ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
Re: Ще гласувам! Няма да гласувам!
    #2386902 - 28.05.2009 17:32 [Re: tisss]

Цитат:

Ха-ха , обаче каква ирония - чак вчера разбрах, че Доган освен "Сава" имал и друго агентурно име в Държавна сигурност - "Сергей"

Сергей подарява микроскоп на "Сергей"

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #2386910 - 28.05.2009 17:39 [Re: Natural]

Пожелавам им да си броят гласовете под микроскопа!

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2386938 - 28.05.2009 18:12 [Re: deputatkata]

Хе-хе, а дано , обаче не забравяй какво е казал другарят Сталин - там нещо, че не е важно кой пуска бюлетините, а кой ги брои!
А на нашите избори бюлетините ще ги брои "Информационно обслужване" АД.
По една случайност бившият служител на международния отдел на БСП Азер Меликов е председател на Управителния съвет на това АД, също по една случайност е съветник на премиера Сергей Дмитриевич, и също по случайност другарят Азер е регистрирал "оня сайт" - Бойкостов ...
А пък изпълнителен директор на фирмата случайно е Иво Николов - син на Красимир Николов - бивш началник на кабинета на Жан Виденов ....
Всичко , разбира се, е съвсем случайно съвпадение

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #2386960 - 28.05.2009 18:34 [Re: Natural]

А когато има толкова случайности, търси закономерност!

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

АЛЕСАНДРО
ADIDAS

Регистриран: 19.02.2009
От: СТАРА ЗАГОРА
    #2386990 - 28.05.2009 19:13 [Re: Natural]

Ха-ха , обаче каква ирония - чак вчера разбрах, че Доган освен "Сава" имал и друго агентурно име в Държавна сигурност - "Сергей"

Сергей подарява микроскоп на "Сергей"

Късно си разбрал По лошото е че електоратът му не го е разбрал още

--------------------
http://vbox7.com/play:2ea3b7fe

Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
    #2387129 - 28.05.2009 22:32 [Re: tisss]

Тиссссссссс, преди да дрънкаш врели-некипели по мой адрес, посочи неистините в моето писание! Докажи че това, което съм написал е долна лъжа. Високопарните ти глупости не минават и не струват пукнат грош.
Чао и не ме занимавай повече с глупавите си писания, остатък от неизживян пубертет или кой знае какво.
Звучиш досадно.

--------------------
„Който не може да атакува мисълта, напада мислещия.“

(Пол Валери, 1871–1945 г.)

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2387149 - 28.05.2009 22:58 [Re: Древния]

Цитат:

...преди да дрънкаш врели-некипели по мой адрес, посочи неистините в моето писание! Докажи че това, което съм написал, е долна лъжа...

Това, което сте написал, не е долна лъжа, както сам се иронизирате, Lightning, а неособено изящен опит за манипулация в полза на сега управляващите дами и господа "демократи".

Със здраве! Поне да не храните илюзии относно наивниците и степента на поносимост у българите. Край на театрото, а???

А иначе слабост са ми някогашните партийни секретари в сегашното им амплоа на първи демократи, но със стария, до болка познат болшевишки праведен гняв в очите. "Не нам, не нам, такими номерами..."*

tisss

* Из песничка на хлапаците от бедняшките квартали на Пловдив през шейсетте години на миналия век. Бел.м., tisss.

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
    #2387396 - 29.05.2009 11:27 [Re: tisss]

Истината е, че нямах намерение да се цапам, отговаряйки на такива жалки драсканици в стил "Гьобелс и Ко". Но все пак, срещнеш ли нечистотия, трябва да я заринеш. Разбира се, това че Човек е този, който е заринал нечистотията, не означава, че тя, нечистотията се е "издигнала" на по-високо интелектуално ниво. Независимо от това как тя изглежда в собствените си очи.

Цитат:

Цитат:

...преди да дрънкаш врели-некипели по мой адрес, посочи неистините в моето писание! Докажи че това, което съм написал, е долна лъжа...

Това, което сте написал, не е долна лъжа, както сам се иронизирате, Lightning, а неособено изящен опит за манипулация в полза на сега управляващите дами и господа "демократи".

Със здраве! Поне да не храните илюзии относно наивниците и степента на поносимост у българите. Край на театрото, а???

А иначе слабост са ми някогашните партийни секретари в сегашното им амплоа на първи демократи, но със стария, до болка познат болшевишки праведен гняв в очите. "Не нам, не нам, такими номерами..."*

tisss

* Из песничка на хлапаците от бедняшките квартали на Пловдив през шейсетте години на миналия век. Бел.м., tisss.

