ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Избори

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Буратино
Нерегистриран

Що изтрихте Буратино бе
    #725277 - 08.04.2005 10:22

Последно мнение във форум
Писал в периода 14.02.2005 г-08.04.2005 г.
Няма да пиша вече само в кръга на шегата да попитам ?
Що изтрихте Буратино бе/Що изтрихте великите му писания?

Последно мнение във форум:08.04.2005 г.
10:23 часа писах за последно.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Буратино
Нерегистриран

Re: Що изтрихте Буратино бе
    #726248 - 08.04.2005 19:17 [Re: Буратино]

Моля изтрийте темите ми "I love USA" и "За обичащите комунизма" защото съм антикомунист и не обичам САЩ от форум плювалник и "Страничката за Жорж Ганчев" и "Национално патриотично движение" от форум политика
Послепис:браво Мишо за решението ти да направиш форум политика за регистриране в деня на предпоследното ми писане 07.04.2005 година.След писането на Буратино нека там да пишат само регистрирани.
Последно мнение във форум:08.04.2005 г.
19:17 часа писах за последно.

Буратино
Нерегистриран

#726360 - 08.04.2005 20:58 [Re: Буратино]

Най обичам да ме трият-трийте ме.Трийте ми мненията и ме банвайте любими модератори.С право ме триете.Триете темите ми не защото величая Жорж а защото не пиша по темата.А мен ми харесва да не пиша по темата и да ми трият темите.Що ли ?не знам просто ми харесва...
ИСКАМ ДА НАПИША И ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ЕМИЛ ДИМИТРОВ И ПАПАТА.
нАЙ Последно НА ПОСЛЕДНИТЕ мнениЯ във форум:08.04.2005 г.
20:58 часа писах за последно.

Буратино
Нерегистриран

#726459 - 08.04.2005 22:28 [Re: Буратино]

Толкова съм лъгал че няма да пиша в чатове и форуми че вече ще изпълня обещанието си да не пиша в чатове и форуми.

нАЙ Последно НА ПОСЛЕДНИТЕ мнениЯ във форум:08.04.2005 г.
22:28 часа писах за последно.

един_Българин
Нерегистриран

#726735 - 09.04.2005 02:37 [Re: Буратино]

Изтриха те заради мен. Има акция против комплексарите. Та заради такива глупаци като мен горят и добри душици като теб..

А твоето мнение наистина е последно за 08.04.2005 г.
22:28 часа. Сега ще можеш да удариш следващото "последно" - 09.04.2005 г., пак в 22:28 часа..

Буратино
Нерегистриран

#730252 - 12.04.2005 01:29 [Re: един_Българин]

СБОГОН...
ПИСАХ В ПЕРИОДА 14.02.2004Г.-12.04.2005 Г.
Последно мнение 12.04.2005 г.;1:30 часа

Буратино
Нерегистриран

#730961 - 12.04.2005 15:38 [Re: Буратино]

”Политическа реч за Жорж Ганчев”

