния журналистически маниер, що не се пробваш в политиката?

Искам да те гледам по тАлАвизора.

Може и това да стане, ама си нямам първа дама. Какво ще кажеш, няма ли да е гот, ако се загугулиме?

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

christi
ерудиран

#3388084 - 01.02.2017 19:10 [Re: Светозар*]

Така е Светломире, редно е точно ти да се замислиш над тези неща. Впрочем, какви бяха твоите постижения и успехи, че аз не се сещам за нито едно?... Освен участието ти в този форум.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

christi
ерудиран

#3388085 - 01.02.2017 19:13 [Re: Velkova]

Браво, Велкова! Ти натри носа на Светлодар!

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

christi
ерудиран

#3388086 - 01.02.2017 19:16 [Re: Светозар*]

Чунким някой ти дължи обяснения...

А прогозата на Апостол Апостолов ЗАПОЧВА да се сбъдва бе, братиньо. Тепърва ще видим какво ще се случи след пролетното равноденствие.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Gorgone
observer

#3388089 - 01.02.2017 19:24 [Re: christi]

Цитат:

Може и това да стане, ама си нямам първа дама. Какво ще кажеш, няма ли да е гот, ако се загугулиме?

На теб ти трябва някоя по-яка от мен, аз съм мижитурка.

Но мисля, че с Г-жа Луциферово Око от астрологичната рубрика на bTV добре ще си паснете, харизматичен дует и популярен медиен образ. А аз ще ви благословя с мантра за успех, какъвто не сте виждали досега!

А и за какво ти е изчадие горгонско? Ще вземеш да се вкамениш в неудобна поза. После кой ще трака по клавиатурата и ще ни впечатлява с възвишени слова?

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388157 - 02.02.2017 08:23 [Re: Velkova]

Цитат:

Светозар,вероятно Уран ще направи съвпад с точката на гениалността в картата на човека ,който се мисли за гений.Просто си помислих,че ще бъде добре да обърне внимание на домът в който се случва съвпадът.Защото Учителя Дънов е казал,че е хубаво да можем да виждаме и хубавото в хората.

А моят любим духовен учител казва, че ученикът на окултизма трябва да се научи да разграничава нещата. В случая: да анализираме конкретните прояви на даден човек и да преценим колко е хубавото и колко грозното.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388158 - 02.02.2017 08:31 [Re: christi]

Цитат:

Чунким някой ти дължи обяснения...

А прогозата на Апостол Апостолов ЗАПОЧВА да се сбъдва бе, братиньо. Тепърва ще видим какво ще се случи след пролетното равноденствие.

Не само на мен - на всички логично мислещи хора, забелязали абсурдното твърдение на гуруто (ако изобщо съществува, а не е имагинерен като жената, именуваща се Поци), че вече ставала факт прогноза, периодът на която започва след повече от месец.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388159 - 02.02.2017 09:13 [Re: christi]

Цитат:

Така е Светломире, редно е точно ти да се замислиш над тези неща. Впрочем, какви бяха твоите постижения и успехи, че аз не се сещам за нито едно?... Освен участието ти в този форум.

Вече поясних на Цецо, че ме мързи да сканирам. А мога да сканирам напр. моя хороскоп на един от предишните парламенти и да посоча как се е потвърдила прогнозата ми по дати. Или прогнозата ми за България за една от астрологичните години в началото на хилядолетието и да намеря тукашния ми пост, в който обяснявам на една сатанистка, как правилно съм прогнозирал, че тогава ще има проблеми с водния транспорт на държавата. Или - като знам какво разбираш под "успех" - да дам линкове към победите ми в литературни конкурси. Но няма да го направя по причина, изложена по-горе - относно "клиничния случай".

--------------------
Езотеричен, поетичен,

christi
ерудиран

#3388163 - 02.02.2017 11:36 [Re: Светозар*]

Светломире, куцо, кьораво и сакато разбра, че си невъзпитан и зъл човечец. Вече не е необходимо да се напъваш толкова.

Злината ти може да се дължи на облъчване с радон. Тъй като си простоват, ще ти обясня какво е това.

Радонът е естествен радиоактивен газ и присъства в природата, независимо от човешката дейност. Той се образува при разпадането на урана в почвата, скалите и водата, откъдето постъпва във въздуха.

