Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
quicken
Нерегистриран

Re: L-Carnitine
    #1933553 - 29.10.2007 03:35 [Re: Анонимен]

Az sushto vdigam kruvno ot vreme na vreme i to shokirashti stoinosti ot 180/130; 160/120; gp-to mi i kardiologa mi kazaha che nqma problem dori shte mi pomogne da normaliziram hipertoniqta

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Cumerio1
Нерегистриран

#1940446 - 05.11.2007 16:03 [Re: quicken]

Цитат:

Az sushto vdigam kruvno ot vreme na vreme i to shokirashti stoinosti ot 180/130; 160/120; gp-to mi i kardiologa mi kazaha che nqma problem dori shte mi pomogne da normaliziram hipertoniqta

За шокиращи стойности на кървното предлагам клен-бутерол преди и след тренировка и ефедрин преди. Като се вдигне кървното, се вдига и адреналина, вдигне ли се адреналина...се вдигат дисковете на щангата !!!

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #1959459 - 25.11.2007 13:45 [Re: Cumerio1]

Аз започнах сега с л-карнитин и гимнастика . Като цяло съм под нормата си - 164/5 см и 55 кг . Имам обаче малко мазнини около бедрата и по седалището , които искам да стопя . Те обаче толкова трудно намалят ,че направо ми се иска да отида на липосукция
Какво друго освен л-карнитин мога да добавя , за да премахна мазнините окончателно . Гледах в една аптека аминокиселини - амино 3000 и се зачудих дали да си ги взема , но не знам как действат на организма . Знам , че л-карнитина не е точно аминокиселина .
Ще се радвам да ме посъветвате .

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1960140 - 26.11.2007 11:31 [Re: kapitoliq]

Аминокиселините - могат да подпомогнат възстановяването ти от тренировките, да намалят загубата на мускулна маса при по-продължителни тренировки и т.н. За отслабване - съмнявам се.

*най-общо казано - съставните на протеините в по-лесноусвояем вид

Въпрос на хранене е, не толкова на препарати.

Ако търсиш подобни препарати, можеш да се огледаш за фетбърнъри - доколкото знам, повечето съдържат кофеин и разни липотрони(ако не греша) вещества.
Съмнявам се да са ти нужни - лично мнение.

--------------------
Peace V!

mYsTiQuE
голяма чуденка
**

Регистриран: 31.05.2005
От: ... finally got there...
    #1960213 - 26.11.2007 12:34 [Re: Йон]

Добрем... да задам и малко по-особено въпросче. Ефектът от Л-карнитина - добре, обаче възниква проблем. Твърде голяма мускулна маса, която не е била целта на задачата (аз искам да топя мазнинки, не да правя мускули). Диетологът ми каза да го спра, включително и всички упражнения с тежести, да оставя само кростренажора. И тук въпросът ми е.. възможно ли е по някакъв начин да се намали увеличаването на мускулната маса или да се взима нещо друго, което да топи, но да не прави мускули. Практически зная, че от мастната тъкан се полуава мускулната и обратното, но съм длъжна да попитам. Благодаря предварително на заелите се с изчитането и отговарянето

--------------------
A ribald is a person who knows the price of everything and the value of nothing...

MyPa TpuO
ЗаплЕс бЕзподобЕн

Регистриран: 22.10.2004
От: СтрелЧ'ландия
    #1960287 - 26.11.2007 13:36 [Re: mYsTiQuE]

Според дебелите книжки след определено време кардио, започва да се гори и мускулна маса.
Принципно дори и аеробните упражнения (с по-малка тежест и повече повторения) би трябвало да съдействат за това.

На краката ли си натрупала мускулатура?

Аз примерно много се кефя на по-изразените мускули на раменете - преди там само кокаляците си напипвах

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1960361 - 26.11.2007 14:36 [Re: mYsTiQuE]

Цитат:

Практически зная, че от мастната тъкан се полуава мускулната и обратното, но съм длъжна да попитам

Eхе, то ако беше така...всеки с наднормено тегло, щеше да е потенциален културист.
Упражненията с тежести, могат да ти помогнат при свалянето на излишните килограми, да ти стегнат мускулатурата и т.н.
Възможно е да дадат отрицателен визуален ефект, при евентуално мускулно нарастване. Ама...чак пък 'Твърде голяма мускулна маса," ...

--------------------
Peace V!

mYsTiQuE
голяма чуденка
**

Регистриран: 31.05.2005
От: ... finally got there...
    #1960441 - 26.11.2007 15:23 [Re: Йон]

Дам, чела съм, че при повече кардио се гори мускулна маса и затова гледам да не падам под 40-50мин. на тренажора. Което води до по-големи обиколки на прасец и бедро и малко повече на бицепс (от гирите), но това ми е последна грижа в момента. Иначе, не, че съм станала културист, по-скоро мускулната маса ме притеснява. Измериха ми я и се оказа доста фрапантна, което ме притеснява и трябва да се вземат мерки. Идеята ми беше. че искам да си продължа взимането не нещо толкова ефективно, както карнитина, но да не предразполага към увеличаване мускулната маса. Стига, разбира се, да съществува такова нещо

--------------------
A ribald is a person who knows the price of everything and the value of nothing...

kapitoliq
UncharteD

#1960709 - 26.11.2007 20:01 [Re: Йон]

Да , но те тези 3-4 кг .... много глад , много нещо
Аз затова искам по-лесния начин , ама пълен рай няма .
Какво мислиш за неопреновите клинчета и колани ? Ще ускорят ли процеса ?
И последно , от л-карнитина май зверски огладнявам

--------------------

kapitoliq
UncharteD

#1960712 - 26.11.2007 20:03 [Re: mYsTiQuE]

Аз една зима , така се бях уляла с упражненията за талията , че мускулите ми изглеждаха като огромни , тлъсти паласки

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 23621

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.193 seconds in which 0.179 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.