ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
» Снимки
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
GIBIL
изгарящ

Регистриран: 01.12.2006
Re: Австралиец ...... в България
    #1991280 - 01.01.2008 06:25 [Re: ]

ОО не !ама как?ама те в Австралия се бият по правила от 19 век,като джентълмени 1 бай 1,нали?ахахахах там никога не се напиват,никога не закачат приателката на някой,особено ако е чужденец,никога не биха те нарекли "бич!"...не..там не живеят хора,а свръх-културни възпитани еволюирали същества!Извинявай,mea culpa!Нали те е срам от такива като мене?Е,там няма да видиш такива:) прати няколко "бели господари",да ме заколят като се прибирам пиян понякога,щото псувам някоя кола задето ме е опръскала и те нека ме накажат за това със СМЪРТ!!!

--------------------
The war is a way of survival
The way we have chosen so far
By taking the guts of your rival
You know that you tear him apart !

Anger to dwell!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
GIBIL
изгарящ

#1991281 - 01.01.2008 06:29 [Re: Ryu]

ако за закачка някой хлапак,които се мисли за командос и си е въобразил,че трябва да поучава местните "аборигени",вади нож и убива,ти не мислиш ли ,че той е крайния,а??КОЙ Е КРАЙНИЯ БЕ???? за пиянска закачка --смърт!!!Ами ако спя със сестра му??тогава какво ,трябва и баща ми да убие ли за назидание?

--------------------

Anger to dwell!!!

GIBIL
изгарящ

#1991282 - 01.01.2008 06:39 [Re: dgovani]

За да избегнем излишните спорове,просто искам да кажа,че няма значение каква е националността на човека.Ясно е,че се е правил на герой и нека си плати според закона!Мисълта ми е ,че твърде мн се увеличиха случаите на чужденци,които правят каквото им скимне,а държавата и най-вече ХОРАТА трябва да защитят националното си достойнство адекватно!Да не допускат чужденците да идват тук и да си мислят ,че могат да пият,буйстват,чукат и УБИВАТ на воля!Анадъмно???
Аз съм сигурен и в бъдеще ще има подобни скучаи,затова отсега да се вземат мерки!И бай д уей,тази сутрин се разминах с мн пияни компании хора,които се прибираха у дома...и никъде не видях някой да закача жените на другите или подобно.Да не се подценяваме,не винаги сме "мърша"!

--------------------

Anger to dwell!!!

milenaSYD
Нерегистриран

#1991316 - 01.01.2008 11:55 [Re: GIBIL]

Цитат:

,никога не закачат приателката на някой,особено ако е чужденец,никога не биха те нарекли "бич!"...не..там не живеят хора,а свръх-културни възпитани еволюирали същества!

Правилно, не закачат дори сама жена (да не говорим тази на "приятеля" си) Затова аз много съм "за" легалната проституция, за да не ми "скачат" такива перковци като теб на улицата, ами да си свършат работата тихо и кротко където и с когото трябва, ако в къщи е неуместно - имам предвид със съпругата, а не със сестра си.
Айде и не ми казвай, че трябва да защитавам хулиганското поведение на сънародниците си. Ако бяха се прославили с нещо хубаво, щях да го подкрепя, но това е пълен абсурд. Чети коментарите под онези статий - някои са доста изобличителни - много неща се покриха в защита на "НАШИТЕ" Нападнали полицията, нападнали докторите - изкъртили вратата в болницата и са толкова невинни. Според мен, Джон го държат в ареста, не заради това което е направил, а за да не го утрепят с отварянето на вратата.
Този процес много ми прилича на този, който либийците водиха дълги години срещу нашите мед. сестри. Май съда взема под внимание каквото е угодно на някого, а не в името на истината. Някой беше споменал за кого работел на покойния Андрей баща му. Ти използваш турски думи, може би и ти имаш връзки в ДПС?
........като джентълмени 1 бай 1,нали........
Задължително се бият 1:20 само тези, които отиват до България на почивка. Освен това още със слизането от самолета се въоръжават и ако не това, поне си правят застраховка живот преди да тръгнат. Не се притеснявай, вече по-рядко ще ви се налага да се "сражавате" с чужденци на родна земя, особено австралийци, а от това Австралия изобщо няма да загуби. (не само аз, българите по целия свят ви обраха срама, а вас никак не ви е срам - и се гордеете и свободно заплашвате с бъдещи атаки...)
Приятен ден.

