ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Копаш от мен до другото дърво
    #3236541 - 22.12.2014 11:59 [Re: Бяло Конче]

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Анонимен
Нерегистриран

Post deleted by Nadin
    #3236559 - 22.12.2014 12:47 [Re: Бяло Конче]

Анонимен
Нерегистриран

Post deleted by Nadin
    #3236561 - 22.12.2014 12:49 [Re: ]

Safari
откачалка

Регистриран: 02.02.2009
    #3236565 - 22.12.2014 12:59 [Re: kapitan Nemo]

Като каза банкетите, ето на какво много се смях преди малко в един друг форум:

"Ето че настана времето на фирмените банкети! Текстилни индустрии, салони, козметици и маникюристки живеят в очакване на приливите към тях именно в периода на банкетите и по осми март.
И така, тази година увлечена от гиздещите се колежки и аз щурмувах магазините. Събличах, обличах в съблекални, пуфтях, цупих се, ужасявах се и цъках пред огледалото докато изнервих всички придружаващи ме. Накрая след заплаха от страна на сестра ми, че ще ме убие и зареже в пробната купих една доста тясна рокля. Тясна ама за сметка на това къса!
Колежките ме мотивираха и си записах час за прическа, грим и маникюр часове преди банкета. Тръпнех в очакване на деня Х. Сутринта нямах търпение да се развидели и само дето не изтичах да избутам слънчевия диск нагоре. Пристигнах в салона точна до секундата. Придружена от дъщеря ми за кураж, а тя въоръжена с таблет за компания. Оказа се, че закъсняват с графика в салона. Сложиха ни на малко диванче, на което се натискахме с няколко други дами да почакаме. Красотата иска жертви ще знаете! Crazy След 40 минути чакане с дамите и дъщеря ми бяхме заемали всички възможни пози и само дето не бяхме прилягвали една върху друга. Малката бе изтрепала дузини зомбита, бе нахранила купища котенца и сега човъркаше нещо друго. А ние с другите жертви ... извинете т.е. с другите дами обсъдихме всич-ко, ама повярвайте всичко обсъдихме.
И дойде моя ред!!
И като ме емнаха професионалистките - е...а ми майката. Пиляха, дърпаха, топираха, стържеха от мен и градиха нокти от течна пластмаса все едно ще се катеря по дървета и то само с ноктите. Разясниха ми колко ми е слаба косата, тънък косъма, неподатлив, лош тена, мазна кожата, слаби и чупливи ноктите ... А бе направо ме сравниха със земята! Напълниха ми торбичка с козметика, която ще ме избави от всичките ми дефекти за скромна трицифрена сума в отплата. През цялото време на моето изтезание ... исках да кажа разкрасяване около мен някой сякаш постоянно цъскаше лак за коса. Обвита в облак ацетонни изпарения накрая имах хрупкава коричка отвсякъде!
След два часа и половина борба с моите дефекти трите майсторки на макиажа и разкрасяването скупчиха глави и закимаха доволно. Явно ме бяха поправили! Извикаха дъщеря ми, която полуразплута на диванчето доуби последния неумрял и дойде да ме види. Застана пред мен и като мой най-голям критик и най-искрен съдник каза:
- Приличаш на Цар Лъв!
И за Бога аз наистина приличах на него! От косата на главата ми бе направена зализана назад каска, която вятъра можеше само да отнесе, но не и да развее. Гримът ми подсказваше, че тази вечер ще практикувам най-древната професия, а изкуствените мигли придаваха на погледа кравешка благост. За сметка на това имах дълги нокти, с които не можех да хвана почти нищо.
След прямостта на моето отроче ни изпратиха набързо да си ходим намусени и без да ми пожелаят приятно изкарване. Все пак бе ясно, че ще е забавно всеки на банкета да се опита да познае кой се крие под моя камуфлаж
У дома положението не стана по-добре и не ми повиши самочувствието. Мъжа ми пиеше мляко направо от кутията и когато щерката театрално ме представи той се задави от вида ми. Опита се да замаже положението с някоя и друга окуражителна дума, но през цялото време се ХИЛЕШЕ.
С помощта на домашните успях да се напъхам в новокупената рокля и установих, че или съм надебеляла от вчера или са ми дали два номера по-малка от мерената! Всичко навсякъде ме стягаше и душеше! А щом обух и новите ботушки и те стиснаха и краката ми имах усещането, че ноктите на ръцете ми изскочиха още повече. Като дървено човече се заклатушках до огледалото в коридора. От там ме гледаше Звяра от всеизвестната приказка, опакован като кренвирш! Rolling Eyes Гледах се, гледах се па се разопаковах с въздишка на облекчение и влязох в банята. Не бе лесно да изстържа хрупкавата коричка, която ми бяха намазали. В борбата с милионите фиби в косата загубих някой и друг нокът, но в канала изтече всичко с което ме бяха намазали плюс някоя и друга изкуствена мигла.
Зарязах снобарската рокля и си облякох панталон и блузка. Обух си обувките, с които ходя всеки ден и ей такава всекидневна се изтърсих на фирменото парти. И ако щете ми вярвайте пак си изкарах хубаво! "

deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #3236568 - 22.12.2014 13:06 [Re: Safari]

Тъкмо днес следобед и аз ще се стягам за парти, обаче без такива разкрасителни процедури.

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

kiBik
злопаметен

Регистриран: 16.11.2011
    #3236577 - 22.12.2014 13:23 [Re: deputatkata]

Цитат:

...обаче без такива разкрасителни процедури.

Те ще ти трябват утре, мисля си!

Arlekin

Регистриран: 22.02.2004
    #3236698 - 22.12.2014 19:51 [Re: kapitan Nemo]

Дори не съм сигурна, че ми е смешно!

--------------------
Като не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение!

Бяло Конче
раванлия

#3236704 - 22.12.2014 20:08 [Re: Arlekin]

Татко мецан се събужда сутринта, отива до своята чинийка и започва страшно да реве:
- Кой е ял от моята паничка?
След него идва малкото мече и също започва да врещи:
- Кой е ял от моята паничка?
Мама мецана раздразнено:
- Стига сте крещяли! Още не съм готвила!

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3236705 - 22.12.2014 20:11 [Re: Safari]

Много забавна история с неочакван край.

--------------------

Safari
откачалка

Регистриран: 02.02.2009
    #3236769 - 22.12.2014 23:10 [Re: Моман]

Цитат:

Жена пита мъжа си: - Скъпи, за обяд мусака ли да направя или телешко с гъби? -Ти първо го направи, пък после ще му дадем име!

"Идва Коледа. Да бъдем по-сърдечни и позитивни – ако видим, че някой пада, трябва поне да се усмихнем!" Любен Дилов-син

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4631

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.04 seconds in which 0.017 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.