ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Колекционери

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Morrigan
ravenhearted

Регистриран: 23.12.2003
Re: Картинки от дъвки
    #247426 - 21.03.2004 23:07 [Re: ^bloody_mary^]

Ми и аз де! Само тряя си размениме адресите

--------------------
..Wir kapitulieren niemals!..

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Bridgeburner
Beast

Регистриран: 03.05.2002
От: Soft Spot
    #251626 - 25.03.2004 12:16 [Re: ^bloody_mary^]

Цитат:

събирах турбо

А от 1 до 50 номер имаш ли ги?

Анонимен
Нерегистриран

#252344 - 25.03.2004 19:13 [Re: Morrigan]

О, да паяжинки се казваха...Аз вече не събирам но навремето нали беше трудно да све намерят, та наскоро бях в музея на Азиатското изкуство във Вашингтон (където живея) и видях много видове и си купих по пакетче от всеки вид ... и сега си седят - няма какво да правя ц тях - как пък на времето не си намерих толкова много.

А аз все още си събирам картички - това ми е единствената колекция която поддържам. (Въпреки че си пазя най-ценните салфетки)

Mumintroll
Гмурец

Регистриран: 10.12.2003
От: Bay Area
    #283708 - 27.04.2004 07:35 [Re: Bridgeburner]

По мое време имаше едни Bi-Bip дъфки, струваха 20 стинки по стрелбищата и беха с коли с номера от 1 до 100 - яко ги събирахме и даже един пич от 5А клас ги събра почти всички само без номер 50 - никой не го беше виждал тоя легендарен номер 50, ех

Тейко

Регистриран: 30.05.2004
От: Ironforge
    #320159 - 01.06.2004 17:42 [Re: Mumintroll]

Абе, защо не правят още Турбо? Освен че беше страшна мания, дъвките бяха СЪС захар и с много як вкус! Аз ги имам от 51 нататък. Турбо имат ли си сайт?

--------------------
Patience. Discipline.

влади7
непораснал
**

Регистриран: 17.12.2003
От: ако знаех!?
    #320327 - 01.06.2004 20:39 [Re: Mumintroll]

№ 50-BOEING 747 Jumbo на PANAM над снежни планини.
Залепил съм ги в тетрадка-до 168 № ,но при някои от номерата след 100 се повтарят снимките.

--------------------
"По-лошото от това да  бъдеш сам е да бъдеш сам с някого."

Bridgeburner
Beast

Регистриран: 03.05.2002
От: Soft Spot
    #347391 - 27.06.2004 14:31 [Re: Тейко]

От 51. До 50 бяха колекционерска рядкост. Аз имах само 4-5 картинки от тях. 51 беше тройното ферари нали?

Liam

Регистриран: 06.06.2004
От: Scamburg
    #352324 - 01.07.2004 15:39 [Re: Bridgeburner]

А някой помни ли "би-бип" дъвките, те бяха преди "турбо".... ехххх
Между другото имам около 200 играчки от шок яйца, но събирам само железните човечета, някой ако е навит може да се трампим.

АААА не съм видял, по-горе, че някой вече е писал за "бибипа" сори, ама се сетих, че имам и доста картинки и тях съм навит да си ги менкаме ...

--------------------
Getting married is very much like going to a restaurant with friends. You order what you want, then when you see what the other person has, you wish you had ordered that.

Редактирано от Liam (01.07.2004 15:41)

Very Happy
мама

Регистриран: 12.08.2003
От: Chicago
    #362536 - 11.07.2004 20:03 [Re: Liam]

Еех, какво ли не сме събирали с брат ми... Турбо, Лав Ис, Бомби Бом (така се казваха, нали?), Минти, Костенурките нинджа - навремето цялата врата на хладилника ни беше облепена с такива , страшен кич... Аз събирах и едни от дъвки Барби - имах албумче, а който попълнеше албумчето, щеше да получи кукла Барби (тогава хич ги нямаше тука и бяха мечта...) - от целия квартал ги събирахме, напълнихме по две албумчета, но никой нямаше номер 19, съответно и никой нямаше пълната колекция
За вафлите - брат ми имаше албумче, по едно време му се падна стикерче, на което пишеше че печели тениска и да прати стикерчето на адрес в София. Пратихме го с препоръчано писмо, което се върна с отметка "На посочения адрес не съществува такъв получател", или нещо такова... Та бяхме измислили и песничка, която не знам дали е за тук, малко е нецензурна и лееко просташка, но пък си я заслужиха
"Куку-Руку, вафла чудна, пъъълна с печени гов*ааа,
хапнеш, пр*днеш и повърнеш,
тяааа навсякъде е с нааас"

... на какво откровение го обърнах...
Събирали сме още марки, картички, календарчета, чуждестранни монети, опаковки от шоколади и десертчета, салфетки (още ги пазя, включително и паяжинките ), събирах и картонени чинийки с картинки. И играчки от корекомски яйца имахме една кутия (май още я пазим някъде)
После аз мааалко попораснах, а брат ми започна колекции от миришещи листчета, стикери с покемони от кроасани, албумчета за животни и за футболисти (този етап вече попремина), като най-сериозна е колекцията му от фонокарти от цял свят - има дори от Бразилия, Япония и Нова Зелендия... Абе колекционери страшни... Майка ни горката само се чудеше къде да ни побере "боклуците"...
Ама голям кеф беше, дааа... Сега я няма тази романтика, да разделиш една 5-пластова салфетка на 5 парчета по 1 пласт и да я размениш за 5 салфетки (феновете знаят какво е)

Аз май се поувлякох малко, ама какво да се прави - много колекции, много нещо... а и със сигурност нещо съм пропуснала, но това е за сега

Между другото, дъвките с приказките бяха "Идеал", спешъл едишън , т.е. не във всички имаше

--------------------
Behind every success is effort...
Behind every effort is passion...
Behind every passion is someone with the courage to try.

Морго
Нерегистриран

#400959 - 12.08.2004 18:42 [Re: V.I.P]

Аз съм луд по филмчето,но още не се продават карти.Има една , която много искам:Кибер Командира,ако я намерите можем да се уговорим ,за да я откупя от вас тпишете ми на karak@abv.bg

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12487

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.