milenaSYD
Нерегистриран

#1991317 - 01.01.2008 12:02 [Re: GIBIL]

Цитат:

да поучава местните "аборигени",вади нож и убива,ти не мислиш ли ,че той е крайния,а

Не знам какво против имаш аборигените, и преди го видях някъде някой да го споменава, това са много миролюбиви и интересни хора и в никакъв случай не може да се прави сравнение с "футболните хулигани".

milenaSYD
Нерегистриран

#1991323 - 01.01.2008 12:16 [Re: GIBIL]

Цитат:

никога не биха те нарекли "бич!"...

За обиди от подобен характер и заплахи имам право да те осъдя. Ако си в Австралия и ми говориш по този начин + пред свидетели. Ела и ми говори така - еле пък ми "скочи" и ми остави белези - за това се държат прилично, не защото няма пияни, заляни и дрогирани.

canon
На изток от рая

Регистриран: 23.12.2003
    #1991327 - 01.01.2008 12:34 [Re: venturer]

Маги имах предвид , че може би няма австралийски момичета или поне са малко. Нали ти сама каза , че това е приоритет на филипинки и китайки. Иначе те и нашите труженички които са на Запад не казват с какво се занимават . Всичките са певици или вариететни танцьорки . Така ,че навън винаги е по-лесно.

--------------------
“Не се надявам на нищо, не се страхувам от нищо. Аз съм свободен.” Никос Казандзакис.

dgovani
член

Регистриран: 08.09.2007
    #1991332 - 01.01.2008 12:48 [Re: venturer]

Цитат:

Покрай това миене и неизплакване се вдигна голям шум из форума. Незнам за англичаните (казвате че е тяхен навик) но аз тук не познавам австралиец които да няма миячна машина в дома си така че не знам как става този номер с неизплакването, по скоро сьм склонна да вярвам че е стар английски обичай.

Бьлгарите са много консервативни кьм неща на които не са привикнали или правели, понякога ме учудва тяхната убеденост, че тяхните навици и привички са правилните а не на околните.
И аз се присьединявам кьм сьвета ти, никой не налага на никого тертип на живеене, просто трябва да се приемат и уважават разликите.

Да Маги, това за "тесногръдието" на българите го поддържам и аз. Може би ни е останало от турците......да виждаме и тълкуваме света предимно в черно и бяло .... това да това не! В случаят с общият хол и чиниите и чашите обаче аз трябваше да пия бира с вкус на сапун, а пък не го обичам хех!
Все пак държа да подчертаия, че аз не обвинявам никого, просто споделих личен опит с австралиици.

Поздрави,

джовани

dgovani
член

#1991334 - 01.01.2008 12:55 [Re: Ribka Pomoriiska]

Цитат:

Е, ама вие наистина ли очаквате, че има страна където няма престъпност, проституция, бедност, несправедливост, хулигани, или пък злополуки на работното място, особено където става въпрос за нискоквалифициран физически труд??? Проституцията тук доколкото знам е разрешена по закон, така че дори не говорим за престъпление.

Ами не, но просто до сега за Австралия бах чувал/чел само позитивни неща и попадайки на финландският форум ме очуди контраста на цитираните от мен мнения....предаването по виасат експлорър (за австралииските компанъонки в Япония) и случката с австралииеца в България само подсилиха очудването ми!

Поздрави,
джовани

dgovani
член

#1991336 - 01.01.2008 12:59 [Re: ]

Цитат:

Джовани, каквато искаш представа си прави за Австралия и каквито материали искаш събирай, но аз в България със сигурност няма да отида да живея.

Благодария за това, че си отделила време да посочиш цитираните от теб статии Милена и да моето мнение едва ли има някакво значение, освен ако не бъде тълкувано друго яче.

Поздрави,
джовани

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 15114

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.