ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Opk
неясен

Регистриран: 17.09.2008
От: София
Re: Защо да не гласувам за ГЕРБ!
    #2339857 - 27.03.2009 19:50 [Re: tisss]

Готов съм да се обзаложа, че ще си имаме коалицийка ГЕРБ(Борисов)-ДПС(Доган)

--------------------
Съглеждам в очите ти страх и омраза. За теб съм чудовище, което дебне в сенките, чудовище, с което плашиш децата. Но вгледай се внимателно в това чудовище. И ще видиш, че ти самият си чудовище.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2339867 - 27.03.2009 20:05 [Re: Opk]

Цитат:

Готов съм да се обзаложа, че ще си имаме коалицийка ГЕРБ(Борисов)-ДПС(Доган)

Както се изразява мъдър господин от тук пишещите: Всичко е възможно! The Show must go on.... Електоратът да не скучае до поредния фарс, т.е. до "изборите".

В тестето с фалшивите тузове крайно време е да се появи и един истински Жокер.

tisss http://vbox7.com/play:2266aadf

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

tisss
Tester Independent...

#2342929 - 01.04.2009 16:48 [Re: tisss]

Цитат:

Обаятелният академик (!?) Иван Славков, екс-шеф на Българския олимпийски комитет, не успя с идеята за партия "Напред, България!" Защо новата партия под наименование, сходно с водещата "Форца, Италия!" на г-н Силвио Берлускони, да не се окаже възможност обезверена, съсипана България да бъде чута от властващите дами и господа от БСП и ДПС?

МЕЧТАТА НА г-н ИВАН СЛАВКОВ МОЖЕ И ДА СТАНЕ ИСТИНА

"Корега" - лепило за протези сензитив...

"След епистоларните престрелки между председателя на европейската комисия Жозе Барозу и Сергей Станишев вчера и размяната на писма относно отказа за включване на еврочиновници в българската администрация, от Брюксел решиха да положат нови основи в отношенията със страната ни. Става ясно, че независимо от негативните бележки, съюзът е решил да възстанови спрените ни еврофондове и да захрани държавата с достатъчен ресурс, за да може да издържи на икономическия натиск по време на кризата. Източници от Брюксел дори съобщават, че въпросната сума ще надхвърли изгубените над 220 000 000 евро по програма ФАР и в страната ни ще бъдат наляти над половин милиард от европейската валута. Те ще бъдат разпределени в различни сектори на българската икономика, така че да бъдат спасени всички пострадали в различна степен отрасли. Освен всичко към общата сума ще бъдат прибавени и компенсации за спрените ни на 25 ноември 2008 година 220 милиона евро. Както е известно те бяха върнати обратно в бюджета на ЕС, но тогава не бе оповестено какво ще стане с тях, тъй като дотогава нямаше подобен случай.

След дълги дебати обаче евроинституцията взела решението да възстанови пълния размер на субсидията плюс компенсация за изгубените ползи в периода на отнемането им. Пълната сума от приблизително 700 000 000 евро ще бъде поетапно изплатена на страната ни до избирането на нов парламент. Именно тук идва и задължителното условие на Европейския съюз, за да се осъществи плащането. От Брюксел настояват за свикване на Велико народно събрание, което да внесе промяна в конституцията, така че съюзът да може да се намеси в избора на новата власт. От Европа искат коренна промяна в избирателния и управленски режим на страната. Идеята на европейските лидери е да се премахне статутът ни на Република и да преминем към монархическо управление.

Решението в Брюксел възникнало след пълното разочарование от досегашния политически облик на страната и евентуалните алтернативи за управление след изборите през лятото. След дълги дискусии европейските лидери съзрряли новото начало за страната ни в едноличното управление на издигнат наскоро във Варна депутат. Става въпрос за амбициозната кандидатура на неофициалната родна партия "Форца България", която издигна за член на новия парламент живо магаре. Проявата бе под мотото "240 не стигат!", но...

Негово величество кандидат-монархът.

...от Брюксел били толкова впечатлени от обаянието и политическите идеи на кандидата, че решили в името на стабилността на целия регион да наложат натиск върху страната ни за едноличния му избор като монарх.