(TOВА Е ВСИЧКОТО КОЕТО КАЗАХ ЗА Жорж във форумите в които писах Гювеч и ALL.BG)
За мен Жорж е страхотен политк и джентълмен. Жорж има качествата и цената на Ролс-Ройс. Жорж е най добрият-политик.Той е страхотен актьор,поет,китарист,беше и водещ на предаване.Той е родолюбец и би бил страхотен президент,министър-председател. Жорж, тази българска икона…ние тези като ЖОРЖ ЩЕ ПОБЕДИМ идейната посредственост на имащи се за големи родолюбци . Защото Жорж макар и непризнат от редица си остава един изключителен човек. ЖОРЖ Е ВЕЛИК ПОЛИТИК. Жорж води люта битка с нихилизма и чуждопоклонничеството.В партията на Жорж е залегнала национално отговорна политика съобразена с интересите на всички българи.Партията е толерантна към всички етноси.Жорж е за изтегляне на контингента ни от Кербала-хвала.Контингентът е изпратен от някакви смешно небългарче без референдум.Жорж е за антимонополно законодателство в полза на малкия и средния бизнес..ТОЙ е за укрепване на великата българска полиция и армията ни.Жорж е против националните предатели.Трябва референдума да стане постоянна практика защото не може някакви случайни майкопродавци да решават важни за страната въпроси.НАЦИОНАЛНО ПАТРИОТИЧНО ОБЕДИНЕНИ ЩЕ ВЛЕЗЕ С ГОЛЯМА ГРУПА в българското народно събрание.
С това изчерпвам всичко което имах да казвам за великият Жорж.Ултрадемократ,мегаполитик,антипопулист.И нека Жорж Лъвското сърце ни радва дълго време с присъствието си. Радвам се че я има идеята на Жорж.Тя е за изграждането на държава на мироденствието.На мъдрите слова на Жорж.На епохалната фраза на Жорж-Не ме гледай тъпо българино.И всички момченца с глави на пчели ще се скрият в кошерите си.Българите ще гледат умно мустака на Жорж и ще се радва на този народен трибун и народен будител.Каква политика е днешната-разни миродавни мравки ходят из мравуняка наречен държава и дразнят народа.Казват че бандата на Жорж чийто член съм и аз говори глупости(за сажаление всичко хубаво казано за Жорж в тази страничка принадлежи на мен и на великият ваш съфоромец Петеха с многото хъта.Но партията на Жорж ще се опълчи срещу неправдата.Ще победи злото.ЩЕ СЕ СПРААВИ С ПРЕСТЪПНОСТТА като 2*2=4.Жорж винаги е готов да изслуша опонента и после да му каже две три язвителни думички.Жорж е мъдър.Готов е на всичко за народа си.Той е скромен,но не дотолкова че да не изтъкне в заслугите си.Жорж няма да се предаде пред народното безверие,той ще продължи да се бори. Ако Жорж няма да се откаже от политиката.Жорж не е клоун -той е артистричен интелигентен разбрал политиката още от нейният зародиш.Той обича всичко българско и родно.Милее за родината.Живее патриотично,пее,свири на китара,води предаване чете лекции в Чикаго и всички студенти го гледат със зяпнали уста .Те са като хипнотизирани пред мъдростта която излиза от тази уста.Жорж е бил сценарист режисьор и не е участвал само в един филм където главният герой му забива стрела в седалищната област.А какво лошо има в този филм със стрелата.Героят който Жорж олицетворява в този филм олицетворява хуманната саможертва. И аз съм си пуснал мустак защото това е символът на Жорж.Жорж без мустак е като мравка без антенки-нали приятели.Всичко вече съм казал за Жорж.Жорж обича българите дори българите да го мислят за клоун . Косата ми, мустака кат на подпоручик напомнят на Жорж.Ръста ми и килограмите доказва че и джуджетата харесват Жорж.В случаят джуджето съм аз.И джуджето е от Национално патриотично движение с главно То скача защото кой не скача е червен,а то е от партията на Жорж чийто цвят е неуточнен,но за мен е небесно син,като цветът на озонът.И това джудже обича да обича идеите които дава народният трибун и народен будител,човекът с главното Ж. И ГЛАВНОТО ч Жорж.Човекът вдъхновил ме да напиша тази поема която я има в страничката за Жорж-поемата с дългото заглавие състоящо се от няколко изречения.А и като ултракраен послепис:Със ВЕЛИКИЯТ Стоичков начело съм сигурен че България ще спечели СВЕТОВНА,ОЛИМПИЙСА И ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ГОРЕПОСОЧЕНИ СЪСТЕЗАТЕЛНИ ФОРУМИ.И между другото гледах филма гражданинът Кейн и го намира за много тъп.И така джуджето ви желае всичко хубаво момченца и момиченца ...сбогом.Исках да напиша сбогом на китайски но не знам нито една дума от китайският с изключение на тцинг пе,но не змам какво е това на български.
