ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
Re: Защо да не гласувам за ГЕРБ!
    #2361139 - 25.04.2009 19:31 [Re: Древния]

Драги Тиссс!

Цитат:

Да, по-млад си от мен. Така е. Нищо лошо, нали?
За блатото и алигаторите... Да, донякъде е така. Алигаторите не са нещо особено приятно, особено ако друг, по-голям и по-стръвен алигатор дойде и започне да "разчиства" терена. Тогава по-добре да съм далеч от блатото, а още по-добре е ако не участвам в докарването на въпросния "чистач". Дори напротив.
Сега схвана ли същността на моите ... "писания"?

Вярно , прав съм, че не умееш да вникваш в същността на подаваната ти информация. Това, отбелязаното с червено, беше същността.
Едно е да гледаш, друго е да виждаш. А и да го разбереш трябва... Така, че не тълкувай повече "писанията" ми. Мисленето ни е различно, поради което нямам желание да те "убеждавам" в нищо - напразен разход на енергия от моя страна ще е и загуба на ценно време.

Бъди здрав!

Редактирано от Lightning (25.04.2009 19:33)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2361165 - 25.04.2009 20:10 [Re: Древния]

Цитат:

...Вярно, прав съм, че не умееш да вникваш в същността на подаваната ти информация. Това, отбелязаното с червено, беше същността. Едно е да гледаш, друго е да виждаш. А и да го разбереш трябва... Така че не тълкувай повече "писанията" ми. Мисленето ни е различно, поради което нямам желание да те "убеждавам" в нищо - напразен разход на енергия от моя страна ще е и загуба на ценно време.

Уф! Ами че погледнете по-оптимистично на темата, Lightning. Защо е нужно да ми доказвате колко сте велик. Аз и така виждам Вашето величие. Прав сте, разбира се, както винаги сте прав. Не се притеснявайте, няма да тълкувам писанията Ви повече.

Пловдив, 25 април 2009 година

tisss http://vbox7.com/play:1631af36

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
    #2361542 - 26.04.2009 13:54 [Re: tisss]

Цитат:

Уф! Ами че погледнете по-оптимистично на темата, Lightning. Защо е нужно да ми доказвате колко сте велик. Аз и така виждам Вашето величие. Прав сте, разбира се, както винаги сте прав. Не се притеснявайте, няма да тълкувам писанията Ви повече.

Мдаммм... Все пак благодаря, че повече няма да "тълкуваш" моите писания! И за признанието на Моето Величие, също благодаря. Така си е...
А ти обърни повече внимание на себе си, а не на околните.
В твой интерес е. Явно приятелят ти А.Грънчаров ти е насадил доста комплекси, но не за величие.
Бъди здрав, Човече!

А по темата мога да кажа, че с всеки изминат ден истината излиза наяве. Шило в торба не стои, е казал народа.
И трябва да се гласува! Защото тогава такива недоразумения не биха имали такова огромно влияние в/у умовете на народеца ни, благодарение на продажни медии. Да! Трябва да се гласува и да се мисли!

--------------------
„Който не може да атакува мисълта, напада мислещия.“

(Пол Валери, 1871–1945 г.)

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2362528 - 27.04.2009 20:16 [Re: Bubachko]

Цитат:

Ей такива изхвърляния на мокър пясък са ми много смешни.Той Борисов ги прави същите, чудя се дали не са учили на едно и също място??? А Мартин Димитров е много продажно копеле от евангелистки произход. Странно, но съпругата му е много тясно свързана с БСП и архивите на външно министерсво...

А на мен пък такива изхвърляния са ми много тъжни ...

- "продажно" - Би ли обяснила какво е продал Мартин Димитров? Нещо на теб ли ти е продал? Продава на Женския пазар ли? Чушки и домати ли? Наркотици?

- "копеле" - Би ли обяснила? Нещо баща му не го е припознал ли? Извънбрачно дете е, може би? И въобще това някакъв недостатък ли би било? "Копелетата" (да използвам твоя жаргон) са виновни за това, че така са се родили ли? И трябва да се чувстват виновни за което?

- "от евангелистки произход" - Би ли обяснила? Родителите му са евангелисти ли? И това нещо лошо ли е? Да не би да е отменена свободата на вероизпеведаниета, уж гарантирана от Конституцията? Или пак някой ще ни (ми) казва в какво и как да варвам(е)? Или е приет, без да съм разбал, някакъв закон, който ограничава правата на последователите на определена деноминция?

- "съпругата му е много тясно свързана с БСП" - Би ли дала повече инфо? Били сте заедно в една първична партийна организция ли? Или някоя съседка ти каза? Или си й виждала членската карта? И всъщност Мартин Димитров ли обсъждаме , или съпругата му?

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2363748 - 29.04.2009 11:54 [Re: Natural]

Имам роднинска връзка с него и много добре знам какво пиша, а това, че на теб не ти харесва си е твой проблем. Ако искаш автограф от фъфльото Марти, ще те уредя пък може и за адвокат да му се цаниш.

--------------------
http://www.sosbg.org

toplomer

Регистриран: 12.04.2007
    #2372932 - 12.05.2009 08:02 [Re: tisss]

Да, ще гласувам за ГЕРБ защото е единствената реална алтернатива на червените. Бих се радвал след изборите да има коалиция ГЕРБ-СДС-ДСБ-Атака. Ако стане, хубаво, ако не - пак ще ни управляват Овчарковците.

Natural
stranger

#2373060 - 12.05.2009 12:19 [Re: Bubachko]

Цитат:

Имам роднинска връзка с него и много добре знам какво пиша, а това, че на теб не ти харесва си е твой проблем. Ако искаш автограф от фъфльото Марти

Аз проблем нямам, а поне с моите роднини не използваме помежду си обръщения като "фъфльо" и "продажно копеле"

На въпросите ми, виждам, не си отговорила

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

Bubachko
тя

Регистриран: 10.06.2005
От: на тръстиката
    #2374063 - 13.05.2009 14:25 [Re: Natural]

Цитат:

Ако си кука, да ти давам обяснения за всяка си дума поотделно, ако не си, а ти е кеф да защитаваш човек, продал идеалите на СДС, на друг, който с гръм и трясък се беше отказал от тях... не намирам смъсъл да изпадам в безсмислени заяжданици.

--------------------
http://www.sosbg.org

Natural
stranger

#2374909 - 14.05.2009 10:47 [Re: Bubachko]

Цитат:

Цитат:

Ако си кука, да ти давам обяснения за всяка си дума поотделно, ако не си, а ти е кеф да защитаваш човек, продал идеалите на СДС, на друг, който с гръм и трясък се беше отказал от тях... не намирам смъсъл да изпадам в безсмислени заяжданици.

ако на призива ми да дадеш аргументи в полза на голословните си твърдения, реагираш с лични заяждания какъв съм, или не съм, значи наистина няма смисъл се опитвам да водя смислен разговор с теб
И явно още по-малко смисъл има да оспорвам евтини пропагандни клишета, пак неподплатени с каквато и да е аргументация и факти.

--------------------
Епикур

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2374950 - 14.05.2009 11:29 [Re: tisss]

Важното е да се гласува. Може с 3 ръце да гласуваш за "правилната" партия, ако победи друга каква е разликата, че не си гласувал различно? Един човек нищо не променя със своя глас, но трябва да го пусне, иначе има една партия, която влиза в парламента с все повече депутати и постоянно е в управлението.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 23212

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.