Форуми » Спорт » Бодибилдинг и Фитнес

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
EnergY
Infernal Overkiller

Регистриран: 05.06.2002
От: Тъмата на нещото
Тутюнопушенето
    #78522 - 07.05.2003 17:54

А какво мислите за този вреден навик?Пречи ли той на бодибилдинга или по-скоро-до каква степен?Споделете впечатленията си.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Acho
Голфаджйя

Регистриран: 15.11.2002
От: Diwiq Liulin
Re: Тутюнопушенето
    #78576 - 07.05.2003 22:06 [Re: EnergY]

Winagi prechi.
Poznawam liubiteli koloezdachi, koito edno wreme mojeha da se merqt s men no otkakto propushiha, mogat da se merqt d drebosycite w kwartala. Drebosycite, koito imam predwit da 5 klas. E wqrno chew ot edno wreme do sega i az sym podobril wyzmojnostite si, no wse pak fakt e che tiutiunopushenetop e mnogo wredno, pochnesh li edin pyt, posle i da spresh ne mojesh da se wyzstanowish.

--------------------
Ада не е лошо място да си. (AC-DC)

Lilith
beast

Регистриран: 25.04.2002
    #78583 - 07.05.2003 23:51 [Re: Acho]

не познавам билдер пушач и не мога да кажа, но мен лично ме отвращава. гнусния мирис и въобще...........блях. много е плебейско да се пуши.

--------------------
A fatal disguise is what you call holy
Where is god? I want you to show me

Орешка
квантолиристка :)

Регистриран: 17.08.2001
От: Мирандия
    #78677 - 08.05.2003 13:31 [Re: EnergY]

Е точно като спортуваш - алвеолите ти се отварят, преставаш с повърхностното дишане и започваш да дишаш дълбоко. И после за десерт като се насмъркаш с тютюн /оправи си правописа - пише се "тютюнопушене" от "тютюн" /... та този е най-добрия начин алвеолките да ти се запушват по-идеално.
И тогава каква е ползата от спорта като хак им е на белите ти дробчета?!

--------------------
Пусть бесится ветер жестокий
В тумане житейских морей.
Белеет мой парус такой одинокий
На фоне стальных кораблей

Acho
Голфаджйя

#78681 - 08.05.2003 13:47 [Re: Lilith]

Az poznawam, no e neseriosen. Mnogo ne seriozen. No weche se otkaza.
Nqma da komentiram towa kak me drazni tozi nawik, i misizmata, i pusheka, i wsichko ostanalo.

--------------------

Орешка

#78682 - 08.05.2003 13:49 [Re: Lilith]

А сетих се че някъде четох че и след ментов бонбон за освежаване на дъха ако запалиш цигара - същият е ефекта както след спорт... сигурно затова някои се смятат за много отворени пичове щом твърдят, че не могат да не запалят след секс.

--------------------

Acho
Голфаджйя

#78683 - 08.05.2003 13:50 [Re: Орешка]

To towa weche ne e sport, a prosto myrdane. No kakwo celish s towa myrdane i ti ne znaesh.

--------------------

Орешка

#78698 - 08.05.2003 14:39 [Re: Acho]

Абе чета те и нещо не те схванах на кого говориш - да си изясниш понятията по принцип /за себе си/ или ... може ли пък това да е обръщение към мене /оппаа!! ако не е ясно - не ме вземай за... никът ми е да се разбира че жена съм, не съм пич!!! /

--------------------

Орешка

#78706 - 08.05.2003 14:49 [Re: Acho]

Ах ти ми обясняяваааш… Ааааа…
Е моля ти се! Като ги правя - не ми обяснявай шегите!

--------------------

Acho
Голфаджйя

#78747 - 08.05.2003 16:44 [Re: Орешка]

Ne znam dali si me razbrala, no imah predwit slednoto:
Kogato chowek pushi i trenira nesto, nqma smisal ot towa koeto trenira.
Towa obrystenie, koeto izpolzwam e principno. Ne se otnasq konkretno kym nikoi.
To celi da nakara choweka, koito slusha ili chete, da se zamisli sam za sebesi, kakwo oznachawa, towa w slucheq natrupwane na faktori, i kak biha se orazili izobsto, na edin chowek. Bito to nqkoi konktreten, ili prosto chowek.
Nadqwam se sega da me razberesh.

--------------------

Орешка

#78750 - 08.05.2003 16:50 [Re: Acho]

Ама аз това го знам още преди да си правил с пръстче по устата си "бръм-бръм".
Ако не можеш и да четеш по-нагоре - точно затова и говоря бе!
А за шегите като не ги схващаш - не тръгвай с поученията, признай си че си бурсук... че иначе излиза сякаш яйцето учи кокошката...