Досега кампанията на "Форца България" бе финансирана от веригата магазини "Всичко по 1 лев", но от ЕС увериха, че това вече няма да е нужно.

......

Усмихни се, България, и честит 1 април. Това си е нашата реалност - много пъти тъжна, много пъти смешна, но пък винаги сме успявали да я надмогнем и да успяваме въпреки нея. Екипът ни се вдъхнови от идеята на варненския чудак Росен Марков и убедеността му, че дългоухият му кандидат-депутат ще спечели изборите в "страната на силиконовите миски, мутри и фолкпевици". Колкото и шеговито да звучат горните редове, ежедневно се сблъскваме и с по-страшни абсурди в политическата ни действителност. Така че идат избори... да си опичаме акъла.

П.С.: Всички допирни точки с реалността са случайни..." Вж. http://curious.actualno.com/news_230379.html

Животът е по-фантастична шарения и от най-развихрената фантазия, а България е Страната на победилия Татовизъм.

tisss http://vbox7.com/play:bdd2dae1

--------------------

tisss
Tester Independent...

#2359903 - 24.04.2009 06:47 [Re: Opk]

Цитат:

Готов съм да се обзаложа, че ще си имаме коалицийка ГЕРБ (Борисов) - ДПС (Доган)

ПО ВЪПРОСА...

Из Интернет от 23.04.2009, 21:23 часа

anonimen: "Живея в смесен район. Хора, страшно е! И не става въпрос за етнически, а за криминални проблеми. ДПС нямат никакъв, ама съвсем никакъв капацитет в местната власт. Кметовете им знаят азбуката до буквичката о, плащат стотици хиляди на консултанти, свързани с ДПС, за да им мине накой друг проект. И после почва едно крадене и носене на пари в куфари - да ти падне шапката: от консултанта - на кмета, от кмета - в централата на ДПС, от строителната фирма на кмета - и така вече 8 години. Хората дори не разбират какво става. Изселват се към големите градове и се спасяват поединично от новото робство.

Хора,гласувайте на парламентарните избори! Вие решете за кого, но това не може да продължава повече. Тези хора са нагли, неграмотни и крадливи. Позволяват си да прочистват администрациите от българи и да лансират неграмотници от своя си етнос. Управниците им се държат като паши и везири.

Страшно е! Помогнете ни с гласовете си!
Вж. http://politics.actualno.com/news_235462.html

No comment

tisss

--------------------

Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
    #2360638 - 24.04.2009 23:02 [Re: tisss]

(Тиссс, не е към теб!)

Защо да не гласувам за ГЕРБ?

Ще отговоря много кратко. За сега.

- Не искам министър-председателят на Република България (евентуално Бойко Борисов) да дава показания за наркотрафик пред съда на съседна държава, а пази Боже, да бъде привлечен и като обвиняем!

Ако това стане, то вече наистина няма по какво да се различаваме от някоя от страните от Третия или Петия свят, управлявана от местния наркобос. И където се налага САЩ да пращат командоси да го арестуват за да го изправят пред съд.

--------------------
„Който не може да атакува мисълта, напада мислещия.“

(Пол Валери, 1871–1945 г.)

tisss
Tester Independent...

#2360643 - 24.04.2009 23:10 [Re: Древния]

Цитат:

(Тиссс, не е към теб!)

Защо да не гласувам за ГЕРБ?

Ще отговоря много кратко. Засега.

- Не искам министър-председателят на Република България (евентуално Бойко Борисов) да дава показания за наркотрафик пред съда на съседна държава, а пази Боже, да бъде привлечен и като обвиняем!

Ако това стане, то вече наистина няма по какво да се различаваме от някоя от страните от Третия или Петия свят, управлявана от местния наркобос. И където се налага САЩ да пращат командоси да го арестуват за да го изправят пред съд.

Омразата е много лош съветник в карък ситуации. Според логиката, която прокарвате тук, не виждам излизане от влиянието на БСП и ДПС.

