ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Автомобили

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Один

Регистриран: 23.04.2006
Mercedes ML 270 CDI 2002 година
    #1736134 - 02.05.2007 01:29

Някой може ли да ми каже мнението си за този джип, интересува ме всичко, ако някой кара или е карал такъв.
Благодаря предварително

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
in_flames
новак

Регистриран: 25.09.2006
Re: Mercedes ML 270 CDI 2002 година
    #1778764 - 03.06.2007 07:47 [Re: Один]

Шефа имаше такъв. Разкара го, беше пълен боклук.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #1802650 - 20.06.2007 23:06 [Re: Один]

Цитат:

Някой може ли да ми каже мнението си за този джип, интересува ме всичко, ако някой кара или е карал такъв.
Благодаря предварително

аз имам такъв - ама е МЛ 320 - какво точно те интересува ?

за мене това е най готината и комфортна кола от всякъде - супер стабилна на пътя и никакви проблеми

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

Tревопасен
Нерегистриран

Re: Яба-даба-дуууу ....
    #1802757 - 21.06.2007 00:11 [Re: Ян Бибиян™©]

Еееееее, Бибонееееее ... ... ха здрасти ве, ха добра стига!
Ма, къде скиташ, та те няма ...
... ей, пусти опустяхме без тебе, ве!
Нема-нема, па току-току са изстреляш нанекъде и ни остаиш у въпрос.

p.s. Толко иконки не бех ползвАл от дете. ;о))

.: Тревопасен :.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1802850 - 21.06.2007 02:22 [Re: Tревопасен]

ооо здрасти

а нали и ти мился имаше същата машинка

--------------------

Tревопасен
Нерегистриран

#1803714 - 21.06.2007 17:08 [Re: Ян Бибиян™©]

Абсолютли. ;о))
Ма е 400.
За малко и щяхме с тебе да основеме "Клуб на ML-ците в Щатско". ;о))
Послушна и комфортна машинка е. И е много силно ориентирана за американския пазар(потребител). Въпреки, че хамараканците слабо й отдават интереса си. Те, затова са и хамараканци.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1803726 - 21.06.2007 17:14 [Re: Tревопасен]

не че слабо и отдават интерес - просто не е за всеки джоб , тъй като мое и Субару за 5 -6 К
а че е ориентирана силно особено за северните райони си прав - при мен зимата ( понякога ) има сняг до кръста и 4*4 си върши перфектно работата

--------------------

Lorеtta

Регистриран: 27.04.2006
От: Sofia
    #1805045 - 22.06.2007 14:34 [Re: Tревопасен]

ъъъъъ ти изби рибата направо, браво!!
И да не се похвалиш до са - още по-браво!!! /за липсата на грам самохвалство, впечатлена /

Много съм се чудела винаги какъв автомобил караш - щото по това бих се ориентирала кое е най-доброто
За обща култура де

tender™Модератор
барман

Регистриран: 14.05.2003
От: зад бара
    #1806450 - 23.06.2007 23:10 [Re: Lorеtta]

Един приятел караше дълго време "джип" Тойота. Чисто нов, от магазина, дълга база - модел отпреди няколко години. Наскоро, миналата година, си смени Тойотата за Мерцедес ML3xx. Тоест, купи си и мерцедеса - от панаира. Покара го, не остана щастлив. Мнението му е, че от Тойота по-добър високопроходим автомобил няма. Не знам защо, но Мерцедесът не му е допаднал. Просто споделям тук мнение на човек, карал и едно и друго. Лични наблюдения нямам.

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1809267 - 26.06.2007 19:26 [Re: tender™]

Цитат:

Един приятел караше дълго време "джип" Тойота. Чисто нов, от магазина, дълга база - модел отпреди няколко години. Наскоро, миналата година, си смени Тойотата за Мерцедес ML3xx. Тоест, купи си и мерцедеса - от панаира. Покара го, не остана щастлив. Мнението му е, че от Тойота по-добър високопроходим автомобил няма. Не знам защо, но Мерцедесът не му е допаднал. Просто споделям тук мнение на човек, карал и едно и друго. Лични наблюдения нямам.

