Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Acho
Голфаджйя

Регистриран: 15.11.2002
От: Diwiq Liulin
Re: Тутюнопушенето
    #79355 - 11.05.2003 10:46 [Re: EnergY]

Takowa oste ne sym kawal. S istinsko kolelo mojesh da si dokarash kakwito usiliq iskash, mojesh da katerish strymni bairi, za izdryjliwost, ili za wyzduh, ili za dwete. No nisto nemoje da se srawni s emociqta, kogato se dwijish s i nad 60km/h.

--------------------
Ада не е лошо място да си. (AC-DC)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
EnergY
Infernal Overkiller

Регистриран: 05.06.2002
От: Тъмата на нещото
    #79356 - 11.05.2003 10:54 [Re: Acho]

За емоцията си тотална прав.Знам какво е.

zmei gorianin
стъписващо зъл

Регистриран: 30.10.2002
От: Вдън Горите Тилилейски
    #80458 - 14.05.2003 18:06 [Re: Acho]

Ако не се лъжа се допуска поставянето на газов уред до 11 kW, а не до 7... Но има условие помещението да има 20м3 въздух. А Газови проточни бойлери има и по 5 и 10 kW. Примерно DeDietrich CEG 5, CEG 10...
ДОколкото знам CO не измества кислорода от кръвта щото бил по активен от него, а просто се свързва с него, вместо кислорода да се свърже с кръвта...
Ама може и да бъркам разбира се:)))

--------------------
...Through dreams I influence mankind...

zmei gorianin
стъписващо зъл

Регистриран: 30.10.2002
От: Вдън Горите Тилилейски
    #80461 - 14.05.2003 18:11 [Re: Acho]

Имаш ли изтичане на изгорели газове от газов уред в помещението, няма и да се усетиш кога ще хвърлиш топа, колкото и да си регулираш и гласиш изгарянето:) Това се дължи на NOx съставките, които замайват човека и парализират двигателната му система. Поне се умира с кеф:))

--------------------
...Through dreams I influence mankind...

Acho
Голфаджйя

Регистриран: 15.11.2002
От: Diwiq Liulin
    #80490 - 14.05.2003 20:58 [Re: zmei gorianin]

Tochno za towa, se instruktira klienta.
Drug e wyprosa, che weche ima tolkowa sistemi, biloto e wentilator na ishoda, ili na whoda, che e newyzmojno da se stigne do tam. Ima uredi, izcqlo izolirani ot pomestenieto, koito smuchat wysduh ot wy, i izpuskat izgorelite gazowe (produktite na gorene) izwyn pomestenieto i obiknoweno sa s wentilator.
Oswen wsichko drugo, ima strogi iziskwanie kym estestwenata wentilaciq na pomestenieto. Nqmash prawo da montirash ured, bez da e osigurena estestwena wentilaci, s ne zatwarqemi reshetki, ili otwori kym wynshnata atmosfera.
Ne se iziskwa takawa wentilaciq, samo za izoliranite uredi. Za drugite dwa tipa uredi e zadyljitel,a ako za sys sumarnamostnost nad 7 KW. Togawa ima iziskwane samo za otwarqema wrata ili prozorec, kym wynshnata atmosfera.
Opredelenieto iztichane na produkti na gorene w pomestenieto, ne e mnogo prawilno, zastoto ima uredi, koito wzimat w/h za gorene ot pomestenite, i otdelqt PG w pomesteniet. Taskiwa sa na primer gazowite gotwarski pechki, ili gazowite otoplitelni pechki, s infra cherwen izlychwatel.
Oswen wsichko grugo, procedurata po ozakonqwane na edin proekt, predi da zapochne negowoto izpylnenie e dosta slojna. Trqbwa HEI, pojarnata i edin kup drugi institucii da go odobrqt.
Ima i edin kup drugi iziskwaniq, no mislq che ne e neobhodimo da gi spomenwam izrichno.

--------------------
Ада не е лошо място да си. (AC-DC)

Mrazek
кръжочник от читалището

Регистриран: 05.12.2002
От: бостаня
    #80670 - 15.05.2003 12:22 [Re: EnergY]

Да си призная, никога не съм пушил и ми е много добре...

EnergY
Infernal Overkiller

#81310 - 17.05.2003 14:52 [Re: Mrazek]

Браво.Като гледам какво е отношението ти към алкохола очаквах и да пушиш яко но щом не го правиш това е похвално.И аз спрях-не че съм пушил много де-но сега вече само по поводи.Не че ми коства кой знае колко много,де.

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
Re: Za kolko vreme se izchistva organizmat ot zigarite?
    #95614 - 13.07.2003 11:43 [Re: EnergY]

Otkazah zigarite mart mesez 2000 godina, chuvstvam se otlichno. Govorih s lekari, koito mi kazaha, che za niakolko godini nikotina shte se izchisti ot organizma mi. Ako sam bila sportuvala intenzivno, i za po-kratko vreme. Niakoi ima li informazia kak tochno stava izchistvaneto na organizma i za kolko vreme sled otkazvaneto stava i dali izobshto izzialo se prochistva ot nikotina ili ne? 10x

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

EnergY
Infernal Overkiller

#96295 - 15.07.2003 08:50 [Re: Glezlichka]

Често казано и мен тази тема ме интересува,но все пак кажи-по колко си пушела на ден?

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #96330 - 15.07.2003 11:29 [Re: EnergY]

Ami parvata zigara mi beshe v 4 klas na edin lager v Rusia. Po-kasno si gi propushish seriozno. V uchilishte pushesh po 1 kutia kogato ne sam izlizala vecher, a ako biah na disco ili kupon, to e iasno i do 2 gi dokarvah. V unito po kafeta i po mejduchasia pak si varviaha po 1 kutia na den. Nakraia obache biah stanala mnogo zle. Sutrin pieh po 1 kafevarka i pusheh po 1 kutia samo dokato cheta novinite, posle prez denia po 1 kutia, vecher.... i nakraia ne mojeh da disham. Edna sutrin prosto reshih che niama da se sasipvam poveche i otazah zigarite i kafeto. Zigarite zavinagi. Kafeto chat-pat. Prez tezi godini sam sportuvala, no ne znam dali e imalo efekt.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8992

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.