ALL.BG форуми
Връзки: » Място за българите по света
» Снимки от цял свят
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Българи в чужбина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
Re: Google Street View вече и за България!
    #3024525 - 11.03.2013 17:51 [Re: NVU]

Ами примерът ти е идеален- вземи снимката дето си пуснал и я отрежи да се вижда само тялото- това е стр.вю бг. Липсва главата- а тази мома не е само тяло, има си и глава все пак, която леко компенсира.
Цитат:

гугъл го е направил едва ли не нарочно.

Плз спри, това вече наистина звучи психо- покажи къде го казвам това с "едва ли не нарочно".
Предавам се - с радио дето едно си знае и то неверно, няма смисъл- изключ, че ме заболя главата от това бла-бла-бла-бла. Офффф

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
NVU
Legend

Регистриран: 09.08.2002
От: USA
    #3024531 - 11.03.2013 17:59 [Re: Дзвер]

Цитат:

Ами примерът ти е идеален- вземи снимката дето си пуснал и я отрежи да се вижда само тялото- това е стр.вю бг. Липсва главата- а тази мома не е само тяло, има си и глава все пак, която леко компенсира.

Глупости, никаква "глава" не липса.
Погледни още четвъртото мнение в началото на темата. Ботев дава два линка. И двата са от слънчев Пловдив. Две глави на един град.
Едната слънчева глава е от главната улица, другата слънчева глава е от циганската махла.
Коя глава точно са махнали гугъл?

Или може би не ти харесва циганската махла и е трябвало в условията си към гугъл, страната ни да забрани снимане в циганските квартали? И да забранят снимане надолу за да не се виждат дупките, т.е. да имат изискване на височина на камерата...

Цензурата, Дзвер, не е довела до нищо хубаво...

Botev Plovdiv

**

Регистриран: 25.01.2007
От: Seattle
    #3024538 - 11.03.2013 18:07 [Re: NVU]

Цитат:

Влез се разходи из САЩ. Знаеш ли колко места има дето са снимани със стари камери, с ниска резолюция, в облачно време и т.н.

Абсолютно! Даже още има такива места, макар че много ги подновиха с нови снимки. Ето няколко примера.

http://goo.gl/maps/AHXhr

http://goo.gl/maps/9AE5H

Тези двете изглеждат в пъти по-хубаво на живо. Бил съм там.

Ето и облачно време, но снимано с хубава камера изглежда в пъти по-хубаво от тези с лоша камера.

http://goo.gl/maps/CwF0X

Дзвер
wavedancer

#3024543 - 11.03.2013 18:15 [Re: NVU]

Посочи, ако обичаш дали някъде изявявам претенции да се скрият дупките по пътищата, да не се снимат гетата и тнт? Или го бъркаш и това със ВЪЗМОЖНОСТТА да кажеш кога би искал да снимат преди да подпишеш договора?
Точно като малка и не особено позната страна, би трябвало поне мъничко да сме търговци и да използваме малък шанс за по- добро представяне, независимо каква е целта на проекта. Дупките нямаше да се скрият, къщите и блоковете нямаше да се измажат, пак щяха да се виждат, но нямаше да го хваща човек ужас и желание да не разглежда нищо още след първите минутки, ако беше снимано в слънчевите зелени месеци. Толкова от мен, смятам съвсем ясно вече съм казала каквото съм имала да казвам .

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Botev Plovdiv

**

Регистриран: 25.01.2007
От: Seattle
    #3024544 - 11.03.2013 18:18 [Re: Дзвер]

според мен 2-те летни снимки горе с лошата резолюция изглеждат в пъти по-лошо от зимните снимки в България, но правени с висока резолюция.

NVU
Legend

Регистриран: 09.08.2002
От: USA
    #3024572 - 11.03.2013 19:13 [Re: Дзвер]

Цитат:

Посочи, ако обичаш дали някъде изявявам претенции

Ми ти в тая тема освен претенции и да плюеш по мен, друго не си правила.

bluebetty
ориентирано-неориентиран

Регистриран: 22.01.2011
    #3025000 - 12.03.2013 15:19 [Re: Дзвер]

Донякъде имаш право, но все пак са се съобразили ето снимки от Варна със слънце, цък да не е пролетно или лятно време, но пък това би означавало да снимат България 3-4 години. Ето и Пампорово има сняг и слънце цък. Банско - слънчево време цък, Боровец - сняг цък, Слънчев бряг - слънчево цък, Приморско - слънчево цък, Сандански - слънчево цък. Мисля, че въпреки всичко има и хубави слънчеви снимки, а и те не могат да определят времето дали е слънчево или дъждовно, а и какъв ще е този договор можете да снимате от март до септември само в слънчеви дни, звучи малко невъзможно.

Дзвер
wavedancer

#3025056 - 12.03.2013 18:14 [Re: bluebetty]

Е, не да е договорът само в слунчеви дни, а в зелените сезони, когато може и да има слънце. Нямаше да им отнеме години- то да не е една кола на гугъл за страна, десетки са. Със сигурност зимата са загубили повече време, ако на места пътищата не са били проходими или са били трудно проходими. Както и да е, темата я смятам за приключена- каквото-такова, минало-свършено.

--------------------

plain
Iland

Регистриран: 06.05.2008
От: 02467
    #3025438 - 13.03.2013 18:03 [Re: Дзвер]

http://maps.google.bg/intl/ALL_bg/help/maps/streetview/gallery/discover-bulgaria/index.html

--------------------
C'est vraiment dégueulasse.

Metallica
делфинче

Регистриран: 14.08.2005
От: looks like heaven but could be...
    #3028968 - 23.03.2013 07:12 [Re: plain]

Много се разочаровах че не успях да намеря двете къщи на прабабите и дядовците ми. Селата ги има, видях съседни улици и къщи, но нашите ги няма Вижда се че улиците не са асфалтирани и има малко сняг, но не са стръмни или неравни, напълно проходими са си. Колко хубави спомени имам от безгрижните лятни ваканции там, далеч от прашна София...
Ще протестирам: 1 ден няма да ползвам Google

--------------------
Аз искам слънце цял живот да имам и дланите ми винаги да парят, да нося дъх на слънце негасимо
и буйно да горя, да не догарям.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Praefectum 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3861

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.