еее всеки си има мнение и не е задължително ако колата е еди коя си марка непременно да ти допадне - аз съм имал джип и Митсубиши и Тойота , ама Мерцедеса най ми допаба - випрос на вкус , казало кучето и си облизало топките

--------------------

Tревопасен
Нерегистриран

#1809404 - 26.06.2007 20:36 [Re: Lorеtta]

Цитат:

Lorеtta написа:
Много съм се чудела винаги какъв автомобил караш - щото по това бих се ориентирала кое е най-доброто
За обща култура де

Ха, ха! По едно време имах полско Фиат-че и го ползвах, като автомобилче ... ;о)) ... - вярно е, не си го избрах аз, а ми го подариха приятели, на майтап, но сам си го карах и то - без грам свян. Апропо, минаха години и възмъжахме ... ;о)) ..., ала и сега пак да рекат да ми подарят едно такова бръмболинче - еми ще си го тръткам с кеф, и пак без капка свян. Не е въпроса в марката, размера и стойността на возилчето - просто, имам сантименти към 'лични' хора, 'лични' автомобили и 'лични' жестове - лично тях, не ги сменям често или току-тъй - иначе, познати колкото щеш, коли за каране бол, забравими и незабравими, но не така ценни отношения с този-онзи също.
Чисто и просто - за мен си остава истината, че: 'гарнитурчето', поставено между волана и седалката прави колата, а не тя от него човек.

p.s. В този смисъл, и Бибона е прав с казаното в горния постинг. Въпрос на вкус е ...
Също така, и в джиповите серии има катерачи и шосейки. Това пък, е въпрос на избор ...

Lorеtta

#1809422 - 26.06.2007 20:50 [Re: Tревопасен]

Цитат:

имах полско Фиат-че и го ползвах, като автомобилче ... ;о))

Помня, веднъж ми разказа, ама доста отдавна. За РД-то ти . Карал си го направо от задните седалки

Цитат:

Не е въпроса в марката, размера и стойността на возилчето

Това ясно. Аз може би не се изразих правилно
Какъвто и клас автомобил да караше /нисък, среден, висок/, щях да знам че модела е читав. Разбираш от коли и не би си взел трошляк - без значение нов или стар.
Не си те представях с френска кола, нито с корейска. Много съм мислила, признавам Пък ти направо ме изненадА с таз яка возачка.
Днес нещо не ми е ден за мислене, не знам дали обясних..

p.s. а страшно ме изненада факта, че аз чета отгоре отгоре постовете и без да искам знам кой каква кара,
пък твой пост не пропускам никога и не знаех. Дори аз, дет грам не съм самохвалка щях да се изфукам още ехееееееей като съм почнала да пиша тук Иначе откъдето и погледнато, колата е супер

Lorеtta

#1809763 - 27.06.2007 00:53 [Re: Tревопасен]

Цитат:

имам сантименти към 'лични' хора, 'лични' автомобили и 'лични' жестове - лично тях, не ги сменям често или току-тъй - иначе, познати колкото щеш

И аз така Особено към хората. Приятелите са ми общо взето от едно време. Много се привързвам.
Към обстановки също - от 2 дни сме в нов офис и са докато свикна..
А Тигран ми се иска да си е мой винаги

tender™Модератор
барман

#1810072 - 27.06.2007 10:14 [Re: Ян Бибиян™©]

Бибияне, ни га приемай лично ва...
Въпрос на вкус е наистина, ама да дадеш веднъж една торба пари за една кола, после още по-голяма торба - за друга кола от най-престижна марка, а после сам да си биеш калпака у земи с думите "да са *ба в глупака, дето се вързах на приказките на ония на панаира!" - е това вече не е избор, а проба и грешка. Според мен де.

--------------------

Lorеtta

#1810285 - 27.06.2007 12:37 [Re: tender™]

Цитат:

"да са *ба в глупака, дето се вързах на приказките на ония на панаира!"

Автомобилите от висок клас не предлагаха ли опция да тестваш колата преди да я купиш
На човека явно му е трябвала джипката за нещо конкретно и не са му предложили правилната. Нали е търсел високопроходим. А на тези от панаира работата им е да продадат!
А и всичко е до навик. Като си свикнеш с нещо..
Ей на, аз по-горе споменах - преместихме офиса и сега този е сто пъти по хубав, но аз си страдам за стария
Е, и до вкус е естествено!

p.s. oт мерцедесите си имам един любим! - SLR
но за да карам сигур требе хайдут-ка да станем егати

tender™Модератор
барман

#1810296 - 27.06.2007 12:47 [Re: Lorеtta]