Радонът бързо се разпада на радиоактивни частици, които се отлагат по прашинките, носещи се във въздуха, вдишват се и така се отлагат по дихателните пътища и белите дробове.

Опасността за здравето на човека се дължи на тези радиоактивни разпадни продукти. Единственият начин да се установят повишени концентрации на радон е чрез специализирано измерване.

Облъчването на човека от радон е предимно в жилища. Нивата на радон се изменят непрекъснато, както през денонощието, така и през различните сезони. През зимата постъпването на радон в жилищата е около 4 пъти по-интензивно в сравнение с лятото.

Редно е да се прегледаш овреме, защото този вид радиация предизвиква тежки психически отклонения, рак и внезапна смърт.

А обяснения няма да има, защото обясненията нищо не обесняват. Интелигентните хора знаят това.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

christi
ерудиран

#3388164 - 02.02.2017 11:40 [Re: Светозар*]

Да беше написал нещо по- стойностно, една книжка например. Защото тези нещица, с които се хвалиш, са вятър и мъгла.

Да пишеш по вестници и форуми е все едно да пишеш по вода.

Виж книгата, книгата е единственото безсмъртно творение. Ама на теб не ти стигат силиците за такова нещо. Прекалено висока топка е това за теб.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Velkova

#3388169 - 02.02.2017 12:36 [Re: christi]

Цитат:

Браво, Велкова! Ти натри носа на Светлодар!

Няма да споря с теб,ценностната ми система е различна от твоята.
Големите очаквания понякога носят големи разочарования.

Gorgone
observer

#3388172 - 02.02.2017 13:03 [Re: christi]

А бе, тук в тоя форум всички изглеждате облъчени. Кой с радон, кой с райски газ... а някои с хелий, като ги гледам как се полетяли стремглаво и гордо нагоре, шарени балони на детски панаир.

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388185 - 02.02.2017 16:00 [Re: christi]

Цитат:

Да беше написал нещо по- стойностно, една книжка например. Защото тези нещица, с които се хвалиш, са вятър и мъгла.

Да пишеш по вестници и форуми е все едно да пишеш по вода.

Виж книгата, книгата е единственото безсмъртно творение. Ама на теб не ти стигат силиците за такова нещо. Прекалено висока топка е това за теб.

За пореден път се произнасяш по въпрос, от който нямаш понятие. Предлагали са ми да ме спонсорират за издаване на книга с мои разкази и стихотворения, обаче аз нямам такива амбиции. Както вече споменах, придържам се към максимата: "Посредствеността е майка на амбицията".

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388188 - 02.02.2017 16:08 [Re: Gorgone]

Цитат:

А бе, тук в тоя форум всички изглеждате облъчени. Кой с радон, кой с райски газ... а някои с хелий, като ги гледам как се полетяли стремглаво и гордо нагоре, шарени балони на детски панаир.

О да, Кристи-Кристофер-Поци и подобни превъплъщения от време оно ме облъчват с прийоми от НЛП, обаче без никакъв ефект. И, както отбелязах относно шкембето, отварям дума в този форум за неастрологични неща само когато ме провокират.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Gorgone
observer

#3388192 - 02.02.2017 17:03 [Re: Светозар*]

Светозаре, нали се досещаш, че го казвам с шеговит тон? Да не стават недоразумения. До едно време в този форум пишеха доста астролози и имаше какво да се прочете. Жалко, че е настанала такава тишина. Но и времената на форумната активност безвъзвратно отминават, особено с толкова фейсбук групи. Пък кой ще пише книги, кой няма да пише... От това не се печели, освен ако нямаш собствено издателство. Издаваш книжка за зодиите и ставаш много популярен, дават те по всички телевизии, в най-гледаното време. Де да можеше така.

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388193 - 02.02.2017 17:03 [Re: christi]

Цитат:

Светломире, куцо, кьораво и сакато разбра, че си невъзпитан и зъл човечец. Вече не е необходимо да се напъваш толкова.

Злината ти може да се дължи на облъчване с радон. Тъй като си простоват, ще ти обясня какво е това.

Радонът е естествен радиоактивен газ и присъства в природата, независимо от човешката дейност. Той се образува при разпадането на урана в почвата, скалите и водата, откъдето постъпва във въздуха.

Радонът бързо се разпада на радиоактивни частици, които се отлагат по прашинките, носещи се във въздуха, вдишват се и така се отлагат по дихателните пътища и белите дробове.

