ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Канада

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
MiraUSA
пристрастен

Регистриран: 01.06.2014
Re: Търся съвет за емиграция в Канада
    #3424308 - 16.01.2018 23:24 [Re: Ян Бибиян™©]

Биби, за периода който говоря имаше фейк цигани. Имаше вратичка да се изкараш циганин с фалшива книжка от Евро Рома и други врътки от грижливо изработена схема. Кандидатстваш за убежище като репресиран ром бит и насилван от бялата раса и понеже тук и идея си нямаха за положението в БГ им даваха убежище. Някои взеха ЗК и са вече и граждани. Други им дадоха специален статут та стоят и работят тук без право на връщане в БГ. Но след като БГ влвзе в Европа и се установи каква е действителността, мандалото хлопна и кранчето секна. Мисля че номера минаваше докъм 2005, вече ми убягва точната година.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
SerpicoNY
Busy

Регистриран: 19.04.2005
От: София
Re: Търся съвет за емиграция в Канада
    #3424758 - 21.01.2018 14:31 [Re: MiraUSA]

Някой от последните мнения намирам за малко хейтърски, защото никой не говори за привилегии, помощи в САЩ и подобни неща, ако трябва да съм откровен в Европа има страни с чудесна социална система до която българските граждани имат пълен достъп след само шест месеца работа и пребиваване, но в моя случай не се търсят мизерни помощи и мизерни хаусинги с още по – мизерни хора в тях, било то в Европа или САЩ все едно. Посочих какво търся и съм човек отдавна надвил над масрафа си и дори тук в БГ и въпреки увреждането си и произхода си.

Ян Бибиян, ако живееш в САЩ явно колко си се интегрирал след като нямаш идея, че доста хора, по – мургави от БГ циганите живеят в хаусинги безплатно и джиткат на помощи – варира от щат в щат. И защо пък не, след като има интегрирани заселници като теб със запретнати ръкави! България и до днес се води unsafe country, но това не ме вълнува вече.

Мисля, че отговори на въпросите зададени от мен са открити и считам темата за приключена.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Lothian 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2445

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.