ЗА ЖОРЖ ХИЛЯДА ПЪТИ ЗА.ТОВА Е ВЕЛИК БЪЛГАРИН. не мога да не се възпротивя против неправдата която се е насочила към Жорж и поддържниците му.Не мога да гледам(мустакът ми потръпва от яд)тази безочливост.А срещу тъпотиите вече няма да руптая,ще ги оставя да се въдят и да потъват в блатото на невежеството.И аз ще за пазя абсолютно мълчание,и никоя глупост против Великият Жорж и поддържниците му няма да получи отговор.Аз ще поддържам Жорж въпреки че не поддържа синода на дядо МАКСИМ,ЗАЩОТО ВСЕКИ има право на мнение.И така обиждайте Жорж и поддържниците му,аз казах достатъчно истини.Истини за един специален вид хуманизъм-Жоржохуманизмът.И може би аз хваля Жорж повече дори отколкото той се хвали,но той го заслужава.Той е достатъчно етичен,че да не изтъкне всичките си заслуги,но аз ги виждам.Сега може да се смеете на Жорж и на поддържниците му,но това нищо не значи.Аз много уважавам и Костов и ако партията на Жорж някога спре да участва в изборите като резервен вариант ще гласувам за "Демократи за силна България" на Костов.Но Жорж няма да се откаже от политиката и аз ще гласувам за него.И тъй като това мнение ми е последно в българският национален форум Словото-секция политика ето и десетте качества заради които съм за партията на Жорж:
1.ТОЙ Е ЧЕСТЕН
2.Хуманист е
3.СМЕЛ Е
4.РОДОЛЮБЕЦ Е
5.ИСКРЕН Е
6.ПОЧТЕН ВЪВ ВСИЧКО Е
7.ПОЛИТИЧЕСКИ ГЕНИЙ Е
8.РАДЕТЕЛ НА БЛАГОТО НА БЪЛГАРСКИТЕ ЕТНОСИ Е
9.БЛАГОРОДЕН Е
10.ВСЕСТРАННО РАЗВИТА ЛИЧНОСТ Е
Аз знам че ерата на хуманизма е близо-смятам че ще дойде след няколко хиляди години и нямам намерение да отговарям на глупости ,а моите футорологични мнения са за обединяването на религиите и на държавите в световен съюз.Не комунизма няма да изчезне както и откритите досега модели на управление.Те ще съществуват в рамките на определени държави в рамките на световният съюз.Защо писах за Жорж .Защото той е най близко до моята душевност и споделям неговите ценности. Човечеството С ЖОРЖ върви по единственият правилен път-пътят на човеколюбието и хуманизмът,пътят на разбирането и усмивката,пътят на чистите очи.Да живее "НАЦИОНАЛНО ПАТРИОТИЧНО ОБЕДИНЕНИЕ"
Да живее България
Да живее българскияр народ
АЗ като момченце джудженце не съм си купил книги писани от Жорж.Защото Жорж ми е ясен,обяснявам си неговото величие като чудо на природата. Един чуждестранен професор говори че трябват хора като Жорж.Имам си една мечта Жорж да участва в БИГ БРАДЪР И ТАКА народа да се докосне до неговото величие на живо. Знайте Партията на Жорж,човекът с главното ч ще победи.Аз благодаря на майката земя че ме има че го има Жорж..Аз не съм оратор а народен трибун и народен будител, също като Жорж. Жорж ще остане в историята като символът на неговото величие,аз вярвам в това.Това не е обикновен мустак,той изразява великата мъжественост на Жорж,неговата безграничност и красота на духа.Българи бъдете горди че Жорж е с нас.Той мисли за народа,той пее за народа,той донесе 2 световни титли по фехтовка за народа,а разни момченца с глави на пчели казваха в шоуто че не е печелил 2 световни титли моля ти се.Жорж,ТОЗИ БЪЛГАРСКИ МУСКЕТАР,ТОЗИ РИЦАР НА ДОБРОТО,ТОЗИ БЪЛГАРСКИ РОБИН ХУД РАБОТЕЩ ЗА НАРОДА,ТОЗИ НАРОДЕН ТРИБУН,ТОЗИ НАРОДЕН БУДИТЕЛ.ЖОРЖ-ТОЗИ ВЕЛИК ЖОРЖ РАБОТИ ЗА ПОЛЗУ РОДУ . ДА ЖИВЕЕ ПЕТИЯТ МУСКЕТАР ЖОРЖ.
1.Жорж-100.00000000000000000 рейтинг точки от 100 възможни
2.Иван Костов-49.99999997499 рейтинг точки от 100 възможни
3.Любен Дилов-син-0.99464356 рейтинг точки от 100 възможни
4.Анастасия Мозер-0.51854446 рейтинг точки от 100 възможни
5.Йордан Соколов-0.246787442 рейтинг точки от 100 възможни
6.Анастасия Мозер-0.00101010 рейтинг точки от 100 възможни
7.Стефан Софиянски-0.0000001 рейтинг точки от 100 възможни
*Всички останали политици получават от мен 0.0000000 точки
ЖОРЖ Е р. 28 август 1939 г. Разведен, има две дъщери. Средно гимназиално образование. Завършил е театралния институт "Лий Страсбърг". Бил е баскетболист и шампион на България по фехтовка. Два пъти световен шампион на професионалисти по сабя. Работи в чужбина като продуцент, режисьор, сценарист, артист. Председател на БББ от създаването му през 1990 г. Председател на фирмените братства при БББ (преизбран ноември 1996 г.). Депутат от Варна в 37 Народно събрание (Парламентарна група на БББ) до април 1995 г., когато мандатът му е прекратен с решение на Конституционния съд. Председател на Парламентарната група на БББ в 37 НС декември 1994-април 1995 г. Председател на Комисията по радио, телевизия и БТА в 37 НС януари-април 1995 г. Кандидат за президент от БББ през 1992 и 1996 г.
Жорж би изградил една държава в която всичко е песен.И това не е утопия.Той се опитваше със свойте мъдри слова да поучи обикновения политик що е то истината в политиката,а именно да се чувстваш горд че си българин,да обичаш господата политиците,защото те правят нещо за страната.Това завеща чрез думите си следователно даде добрия Жорж-момчето от народа.Той даваше на обикновения човек вяра,той го поучаваше,караше го да забрави апатията и да тръгне напред,към едно по светло бъдеще.Но народа не съзря красотата в неговата политическа идея и Жорж може би си отиде.На един велик човек не бе позволено да промени България.Но неговият безсмъртен пример остава.Ние Жоржистите винаги ще го обичаме.Гласувайте за Жорж.

