ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Култура и Изкуство » Кино

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
tenderbaby
неориентиран
*

Регистриран: 03.11.2009
Търся филм Част 2
    #2497237 - 03.11.2009 01:25

Здравейте, имам един огромен проблем-от страшно много време се опитвам да намеря един филм,но не знам името му-Става въпрос за едно момиче,което живее в един малък град и там се среща с един младеж,които майка и не харесва. Той я обвинява,че тя не го обича достатъчно и тя,за да му докаже любовта си,се качва на първия влак и заминава на където и видят очите. След години се връща пак в родния си град,като придружава един мъж с детето му,за което се грижи. През цялото време тя си спомня за преживяванията и отношенията си с хората,който е оставила преди години.Една от нейните приятелки я посещава и и казва,че бившата и любов се е оженил за една от нейните най-близки познати от преди. След това тя си заминава...
Ако някой знае как се казва този филм,ще съм му много признателна! Мисля че е канадски. Благодаря ви предварително

Редактирано от duende (03.11.2009 11:44)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
duendeМодератор
The Pawn King

Регистриран: 09.03.2004
Re: Търся филм Част 2
    #2510290 - 16.11.2009 19:20 [Re: tenderbaby]

anthii:

Търся филм, не му знам името, но помня , че се разказваше за двама души който се срещнаха харесаха се нещо решиха там.. обаче решиха че не са един за друг а ако са съдбата ще ги събере и написаха на една банкнота нейния телефонен номер и все се разминаваха и след години той и намери банкнотата и се срещната на The Empire State Building през зимата Ако някой знае как се казва филма ще съм много благодарна мерси предварително

didunkata

търся стар филм преди беше с името абсолютно откачената кралица на амазонките но сега не излиза с това име спомням си че имаше едно племе ноча един дебелак и един негър тоя дебелия беше крал на амазонките общо взето филма е пародия на тарзан моля помогнете благодаря предварително

blahblah
Привет на всички
Моля ви за помощ - търся фикма "The Brotherhood of the Rose" (Братството на розата)

--------------------
Being forever in the pre-trembling of the house that falls

LunaLove
drama queen
**

Регистриран: 31.01.2008
    #2510796 - 17.11.2009 11:27 [Re: duende]

@ anthii: За срещата на Empire State Building не съм много сигурна, но сюжета ми напомня на Serendipity с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл. На български не знам как го дават..

--------------------
I solemnly swear I am up to no good

anthii
неориентиран

Регистриран: 16.11.2009
    #2511426 - 17.11.2009 20:32 [Re: LunaLove]

LunaLove Точно този е филма Мерси много :]]]

duendeМодератор
The Pawn King

Регистриран: 09.03.2004
    #2515846 - 22.11.2009 15:08 [Re: anthii]

ganiu

Търся филм руски мисля беше в който се разказва за полицай който отвлича момиче и я държи с седмици в апартамент завързана за легло докато я търси мъжа и,които май беше войник.Ако някой се сети за името на филма моля да ми каже.

--------------------
Being forever in the pre-trembling of the house that falls

vg*
гушкоти бебето

Регистриран: 11.01.2006
От: sofia
    #2523380 - 01.12.2009 19:28 [Re: duende]

Търся френски филм, в който се проследяваха събития в едно семейство в течение на няколко поколения.
Ако не се лъжа разказваха се 4 истории, случващи се в различни исторически времена, като във всяка от тях главният герой се казваше Жан и ролята му беше изпълнявана и четирите пъти от един и същи актьор.
В едината история беше наполеонов войник, но за останалите не мога да си спомня точно.

@ Duende - не е Being Human.

2pac
одумван
**

Регистриран: 24.09.2005
Re:
    #2552292 - 13.01.2010 13:15 [Re: vg*]

Здравейте!
Аз търся следния филм:
В него става въпрос за една компания няколко около 30-ина годишни хора,които се завръщат след доста време отново в стар детски летен лагер,където са прекарали много хубави мигове в детството си.
Там отново е управителя(домакина) на лагера,който вече трудно се грижи за мястото.
Интересна е метаморфозата на героите,някои са все още като деца,други се държат сериозно и не намират за уместни старите лагерни номера,които първите им погаждат.Развиват се и сложни(може би натрупани от едно време)отношения между героите,повечето от които досега не са поддържали контакти помежду си и всеки и поел пътя си в живота.Сега пак са се събрали,някой някого навремето е харесвал,някой някого не е понасял...
В края на филма двойка от едновремешните лагеруващи решават да поемат лагера.
Заглавието беше "Завръщане в..."(някакво индианско име)...

--------------------
Никой не познава душата ми...

Fiorela
отнесена

Регистриран: 31.05.2005
От: София
    #2554926 - 16.01.2010 17:47 [Re: tenderbaby]

Търся My Life Without Me с английско аудио и качествени БГ суб.

--------------------
"От гледна точка на биологията, ако нещо ви хапе, то е предимно от женски пол" - Скот Круз

:-)-:

Регистриран: 19.10.2006
    #2559753 - 22.01.2010 12:54 [Re: tenderbaby]

The Portrait of a Lady

С не особено хубаво качество и с калпави субтитри си го имам
Много ще съм благодарна, ако ми погнете да го намеря с добро качество и свястни субтитри.
Или само субтитрите , че във всички, които аз успях да намеря, една немалка част от репликите не са преведени.

eli4ka
неориентиран
*

Регистриран: 10.07.2006
От: Варна, БГ
    #2604876 - 09.04.2010 18:24 [Re: :-)-:]

Здравейте, едва вчера попаднах на този форум и ми е много интересен. Надявам се да ми помогнете да намеря един филм, който вече не съм сигурна дали съм гледала. Та явно ще да е старичък, защото съм го гледала отдавна, става въпрос за младо семейство, но свекървата много тормози снаха си, но не какъв да е тормоз, а сериозен, психически ( в смисъл-не е комедия филма и определено не е "Свекървище" с Дженифър Лопес). Аз до скоро си мислех че е с Кати Бейтс в ролята на свекървата, но вече не съм много сигурна. Въобще в нищо не съм сигурна. Съмнявам се на някой да му говори нещо, но.....благодаря все пак.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  duende 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 21826

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.