ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
Re: Защо да не гласувам за ГЕРБ!
    #2318471 - 27.02.2009 20:01 [Re: anastasius ІІ]

Брей, човек да не се обади, веднага ще го ожените.
Депутатката отдавна е пристанала, не си търси жених в полтически форум.
Я кажи нещо по темата все пак.

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Census
just a член

Регистриран: 27.02.2009
    #2318698 - 27.02.2009 23:29 [Re: tisss]

Всичките са маскари!

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2318890 - 28.02.2009 08:41 [Re: anastasius ІІ]

Цитат:

Ей, tisss, че това твойто със снимката като анонс за женитба...

Из Bulgarian Post от 17.02.2009.

Бившият президент и лидер на СДС Петър Стоянов заяви, че новият председател на СДС Мартин Димитров не бива дори да застава на една снимка с лидери като Иван Костов. Петър Стоянов посочи в ефира на бТВ, че СДС е единствената партия, която избра нов млад лидер, който не е обременен. (...)

Според него състоянието на десницата в момента е удобно за управляващите. “Поведението на ръководството на ДСБ в момента деморализира избирателите на партията”, смята Стоянов. По думите му, днешните политици будят повече политическа меланхолия, отколкото политически ентусиазъм.

No comment

П.П. към anastasius II: Аристократ като Вас не се задява случайно с дама от парламента. Драго ми е да Ви чета. Тъй дълго отсъствахте от форума, г-н Графе... Важни държавни дела, а?! Клипчето по-долу трябва да Ви каже нещо, надявам се.

tisss http://www.vbox7.com/play:96036c0f

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2318900 - 28.02.2009 09:06 [Re: tisss]

Аз лично не бих гласувала за ГЕРБ, защото не виждам специалисти изявени в областите който работят. Виждам две медийни лица, който излизат от сиситемата на МВР с хубави приказки, дуене на перки и никакво реално покритие. Може и да имат икономисти, адвокати или лекари, който да променят законите към по-добро, но незнам защо ги крият така усърдно Прекалено самонадеяното държание на лидерите на ГЕРБ, е доста отблъскващо, а това да кажат нещо и после със седмици да разясняват, че не са искали точно това да кажат.... ми напомня на едни лидери, били на власт пред 20 години.. . Държанието на ББ е доста инфантилно, сега му е виновно правителството за това, че не може да се справи с проблемите на столицата, след изборите, ще му е виновна опозицията... човек, който винаги търси проблема в друг не стой сериозно. Това е общо взето мнението ми, за да го променя, не е нужно симпатизантите на тази партия да ме засипват с обиди, а техният лидер да покаже, че е човек който решава проблемите и поема отговорност за провалите си.

--------------------
http://www.sosbg.org

tisss
Tester Independent...

#2318918 - 28.02.2009 09:32 [Re: Bubachko]

Цитат:

Аз лично не бих гласувала за ГЕРБ, защото не виждам специалисти изявени в областите който работят. Виждам две медийни лица, който излизат от сиситемата на МВР с хубави приказки, дуене на перки и никакво реално покритие. Може и да имат икономисти, адвокати или лекари, който да променят законите към по-добро, но незнам защо ги крият така усърдно Прекалено самонадеяното държание на лидерите на ГЕРБ, е доста отблъскващо, а това да кажат нещо и после със седмици да разясняват, че не са искали точно това да кажат.... ми напомня на едни лидери, били на власт пред 20 години.. . Държанието на ББ е доста инфантилно...

Съгласен съм с Вас, Bubachko. И аз не бих гласувал за ГЕРБ при нормална политическа ситуация, но времето лети, а България си е все така в ерата на Татовизма. Като няма риба, и ракът е риба, нали? Българинът докато не тръгне да гласува по изборите, па макар и с риск да греши, все ще гледаме "славните строители на демокрацията" ДПС и БСП на ключови позиции в държавата.

Предпочитам да греша, да бъркам до безкрай, но да правя своя избор, а не да разчитам на дошли за ден-два с автобуси от братска Турция гласоподаватели да редят Републиката.

Има приоритети, които българският избирател не може да прескочи, докато не ги реши преди всичко останало. Туморът ДПС, например. За съжаление грандоманията от страна на политически партии, опозиционни на "преустроената" БСП, високомерието към етническите турци - граждани на Българската държава, превърна някогашен университетски доносник в основен политически фактор. Или нещо бъркам?!

tisss

--------------------

Bubachko
тя

#2319215 - 28.02.2009 19:12 [Re: tisss]

За мен ГЕРБ не е единствена алтернатива, винаги съм гласувала и ще гласувам, но съм доста отвратена от всички били досега на власт, като се почне от БСП, ОДС, НДСВ... всички обещаваха едно и също... светло бъдеще, а то така и 20 годни не дойде. Всички тези лидери на споменатите партии се издъниха в управлението си и според мен не заслужават доверието ми, но и нови парашутисти не приемам. Това, че няма да си дам гласът за стари и нови лапачи, идващи от средите на БКП, не значи, че ще толерирам ДПС... просто има и други партии.

--------------------

tisss
Tester Independent...

#2325865 - 09.03.2009 19:55 [Re: Bubachko]

Цитат:

За мен ГЕРБ не е единствена алтернатива, винаги съм гласувала и ще гласувам, но съм доста отвратена от всички били досега на власт, като се почне от БСП, ОДС, НДСВ... всички обещаваха едно и също... светло бъдеще, а то така и 20 годни не дойде. Всички тези лидери на споменатите партии се издъниха в управлението си и според мен не заслужават доверието ми, но и нови парашутисти не приемам. Това, че няма да си дам гласът за стари и нови лапачи, идващи от средите на БКП, не значи, че ще толерирам ДПС... просто има и други партии.

Дали сигурен знак за същността на една политическа формация не са вложените средства за агитация? Коя сред изявените днес партии и политически движения не блести с вложени огромни суми за предизборни агитки? Коя!!!

Риторичен въпрос.

tisss

--------------------

една мечта
минаващ насам понякога
**

Регистриран: 12.02.2004
От: България
Абе всички са “снежно бели” и мнооо люти на
    #2326773 - 10.03.2009 22:14 [Re: Древния]

на корумпираните о`правници преди изборите, ама как да различиш “ментето”, посадено в опозиция от самите тия оправници?!

Като начало просто не вервам и на най-красивите фрази (вкл. мацки).

После измислям въпросчета – каквито песнопойците ма хич не обичат, напр.:
“Вие ли ще ни кажете какво “искаме” или ще ни попитате?
“Кажи ми как ще те сваля за да те избера?”
“Ще поемете ли още обещания за права на пряко участие и контрол, предложени от нас?”
“Кой е вашият списък гаранции, че ще изпълните обещаното и може ли да добавим още към него?
Подписвате ли за всеки желаещ парична гаранция за обещаното от вас – 3000 евро в брой при неизпълнение?
Приемате ли срокове за изпълнение на обещанията си?
Питам, искам и ако човекът почне да заеква… на третия път - нулирам.
Дай още въпросчета?

--------------------
Вземи свободата си!

Bubachko
тя

#2327093 - 11.03.2009 14:13 [Re: tisss]

Всяка според чергата си.

--------------------

eni1964
член

Регистриран: 14.03.2009
    #2330006 - 15.03.2009 12:33 [Re: Bubachko]

Защо пък да не гласувам за Герб? За кого от другите маскари да гласувам?

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 23144

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.195 seconds in which 0.183 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.