ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
Re: Защо да не гласувам за ГЕРБ!
    #2330816 - 16.03.2009 16:03 [Re: eni1964]

Живеем в сободна държава, всеки има право да гласува или не за когото си поиска, защо реши, че по някакъв начин ти казвам какво да правиш? Аз дадох мнението си защо няма да го направя за тази партия, все пак това е питанката тук

--------------------
http://www.sosbg.org

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
    #2330935 - 16.03.2009 18:14 [Re: Bubachko]

И герб си е партия като всички останали - защитава интересите на определена група хора. Толкоз по въпроса. Но следва другото, което е по-интересно. Като например изказванията от рода на:
- Ми че тези не съм ги виждал, сигурно са нещо нови и "по-така". Нека видим и тях.
- Тия досега не са се издънили с нищо, тъй като още не са били във властта. (Е, кво? Да ги пуснем за да видим дали ще се издънят ли?! Доста нездравословно любопитство, според мен...)
- Те само Тия ще ги оправят Ония, дето краднат!(?)
И все разни такива от сорта... Крайно несериозно и... пагубно.
Според мен съвсем други трябва да бъдат критериите, ама... така е тръгнало от време оно.

--------------------
„Който не може да атакува мисълта, напада мислещия.“

(Пол Валери, 1871–1945 г.)

leader
rain maker

Регистриран: 29.02.2004
От: несен
    #2331378 - 17.03.2009 05:24 [Re: Древния]

Цитат:

И все разни такива от сорта... Крайно несериозно и... пагубно.
Според мен съвсем други трябва да бъдат критериите, ама... така е тръгнало от време оно.

абсолютно те подкрепям

--------------------
крещят ми, начи съществувам !

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2331554 - 17.03.2009 13:23 [Re: Древния]

Цитат:

И ГЕРБ си е партия като всички останали - защитава интересите на определена група хора. (...) Според мен, съвсем други трябва да бъдат критериите....

Ако както умее да говори с езика на обикновения гражданин, по същия начин умее и да се вслушва в гласа на тоя унизен и оскърбяван от тристранната управляваща коалиция български гражданин, защо да не гласувам за партията ГЕРБ?!

Кресливото отрицание първо губи влияние над политиците, които евентуално биха управлявали Република България след изгонването (мечти-и!) от властта на уж обновените и модернизирани комунисти. Това на някой от гласовитите отрицатели на едро минава ли му през ум!

Демокрацията е не извиване на ръце и трошене на кости, а влияние на мнозинството избиратели, които по тоя начин пък са в правото си да изискват.

tisss

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2331557 - 17.03.2009 13:29 [Re: Древния]

Други критерии казваш.
И всички са съгласни.
А какви са тези други критерии?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
    #2331828 - 17.03.2009 20:01 [Re: admiral]

Цитат:

Други критерии казваш.
И всички са съгласни.
А какви са тези други критерии?

Е па, а сега а ги видим тие що ша напраат!! Они на власт не са биле. Мое па а краднат по-малко?!

Това горното, например, не би трябвало да бъде един от аргументите в полза на това дали да гласувам за партия Едикояси.

И т.н.

--------------------
„Който не може да атакува мисълта, напада мислещия.“

(Пол Валери, 1871–1945 г.)

tisss
Tester Independent...

#2335208 - 21.03.2009 17:49 [Re: Bubachko]

Цитат:

Живеем в сободна държава, всеки има право да гласува или не за когото си поиска, защо реши, че по някакъв начин ти казвам какво да правиш? Аз дадох мнението си защо няма да го направя за тази партия, все пак това е питанката тук

"Лидерът на СДС Мартин Димитров призна, че много честни и почтени хора от СДС се чувстват в този момент предадени, тъй като Костов е причината за разцеплението на дясното пространство. По думите му обаче обстоятелството е наложило тази коалиция. “В името на каузата да махнем тройната коалиция решихме да направим трудния ход и да се коалираме с ДСБ”, заяви Димитров. В ефира на Дарик радио Мартин Димитров подчерта, че би се радвал, ако ГЕРБ направи правителство, но предупреди, че Бойко Борисов никога няма да може да има самостоятелно мнозинство без коалиция със СДС и ДСБ." Вж. http://news.bpost.bg/story-read-19347.php

1. От една страна, "обстоятелствата наложили"...

2. От друга - ГЕРБ "никога няма да може да има самостоятелно мнозинство без коалиция със СДС и ДСБ".

Осъществими ли са надеждите на въпросния кандидат за власт в България, или е само опит за съживяване на нещо, изиграло ролята (да попречи управляващите висши дейци на БКП да понесат поне морална отговорност за делата си), отредена от първите месеци след "славния" комунистически Десети ноември 1989 г. от "най-достойните другарки и другари"?

