ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Древния
наблюдател

Регистриран: 13.04.2005
От: Центъра
Re: Ще гласувам! Няма да гласувам!
    #2403515 - 23.06.2009 13:31 [Re: lolita_plamenova]

Лолита, така е! Ще гласувам за тези хора, макар и от колегиалност!
Все пак е някакво решение. Таман ще се преброим колко сме останали в тайфата!

--------------------
„Който не може да атакува мисълта, напада мислещия.“

(Пол Валери, 1871–1945 г.)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
toto681
новак

Регистриран: 18.06.2009
От: Бургас
    #2405267 - 25.06.2009 13:34 [Re: tisss]

Трябва да се гласува и то от всеки българи. Дали като продаде гласа си или по нечие внушение, различно от собственото, но трябва да се гласува. Негласувалият е незаинтересован от живота в България. Заинтересованите гласуват, както намерят за добре, включително и с продажба глас- звонково, натурално или със словестни залъгалки. Да се гласува, а ако някой е безхаберен за кого да гласува - аз ще му кажа. Да гласува за Синята коалиция, защото тя е най демократичната партия, партия на убедените демократи и на убедените в синята идея. Номера на бюлетината за Синята коалиция е известен. Това е бъдещето на България!

Opk
неясен

Регистриран: 17.09.2008
От: София
    #2405299 - 25.06.2009 14:12 [Re: tisss]

ЦЪК ТУК Доган нашето слънчице!

--------------------
Съглеждам в очите ти страх и омраза. За теб съм чудовище, което дебне в сенките, чудовище, с което плашиш децата. Но вгледай се внимателно в това чудовище. И ще видиш, че ти самият си чудовище.

toto681
новак

Регистриран: 18.06.2009
От: Бургас
    #2405334 - 25.06.2009 15:16 [Re: georgiev_1980]

Здрасти, Георгиев!
Значи демокрацията е като питката? Един я пече, а друг я яде и всичко останало е наивитет? Няколко изречения като опонент на написаното от тебе. Хитлер мислеше същото и се надяваше, че наистина демокрацията ще се остави друг да изконсумира нейната баница. Какво направи баш фюрера? Схрупа Ваймарската република, въведе терор и се опита да въведе терор и в целия свят. И какво стана? Хитлеризма е на бунището, фашизма на италианците е също на бунището и прочие тоталитаристи и " народни навигатори и фюрери".Кой остана? Демокрацията , драги и демокрацията ще си остане во веки веков, щото всеки човек се ражда с правда, а не с лъжа. Та пак повтарям, аз ще гласувам за Синята Коалиция, защото съм за правдата и демокрацията е нейния носител , сега и в бъдеще. и точно понеже съм демократ призовавам всички да гласуват по съвест. Това е демокрацията, нищо че ще имат мнение, различно от моето.

Редактирано от toto681 (25.06.2009 15:19)

olgosh
пристрастен

Регистриран: 23.05.2009
    #2406780 - 27.06.2009 14:20 [Re: toto681]

Задава ли си някой въпроса, кои стоят зад АТАКА? Явно това много хора не знаят! Много всъщност не знаят и за генералското движение в БСП? ДС-генералите създадоха навремето ДПС, докараха Симеон на власт, създадоха Евророма, като освободиха от престъпна отговорност мафиота "Цеци" за да застане начело на циганската мафия", а сега и създадоха и Атака. Всичко това с цел да разединяват демократично мислящите хора, да ги противопоставят едни срещу други в много партии, противостоящи една на друга! Атака говори това което искат от БСП, но "лидерите им" сами не смеят открито да изговорят. Друго отроче от този вариант е Яне Янев с"Ред,Законност и справедливост" Е,някои "бушони"/Мургина,Топлото/ ще изпушат,но целта/власта/ е пак тяхна. [url=http://

уеб] страница[/url]

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2406819 - 27.06.2009 16:01 [Re: olgosh]

Цитат:

Задава ли си някой въпроса кои стоят зад АТАКА? Явно това много хора не знаят!...

