Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
MyPa TpuO
ЗаплЕс бЕзподобЕн

Регистриран: 22.10.2004
От: СтрелЧ'ландия
Re: L-Carnitine
    #1960812 - 26.11.2007 23:17 [Re: kapitoliq]

Не.

Само ще изкараш водата, което ще забави процеса по топене на мастната тъкан.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
mYsTiQuE
голяма чуденка
**

Регистриран: 31.05.2005
От: ... finally got there...
    #1961335 - 27.11.2007 12:25 [Re: MyPa TpuO]

Малко ОФФ: Честит рожден де, Муричка! Много здраве, късмет, успехи, положителни емоции и много, много запомнящи се мигове!

--------------------
A ribald is a person who knows the price of everything and the value of nothing...

MyPa TpuO
ЗаплЕс бЕзподобЕн

#1963834 - 29.11.2007 09:44 [Re: mYsTiQuE]

Благодаря на патеричка

Какво реши за тренировките ти?

Мога да ти кажа при мен какво усещам при кардиото, че действа добре и ме кара да не си чувствам мускулите толкова 'издути' - редуването на 2 или 3 уреда. В момента комбинирам бягаща пътечка + кростренажор - и честно казано ефектът ми се струва положителен Иначе като подкарам само на един уред и после съм като балонче.

mYsTiQuE
голяма чуденка
**

#1964313 - 29.11.2007 15:07 [Re: MyPa TpuO]

За нищо, за нищо
Честно казано, упражненията в момента са само на тренажора и то колкото издържа, че тия дни ми изсмука всички сили и по този повод снощи погълнах 2 ореховки и днес някакви солети Все пак трябваше да се захраня с допълнителни въглехидратки (или по-скоро в момента си оправдам слабостите ) И редовните упражнения, предимно за крака. Пробвах лицево опори на фитбол-а, но усетих, че имам проблем с едната ръка и спрях... и толкова са моите упражнения. Ако успея да си самоналожа коремните преси би било чудесно Иначе.... нещо друго за корем, което да има стягащ и топящ ефект в тази област? Мисля, мисля и все не се сещам (освен обикновените и страничните коремни преси) Да поясня, че става дума за домашни условия

P.S.: а чувството като потренирам е .натренирано... В смисъл, че си усещам краката много стегнати, а те и доста бързо се стягат по принцип и колкото по-дълга е тренировката, толкова по-стегнати ги чувствам.

--------------------
A ribald is a person who knows the price of everything and the value of nothing...

Редактирано от mYsTiQuE (29.11.2007 15:09)

MyPa TpuO
ЗаплЕс бЕзподобЕн

#1964317 - 29.11.2007 15:10 [Re: mYsTiQuE]

Страничните аз поне не бих ти ги препоръчала - увеличават талията С мускулатура де - ама пак я увеличават.

Нали знаеш, че самите упражнения има само стягащ ефект? За топящ си ти трябва кардиото. За 'топене' може да спомогнат и повечето повторения

mYsTiQuE
голяма чуденка
**

#1965130 - 30.11.2007 11:04 [Re: MyPa TpuO]

Дам... явно нещата ще си останат както бях решила И, може би, ще ми се наложи да се лиша от любимия л-карнитин То ако стане бързо няма да е толкова интересно Стискам зъби и продължавам без него!

--------------------

deamon
emmeleia dancer

Регистриран: 26.08.2005
От: Blue Winds
    #1967727 - 03.12.2007 17:48 [Re: MyPa TpuO]

Цитат:

Мога да ти кажа при мен какво усещам при кардиото, че действа добре и ме кара да не си чувствам мускулите толкова 'издути' - редуването на 2 или 3 уреда

Подкрепям. Усещането от един уред не е толкова издуване, ами все едно се вкаменява за малко мускула. Натоварването на същата група мускули (в моя случай най-вече крака и дупе) с други движения хем не уморява толкова, хем май влияе добре на съответните мускули.

Миналият месец правих само кардио, защото октомври месец само в офиса киснех и преди силовите ми се иска да съм що-годе раздвижила се.

Програмата през последните 3 пъти беше: 30 мин. крос-тренажор на 3, не повече от 10-11 км/ч; 15 мин. скачане на въже по най-разнообразни начини; 10 мин. бързо ходене на пътека и накрая 15 мин. вело. Съчетано с отказ от продукти, които съдържат захар и редовна консумация на "сутрешен бълвоч", ако използвам думите на Мурка (моят е 300 гр. кисело мляко 0.1% масленост, лъжичка пчелен прашец и 2 лъжички обезмаслено ленено семе), резултатът е -2 кг. и видимо намаляване на целулита. Нежелан резултат - станах малката скумрийка Сийка от кръста нагоре, но все някак ще се справя като започна силовите.

--------------------
From the depths of my emptiness
Comes a feeling of inner bliss

MyPa TpuO
ЗаплЕс бЕзподобЕн

#1967736 - 03.12.2007 18:02 [Re: deamon]

О, аз съм супер доволна от силовите упражнения
И точно горе е най-забележимия ефект. Май с тебе сме с еднаква структура - та сега наблягам на тичането, щото явно наистина ми дава най-голям ефект - и крачетата супер много се стягат

Даже мисля след малко да заминавам към бягащата пътечка

deamon
emmeleia dancer

Регистриран: 26.08.2005
От: Blue Winds
    #1968666 - 04.12.2007 16:30 [Re: MyPa TpuO]

Цитат:

сега наблягам на тичането

Видя ли, че не е страшно .

За съжаление в нашия фитнес пътеката е съвсем скапана вече и не става за бягане. Ходя бързо под доста голям наклон, ако обаче забележа, че прасците ми стават достойни за римски пехотинец, ще пропускам тези упражнения.

Само да те предупредя, че бягането на пътечка повече натоварва ставите, отколкото "нормалното" тичане. Предполагам, че си усетила вече, но все да си кажа

MyPa TpuO
ЗаплЕс бЕзподобЕн

#1969235 - 05.12.2007 08:14 [Re: deamon]

О, усетила съм го - и гледам да не прекалявам
Във фитнеса, където аз ходя, пък са накупили 4 пътеки И поне те са свободни. Всъщност това беше основната причина да заместя кростренажора - винаги е зает А за степера е почти опашка.
Утре се надявам пак да има фитнес, вчера и днес са почивни дни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 22583

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.