Цитат:

oт мерцедесите си имам един любим! - SLR
но за да карам сигур требе хайдут-ка да станем егати

или знаменоска на хайдутин

--------------------

Lorеtta

#1810318 - 27.06.2007 12:59 [Re: tender™]

Цитат:

или знаменоска на хайдутин

хoхo ,
туй го няма като вариант, определено

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1810546 - 27.06.2007 15:20 [Re: tender™]

аа не - за какво лично да го приемам

ама добре - той не я ли е пробвал преди да я е купил - да не би жена/любовница да го е накарала ей така

то така кола се не купува - особено ако е над 5000$

добре де - питай го какво не му харесва , от какво не е доволен да сподели тук , интересно ми е

а както и Тревопасния каза - и при джиповете си има високо и още по високо проходиме ... ама аз съм доволен особенно от проходимостта на колата - друг е въпроса че когато почна да се вра из дерета , сокаци , орани ниви , блата и мочурища най вероятно ще си взема Ланд Ровер

--------------------

tender™Модератор
барман

#1810580 - 27.06.2007 15:42 [Re: Ян Бибиян™©]

Ще го питам. Доколкото разбрах през човек, набързо споделеното му мнение е, че колата е доста по-нестабилна от другата, особено на пресечен терен. Човекът си я карал из Родопите - и по асфалт и по черни пътища. И това казал - нищо общо с Тойотата, просто съжалявам, че избрах М-с ML.
Освен това, след закупуването на "джипа" разбрал, че точно от този модел имало случаи на самозапалили се коли. Ей-така - пътуваш си и колата ти се ПАЛИ. После чух същото и от друг мой приятел в Пловдив - негов приятел с Мерцедес МЛ ххх, се самозапалил в движение, а човекът едва не изгорял вътре - получил обгаряне на едната ръка. Не знам колко е вярно.

А дали го бил пробвал - ми да, пробвал го е. Ама нали знаеш че от тест драйв под напрежение от вземането на решение, до драйв след като си купиш колата, има разлика. Поне аз си мисля, че има
Не лобирам за никоя марка, дори на мен лично много ми харесват Мерцедесите МЛ, но явно има значение с какво ги сравняваш...повече ми харесва G класата им.
А и мнения можеш да чуеш всякакви, не е задължително да им вярваш.

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1810592 - 27.06.2007 15:48 [Re: tender™]

това със самозапалването е доста странно - а и хората си ги приказват врели некипели - навремето един се кълнеше че видял на бензиностанция как на нов москвич " строен в БГ " му паднал двигателя - ей така , както си сегял

а за Родопите - ам аз през уекенда мноо обичаме да ходим из балканите , където пътищата са яко калпави и черни също колкото искъш , а Мейнските ( а и Ню Хемпширските ) сокаци не са по малки от Родопите ... аз си мисля че е до вкус , човека явно си е свикнал с един тип кола

а Г класата - тая на снимката не ме кефи толко - новата Г класа ме кефи ама досега не съм я опитвал още

--------------------

tender™Модератор
барман

#1810599 - 27.06.2007 15:56 [Re: Ян Бибиян™©]

Тая на снимката се е утепала за лов Фърлил съм й око, ей така, на първо четене.
Новата G-класа хич не съм я и виждал - тая година пропуснах изложението. Тръгнах в последния ден да го разгледам, седнах си в дедо Голф, подгрях свещите и ...дотам. Няма кой да завърти стартера. Свалих акумулатора и айде на щипките на зарядното. Поседя десет часа, зареди, дизелчето запали от раз...ама изложението беше свършило. А да ходя на автомобилно изложение с автобус стори ми се неподходящо, та чак неприлично.

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1810632 - 27.06.2007 16:22 [Re: tender™]

http://www.mbusa.com/models/main.do?modelCode=G500 - е да , друго сие на живо - а за лов , еееее ти ще да си доста добре финансово щом само за лов мое си купиш кола за 100 000 $

--------------------

tender™Модератор
барман

#1810647 - 27.06.2007 16:31 [Re: Ян Бибиян™©]

ба, добре съм аз ...добре, че имам една баба Лада (26 г.), де още може да фърля павета... и един дядо Голф (21 г.) към четирийсе коня, някои от които умрели, де върти гуми на лед... та да не разчита на мен градскио транспорт.