ПИСАХ В ПЕРИОДА 14.02.2004 ГОДИНА-12.04.2005 ГОДИНА
ТОВА Е 100% ПОСЛЕДНОТО МИ МНЕНИЕ ВЪВ ФОРУМ.
ЧАС НА ИЗПРАЩАНЕ НА МНЕНИЕТО:15:39 ЧАСА.
СБОГОМ ЗАВИНАГИ.

Буратино
Нерегистриран

#731260 - 12.04.2005 17:48 [Re: Буратино]

Послепис: СБОГОМ ЗАВИНАГИ НА ВСИЧКИ ПОДКРЕПЯЩИ ЖОРЖ ГАНЧЕВ...

ПИСАХ В ПЕРИОДА 14.02.2004 ГОДИНА-12.04.2005 ГОДИНА
ТОВА Е 100% ПОСЛЕДНОТО МИ МНЕНИЕ ВЪВ ФОРУМ.
ЧАС НА ИЗПРАЩАНЕ НА МНЕНИЕТО:17:48 ЧАСА.
СБОГОМ ЗАВИНАГИ

Буратино
Нерегистриран

#732376 - 13.04.2005 13:54 [Re: Буратино]

Днес официално се сбогувам с форумите(писал съм в два) и чатовете.
Искам да направя една равносметка.
Колко са ме банвали във форум all.bg zaradiразни мои палави действия-три пъти(третият бан беше за 1 ден
Колко изтрити теми имам във форум all.bg:три.Това са темите:"национално патриотично обединение","за обичащите Жорж Ганчев" и "поема"
Колко са заключените ми теми: "Страничката за Жорж Ганчев" и "i love usa",koЯТО Е политически театър защото не обичам сащ.
Имам две незаключени теми "Национално патриотично движение" ,която е във форум политика обаче тя е недостъпна за мен тъй като този форум е вече за регистрирани
"За обичащите комунизма" е пак моя тема въпреки че съм антикомунист тя е във форум плювалник,обаче тя е недостъпна за мен тъй като този форум е вече за регистрирани.

