ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Музика » Електронна музика

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
proGGer
prog snob

Регистриран: 23.09.2003
От: Veil Of Maya
Re: Psysex
    #459966 - 02.10.2004 14:08 [Re: Pecado]

Цитат:

... бе не беше много на майтап, ама карай... Чуй Astral Projection, Shpongle, Western Rebbel Alliance, Hallucinogen, Toires, Celtic Cross и т.н. т.н., и след това тръгни и пак ми ги разправяй тези филми за ЕЛЕКТРОННАТА МУЗИКА, ГРАМОФОНДЖИИ, ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ИДЕИ и прочие

От гореизброените групи съм слушал само Shpongle и ако ми кажеш, че тяхната музика се гради на грамофонни ебавки

--------------------
The longer the spitfall...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Pecado

Регистриран: 12.02.2004
От: <>
    #459967 - 02.10.2004 14:09 [Re: proGGer]

Не аз го казвам това

--------------------
6 6 7 - the neighbour of the beast

proGGer
prog snob

#459969 - 02.10.2004 14:11 [Re: Pecado]

А кой?

--------------------

Pecado

Регистриран: 12.02.2004
От: <>
    #459970 - 02.10.2004 14:12 [Re: proGGer]

Violator-a, бе. Не четеш ли...!?

--------------------
6 6 7 - the neighbour of the beast

proGGer
prog snob

#459976 - 02.10.2004 14:20 [Re: Pecado]

Violator-а каза "пускането и търкането по /на/ грамофон НЕ Е ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА!", с което няма как да не се съглася. А ти сложи знак за равенство м/у електронната музика и диджействането. Shpongle не приличат на DJ Еди-кой-си.

--------------------

Infected_Mushroom
ветеран
**

Регистриран: 03.09.2004
От: Марс
    #459986 - 02.10.2004 14:33 [Re: proGGer]

Абе не съм много убеден но мисля че Шпонгле не е група а само един Джей,който е на около 60 години и се води за един от бащите на Транса.

Но пак казывам не съм много сигурен просто май така бях чел някъде..

Редактирано от Infected_Mushroom (02.10.2004 14:35)

proGGer
prog snob

#459990 - 02.10.2004 14:39 [Re: Infected_Mushroom]

Зад групата стои май някакъв елетронен гуру, но Shpongle са пълноценна група - с вокалисти, живи музиканти и е много интересна. Предполагам, че ще те заинтригува - на mp3.online.bg ги има.

--------------------

Infected_Mushroom
ветеран
**

#460002 - 02.10.2004 14:51 [Re: proGGer]

Цитат:

Зад групата стои май някакъв елетронен гуру, но Shpongle са пълноценна група - с вокалисти, живи музиканти и е много интересна. Предполагам, че ще те заинтригува - на mp3.online.bg ги има.

От коя страна са те?

Infected_Mushroom
ветеран
**

#460003 - 02.10.2004 14:54 [Re: Infected_Mushroom]

Aphex Twin

Истинското му име е Ричард Джеимс и започва да твори през тинеиджърските си години.
Афекс се опитва да прави музика, която да е по различна от това, което има на този свят.
По-късно издава и албумът си Selected Ambient Works 85-92, в който включва неща които е правил на 14 годишна възраст.
По-късно през 1993 година идва и вторият му албум наречен Surfing On Sine Waves.
Втората част на неговите творби събира през 1995 година в компилацията The Classics, която е издадена от R&S.
Гласувай!

Armand Van Helden

Арманд Ван Хелдън е просто голяма фигура в Techno-то, световноизвестен продуцент и ди-джей. През 1989 Арманд завършва последния си House албум, от който особено популярно е парчето Flowers, хит в стил Gerig House. Във Великобритания то е почти химн.
Музиката на Арманд е изцяло оригинална, той определено не е почитател на ремиксите, въпреки че дължи успеха си именно на тях. Опитва се да се отдалечи от света на Ди-джеите. Вдъхновение за последния си албум черпи от Ърбън културата на New York, където се среща с много популярни Хип Хоп, Реге, Дръм Енд Бейс и Ритъм Енд Блус изпълнители. Постоянно работи със семпли, ранната му музика е базирана върху Jungle елементи.

Boss

Ди-джей Бос се сблъсква за първи път през 1994 година, като през 1998 година вече свири и продуцира а тогава започва и кариерата му на ди-джей. Той има много участия в Европа, както Германия, Холандия, България и в родната му Словакия и много други места.
До момента той е издал 2 плочи за лейбъла на ди-джей Ръш, както и участието му в едноименната агенция, която представя величия като: Marco Carola, Umek, Gaetano Parisio и без брой други.
В близко време ди-джей Бос ще издаде сингли за: Kne'Deep, Monday Records, Room Tone Records и за Shubfactor Records.
Гласувай!

Brian S

Брайън започва своята кариера през 1995 година в клуб IT Амстердам, като подгряващ ди-джей. По-късно той се разчува и започва да пуска, като професионалист, след като вече е натрупал опит в тази сфера.
Брайън продължава изявите си извън в Холандия, след като е свирил в почти всички клубове там. По-известните клубове, в които е пускал са: Roxy, Chemistry и Ministry намиращи си в Амстердам. Брайън е пускал на плажни партита и модни ревюта. Той беше в България на партито на Relaxator's, което се състоя в град Пловдив.

Редактирано от Infected_Mushroom (02.10.2004 14:56)

Infected_Mushroom
ветеран
**

#460129 - 02.10.2004 18:35 [Re: Infected_Mushroom]

Цитат:

Цитат:

От коя страна са те?

Вече разбрах и те са от Израел.

Редактирано от Infected_Mushroom (02.10.2004 18:37)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  radi 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 30644

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.