Костовистът всичко знае, ала под каквито и имена да се изявява в Internet-форумите, си остава все същият досадник с манталитет на университетски доносник и възпитаник на Ленинградската марксическа школа за манипулации.

Вирусът на Доган - в изпълнение на Ангел Грънчаров. Фактът, че АТАКА толкова дразни ония, на които служи, приемам за гаранция, че тая политическа формация няма общо с БСП и недобитите пребоядисали се комунисти в България.

АТАКА, РЗС и ГЕРБ - в тия три политически формации ми е надеждата, че България няма да е вечно в мъртвата хватка на корупцията.

tisss

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

olgosh
пристрастен

Регистриран: 23.05.2009
    #2406841 - 27.06.2009 16:37 [Re: tisss]

Добре поне ,че не са ДПС! Спомням си това:-Може да се заблуждава целият народ временно,може част от народа да бъде заблуждавана постоянно,но никога не може да се заблуждава целият народ постоянно!!

tisss
Tester Independent...

#2406844 - 27.06.2009 16:43 [Re: olgosh]

Цитат:

...Спомням си това:"Може да се заблуждава целият народ временно, може част от народа да бъде заблуждавана постоянно, но никога не може да се заблуждава целият народ постоянно!"

Цитирате, макар и неточно, моя реплика тук, в един от форумите на all.bg, отпреди две или три години по повод случая с един измамник. Същата реплика бихте могли да отнесете до стремящия се към властта Иван Костов - един от символите на корупция в България.

tisss

--------------------

Atman
ветеран

Регистриран: 22.06.2007
От: връх Мусала
    #2406848 - 27.06.2009 16:47 [Re: tisss]

Цитат:

АТАКА, РЗС и ГЕРБ - в тия три политически формации ми е надеждата, че България няма да е вечно в мъртвата хватка на корупцията.

Янев обеща, че ще извади факти как се финансира „Атака” и какви са връзките и с БСП.

Волен Сидеров: Подозирам, че Яне Янев е проект на управляващите срещу "Атака".

Не знам какво ще кажете за това:
http://www.ataka.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=4236&Itemid=91

tisss
Tester Independent...

#2406859 - 27.06.2009 17:00 [Re: Atman]

Цитат:

Цитат:

Янев обеща, че ще извади факти как се финансира „Атака” и какви са връзките и с БСП.

Волен Сидеров: Подозирам, че Яне Янев е проект на управляващите срещу "Атака".

Не знам какво ще кажете за това:
http://www.ataka.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=4236&Itemid=91

Изявленията на лидера на АТАКА относно евреите лично мене ме дразнят и смятам, че не бива да се обобщава така наедро. Пристрастен съм към евреина като човек и гражданин*. Фактът, че към политическата формация РЗС на Яне Янев се ангажира личност като бившия шеф на израелската МОСАД Дани Ятом, лично на мене ми звучи окуражаващо, че далавераджийството в България, наглостта на политическия ни лъже-елит тревожи вече и могъщи финансови кръгове извън Балканите.

Генерал Дани Ятом...

Към ГЕРБ на Бойко Борисов възраженията ми са от чисто психологически характер - странно ми се видя колко свит, колко неуверен изглеждаше в прекия диалог със Сергей Станишев по една от националните телевизии.

За АТАКА ще гласувам като личен ангажимент към моите предци, участници в Априлското въстание, в Балканските войни, във Втората световна война, където обикновеният българин е показал, че когато има ясна кауза, знае да воюва и брани отечеството си, националната си чест, достойнството си на човек.

Бъдете здрав!

tisss

* Живях десетина години в пловдивски квартал, съседен на еврейския квартал тук, и внимателно съм се взирал към паметните плочи на загинали евреи - участници в антифашистката съпротива по време на Втората световна война. Добросъседството и сътрудничеството между българи и евреи на ниво бит и култура са толкова силни, че политическо заиграване срещу евреите в България няма как да мине за друго освен за гаф и невежество. Бел.м., tisss.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 17298

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.017 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.