Дойде отново времето парцалени кукли да се размотават по политическата сцена.

tisss

--------------------

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2336366 - 23.03.2009 10:39 [Re: tisss]

Цитат:

От друга - ГЕРБ "никога няма да може да има самостоятелно мнозинство без коалиция със СДС и ДСБ".

Ей такива изхвърляния на мокър пясък са ми много смешни. Той Борисов ги прави същите, чудя се дали не са учили на едно и също място??? А Мартин Димитров е много продажно копеле от евангелистки произход. Странно, но съпругата му е много тясно свързана с БСП и архивите на външно министерсво...

--------------------
http://www.sosbg.org

tisss
Tester Independent...

#2339835 - 27.03.2009 19:29 [Re: Bubachko]

Цитат:

Цитат:

От друга - ГЕРБ "никога няма да може да има самостоятелно мнозинство без коалиция със СДС и ДСБ".

Ей такива изхвърляния на мокър пясък са ми много смешни. Той Борисов ги прави същите, чудя се дали не са учили на едно и също място??? А Мартин Димитров е много продажно копеле от евангелистки произход. Странно, но съпругата му е много тясно свързана с БСП и архивите на външно министерсво...

След "драматичния сблъсък" между господата Сергей Станишев и Бойко Борисов за управлението на България -

НАЙ-ПОСЛЕ ЕДНА СЕРИОЗНА КАНДИДАТУРА ЗА ПАРЛАМЕНТА

"Отчитайки реалностите в България, ще се борим и ще спечелим
абсолютно мнозинство от 70-80 %" - заканва се г-н Марков.

За първи път в историята във Варна издигат за депутат живо магаре. Амбициозната кандидатура е на най-новата и с огромни шансове за изборен успех неофициална родна партия "Форца България", твърди бутафорният лидер на Партията на българските мъже Росен Марков, информира Стандарт. Проявата за издигане на кандидатурата е под мотото "240 не стигат!"

Потънал в размисли, лидерът готви изявление за пред медиите.

"Номинираното за депутат магаре ще се срещне със своите избиратели в понеделник от 12 часа на Колелото във Варна", съобщи инициаторът, според когото "Колелото на историята се върти, но политическата проституция е вечна". "Партията няма да ползва държавна субсидия, а ще бъде финансирана от веригата магазини "Всичко по 1 лев", увери партийният вожд. По този повод Марков казва, че е провокиран от това, че у нас вече всичко стана за левче: "Чест, морал и мъжка дума вече търсим в тълковния речник. А партии, идеали, родина се сменят като телевизионни канали". Марков заяви, че вече е сезирал прокуратурата, че ще раздава законно по 1 лев срещу положен подпис в подкрепа на кандидата му.

Отмаряйки на моравата между българското Народно събрание и
Софийския университет подир напрегната предизборна агитация.

След спечелване на изборите и заемане на център и ляво-дясното пространство, инициаторът обещава да даде още 99 лв. плюс апетитни постове. "Отчитайки реалностите в България, ще се борим и ще спечелим абсолютно мнозинство от 70-80 %", заканва се Марков. Според варненския чудак дългоухият му кандидат-депутат бил заразен... от успеха на силиконовите миски, вкл. Мис България 2009 и фолкпевиците ни. Затова в представянето му е отбелязано, че също е участвал в конкурси, бил е Мъж на годината и Секссимвол.
Вж. http://politics.actualno.com/news_229398.html

А защо не!!! Предложението е уместно и заслужава сериозно да се обмисли...

Обаятелният академик (!?) Иван Славков, екс-шеф на Българския олимпийски комитет, не успя с идеята за партия "Напред, България!" Защо новата партия под наименование, сходно с водещата "Форца, Италия!" на г-н Силвио Берлускони, да не се окаже възможност обезверена, съсипана България да бъде чута от властващите дами и господа от БСП и ДПС?

tisss http://vbox7.com/play:37e5d657

--------------------

Opk
неясен

Регистриран: 17.09.2008
От: София
    #2339849 - 27.03.2009 19:42 [Re: deputatkata]

Цитат:

По-добре за ГЕРБ, отколкото за БСП или ДПС.

що ли се сетих, че със същия успех може и за Йоло Денев
но пък въпросът "за кого?", изобщо не е толкова лесен , аз например не виждам нормален отговор

--------------------
Съглеждам в очите ти страх и омраза. За теб съм чудовище, което дебне в сенките, чудовище, с което плашиш децата. Но вгледай се внимателно в това чудовище. И ще видиш, че ти самият си чудовище.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 23942

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.