Тцъ-тцъ-тцъ... Върхът си, ша знаеш!
Може па и да си заслужиш помията в копанката?
Типичен "борец" за политическа мръвка.
Всъщност именно в това ни е бедата, че политиканите-кресльовци, с тяхната безпардонна наглост, са наложили своя стил на живот в днешното общество. Те обръщат понятията на 180 градуса, като умишлено насаждат разбирането, че днес вече няма дясно-ляво. Че само някакъв изпратен свише Спасител с твърда десница е в състояние да ни поведе към светло бъдеще и щастие за всички. Те не признават никакви смислени контрадоводи, разчитайки на сляпа омраза, която в своята си същност е едно лицемерие. Забележете какъв деформиран, обрасъл със злокачествени образувания модел на мислене ни се насажда -вече е престъпление да си човек с широко мислене. ТЕ вече са определили кое е правилното и кое неправилното. Ние няма защо да се напъваме да мислим. Не е здравословно, значи. ТЕ мислят вместо нас...
Трудно, много трудно ще е да се изрине такава грамадна купчина прясна тор...
Адски гадно и отвратително мирише, но трябва да се изрине.

--------------------
„Който не може да атакува мисълта, напада мислещия.“

(Пол Валери, 1871–1945 г.)

Редактирано от Lightning (29.05.2009 11:29)

admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2387413 - 29.05.2009 11:56 [Re: Древния]

Цитат:

Всъщност именно в това ни е бедата, че политиканите-кресльовци, с тяхната безпардонна наглост, са наложили своя стил на живот в днешното общество.

Прав си, но недей да си мислиш, че другаде е по-иначе.

Политиката при демокрациите вече повече от 2 хилядолетия насам е минала към сферата на шоу бизнеса. Спомни си чичко Реган, гледай и бате Арни какъв успех жъне.

В мотото "хляб и зрелища" нищо не се е променило. Проблемите започват, когато хлябът не достига.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
Re: Жив е той, жив е...
    #2387653 - 29.05.2009 17:53 [Re: Древния]

Цитат:

Истината е, че нямах намерение да се цапам, отговаряйки на такива жалки драсканици в стил "Гьобелс и Ко". Но все пак, срещнеш ли нечистотия, трябва да я заринеш. Разбира се, това, че Човек е този, който е заринал нечистотията, не означава, че тя, нечистотията, се е "издигнала" на по-високо интелектуално ниво. Независимо от това как тя изглежда в собствените си очи.

Тцъ-тцъ-тцъ... Върхът си, ша знаеш! Може па и да си заслужиш помията в копанката? Типичен "борец" за политическа мръвка. Всъщност, именно в това ни е бедата, че политиканите-кресльовци с тяхната безпардонна наглост са наложили своя стил на живот в днешното общество. Те обръщат понятията на 180 градуса, като умишлено насаждат разбирането, че днес вече няма дясно-ляво. Че само някакъв изпратен свише Спасител с твърда десница е в състояние да ни поведе към светло бъдеще и щастие за всички. Те не признават никакви смислени контрадоводи, разчитайки на сляпа омраза, която в своята си същност е едно лицемерие. Забележете какъв деформиран, обрасъл със злокачествени образувания модел на мислене ни се насажда - вече е престъпление да си човек с широко мислене. ТЕ вече са определили кое е правилното и кое неправилното. Ние няма защо да се напъваме да мислим. Не е здравословно, значи. ТЕ мислят вместо нас... Трудно, много трудно ще е да се изрине такава грамадна купчина прясна тор... Адски гадно и отвратително мирише, но трябва да се изрине.

No comment!... или Думите свидетелстват за автора. Това е стилът на партийното издание на БКП (тесни социалисти) от ноември 1919 до септември 1923 г. "Червен смех" - във факулета по журналистика нагледно пособие за фалшив партиен патос на омерзението към т.нар. класов враг.

Стефан Продев (1927 - 2001)*

Шаблонните фразички на омразата (в червено) са заимствани от стила на изразяване на най-високо ценения публицист сред другарите в БСП - г-н Стефан Продев. Вж. линковете от http://truden.com/modules.php?name=Forums&file=weblog_entry&e=3305 до http://truden.com/modules.php?name=Forums&file=weblog_entry&r=3279 части 1.-6. от студията "Фалшивите пророци. СТЕФАН ПРОДЕВ" върху стила на сборника "Разказът на палача" от именития партиен публицист.

tisss

* Стефан Иванов Продев е писател, есеист и публицист, дългогодишен главен редактор на вестник „Дума“ (1990 - 1999), а преди това редактор и на предшественика му „Работническо дело“ (1989) и редактор на изданията на БТА „Лик“ и „Паралели“ (1965 - 1979). Бил е отговорен секретар на в. "Литературни новини" (1957 - 1959), главен редактор на сп. "София", на вестник "Народна култура" (вестник "Култура" - в периода 1984 - 1988 и 1989 - 1990).

Председател на Съюза на българските журналисти (СБЖ) (1990 - 2000) г., награден 2005 посмъртно с наградата “Черноризец Храбър”. Стефан Продев е представител на дисидентските среди в БКП по време на комунистическия режим в България. Из уикипедия.

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 17312

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.203 seconds in which 0.187 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.