а за набелязването на Г-класата на мерцедес - пари не искат. Мое си харесваш и да си набелязваш на воля

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1810650 - 27.06.2007 16:35 [Re: tender™]

тва малко като :

- искам да имам пари за Боеинг 737 !
- за какво ти е Боеинг 737 бе ?
- бе аз искам да имам парите за него ( 50 милиона $ ) , пък после ще видим

--------------------

tender™Модератор
барман

#1810658 - 27.06.2007 16:42 [Re: Ян Бибиян™©]

ама аз чак толкова пари не искам
ще ме надживеят.

искам само да имам винаги кола, която да ме закарва от А до Б, на работа, на ваканция, на изложение, на пикник лятото, и на лов зимата, пък аз да мога да си ги позволявам тея простички неща винаги, когато ми се иска.
на мен лично, пари повече от това не ми трябват (не и за коли).

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1810668 - 27.06.2007 16:47 [Re: tender™]

е да - ама ако имаш пари за Боеинг 737 , ще моеш да си купиш каквито си коли поискаш

--------------------

tender™Модератор
барман

#1810678 - 27.06.2007 16:51 [Re: Ян Бибиян™©]

ако имам 50 милиона, ще ме надживеят, ти казвам...що хора ги имаха...или поне бяха близо до тях ... и сега ги няма.
пък аз още си карам голфчето...с благодарност при това.
леко, леко - далеко.

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1810686 - 27.06.2007 17:00 [Re: tender™]

ее то зависи как си ги изкарал

а ако ги маш моеш спокойно на лов да ходиш с това - http://www.mbusa.com/models/main.do?modelCode=G55

майпат ама , аз тази най ми харесва от всички и колкото и пари да имам все тая

--------------------

Дърдорко
Нерегистриран

Re: ML... и още нещо...
    #1811116 - 27.06.2007 22:22 [Re: tender™]

@ tender™
Че кво му е на дедо Ти Голфьо, бре?! Аз па тия дето си взимат колици, та да ги движат, като изложбени зали по улиците не ги възприемам.
Мене и на тън инат фиркано магаренце, ама и с две куци крачка, да ма качиш - па ще си се возим, като във Ferrari с 'конска' еНблемЪ на капаците. Щото знаем, че от двама ни магарето не съм язе.

(Хакни му един мултицет на бая Ти Ханс да видиш барем зарежда ли генераторот му у нормата.)
(Там нещо датчици Ти беха уЙдурдисвали по-р'ну.)

ML-a по замисъл е - да бъде луксозен, сигурен и приличащ на Мерцедес джип.
Забележи 'джип' къде е в изречението.
Освен това, има много голямо значение коя серия е, какъв двигател го задвижва и какъв 'ходилен' пакет има под 'търбуха' си. Да, разликата между ML от/около миналия и от този век е значителна, както в цената, така и в техническите възможности.
Аз харесвам ML от първата серия, с тампонираната рама, с надеждния 8-ак от E-klasse, с механичните блокатори, с външния вид, който 'класически' Ти напомня без грам объркване за Benz, от която и страна да го погледнеш, с не толкова електронна пудра под мищниците и с надеждните лазерни сглобки. И целия тоя дупетръсляк е с удобни табуретки, лек за управление и мек за возене.
Като изключим дъртешките скопеняците и главозамайващите тунинг-фабрици, то нещата си изглеждат съвсем прилично. Третата серия е нафрашкана с електроника за щяло и нещяло, и само дето няма биде в багажника с чип за задниците, но и без това пазарния интерес на текезесарите и каубоите е почти нулев, така че що да не се наблегне на шосейните характеристики на тези машини и на апартаментния им лукс. В края на краищата, пазарния интерес определя един модел от една марка в каква посока да се доразвива. Затова и написах, че първите ML-ки(а донякъде и вторите) са за хора, останалите са за урбанизираните маймуняци(или дори за маймунизираните урбанисти, разлика голяма - няма).

.: Дръм-Бръм :.

Lorеtta

#1812188 - 28.06.2007 18:00 [Re: Дърдорко]

Цитат:

Аз па тия дето си взимат колици, та да ги движат, като изложбени зали по улиците не ги възприемам.

