ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
» Снимки
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Genchowe
неориентиран

Регистриран: 02.11.2012
От: Melbourne
Re: ПРОЦЕДУРА ЗА ЕМИГРАЦИЯ в Австралия според НОВИТЕ КРИТЕРИИ
    #3204730 - 29.09.2014 11:36 [Re: NIGHTWOLF]

Цитат:

Извинявай за кое да завиждам,че е мангал ли ? ако е за това че си е уредил австралийско гражданство чрез женитба за някое кенгуру.. ще те разочаровам,но не му пука По тревожното е и за това дадох клипа, че вече циганите са поели даже и към Австралия.. и ми е чудно бай мангала с гражданство, а толкова много хора по форумите не могат да занимат, нищо дори да са по работливи от него и т.н. Както и да е все пак и това е част от играта да наебе някое грозно кенгуру, че да вземе гражданство после да си показва паспортите след като се е напил по тв-то хахаха и тука оная да се заяжда защото зашитава най-вероятно собствения си цвят на кожата И после се чуди що съм я нападнал.. и като финал ще завърша не завиждам за гражданството му защото ''I am the fucking game pal''

Не знам дали се вижда от видеото, че е "мангал", но определено от мненията ти се вижда, че си прост селянин (било то и от София и където и да е) манталитет - то не е кожа да го смениш!! Ти на къде си тръгнал да се оправяш Ве тарикат?! Че такива като тебе "знаещи" тарикати на никого не са му притрябвали, на кой по-точно се правиш на интересен зад клавиатурата си и кво доказа? Нали оня е такъв, ти като си от по-висша раса кво си чешеш главата пред монитора и питаш тука как да се оправиш?

пс. Много смешно за кенгуруто, няма що ! А и патките май са на село при майка ти, ходи при тях къде си тръгнал към Австралия.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
NIGHTWOLF
неориентиран

Регистриран: 27.09.2014
    #3204731 - 29.09.2014 11:42 [Re: Genchowe]

Абе мангал не ми пука че зашитаваш твоя брат мангала крадящ желязо, твоята майка е на околовръстното и духа за 20 кинта Както казаах попаднах съвсем случайно,но понеже знам как трудно се взима гранжданство при кенгурута реших да пиша тук,или може би ти си мангала от клипа научи други 2 думи на инглиш освен ''Hello'' ма за кво ти е нали си наебал там некво кенгуру и си вадиш паспортите по тв-то аз съм на 22 и имам 3 фирми и печеля добре тук, не ми трябва Австралия ако искам ще дойда на почивка и ще те метна за храна на некое вълче там ама едва ли ще ти яде миризливата циганска кожа бай мангала се сгоди за кенгуру и забрави че до вчера се изхранваше с картон за скрап аа са ти видех селско педалския ник гена смачкания мангал ХАХАХАХА

Редактирано от NIGHTWOLF (29.09.2014 11:46)

venturer

Регистриран: 05.11.2003
    #3204732 - 29.09.2014 12:02 [Re: ravekitty]

Ravekitty, моля или ти или Надин да го разчистите този господин, че то бива, бива простотия, но то това няма граници.

--------------------
The biggest risk in life is not taking one!!!
----------------------

dzverum
Аматьор

Регистриран: 20.10.2013
    #3204747 - 29.09.2014 13:47 [Re: NIGHTWOLF]

Мноу си готин чуиек! Имаш ли тениска на Спиндерман? Каква кола караш? Смешно е да хлебиш в този форум и да се хвалиш колко си готин. Да де ама ти си в БГ и тайничко си викаш аз съм гъзар с много пара време е да ходя да видя свят. Ела, ако те пуснат, но няма да ти хареса. Мангалите тук са милиони и често са ти шефове. Не берат банани от палмите, ако това си мислиш. Тук никой не те чака и нещата стават с усилия и късмет, но най-вече с толеранс към другите раси. Твоите хиляди левове тук са стотинки, така че не парадирай с това!

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3204749 - 29.09.2014 13:50 [Re: NIGHTWOLF]

Вчера те предупредих, но явно не разбра какво имам предвид.
Намери друго място за изяви, тоест вече нямаш достъп до този форум.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

dzverum
Аматьор

Регистриран: 20.10.2013
    #3204775 - 29.09.2014 15:00 [Re: Nadin]

Изгоря чуиека! Току що погледнах така наречения "мангал". 22 годишния май не знае какво е слънцето в Австралия... И май си забравил как говорят братята - х-то никога не излиза от езика им!

epsiloni
неориентиран

Регистриран: 11.03.2013
    #3219100 - 11.11.2014 23:02 [Re: dzverum]

Здравейте,

Напреднал съм доста с апликацията за виза (189) и имам следния въпрос, на който все още не мога да намеря отговор. Моля, да ми помогнете.

Въпросът ми е: ако получа покана (след като платя апликейшъна за виза) какъв е периода, в който трябва да вляза в австралия за да не ми изгори визата. Предполагам имат такъв срок, който казват примерно ако получиш покана, т.е. одобрение за виза - имаш 6 месеца срок, в който трябва да влезеш в страната.

Идеята ми е следната: може ли да отида за 1-2 седмици там, колкото да вляза в страната и след това примерно да реша по-късно да замина?

Благодаря за помощта.

ravekittyМодератор
Thunderstorm

Регистриран: 24.03.2007
От: Oz
    #3219198 - 12.11.2014 13:59 [Re: epsiloni]

Като получиш гранта, там пише, че еди коя си дата ти е крайния срок за влизане. Можеш да идеш да се разходиш, да си завериш визата и да се прибереш, не е проблем, ако не те бъркат финансите.

--------------------
Най-безнадеждното нещо е да убеждаваш хората в нещо… Всеки трябва да стига до своята истина сам, за да повярва в нея...
Павел Вежинов

informo

Регистриран: 23.11.2014
    #3236208 - 21.12.2014 11:04 [Re: ravekitty]

При кандидатстване за PR виза възможно ли е да се запише само титуляра а в последствие да се запишат останалите участници, с цел таксите да се отложат във времето.

scatering
неориентиран

Регистриран: 28.01.2015
От: София
    #3248620 - 28.01.2015 20:14 [Re: ravekitty]

Здравейте на всички,
Искам да ви поздравя за чудесния форум и да благодаря за времето което всеки от вас отделя за да помогна на хора като мен и моето семейство! Изчетох почти всичко и ще помоля за малко помощ
Намираме с на етап - "решихме се". Четох сайта на имиграционните и с инфорамицията която получих от там и от тук стигнах до следната фактическа ситуация:
1. Семейство с едно дете на 5 г.
2. Съпругата ми е на 38 г., работила цял живот счетоводител. Образование - бакалавър, специалност "статистика". Тя ще е водеща.
3. Според сайта на атестационната организация има списък с предмети които трябва да присъстват в дипломата. Оказа се, че не всички от изисканите присъстват в нейната/ предвид специалността/. Решихме докато се готви за IЕLTS да изкара една магистратура, два семестъра "счетоводство и контрол" и така да осигурим въпросните предмети.
Та молбата ми е да споделете, според вас правилен ли е плана който сме направили и пропускаме ли нещо? Първо - английски и магистратура, след това skill assessment, после EOI и така... Чудя се дали няма да минем без магистратурата, предвид стажа и опита който има?
Благодаря за отговорите

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 117408

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.013 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.