--------------------

EnergY
Infernal Overkiller

#78836 - 08.05.2003 20:43 [Re: Acho]

Цитат:

fakt e che tiutiunopushenetop e mnogo wredno, pochnesh li edin pyt, posle i da spresh ne mojesh da se wyzstanowish.

Брей?Според теб наистина ли е така?Обясни малко по-подробно ако обичаш.

EnergY
Infernal Overkiller

#78837 - 08.05.2003 20:45 [Re: Lilith]

Бре!Аз пък познавам и то много...Интруктора в залата ми пуши поне по половин кутия всеки ден и има неземно тяло,при това дори без много суплементи...А все още се плаша какво имаше пред вид Acho с това,че дори и да ги спреш,след това не можеш да се възтановиш!?

EnergY
Infernal Overkiller

#78838 - 08.05.2003 20:47 [Re: Орешка]

Знам,знам...уф,съжелявам,ама вече не може да се редактира май...май само Сатир може и то с цел да не загрозявам по този начин имиджа на форума.

Acho
Голфаджйя

#78850 - 08.05.2003 21:28 [Re: EnergY]

Po kutiite, pishe sydyrjanie, na katrani i drugi gadosti. No nikade ne se spomenawa, za towa che dokato pyshi chowek poglysta izwestno kolichestwo wygleroden okis (CO). Tozi gaz e sledstwie ot ne pylnoto izgarqne, na tiutiuna, i hartiqta. Toi ima swoistwoto, da izmestwa kisloroda, ot krywta (po aktiwen e ot nego). Towa ot swoq strana wodi, do ne dobro snabdqwane, na kletkite s kislorod. Towa izmestwane e traino. Ne e sluchaino iziskwaneto, gazowite uredi da sa z dobre reguliran proces, na gorene. I systo taka w obisnowenno pomestenie, po wisoko ot 2,20 metra s otwarqem prozorec i wrata se dopuska samo ured, ili uredi s obsta moshnost ne po golqma ot 7KW. Za srawnenie, edin protochen biler e minimum 16KW. Tezi iziskwaniq imat i drugi znacheniq, no towa e edno ot tqh.
Ne si spomnqm, kolko e maximalnoto procentno sydyrjaniq, na CO wyw wyzdu,a no e strashno malko, o samo 10 minuti w takawa sreda sa dostatychni da si umresh.
Ne twyrdq, che stom si pushil znachi wsichko e zagubeno. Prosto nqkoi sys shodno kachestwa moje da postigne po-dobri rezultati, s po-malko usilie. Towa zawisi i ot edin kup drugi faktori, no e izlishnoi da si spomenawam. Kato spresh, deistwitelno moje da si podobrish systoqnieto, no mnogo trudno i pochti newyzmojno da premahnesh wredada, koqto nanasq tozi nawik.
Mnogo sa wrednostite, Wyprosa e w towa kak da gi namalim do opredelenie spoinisti. Az lichni sym sposoben da izpiq golemo kolichestwa gazirana napidka (predimno coca cola). Towa systo e wredno. Osobeno Wyglerodniq dwuokis, i oksalowata kiselina. Wtoroto e osnowna systawka, na ryjdo preoibrazuwatelq. Tq te kara da se chuwstwash jaden. Ne che ako piq woda nama pak da izpiq 4 litra. Wij po edna chasha na den, e takowa klichestwo s koeto organizma moje da se sprawi, no 4 litra sa dosta seriosno zatormozqwane.

--------------------

SaTyRМодератор
тамплиер

Регистриран: 31.07.2001
От: Светите земи
    #79048 - 09.05.2003 21:54 [Re: Орешка]

Да не би случайно да виждам тук излят негативизъм, предизвикан от някой друг??

Идеята на половото размножаване а да се съчетаят гените на два организма с цел усъвършенстване на поколението, така че е в реда на нещата яйцето да е по-умно от кокошката

--------------------

www.katehizis.com - Сайт за Праведна Музика

Орешка

#79189 - 10.05.2003 14:37 [Re: SaTyR]

Абе ти свърши ли ги кръстословиците на Къци че да стигнеш до проблемите на българския фермер от “Бразди”?
Поздрави!

--------------------

EnergY
Infernal Overkiller

#79291 - 10.05.2003 19:17 [Re: Acho]

Това което казваш е адски вярно и ме караш да се замисля.А иначе все пак изгорелите газове на колите според мен ни карат да дишаме значително по-голямо колбичество CO отколкото ако пуша по 2 цигари на ден...Защото аз,в периоди,когато пуша,пуша по точно толкова.Не мисля че е фатално.И не мисля,че ще увелича.Даже ще спирам след 5 дена.