Уфф, ами аз май съм от тия.
Дизайна е решаващ при избора ми. Па ако ще да е някой боклук. Не само за коли, за всичко! Накупила съм си една камара обувки - красиви, ама ги обувам само с придружител, че не мога да ходя на тях

Дърдорко
Нерегистриран

Re: M... и още нещо...
    #1813764 - 29.06.2007 23:06 [Re: Lorеtta]

Ааа, не се самозаблуждавай - НЕ СИ! ;о))
(мм, за обувките - жалко, но не мога да дам обяснение, чужда тема ми е)
Да, във всяка покупка го има елементът на фръц, в различна доза. Нормално е! Това е част от удоволствието за придобиването й и впоследствие за ползването й.
Както го има присъствието и на вкусовият елемент. Естествено е! Едни хора харесват екстериор, други интериор, трети технически данни, четвърти марки, пети какво ли не ... и т.н..
Ноо, аз имах предвид, основно сноб's-ите! Пък, откакто те познавам знам, че само това НЕ СИ! ;о))

Ааа, има и едни мънки-та. Ей една случака.
Моя позната и майка й преди, вече доста, годинки наемат помещение до антиквариата на "Графа", за осветителни тел. Срещу тях ресторант. До него - ремонт. Шефа на бачкаторите - няма нищо общо с помещението, освен, че го ремонтира - всеки ден след бач минава през антикварната книжарница и си купува по някое книжле. Запознават се, ама само на лафче. Оказва се потомък на известен адвокатски род, архитект, несофиянец, но си работи по обектите наравно с майсторите. Проектите са негови. Доволен е и от реституирани имоти. Разказва й, как всеки ден по обяд пристига един полупълен Мерцедес 500 SEL(-инджър), а драйвера му вика: "мръднете малко Москвака, да качим колата ... ошше малко ... дооурее!". И така цяла седмица. В понеделник бакчаторите почват работа. Москвич наоколо няма. По обяд Мерца си паркира пред ресторанта. Половин-един час по-късно спира едно TT(сиво, с твърд таван, като това на витрината на "Раковска", тогава там имаше шоу-руум). Слиза 'нашия човек', с оцветените от гипс и латекс дънки и едно избеляло от прахоляка пике "Лакоста", взлиза в заведението, отива до масата на драйвера и му вика: "мръдни малко СЕЛ-цето, та да си качим колата!" ... ;о)) ... отстъпват му местенце, паркира си, после си отваря багажника, сваля си оттам една алуминиева кофа с мистрии, пердашки, канчоци и мастари, пуска си алармата и спокойно си влиза да си доремонтира ... ;о)) ... чираците вътре го посрещат, като глътнАли хоросан, само един се престрашава: "шефе, де е Москвича?!" и веднага получава отговора: "е го бе, ама днес е тунингован и от ся нататък ше е все така!" ... ;о))

Шарен свят, ко да праиш.

Lorеtta

Re: M... и още нещо...
    #1813840 - 30.06.2007 00:27 [Re: Дърдорко]

Хи хи, яко

Аз перковци /и перки/ органически не понасям. Точно такова поведение е най-сигурният начин да ме отблъсне.
Радвам се си ме преценил тъй, на мен изтъквацията и позите не са ми присъщи, да. Но мисълта ми беше, че съм способна /а и го правя/ да си купя някоя мега тояга заради дизайна да речем.

Цитат:

Пък, откакто те познавам знам, че само това НЕ СИ! ;о))

ма нали не от всички лоши неща

tender™Модератор
барман

#1815431 - 02.07.2007 09:44 [Re: Дърдорко]

Цитат:

Че кво му е на дедо Ти Голфьо, бре?! Аз па тия дето си взимат колици, та да ги движат, като изложбени зали по улиците не ги възприемам.

Второто - споделям .
А на Голфьо - нищо лошо не му е. Тия дни мина пак илядо километра, че се наложи да отдадем последна почит на моя дядо (тъста ми) - спомина се, Бог да го прости. Та попътувахме с моя старец по тоя повод, къде ли не. Върви бавно, но сигурно. Няма тяга много. Види ли баир, иска му се да запре, да си почине... Малко му е сърчицето, задъхва се. Иначе му е здраво - бръмчи си и не вади черна пелена отзад. Зарежда си в нормата, ама на алармата й е залепнало някакво реленце и си седи все включена, мига като на аварийни, когато е заключена колата (т.е. като е пусната алармата).А не мога да не я пускам, с ключ не се заключват вратите, само с централното. Оставил съм я на "тих" режим, само си мига. И бута акумулатора за три-четири дена. Та като се сетя, дозареждам акумулатора на щипките. Той и без това е за нов, шеста година изкара.
Други болки няма Голфчо. Засега. И от година и половина е все така. Ще взема най-накрая да го заведа на доктор-алармаджия. Да го поглезя, един вид.

