ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Музика » Електронна музика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
violator
Interior Lulu

Регистриран: 25.06.2004
От: Paris, Texas
Re: Psysex
    #458783 - 01.10.2004 12:37 [Re: Infected_Mushroom]

...абе ти си ебати заблудения ентусиаст ...чак си ми симпатичен вече с тази безумност, която те е разпалила
...миличък, ако наистина се пишеш ТОЛКОВА върл фен на електронната музика, досега е трябвало да изпишеш тук романи за банди като Pink Floyd, Kraftwerk, Laibach, New Order, Depeche Mode, Vangelis, Front 242, Herbie Hanckok и проooooчие СЪЗДАТЕЛИ....а ти ми драскаш житейските съдби на разни ГРАМОФОНДЖИИ..., дето "свирят" на грамофони и компютри и "музиката" им е се гради на базата на безсмислено миксирано зацикляне и експлоатации на ЧУЖДИ музикални идеи...Това НЯМА стойност, пиле....събуди се!

--------------------
Слушай силно!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Pecado

Регистриран: 12.02.2004
От: <>
    #459103 - 01.10.2004 15:25 [Re: violator]

Айде-айде като не разбираш или не ти харесва що се обаждаш ?!... Кат' Прогера стана - на всяка манджа мерудия

--------------------
6 6 7 - the neighbour of the beast

violator
Interior Lulu

Регистриран: 25.06.2004
От: Paris, Texas
    #459127 - 01.10.2004 15:45 [Re: Pecado]

...дано се шегуваш!
"свиренето", пускането и търкането по /на/ грамофон НЕ Е ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА! Ти си достатъчно светнат младеж, съм забелязал, за да ти е пределно ясно това!...Така че ще приема поста ти като дружеска шегичка с темата, с мен, че и с Прогъра...

--------------------
Слушай силно!

Pecado

Регистриран: 12.02.2004
От: <>
    #459183 - 01.10.2004 16:20 [Re: violator]

... бе не беше много на майтап, ама карай... Чуй Astral Projection, Shpongle, Western Rebbel Alliance, Hallucinogen, Toires, Celtic Cross и т.н. т.н., и след това тръгни и пак ми ги разправяй тези филми за ЕЛЕКТРОННАТА МУЗИКА, ГРАМОФОНДЖИИ, ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ИДЕИ и прочие

Иначе към Infected Mushroom: браво братле ! Много интересно, а и си много убедителен като не мога да подложа на съмнение на думите ти Кефя се на доста неща в Техното, но не съм чак на "ти" с него.

Опааааа, видях молба на Inefcted-a да не се пише в темата. Бате Ради, няма да ти се разсърдя ако изтриеш, поне, моите постове тука

--------------------
6 6 7 - the neighbour of the beast

Редактирано от PECADO (01.10.2004 16:21)

Infected_Mushroom
ветеран
**

Регистриран: 03.09.2004
От: Марс
    #459508 - 01.10.2004 19:44 [Re: Pecado]

Не пишете си няма проблеми!

А за "грамофонаджйте" просто не си заслужава да коментирам такова "мнение"..Да наречеш групи като Astral Projection,Infected Mushroom...по този начин явно не си навътре в нещата.

Накрая да вметна че 40 процента от продукцията на Infected Mushroom е жива музика..

И последно искам да изкажа БЛАГОДАРНОСТИ на Ради за качването на темата!

Редактирано от Infected_Mushroom (01.10.2004 19:45)

Infected_Mushroom
ветеран
**

#459516 - 01.10.2004 19:58 [Re: Infected_Mushroom]

Ben Sims

Бен Симс е един от известните личности, който започва ди-джейската професия, като хоби още на десет годишна възръст, пускайки Хип Хоп, а по-късно първите стъпки за издигане прави в родният си град Лондон през 1997 година в областа на Денс музиката. През тези години започва да показва опитът и уменията си по Лондонските клубовете, като ефектът бил положителен. По-късно през последните години стиловата ориентация на Бен варира от Фънк, Трайбъл Хаус линия до Минимал Техно. Според него пускането по партита е по-важно от работата в собственото студио.
През 1998 Бен се прочува още повече, като издава първата си плоча под името Killabite, която се пуска от извесни ди-джеи, като: Carl Cox, Ade Fenton, Jeff Mills и много други. Малко след това той основава три нови лейбъла под имената: Симболизъм, Хардгрув и Нейтив, след това неговите винили започват да се пускат в клубовете от повечето уважавани ди-джеи на електронната сцена.

Infected_Mushroom
ветеран
**

#459519 - 01.10.2004 20:07 [Re: Infected_Mushroom]

Electric Universe

Една от най-прочутите Trance формации в Европа се превърна в най-продаваната Електронна музика в България. Това се доказва на препълнените партита в София и Варна, в края на Януари 2000 година.
Всичко започва през 1991 година в Хамбург, като двамата DJ Micky Dressler и Boris Blenn се събират и създават проекта Electric Universe. Първото им Макси Solar Energy е издадено от добре известният Лейбъл Spirit Zone.
Малко по-късно успеха ги довежда до първият им сингъл One Love. След това Micky Dressler потъва в изучаване на тайните на Мулти Медиа в Берлин, а Boris Blenn започва да се занимава със сътрудничеството на DJ Sangeet и така проектът Electric Universe издава вторият си албум Stardiver, който излиза през 1997 година.
Година по-късно, през 1998 година се появява на бял свят и третият им албум Waves, който съдържа 9 парчета, повечето от които достигат до 145 BPM. През 1999 година Electric Universe се издигат още по-високо с новият им четвърти албум Blue Planet, който е издаден от Spirit Zone и съдържа 8 парчета.
През всичките си години Electric Universe участват в многобройни Trance Фестивали и партита в Хамбург, Бохум, Дортмунт, Кьолн, Берлин, Източна Германия, Атина, Израел, Швейцария, Лондон, САЩ и естествено България.
След толкова изяви групата вади, през 2000 година новият си албум Devine Design. По-късно на 30 Април 2002 година Electric Universe вадят и шестият си албум Unify, който съдържа 10 песни и е издаден пак от Spirit Zone.

radiМодератор
drugged up :)

Регистриран: 08.03.2000
От: amsterdam.nl
    #459783 - 02.10.2004 06:31 [Re: violator]

извинявай, но тези които "търкат грамофона" ползват собствени плочи... примери много... The Thrillseekers, Armin van Buuren, Paul Oakenfold, Tiesto (или tjis), Darude, Airbase, Tommie и т.н.

--------------------
radi.r-n-d.org

radiМодератор
drugged up :)

Регистриран: 08.03.2000
От: amsterdam.nl
    #459784 - 02.10.2004 06:32 [Re: Pecado]

е тя темата вече окапа яко и ако тръгна да трия ще се загрози много

--------------------
radi.r-n-d.org

proGGer
prog snob

Регистриран: 23.09.2003
От: Veil Of Maya
    #459964 - 02.10.2004 14:03 [Re: Pecado]

Цитат:

Айде-айде като не разбираш или не ти харесва що се обаждаш ?!... Кат' Прогера стана - на всяка манджа мерудия

К'ви музиканти са Ди Джеите - свират ми на грамофон

--------------------
The longer the spitfall...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  radi 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 28514

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.