Опасността за здравето на човека се дължи на тези радиоактивни разпадни продукти. Единственият начин да се установят повишени концентрации на радон е чрез специализирано измерване.

Облъчването на човека от радон е предимно в жилища. Нивата на радон се изменят непрекъснато, както през денонощието, така и през различните сезони. През зимата постъпването на радон в жилищата е около 4 пъти по-интензивно в сравнение с лятото.

Редно е да се прегледаш овреме, защото този вид радиация предизвиква тежки психически отклонения, рак и внезапна смърт.

А обяснения няма да има, защото обясненията нищо не обесняват. Интелигентните хора знаят това.

Сега разбрах по какво бил Ph.D Кристофер - по физика на газовете. Разбира се, че ще ме смята за невъзпитан и зъл, след като показвам пред цялата аудитория колко е зле с логиката, както че и нищо не разбира от астрология - макар и без да обиждам директно като опитващия се да ми приписва собствените си прояви на безкултурност негов гениален ученик, а само като иронизирам. От цитата „...Уран , внезапната метаморфоза, продължава да бъде в Овен и той ще носи много ярост, гняв и сблъсъци.“ и от изявленията на един американски генерал гуруто прави непостижимия извод, че е повече от ясно, че ерата на либерализма е приключила, и че сега вече руснаците ще си имат работа с една политика на дебелата тояга. Човечецът си няма хабер, че за да може да се нарече една прогноза обоснована астрологично, трябва да се посочат конкретни фактори - в случая какво, как и кога транзитиращият Уран активира в картите на САЩ и Русия. Иначе със същия успех може да се прогнозира от знаковото положение на Уран и от изявленията на Вуте, че Геле е една от най-големите заплахи за рахата му и конфронтацията с него е неизбежна, че ерата на либералното отношение на първия към втория е приключила, и че сега вече Геле ще си има работа с една политика на дебелата тояга.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Tanya.

Регистриран: 19.10.2008
    #3388194 - 02.02.2017 17:05 [Re: christi]

какво се прогнозира тука? Политика?

Gorgone
observer

#3388196 - 02.02.2017 17:05 [Re: Светозар*]

Цитат:

Сега разбрах по какво бил Ph.D Кристофер - по физика на газовете.

Той е нашият газов гигант. Дано не се пръсне обаче.

--------------------
Gott gebe uns
Mut, Dinge zu ändern,
die wir ändern können,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388197 - 02.02.2017 17:08 [Re: Gorgone]

Цитат:

Светозаре, нали се досещаш, че го казвам с шеговит тон? Да не стават недоразумения. До едно време в този форум пишеха доста астролози и имаше какво да се прочете. Жалко, че е настанала такава тишина. Но и времената на форумната активност безвъзвратно отминават, особено с толкова фейсбук групи. Пък кой ще пише книги, кой няма да пише... От това не се печели, освен ако нямаш собствено издателство. Издаваш книжка за зодиите и ставаш много популярен, дават те по всички телевизии, в най-гледаното време. Де да можеше така.

Естествено, Gorgone, аз също не съм никак сериозен.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388201 - 02.02.2017 17:14 [Re: Tanya.]

Цитат:

какво се прогнозира тука? Политика?

Не само политика, Таня, също отношенията между Вуте и Геле от 21-ви март нататък.
ПП Добре, че се мярна по тези ширини, за да ме подсетиш, че отдавна не съм писал в македонския форум.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

christi
ерудиран

#3388217 - 02.02.2017 18:13 [Re: Светозар*]

Сетославе, твоето име ми напомя за Изтислав. Слушай по- често Изстислав- това ще се отрази благоприятно на нервната ти система.

--------------------
Dr. CHRISTOPHER, PhD

Цецо
ПИЧ

#3388366 - 03.02.2017 09:59 [Re: Tanya.]

Цитат:

какво се прогнозира тука?

Нищо.

--------------------

Tanya.

Регистриран: 19.10.2008
    #3388495 - 04.02.2017 09:50 [Re: christi]

Цитат:

твоето име ми напомя

A моето име?

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3388569 - 04.02.2017 20:26 [Re: Tanya.]

Няма да ти отговори, Таня. Беше баннат заради системно нарушаване на правилата.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2343

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.048 seconds in which 0.019 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.