--------------------

tender™Модератор
барман

#1815452 - 02.07.2007 09:58 [Re: Ян Бибиян™©]

Да са живи и здрави приятелите, досега пеш на лов не съм ходил - отивам до края на асфалта с моята кола, оттам нататък - я с джип, я с два...и със самосвал 6х6 съм ходил на лов...и със самоделно бъги...Тва ловът е хубава професия Дори и гладен няма да останеш, ако си носиш (в) раницата. Па и природа, гледки...ех Само жени няма, ама те и не са нужни - само разгонват дивеча

--------------------

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1816163 - 02.07.2007 19:15 [Re: tender™]

хаха - е да , ама то на лов може ис каруца да се ходи - то нали предмета на действие е друг

--------------------

Дърдорко
Нерегистриран

Re: акумулатор... и още нещо...
    #1816229 - 02.07.2007 19:49 [Re: tender™]

Цитат:

tender™ написа:
Той и без това е за нов, шеста година изкара.(б.а. акумулатора)

Не се примамвай от българските батарлЪци - традициите не са това, което бяха(разбирай технолигиите). ;о))
EXIDE, Banner, ACDelco, VARTA, BOSCH - степенувани, според джЕба.

p.s. Моите съчувствия за семейството Ви!

tender™Модератор
барман

#1816991 - 03.07.2007 09:44 [Re: Ян Бибиян™©]

Цитат:

то на лов може ис каруца да се ходи

не познавам кон, който да може да качи баирите по които катерим, теглейки каруца, натоварена с пет до десет аркадаши с патрондаши...или тая каруца трябва да е като на дядо Коледа шейната - летяща

--------------------

tender™Модератор
барман

#1817108 - 03.07.2007 11:00 [Re: Дърдорко]

Благодаря ти!
ЕXIDE съм карал 5 години на една немкиня, а сегашният ми акумулатор е необслужваем Бош Силвър 74 Ач и мисля да го повторя при избора на нов .

--------------------

Дърдорко
Нерегистриран

#1817409 - 03.07.2007 14:17 [Re: tender™]

Мъ така трява! ;о))

p.s. И да си опраиш алармето ...

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#1818389 - 04.07.2007 01:51 [Re: tender™]

Цитат:

не познавам кон, който да може да качи баирите по които катерим, теглейки каруца, натоварена с пет до десет аркадаши с патрондаши...или тая каруца трябва да е като на дядо Коледа шейната - летяща

е как така - то по такива сокаци какви животни отстрелвате ?

--------------------

tender™Модератор
барман

#1818555 - 04.07.2007 09:34 [Re: Ян Бибиян™©]

офтопик:

зъбати и космати
/глигани/

Бай дъ уей, миналия октомври ми излезе мечка, къмто 350 кила...подплашили я кучетата и така се беше засилила, че щеше да се блъсне в мен. Изкарахме си акъла един на друг. Погледахме се от метър разстояние за някакви си двайсетина секунди, които на мен ми се сториха като двугодишен престой в казармата, и се разделихме по взаимно съгласие - аз бягах надолу, тя нагоре

--------------------

Snatch
неориентиран

Регистриран: 11.11.2011
    #2850367 - 11.11.2011 01:20 [Re: Один]

Някой може ли да ми каже за какъв годишен данък говорим на тази кола защото получих много изодна оферта от Англия за такъв и се колебая

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2850433 - 11.11.2011 11:00 [Re: Snatch]

Цитат:

Някой може ли да ми каже за какъв годишен данък говорим на тази кола

Цък

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

RedBlood
неориентиран

Регистриран: 29.11.2011
    #2857084 - 09.12.2011 19:41 [Re: Natural]

Най-добрия джип за мен!

nakova1
неориентиран

Регистриран: 06.03.2012
    #2883501 - 07.03.2012 03:34 [Re: RedBlood]

От личен опит, много добър автомобил,не най скъпото обслужване, но задължително, добри гуми,филтри,масла, ремъци ролки, за да е във добра форма. Преодолява леки и средно релефни препятствия сняг,не преспи, както се казва паркетник но лачен. За твърд Офф-роуд не става, за там са старите изпитани машини.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 7193

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.047 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.