ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
» Снимки
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Sisona

Регистриран: 13.11.2009
Re: Искаме да емигрираме в Австралия
    #2856402 - 07.12.2011 14:16 [Re: Dju]

Здравейте на всички. Аз и моя приятел от около година обмисляме варианта за емиграция в Австралия (още от дете ми е тръпка) и тъй като често се ровя във форума и ви чета, реших че е дошло времето да се представя и да изляза на "светло".
Прочетох много по темата и засега нямам конкретни въпроси, но за в бъдеще вероятно ще питам. За сега сме се ориентирали към виза 176 и спонсорство от NT - моята професия я спонсорират само там - аз съм HR advisor и ще съм водещия кандидат.
Накратко за нас
възраст - 27 г. - 30т.
Висше образование –магистър, бизнес администрация - 15 т.
опит по специалността - 3 г. засега - 5 т.
спонсорство от щат – 5 т.
Ielts – 7 минимум (изискване на щата за спонсорството) 10 т.
Ако се напъна малко с английския и изкарам 8 ще сме по-спокойни и ще сме с 10 т. над пас марка. Мисля на англ. да се явявам февруари, след това да пусна асесмънта към Vetassess и вероятно от време на време да се консултирам с вас, както и ще разкажа подробности около кандидатстването, за да е в помощ и на другите кандидатстващи. Това е засега от мен.
Поздрави.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
donika_d
ориентиран

Регистриран: 26.06.2008
От: София , БълХария
    #2857069 - 09.12.2011 19:16 [Re: Sisona]

Здравей Sisоna, успех с начинанието и споделяй как се движите с нещата

vikki
неориентиран

Регистриран: 08.12.2011
    #2857179 - 10.12.2011 10:53 [Re: Sisona]

Здравейте на всички!Аз и моя приятел обмисляме заминаване за Австралия.Задаваме си безброй въпроси както повечето тук и ще помоля за малко помощ.Аз имам бакалавърска степен (Публична администрация) на 27 години съм.Йелтс нямам за сега,но смятам да го изкарам....Нямам стаж по специалността.Имам стаж по други професии като Експерт търговия и Сервитьорка.В СОЛ видях,че тези професии липсват...Иначе приятеля ми по професия е шофьор има стаж,но няма висше образование.Чудим се има ли смисъл да се захващаме с това приключение ?

tolle
неориентиран

Регистриран: 01.02.2017
    #3388036 - 01.02.2017 14:09 [Re: donq_pura]

Здравейте на всички,

Може да съм малко закъснял по темата (повече от 6г.) но искам все пак да споделя нещо, което може да помогне на други форумци. Наскоро попаднах на една компания (,,,,, която се занимава с предоставяне на съвети и помощ на българи, решили да се релокират в Сидни. Млако са тясно фокусирани, т.е. могат да помогнат само за този град за момента, но на мен ми бяха доста полезни. Те се занимават със всякакъв тип визи и са доста земни хора. Също така, организират посрещане на летището, намират ти квартира на доста приемливи цени и могат да помогнат при намиране на работа.
На доста места се поразтърсих и тези бяха единствените които предложиха такава цялостна услуга, останалите фирми или само визата могат да ти оправят, или само посрещане и квартира.
Надявам се това да помогне и на други хора...

П.П. българи са

Редактирано от Nadin (03.02.2017 03:05)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 16061

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.