Във форум Гювеч имам 1 заключена тема "Страничката за Жорж Ганчев" и 2 изтрити.
Така че единствената моя тема в която мога да пиша но аз няма да пиша е "Защо изтрихте Буратино бе"
ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ МОДЕРАТОРИТЕ:С ПРАВО МЕ ТРИЯТ,ЗАЩОТО НЕ СПАЗВАМ ОБЕЩАНИЕТО СИ ДА НЕ ПИША И НАРУШАВАМ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМИТЕ ПО 3 ТОЧКИ
6. Желателно е да се обсъжда само по зададената тема, както и да се пише според тематиката на дискусионния форум.
Това пък най не го спазвах.
7. Участниците във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за личностни изяви от типа на безсмислени монолози, които не предизвикват интерес у никого от присъстващите.
Това пак не Писах в периода 14.02.2005г.-13.04.2005 г.
Официално последно мнение във форум
го спазвах.
9. Забранява се публикуването на подвеждащи линкове и отявлена реклама.
Това пак не го спазвах.
Писах в периода 14.02.2004 г.-13.04.2005 г.
Писах общо 1 година 2 месеца без 1 ден

Официално последно мнение във форум:13.04.2005 г. от 13:55 час по моя часовниик.

Буратино
Нерегистриран

#732386 - 13.04.2005 14:01 [Re: Буратино]

Официален послепис преди да спра да пиша за да поправя 1 грешка:
Цитат:

ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ МОДЕРАТОРИТЕ:С ПРАВО МЕ ТРИЯТ,ЗАЩОТО НЕ СПАЗВАМ ОБЕЩАНИЕТО СИ ДА НЕ ПИША И НАРУШАВАМ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМИТЕ ПО 3 ТОЧКИ
6. Желателно е да се обсъжда само по зададената тема, както и да се пише според тематиката на дискусионния форум.
7. Участниците във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за личностни изяви от типа на безсмислени монолози, които не предизвикват интерес у никого от присъстващите.
Това пак не Писах в периода 14.02.2005г.-13.04.2005 г.
Официално последно мнение във форум
го спазвах.
Това пак не го спазвах.

Официално последно мнение във форум:13.04.2005 г. от 13:55 час по моя часовниик.

Да се чете:ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ МОДЕРАТОРИТЕ:С ПРАВО МЕ ТРИЯТ,ЗАЩОТО НЕ СПАЗВАМ ОБЕЩАНИЕТО СИ ДА НЕ ПИША И НАРУШАВАМ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМИТЕ ПО 3 ТОЧКИ

Това пък изобщо не спазвах
Това пак не го спазвах.

Официално последно мнение във форум:13.04.2005 г. от 14:01 часа по моя часовниик.

Буратино
Нерегистриран

#734902 - 14.04.2005 20:33 [Re: Буратино]

Абсолютно сбогом.

Писах в периода 14.02.2004 г.-14.04.2005 г.
Писах общо 1 година 2 месеца.

Официално последно мнение във форум:14.04.2005 г. от 20:34 часа по моя часовниик.

Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
    #2928068 - 19.07.2012 10:01 [Re: Буратино]

Цитат:

”Политическа реч за Жорж Ганчев”

...И може би аз хваля Жорж повече дори отколкото той се хвали, но той го заслужава. Той е достатъчно етичен, че да не изтъкне всичките си заслуги, но аз ги виждам. Сега може да се смеете на Жорж и на поддържниците му, но това нищо не значи. Аз много уважавам и Костов, и ако партията на Жорж някога спре да участва в изборите, като резервен вариант ще гласувам за "Демократи за силна България" на Костов...

Естефственнно, Костов. Ама па как не ни домързя толкоз плява за нищо? О-о, Буратино, дървено човече в театъра на стария Буо...

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
    #3054047 - 21.05.2013 18:20 [Re: Jores]

Няма го вече "съвременния Стамболов" другаря Костов, няма го и бъбривия Жорш. За кого ще гласува Буратино, за кого, като ги няма вече ни Синята идея, ни Българофилията на двуметровия лаладжия.

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 8497

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.