ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Черен списък

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Iagodka
неориентиран

Регистриран: 13.12.2015
Re: Не купувайте билети за автобуси на ЕТАП & ГРУП !
    #3326967 - 13.12.2015 20:59 [Re: Atlantida]

НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ЕТАП, АКО НЕ СЪСИПАНИ НЕТВИ, МРЪЗНЕНЕ С ЧАСОВЕ ОТ ЗАКЪСНЕНИЯ.
Пътувах в сряда до Бяла Русенско още се обвинявам че си промених решението и вместо Ивкони купих двупосочен за да спестя пари а излезна че ме излезна по скъп финансово и много нерви, Етап пътуват с голями закъснения пристигнах с близо час по късно от обявения час казан ми от продавачката, на връщане беше ад седях в тъмното на централен път защото там им е спирката стоях на студа в тъмното и свиркащи минаващи тирове 2 часа разбирате ли 2 паса, защото автобуса бил задържан на митницата идвайки от Букорещ, ако е редовна практика този маршрут защо? не уведомяват че автобусите идват от чужбина и могат да последват такива огромни закъснения.Като резултат пристигнахме в София с 2 часа закъснение,изпуснах метрото нямяше друг обществен превоз имах 2 лв за метро, нямах банкова карта, тръгнах пеша от централна гара към орлов мост с куфар, каква е тази мизетия в тази държава, изби ме на рев, кажете ми ако имате връзка за полет за другия край ма света и билета е 950 евро или сте от селата около града какво правите без пари седите като бездомник на улицата до сутринта.Аз щях да потпаля офиса на Етап защото иначе няма правосъдие в тази корумпирана държава.НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ЕТАМ СИНОНИМ НА СТРЕС И ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ЗАКЪСНЕНИЯ. Пътувах на 19 октомври с Ивкони Атина София 12 часа маршрут хората пристигнаха в точния час за тази дистанция, давам го за сравнение.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 14314

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.052 seconds in which 0.04 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.