Дали това не е целта на агитацията Ви тук - да продължат същите хора да ни управляват? Опровергайте ме, моля! Не желая да изляза прав в тия съмнения.

tisss

--------------------

Древния
наблюдател

#2360681 - 24.04.2009 23:52 [Re: tisss]

Тиссче, ако си решил да си ми опонент, избрал си грешна тактика. Само с прилагателни, батьовото, нема да стане!
Пробвай да аргументираш нападките си към мен. Посочи невярното в онова, което съм написал, а не празни, нищо не означаващи думички.
От всичко, което си написал, мога да направя извода, че ти си припознал в ГЕРБ и лично в нейния Неформален Лидер, единственият носител на ред, справедливост, просперитет, благоденствие, щастие, благосъстояние... и т.н.?
Така, както преди припозна за същото СДС, после НДСВ и Н.В. Царя на Българите Симеон ІІІ , после АТАКА и отново силната десница , този път на В.Сидеров, а сега ГЕРБ и друга силна Десница... Е, до кога?! А да се спасяваме вече сами, а? Нека минем без Месии, кво мислиш по въпроса? Или да е поединично?

--------------------

Редактирано от Lightning (24.04.2009 23:53)

tisss
Tester Independent...

#2360695 - 25.04.2009 00:07 [Re: Древния]

Цитат:

...ако си решил да си ми опонент, избрал си грешна тактика. Само с прилагателни, батьовото, нема да стане!
Пробвай да аргументираш нападките си към мен. Посочи невярното в онова, което съм написал, а не празни, нищо не означаващи думички.
От всичко, което си написал, мога да направя извода, че ти си припознал в ГЕРБ и лично в нейния Неформален Лидер, единствения носител на ред, справедливост, просперитет, благоденствие, щастие, благосъстояние... и т.н.? Така, както преди припозна за същото СДС, после НДСВ и Н.В. Царя на Българите Симеон ІІІ, после АТАКА и отново силната десница, този път на В.Сидеров, а сега ГЕРБ и друга силна Десница... Е, до кога?! А да се спасяваме вече сами, а? Нека минем без Месии, кво мислиш по въпроса? Или да е поединично?

Понятието "приоритети" говори ли Ви нещо? България като блато, в което гъмжи от алигатори - така ни вижда държавата западен експерт. И ако продължим да ровим срещу всеки, успял да обедини мнозинството излезли от апатия български граждани срещу фирмата "БСП & ДПС", аз съм на негова страна, въпреки че между нас казано, Lightning, откакто се е появила политическата формация АТАКА гласувал съм, и пак ще гласувам за АТАКА. И то е пак по същата логика на приоритетите.

А риторичният въпрос, с който открих тая тема във форума, е да подсети българина, че и апостол Павел преди да стане ученик на Иисус, е бил известен като Савел Разбойника - най-жесток гонител на християните.

Бъдете здрав! И благодарности, че ме чувствате по-млад от Вас.

tisss

--------------------

Древния
наблюдател

#2360906 - 25.04.2009 11:39 [Re: tisss]

Да, по-млад си от мен. Така е. Нищо лошо, нали?
За блатото и алигаторите... Да, донякъде е така. Алигаторите не са нещо особено приятно, особено ако друг, по-голям и по-стръвен алигатор дойде и започне да "разчиства" терена. Тогава по-добре да съм далеч от блатото, а още по-добре е ако не участвам в докарването на въпросния "чистач". Дори напротив.
Сега схвана ли същността на моите ... "писания"?

--------------------

tisss
Tester Independent...

#2360977 - 25.04.2009 14:32 [Re: Древния]

Цитат:

...Да, донякъде е така. Алигаторите не са нещо особено приятно, особено ако друг, по-голям и по-стръвен алигатор дойде и започне да "разчиства" терена. Тогава по-добре да съм далеч от блатото, а още по-добре е ако не участвам в докарването на въпросния "чистач". Дори напротив. Сега схвана ли същността на моите ... "писания"?

Не схванах същността на Вашите писания, уви!

Стори ми се, мъдри нашенци предпочитат да дезертират от обществените баталии; както казваше обаятелният г-н Стефан Савов: изисканата личност се потапя "в дълбока вътрешна емиграция". Симпатично звучи... Особено от устата на храбър и достоен човек.

tisss http://vbox7.com/play:84c3a9d7

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 23941

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.