Acho
Голфаджйя

#79319 - 10.05.2003 22:42 [Re: EnergY]

Da, i ti si praw. Az malko sym preuwelichil nestata, s pusheneto, e kato s kolata edna chasha ne e wredna, no 10 stawat wredni.
Izgorelite gazowe ot kolite systo sa mnogo wredni, dori pi wredno it izgorelite gazowe na nqkoi gazow ured, zastoto gazowiq ured se regulira lesno i ima widimi priznaci za kachestwoto na goriwnata smes. No Wsemi za primer men. Az karam kolelo. Zada moga da karam s primerno 35 ili 40 km/h, mi trqbwa opredeleno koloichstwo wyzduh. Zada karam s 50 na rawen teren (bez deniwelaciq), mi trqbwa mnogo po-golqmo kolichestwo. Syotwetno kato gonq swetofarite, karam kolkoto moga byrzo. Nqkoi pyt danwishawam 50km/h. Predstawi si sega che pusheh. Po moi izchisleniq nqmache da moga da karam s nad 50 km/h na rawno, nezawisimo ot predawkite, s koito razpolagam. Ne komentiram kolichestwoto cigari, zastoto ne sym zapoznat. No w smetkite si wkliuchwam nqkyde ot porqdyna na 5 do 10 cigari na den.
Kogato e wypros samo za edna dwe, weroqtno efekta e nezabelejim, ili pochti nezabelejim.

--------------------

EnergY
Infernal Overkiller

#79352 - 11.05.2003 10:17 [Re: Acho]

Аз пък не карам колело но много обичам да го правя когато ми се отдаде възможност.Сега като уж нещо там се чистих републиканското,казвам "уж" защото без твърда диета и суплементи нищо не става,карах велоергометър като садист и много добре даже ми се отдаваше.Вдигах пулс от порядъка на 180,обаче това не бше проблем.Говорим за среден пулс,вдигал съм и повече и по-малко,защото според мен интервалните усилия на велоергометъра изгарят най-добре мазнините.

Acho
Голфаджйя

#79355 - 11.05.2003 10:46 [Re: EnergY]

Takowa oste ne sym kawal. S istinsko kolelo mojesh da si dokarash kakwito usiliq iskash, mojesh da katerish strymni bairi, za izdryjliwost, ili za wyzduh, ili za dwete. No nisto nemoje da se srawni s emociqta, kogato se dwijish s i nad 60km/h.

--------------------

EnergY
Infernal Overkiller

#79356 - 11.05.2003 10:54 [Re: Acho]

За емоцията си тотална прав.Знам какво е.

zmei gorianin
стъписващо зъл

Регистриран: 30.10.2002
От: Вдън Горите Тилилейски
    #80458 - 14.05.2003 18:06 [Re: Acho]

Ако не се лъжа се допуска поставянето на газов уред до 11 kW, а не до 7... Но има условие помещението да има 20м3 въздух. А Газови проточни бойлери има и по 5 и 10 kW. Примерно DeDietrich CEG 5, CEG 10...
ДОколкото знам CO не измества кислорода от кръвта щото бил по активен от него, а просто се свързва с него, вместо кислорода да се свърже с кръвта...
Ама може и да бъркам разбира се:)))

--------------------
...Through dreams I influence mankind...

zmei gorianin
стъписващо зъл

Регистриран: 30.10.2002
От: Вдън Горите Тилилейски
    #80461 - 14.05.2003 18:11 [Re: Acho]

Имаш ли изтичане на изгорели газове от газов уред в помещението, няма и да се усетиш кога ще хвърлиш топа, колкото и да си регулираш и гласиш изгарянето:) Това се дължи на NOx съставките, които замайват човека и парализират двигателната му система. Поне се умира с кеф:))

--------------------
...Through dreams I influence mankind...

Acho
Голфаджйя

#80490 - 14.05.2003 20:58 [Re: zmei gorianin]

