ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
Re: За кого ще гласувате?
    #3045052 - 30.04.2013 19:12 [Re: Светозар*]

Цитат:

Цитат:

Разкрих те - ти си форумният атакист!

Ако е така - лошо няма, макар че за мен не атакистите са истинските патриоти. Лошо ще е, ако някой приятен ми съфорумец е дал гласа си в анкетата за М. Кунева. Тази особа с номенклатурно минало смятам (заедно с цялото царедворско войнство) за най-голямата национална предателка в последните 23 години. И по причина харесването й развалих едно приятелство в книгата с физиономиите.

"Форумният атакист" би трябвало да съм, макар че за партията на истеричния лидер на "Атака" ще гласувам и този път с омерзение... Предлагам модераторът да обяви анонимна класация сред съфорумниците за най-противен образ от предизборната менажерия.

На Ангел Джамбазки от ВМРО обаче бих стиснал ръка, ще ми се повече българи като него да виждам в следващото Народно събрание.

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
paisa
неориентиран
*

Регистриран: 30.04.2013
    #3045058 - 30.04.2013 19:15 [Re: admiral]

Като гледам с какъв хъс вълците са скочили срещу ГЕРБ, с абсолютна сигурност ще гласувам за тях.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #3045071 - 30.04.2013 20:04 [Re: Хуанита]

Цитат:

Това беше шега и Деп го знае.
Правото на избор и чуждите убеждения трябва да се уважават, дори когато не ни харесват. Ако моят вот и политически избор спомогнат да бъда изтрита от нечия книга с физиономии, не бих се кахърила изобщо - изтриващият или не знае що е приятелство, или незачита чуждите права на избор и вяра. И в двата случая печеля аз!

Силно се съмнявам, че ти а приори печелиш от развалянето на приятелството, ако астрологично е очевадно, че ти си по-облагодетелстваната от него (приятелството). И не смятам, че такова разваляне представлява незачитане на чуждите права на избор и вяра. Точната дума според мен е НЕСЪГЛАСИЕ. А по повод на това, що е приятелство и има ли то почва у мен, преди години написах това.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3045079 - 30.04.2013 20:21 [Re: Jores]

Цитат:

"Форумният атакист" би трябвало да съм, макар че за партията на истеричния лидер на "Атака" ще гласувам и този път с омерзение... Предлагам модераторът да обяви анонимна класация сред съфорумниците за най-противен образ от предизборната менажерия.
На Ангел Джамбазки от ВМРО обаче бих стиснал ръка, ще ми се повече българи като него да виждам в следващото Народно събрание.

Не съм запознат с позицията на Ангел Джамбазки, но впечатленията ми от ВМРО през изминалите години не са особено положителни. Смятам, че нито тя, нито "Атака" са достатъчно патриотични партии в сравнение с НФСБ, поне така ми изглежда от гледането на "Скат" и четенето на "Десант".

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Centurionus
старо куче
**

Регистриран: 12.03.2013
    #3045095 - 30.04.2013 21:05 [Re: Светозар*]

Ангел е новото лице на ВМРО , все още прави впечатление на непокварен от политиканстване. Има доста силно негодувание вътре в партията срещу Краси Каракачанов, "пловдивското крило" инспирира преврат срещу него преди време начело с Славчо Атанасов , но безуспешно. Надеждата на много е в Ангел да заеме мястото на лидер , доста разочаровани ще се завърнат .

--------------------
senatus popolusque Bulgarum

Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
    #3045143 - 30.04.2013 23:06 [Re: Светозар*]

Цитат:

Силно се съмнявам, че ти а приори печелиш от развалянето на приятелството, ако астрологично е очевадно, че ти си по-облагодетелстваната от него (приятелството).

Би ли обяснил това, моля те, ама простичко като за игнорант като мен? И ми припомни кога съм ти дала данните си за изготвяне на личен хороскоп, че нещо не се сещам.
Благодаря ти предварително!

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3045194 - 01.05.2013 08:07 [Re: Хуанита]

Цитат:

Цитат:

Силно се съмнявам, че ти а приори печелиш от развалянето на приятелството, ако астрологично е очевадно, че ти си по-облагодетелстваната от него (приятелството).

Би ли обяснил това, моля те, ама простичко като за игнорант като мен? И ми припомни кога съм ти дала данните си за изготвяне на личен хороскоп, че нещо не се сещам.
Благодаря ти предварително!

Чрез сравняване на хороскопите на двама души може да се определи кой от тях ще намазва повече от евентуални любовни, приятелски или делови взаимоотношения. А данните си не си ми давала, разсъждавам теоретично. Ето и един пример в подкрепа на съмнението ми - изобщо без астрология:
Разваля по обсъжданата причина своето приятелство (дори само виртуално такова) с теб синът/дъщерята на собственик на просперираща фирма с предмет на дейност точно по твоята специалност (или по твоето предпочитание). Ти работиш в друга фирма, където ти харесва, но тя фалира скоро след разрива. И назначаването ти във фирмата на бащата на бившия приятел/бившата приятелка, което преди е изглеждало като най-лесното нещо на света, е станало невъзможно, защото той/тя не прави компромиси с принципите си. Оставаш безработна. Дали тогава пак ще мислиш, че си спечелила от развалянето на приятелството?

--------------------
Езотеричен, поетичен,

Светозар*
звездоброец-езотерик

#3045197 - 01.05.2013 08:10 [Re: Centurionus]

Благодаря за пояснението!

--------------------
Езотеричен, поетичен,

deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #3045200 - 01.05.2013 08:22 [Re: Хуанита]

Цитат:

Цитат:

138 прегледа, а само 9 гласа.

Аз гласувах. Уточнявам само щото да не ми се скараш.
Разкрих те - ти си форумният атакист!

П.С. Браво на модератора!

Да, аз съм форумният атакист буквално, но никога не бих гласувала за Атака, моля, моля!
Хубаво е, че имаш респект от мен и се отчиташ!
До триене във ФБ по политически убеждения все още не съм стигнала. Само ако някои са ми досадни или прекалено безлични.

П.С. След като съм влюбена в Дянков, някой съмнява ли се въобще в политическите ми пристрастия?!

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #3045201 - 01.05.2013 08:24 [Re: Светозар*]

Не знам доколко съм ти в графата приятни съфорумци, но за Кунева-Пръмова не бих гласувала.

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 13692

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.074 seconds in which 0.047 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.