Tochno za towa, se instruktira klienta.
Drug e wyprosa, che weche ima tolkowa sistemi, biloto e wentilator na ishoda, ili na whoda, che e newyzmojno da se stigne do tam. Ima uredi, izcqlo izolirani ot pomestenieto, koito smuchat wysduh ot wy, i izpuskat izgorelite gazowe (produktite na gorene) izwyn pomestenieto i obiknoweno sa s wentilator.
Oswen wsichko drugo, ima strogi iziskwanie kym estestwenata wentilaciq na pomestenieto. Nqmash prawo da montirash ured, bez da e osigurena estestwena wentilaci, s ne zatwarqemi reshetki, ili otwori kym wynshnata atmosfera.
Ne se iziskwa takawa wentilaciq, samo za izoliranite uredi. Za drugite dwa tipa uredi e zadyljitel,a ako za sys sumarnamostnost nad 7 KW. Togawa ima iziskwane samo za otwarqema wrata ili prozorec, kym wynshnata atmosfera.
Opredelenieto iztichane na produkti na gorene w pomestenieto, ne e mnogo prawilno, zastoto ima uredi, koito wzimat w/h za gorene ot pomestenite, i otdelqt PG w pomesteniet. Taskiwa sa na primer gazowite gotwarski pechki, ili gazowite otoplitelni pechki, s infra cherwen izlychwatel.
Oswen wsichko grugo, procedurata po ozakonqwane na edin proekt, predi da zapochne negowoto izpylnenie e dosta slojna. Trqbwa HEI, pojarnata i edin kup drugi institucii da go odobrqt.
Ima i edin kup drugi iziskwaniq, no mislq che ne e neobhodimo da gi spomenwam izrichno.

--------------------

Mrazek
кръжочник от читалището

Регистриран: 05.12.2002
От: бостаня
    #80670 - 15.05.2003 12:22 [Re: EnergY]

Да си призная, никога не съм пушил и ми е много добре...

EnergY
Infernal Overkiller

#81310 - 17.05.2003 14:52 [Re: Mrazek]

Браво.Като гледам какво е отношението ти към алкохола очаквах и да пушиш яко но щом не го правиш това е похвално.И аз спрях-не че съм пушил много де-но сега вече само по поводи.Не че ми коства кой знае колко много,де.

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
Re: Za kolko vreme se izchistva organizmat ot zigarite?
    #95614 - 13.07.2003 11:43 [Re: EnergY]

Otkazah zigarite mart mesez 2000 godina, chuvstvam se otlichno. Govorih s lekari, koito mi kazaha, che za niakolko godini nikotina shte se izchisti ot organizma mi. Ako sam bila sportuvala intenzivno, i za po-kratko vreme. Niakoi ima li informazia kak tochno stava izchistvaneto na organizma i za kolko vreme sled otkazvaneto stava i dali izobshto izzialo se prochistva ot nikotina ili ne? 10x

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

EnergY
Infernal Overkiller

#96295 - 15.07.2003 08:50 [Re: Glezlichka]

Често казано и мен тази тема ме интересува,но все пак кажи-по колко си пушела на ден?

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #96330 - 15.07.2003 11:29 [Re: EnergY]

Ami parvata zigara mi beshe v 4 klas na edin lager v Rusia. Po-kasno si gi propushish seriozno. V uchilishte pushesh po 1 kutia kogato ne sam izlizala vecher, a ako biah na disco ili kupon, to e iasno i do 2 gi dokarvah. V unito po kafeta i po mejduchasia pak si varviaha po 1 kutia na den. Nakraia obache biah stanala mnogo zle. Sutrin pieh po 1 kafevarka i pusheh po 1 kutia samo dokato cheta novinite, posle prez denia po 1 kutia, vecher.... i nakraia ne mojeh da disham. Edna sutrin prosto reshih che niama da se sasipvam poveche i otazah zigarite i kafeto. Zigarite zavinagi. Kafeto chat-pat. Prez tezi godini sam sportuvala, no ne znam dali e imalo efekt.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Durtia Pes
Нерегистриран

#266815 - 10.04.2004 11:27 [Re: Lilith]

Mnogo mi haresa plebeisko , tochno taka mislia i az - pusheneto e mnogo tupo i bezsmisleno zanimanie - debilsko

Анонимен
Нерегистриран

#274631 - 18.04.2004 17:59 [Re: Acho]

iziasni si nestata kolezdene(aeroben rezim)i drugoto kakto iskas go nari4ai(anaeroben)zigarite sa vredni spor niama,no po otnosenie na B.B edinstveno pre4at na kardio trenirovkata,

може ли аз
trevopasen , ama rita!

Регистриран: 03.05.2004
От: svishtov bulgaria
    #301253 - 12.05.2004 20:03 [Re: EnergY]

abe ima i qki pu6a4i, no vsi4ko e individualno .pyk i za6to da izli6no da se trovim s tozi grozen selski navik

--------------------
нека бъда аз!

Нерегистриран

#957115 - 14.09.2005 18:22 [Re: може ли аз]

Цитат:

abe ima i qki pu6a4i, no vsi4ko e individualno .pyk i za6to da izli6no da se trovim s tozi grozen selski navik

Ivenceto
Новак

Регистриран: 19.02.2016
От: София
    #3340221 - 22.02.2016 09:52 [Re: zmei gorianin]

Лично мое мнение - тютюнопушенето не води до нищо хубаво и се чувствам като преродена от както съм ги спряла.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  SaTyR 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6243

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.353 seconds in which 0.332 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.